Pierwsze posiedzenie Komisji Stomatologicznej ORL w Katowicach w VIII kadencji - 18.05.2018 r.

MULTIKARNETY OK SYSTEM

PAKIETY SPORTOWE OK SYSTEM
DOSTĘPNE DLA LEKARZY
CZŁONKÓW ŚLĄSKIEJ IZBY LEKARSKIEJ

Koleżanki! Koledzy!

Zapisy bezpośrednio na stronie Ok System:

kod dostępu do strony: silok2018

Uwaga!

Aby mieć karnet na dany miesiąc, trzeba się zapisać do 20 dnia miesiąca poprzedzającego.

Abonament obowiązuje na minimum 3 miesiące.
Rezygnacja przed upływem tego okresu nie jest możliwa.
Rezygnacji można dokonać najwcześniej w 3 miesiącu trwania abonamentu,
między 1 a 20 dniem miesiąca.

Osoby towarzyszące i dzieci mogą zrezygnować w każdym miesiącu ze skutkiem na miesiąc kolejny.
Po upływie okresu abonamentowego pakiety będą automatycznie odnawiane na kolejny miesiąc.
Abonament opłacany jest metodą płatności cyklicznej
(opłata za pakiet będzie comiesięcznie pobierana z podanej przez Ciebie karty).

ŚIL  DOFINANSOWUJE ZAKUP KARNETÓW OK SYSTEM

Uchwałą Prezydium ORL zostały wprowadzone dopłaty do oferowanych karnetów OK System  w wysokości 30% i  dodatkowo 50% dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny Lekarskiej.

Lekarz, członek ŚIL, dokonuje zakupu karnetu poprzez swoje konto użytkownika na portalu OK System.

Lekarz, członek ŚIL,  chcący otrzymać wypłatę kwoty dofinansowania wypełnia „Wniosek o dofinansowanie zakupionych karnetów OK System” (dostępny w załącznikach poniżej) podpisany własnoręcznie
wraz z kompletem danych i potwierdzeniami wpłat za karnety obowiązujące od stycznia do grudnia 2018 r. i przesyła na adres e-mail: t.gawlik@izba-lekarska.org.pl lub dostarcza do biura ŚIL - do dnia 10 grudnia 2018 r.

Prosimy nie wysyłać wniosku ani
potwierdzeń wpłat za karnety po każdorazowym zakupie karnetów, proszę przesłać jeden raz do 10 grudnia.

W związku z dofinansowaniem Śląska Izba Lekarska zobowiązana jest wystawić PIT-8c.

(W przypadku zwrotu pieniędzy w 2017 r. PIT-8c będzie wystawiony do końca lutego 2018 r. w przypdku zwrotu pieniędzy w 2018 r. PIT-8c zostanie wystawiony do końca lutego 2019 r.)

Warunkiem zwrotu dofinansowania są uregulowane składki lekarskie.

Podane kwoty w złotych brutto

go FIT
pod tym linkiem można sprawdzić wszystkie obiekty i usługi w karnecie go FIT wybierając województwo i miasto lub konkretną usługę np. basen.

FIT & more
pod tym linkiem można sprawdzić wszystkie obiekty i usługi w karnecie FIT&MORE wybierając województwo i miasto lub konkretną usługę np. basen.

W przypadku niejasności i problemów na pytania odpowie:

Rafał Kiełkowski
www@izba-lekarska.org.pl