SPOTKANIE PREZYDIUM ORL W KATOWICACH Z DYREKTOREM ŚOW NFZ DR.J.SZAFRANOWICZEM - 11.01.2017

MULTIKARNETY OK SYSTEM

Multikarnet OK

DOSTĘPNY DLA LEKARZY
CZŁONKÓW ŚLĄSKIEJ IZBY LEKARSKIEJ

ŚIL  DOFINANSOWUJE ZAKUP KARNETÓW OK SYSTEM

Uchwałą Prezydium ORL zostały wprowadzone dopłaty do oferowanych karnetów OK System  w wysokości 30% i  dodatkowo 50% dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny Lekarskiej.

Lekarz członek ŚIL dokonuje zakupu karnetu na dotychczasowych zasadach, czyli w przypadku pierwszorazowego zakupu wypełnia poniżej zamieszczony FORMULARZ ZAMÓWIENIA, w przypadku nabywania kolejnego karnetu dokonuje zakupu poprzez swoje konto użytkownika na portalu OK System.

Lekarz członek ŚIL  chcący otrzymać wypłatę kwoty dofinansowania wypełnia „Wniosek o dofinansowanie zakupionych karnetów OK System” (dostępny w załącznikach poniżej)
wraz z kompletem danych i potwierdzeniami wpłat za karnety obowiązujące od stycznia do grudnia 2017 r. i przesyła na adres e-mail: t.gawlik@izba-lekarska.org.pl lub dostarcza do biura ŚIL do dnia 10 grudnia 2017 r.

Prosimy nie wysyłać wniosku ani
potwierdzeń wpłat za karnety po każdorazowym zakupie karnetów, proszę przesłać jeden raz do 10 grudnia.

W związku z dofinansowaniem Śląska Izba Lekarska zobowiązana jest wystawić PIT-8c.

Warunkiem zwrotu dofinansowania są uregulowane składki lekarskie.

Podane kwoty w złotych brutto

W cenie powyższych karnetów otrzymujemy za darmo Pakiet Reconti – platformę łączącą osobistego trenera, dietetyka (w załączniku prezentacja).

https://www.oksystem.pl/oferta/firmowy/silver pod tym linkiem można sprawdzić wszystkie obiekty i usługi w karnecie Silver wybierając województwo i miasto lub konkretną usługę np. basen.

https://www.oksystem.pl/oferta/firmowy/gold pod tym linkiem można sprawdzić wszystkie obiekty i usługi w karnecie Gold wybierając województwo i miasto lub konkretną usługę np. basen.

Kroki do uzyskania Multikarnetów OK System

Załóż konto (zarejestruj się) na stronie OK System:

W celu uzyskania dostępu do oferty dla członków ŚIL należy wypełnić jednorazowo poniższy formularz zamówienia do 20 dnia miesiąca na miesiąc następny:

FORMULARZ ZAMÓWIENIA MULTIKARNETÓW OK SYSTEM

Po 20-tym na koncie na stronie Ok System pojawi się oferta dedykowana członkom ŚIL

Następnie zaloguj się na konto i kup karnet.

Przyjdzie sms powitalny z kodem OK PIN do rejestracji na terminalu OK w obiekcie (wystarczy zarejestrować się tylko w jednym obiekcie, system rozpozna użytkownika w pozostałych).

W przypadku gdy użytkownik już posiada karnet to nie dostaje żadnej informacji sms-em (OK PIN i odcisk palca zostaje ten sam).
W celu sprawdzenia OK PIN istniejącego karnetu wyślij sms na nr 661 000 556 i w treści wpisz OKPIN

W kolejnych miesiącach wystarczy zakupić karnet przez konto - nie wypełnia się powyższego formularza zamówienia.

Instrukcja korzystania z Karnetu OK

W przypadku niejasności i problemów na pytania odpowie:

Rafał Kiełkowski
www@izba-lekarska.org.pl