Pierwsze posiedzenie Komisji Stomatologicznej ORL w Katowicach w VIII kadencji - 18.05.2018 r.

KONGRES

data: piątek, 27 kwiecień 2018

Uprzejmie informujemy, że 18-19 maja br. w Katowicach odbędzie się III Międzynarodowy Polsko-Białoruski Kongres Profilaktyki Chorób Cywilizacyjnych. Tegoroczna edycja poświęcona jest tematom związanym z seniorami, profilaktyką i rehabilitacją z wykorzystaniem telemedycyny.

Patronatu Kongresowi udzielili Marszałek Województwa Śląskiego, Śląska Izba Lekarska oraz Starosta Zawierciański.

Celem Kongresu jest umożliwienie nawiązania współpracy pomiędzy lekarzami z Polski i Białorusi, którą reprezentować będzie liczna delegacja lekarzy.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.