Pierwsze posiedzenie Komisji Stomatologicznej ORL w Katowicach w VIII kadencji - 18.05.2018 r.

DORADCY DS. E-ZLA W ZUS

data: wtorek, 08 maj 2018

Od początku maja w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych możliwy jest kontakt z doradcami ds. e-ZLA, którzy zainteresowanym lekarzom i lekarzom dentystom wyjaśnią wszelkie wątpliwości związane z wprowadzeniem elektronicznych zwolnień lekarskich, będą służyć również pomocą w założeniu profilu na Platformie Usług Elektronicznych (PUE). Kontakt z doradcami ds. e-ZLA jest bezpłatny.

Doradca ds. e-ZLA:

udzieli wsparcia w temacie elektronicznych zwolnień lekarskich;

poinformuje o korzyściach z wprowadzenia e-zwolnień;
założy profil na Platformie Usług Elektronicznych ZUS;
wyjaśni ewentualne wątpliwości dotyczące informacji zawartych na tych profilach.

W chorzowskim Oddziale ZUS i Terenowych Jednostkach Organizacyjnych w Katowicach, Mysłowicach i Rudzie Śląskiej doradcy ds. e-ZLA dostępni będą na Sali Obsługi Klientów:

w poniedziałki od 8:00 do 18:00
od wtorku do piątku od 8:00 do 15:00