Pierwsze posiedzenie Komisji Stomatologicznej ORL w Katowicach w VIII kadencji - 18.05.2018 r.

data: środa, 16 maj 2018

Śląska Izba Lekarska z siedzibą w Katowicach przy ul. Grażyńskiego 49a zatrudni na umowę o pracę na stanowisku Referenta ds. biurowo – prasowych osobę spełniającą następujące kryteria:

- co najmniej średnie wykształcenie,

- znajomość zasad poprawnej polszczyzny, umiejętność pisania i redagowania tekstów,
- umiejętność pracy w zespole, komunikatywność oraz umiejętność analitycznego myślenia,
- sumienność, samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy, zaangażowanie,
- kreatywność w działaniu i chęć podejmowania inicjatyw,
- odpowiedzialność,
- dobra znajomość programów MS Office: Excel, Word i Power Point.

Zakres czynności znajduje się poniżej.
Oferujemy umowę o pracę oraz dobre warunki finansowe. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W aplikacji prosimy zawrzeć sformułowanie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

CV, list motywacyjny prosimy składać do dnia 30.05.2018 roku

Zakres czynności Referenta ds. biurowo – prasowych:
1. prowadzenie ewidencji reklam i ogłoszeń oraz sporządzanie zestawień,
2. wystawianie dokumentów określonych przez głównego księgowego,
3. przygotowywanie umów zlecenia na reklamy i ogłoszenia,
4. obsługa komisji tematycznych,
5. udzielanie informacji członkom ŚIL,
6. prowadzenie ewidencji środków trwałych.