CZAS WYPOCZYNKU

GRATULACJE DLA NOWO WYBRANYCH WŁADZ NRL I NROZ

data: poniedziałek, 28 maj 2018

Składamy serdeczne gratulacje prof. Andrzejowi Matyi z okazji powierzenia mu zaszczytnej funkcji Prezesa Naczelnej Rady Lekarskiej. Decyzja Delegatów, uczestniczących w Sprawozdawczo-Wyborczym XIV Krajowym Zjeździe Lekarzy, była wyrazem zaufania i uznania dla dotychczasowej działalności oraz bogatego dorobku Pana Prezesa na rzecz samorządu lekarskiego. Dr. Grzegorzowi Wronie, Naczelnemu Rzecznikowi Odpowiedzialności Zawodowej, składamy natomiast gratulacje z okazji ponownego powierzenia mu tej istotnej dla całej społeczności lekarskiej funkcji. Mamy nadzieję, że wspólne sprawy samorządu lekarzy i lekarzy dentystów dadzą nam możliwość współpracy i wymiany poglądów, co pozwoli budować coraz wyższą pozycję naszych zawodów.

Serdecznie gratulujemy także wysokiego poparcia Kolegów i Koleżanek lekarzy i lekarzy dentystów kontrkandydatom na stanowisko Prezesa NRL. Szczególne uznanie należy się prof. Romualdowi Krajewskiemu oraz dr. Krzysztofowi Kordelowi.

Przedstawiciel Śląskiej Izby Lekarskiej dr Wojciech Drozd ubiegał się o stanowisko Naczelnego Rzecznika Odpowiedzialności Zawodowej, od wyniku dr. Grzegorza Wrony dzieliły go jedynie 23 głosy – gratulujemy tak dużego poparcia wśród lekarzy i lekarzy dentystów z całego kraju. Warto zaznaczyć, że kandydując na Zastępcę NROZ, dr Drozd otrzymał największą liczbę głosów.

Nowo wybranym władzom Naczelnej Izby Lekarskiej życzymy, aby w wypełnianiu powierzonych zadań towarzyszyło niezbędne zrozumienie i życzliwość ze strony Koleżanek i Kolegów, by nie brakowało zdrowia i pogody ducha w codziennej pracy dla dobra całego środowiska lekarzy i lekarzy dentystów.

AVDC

zdjęcia udostępnione przez: Martę Jakubiak „Gazeta Lekarska”