OBCHODY 37. ROCZNICY PACYFIKACJI W KWK „WUJEK”

KONKURS FOTOGRAFICZNY

data: środa, 05 wrzesień 2012

Okręgowa Izba lekarska w Częstochowie ogłasza II Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny Lekarzy „Zastrzyk radości” w następujących kategoriach: w kategoriach:  I. „Adrenalina ”, II. „Relanium”

Każdy lekarz może zgłosić prace łącznie do 5 fotografii w formie odbitki kolorowej bądź czarno-białej, na papierze fotograficznym  w formacie nie mniejszym niż 15x21 i nie większym niż 30x40 cm. Każda praca powinna być opatrzona na odwrocie godłem. Do zdjęć należy dołączyć opatrzoną godłem kopertę zawierającą dane autora zdjęć, wraz z adnotacją „wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Organizatorów – zgodnie z zapisem w ust. II pkt. 2.7 Regulaminu II Ogólnopolskiego Konkursu Lekarzy w Częstochowie”.  Osoby które chcą z powrotem otrzymać  swoje zdjęcia muszą dołączyć zaadresowaną kopertę zwrotną ze znaczkiem.

Prace należy nadsyłać w terminie do dnia 16 września  2012 roku na adres: Okręgowa Izba Lekarska, ul. gen. J. Zajączka 5, 42-200 Częstochowa (z dopiskiem: „II Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny Lekarzy w Częstochowie).

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi  1 października 2012 r. a uroczystość wręczenia nagród oraz wernisaż nagrodzonych prac odbędzie się 20 października 2012 r.

Regulamin konkursu na stronie:

www.oilczestochowa.pl