K8.001/17

REJON WYBORCZY  

Liczba mandatów - 5

K8.001/17  Będzin


     lp. nazwisko i imię

  1. Agaś Beata
  2. Andruch Dawid
  3. Baliński Janusz
  4. Bańkowski Mirosław
  5. Bech Mirosława
  6. Bednarek Joanna
  7. Bednarski Jerzy
  8. Biały-Mucha Jadwiga
  9. Błażejewska Klaudia
  10. Bodnar Karol
  11. Bogusiewicz Krystyna
  12. Bogusiewicz Zbigniew
  13. Bołoz Monika
  14. Borowska Marlena
  15. Brodowski Arkadiusz
  16. Bronikowska Izabela
  17. Buczyńska Jolanta
  18. Bułanowska Ewa
  19. Cent Ireneusz
  20. Chlebosz Dorota
  21. Chwilczyńska Dorota
  22. Chwist-Mazur Aleksandra
  23. Cop Małgorzata
  24. Dalecka Anna
  25. Der Stanisław
  26. Dębska Kamila
  27. Długoszowska Małgorzata
  28. Dobrowolski Piotr
  29. Domagalik Lidia
  30. Drzewiecki Marek
  31. Duljan Barbara
  32. Dziereń-Kowalik Lucyna
  33. Fazan Jerzy
  34. Filipczyk Wojciech
  35. Frankiewicz Katarzyna
  36. Gabrus-Igła Elżbieta
  37. Gajkiewicz Wioletta
  38. Galbierz-Kwiatkowska Ewa
  39. Gałek Ewa
  40. Gawłowicz Marcin
  41. Gawron Ewa
  42. Girek-Bączewska Magdalena
  43. Glica Michał
  44. Glik-Szymłowska Anna
  45. Gładkiewicz Halina
  46. Głowacka-Kowalczyk Zdzisława
  47. Gocoł Radosław
  48. Górnicz-Kotlarczyk Anna
  49. Grabara-Czech Anna
  50. Haczkiewicz Paweł
  51. Hamankiewicz Maciej
  52. Herpel Barbara
  53. Hildebrand Oliwia
  54. Ikoniak-Jędrusik Teresa
  55. Iwańska Jadwiga
  56. Jakóbczyk Marcin
  57. Janik Krystyna
  58. Jankowski Andrzej
  59. Jarnot Małgorzata
  60. Jasińska Jolanta
  61. Jastrzębska Dagmara
  62. Jastrzębski Tadeusz
  63. Jędrusiak Maria
  64. Jędrusik Jan
  65. Jędrzejewska-Mruk Barbara
  66. Jochym-Skarżyńska Mirosława
  67. Kallista Łukasz
  68. Kędzierska-Broszkiewicz Izabela
  69. Kiełtyka Aleksandra
  70. Koch Henryka
  71. Kocyłowska Agnieszka
  72. Kołacz Danuta
  73. Kołacz Jacek
  74. Koncewicz Marcin
  75. Konecka-Sej Izabela
  76. Kopeć Bronisław
  77. Kopera Anna
  78. Korzec Joanna
  79. Kotarska-Szałas Barbara
  80. Kowalczyk Aleksandra
  81. Kowalik Elwira
  82. Koźmińska Wanda
  83. Król Emilia
  84. Krzypkowska Ilona
  85. Krzypkowski Tomasz
  86. Krzyżek Alfred
  87. Krzyżkiewicz Witold
  88. Krzyżkiewicz Zbigniew
  89. Kuciński Marek
  90. Kumor Janusz
  91. Kuźmińska-Łapucha Ewelina
  92. Kwasińska Marta
  93. Lasoń Karolina
  94. Latos Dominika
  95. Latosińska Lidia
  96. Lenkiewicz-Osmulska Barbara
  97. Lewandowski Piotr
  98. Lorek Andrzej
  99. Łagoda Justyna
  100. Łebek Mateusz
  101. Łojko Ewa
  102. Magaczewski Tadeusz
  103. Maj Agnieszka
  104. Maj Monika
  105. Malinowski Wiesław
  106. Małota Janusz
  107. Mandat Mirosława
  108. Marchwiarz Bartosz
  109. Marczak Bronisława
  110. Marczak Danuta
  111. Marks Andrzej
  112. Marks Olga
  113. Masłoń Dorota
  114. Matusik-Skalska Renata
  115. Matuszyk Adrian
  116. Matyja Robert
  117. Matyjaszczyk-Zbieg Katarzyna
  118. Mercik-Boughalmi Gabriela
  119. Michalska Anna
  120. Michalska-Sikora Elżbieta
  121. Miczko Magdalena
  122. Mikołajczyk Piotr
  123. Miszczyk-Lewkowicz Irena
  124. Mizera Wojciech
  125. Modelska-Kilian Dorota
  126. Mróz-Bielecka Magdalena
  127. Mystek-Chaduła Alicja
  128. Niemkiewicz Danuta
  129. Nowakowska Małgorzata
  130. Nycz Michał
  131. Obrębska Dorota
  132. Ogrodowska-Hamankiewicz Ewa
  133. Olszewska Mariola
  134. Omylińska-Grabarczyk Małgorzata
  135. Orman Karolina
  136. Paczka-Kijonka Barbara
  137. Pająk Jacek
  138. Pałka Justyna
  139. Pastecka-Górnicz Stanisława
  140. Pawełczyk-Brzezińska Barbara
  141. Pawłowska Magdalena
  142. Pazdan Daniel
  143. Piasny Justyna
  144. Pieniążek Martyna
  145. Pierzchała-Czekaj Aleksandra
  146. Pikuła Zenon
  147. Pikuła-Konior Krystyna
  148. Piotrowski Damian
  149. Pióro Anna
  150. Piskorczyk Barbara
  151. Płazak Urszula
  152. Podgórska Anna
  153. Przybyło Ewelina
  154. Puchała Andrzej
  155. Pytlarz Ewa
  156. Radecka Patrycja
  157. Roter Jolanta
  158. Rudnicki Wacław
  159. Rychel Agnieszka
  160. Sapiński Mariusz
  161. Sawaryn Barbara
  162. Sączewska-Wróbel Urszula
  163. Sej Kazimierz
  164. Sindera Marta
  165. Skrzydło-Zduńczuk Aneta
  166. Smagacz Justyna
  167. Sobczyk Katarzyna
  168. Sołtysik Wiesław
  169. Stanek-Szymoniak Janina
  170. Staroń-Marszycka Katarzyna
  171. Starościak Bogusława
  172. Stefaniak Ewa
  173. Stefaniak Jarosław
  174. Stelmach Eugenia
  175. Strzelczyk Joanna
  176. Strzyż-Ciupińska Anna
  177. Sudy-Pazik Karolina
  178. Syroka-Pluskota Kamilla
  179. Szafrański Bartłomiej
  180. Szajerska-Kurasiewicz Anna
  181. Szerer Damian
  182. Szumilas-Nowak Jadwiga
  183. Szymański Krzysztof
  184. Tarabuła Andrzej
  185. Tasak-Tobera Elżbieta
  186. Tatar Joanna
  187. Tomaszewska-Wyszyńska Urszula
  188. Trybuś Danuta
  189. Urbanowicz Anna
  190. Waligóra Marta
  191. Wdowik Henryk
  192. Wieczorek-Tomasik Jadwiga
  193. Wilk Regina
  194. Wilkowska Maria
  195. Włusek Mariusz
  196. Wojciechowski Szczepan
  197. Wojnowski Tadeusz
  198. Woszczyk Dariusz
  199. Wójcik Piotr
  200. Zapart Michalina
  201. Zarębska Dobromiła
  202. Zarębski Wojciech
  203. Zarzycka-Pacula Wanda
  204. Zbrojewska Mariola
  205. Zielińska Klaudia
  206. Zieliński Marek
  207. Zielnik Aleksander
  208. Zygmuntowska Martyna
     
Podmiot udostępniający informację Okręgowa Rada Lekarska
Autor/Data powstania Jacek Kozakiewicz 2017-02-15
Wprowadził/Data wprowadzenia Tomasz Gawlik 2017-02-18
Ostatnia zmiana/ data zmiany Tomasz Gawlik 2017-04-12
Ilość odsłon artykułu 1503