K8.002/17

REJON WYBORCZY

Liczba mandatów - 9

K8.002/17  Bytom (Szpital Wojewódzki Nr 4+prac. ŚUM+prywatne praktyki +nie wykonujący zawodu + wykonujący zawód poza granicami RP)
 

     lp. nazwisko i imię

  1.  Ahmed Ahmed
  2. Andrzejewicz Michalina
  3. Augustyn Nina
  4. Babchyshyn Mariana
  5. Babchyshyn Vitalii
  6. Baic Joanna
  7. Bajor Renata
  8. Bal Anna
  9. Banasiewicz Alicja
  10. Bandych-Biniszkiewicz Danuta
  11. Baran-Garłowska Katarzyna
  12. Baranowska Katarzyna
  13. Baranowska Katarzyna
  14. Baranowski Maciej
  15. Barański Jacek
  16. Barański Marcin
  17. Basiuk-Król Joanna
  18. Baszyńska Elżbieta
  19. Bazała-Warakomska Janina
  20. Bażanowska-Nowak Halina
  21. Bednarek Michał
  22. Beniowska Katarzyna
  23. Berezowski Kazimierz
  24. Biniszkiewicz Witold
  25. Binkiewicz Elżbieta
  26. Binkiewicz Janusz
  27. Biskupska-Karasińska Maria
  28. Bobola Agnieszka
  29. Boczej Rafał
  30. Bogusławska Julia
  31. Bulak Łukasz
  32. Chechlińska Halina
  33. Chirowska Zofia
  34. Cholewa Marzena
  35. Chrobak Wojciech
  36. Chromiński Krzysztof
  37. Chwała Halina
  38. Cieszyńska Magdalena
  39. Ciszewska Anna
  40. Ciślak Aneta
  41. Ciuła Piotr
  42. Cofala Elżbieta
  43. Copija Angelika
  44. Czajkowska Katarzyna
  45. Czapla Łucja
  46. Czechowska Janina
  47. Czekałowska-Cekańska Danuta
  48. Czernicka-Kupras Barbara
  49. Czop Teresa
  50. Danczuk Witalij
  51. Daniluk-Madej Jolanta
  52. Datta Krzysztof
  53. Dauksza-Kosut Katarzyna
  54. Dąbal Mirosław
  55. Denk Zdzisław
  56. Desperak Piotr
  57. Długosz Anna
  58. Dobkiewicz Anna
  59. Dorre-Ferdyn Małgorzata
  60. Dragan-Widełka Jolanta
  61. Drenda-Kryś Regina
  62. Drębkowska Izabela
  63. Dubik Kamila
  64. Duda Krzysztof
  65. Dzienniak Anna
  66. Fąfara Irena
  67. Fronczek Mariusz
  68. Fugińska-Hendryk Jolanta
  69. Gaj Jolanta
  70. Galios Dominika
  71. Gałuszka Renata
  72. Gancarczyk Jacek
  73. Garus Eugenia
  74. Gębicka Kinga
  75. Gierlotka Agata
  76. Gizińska-Chalecka Anna
  77. Glonek Rafał
  78. Głogowska Barbara
  79. Głogowski Andrzej
  80. Głogowski Łukasz
  81. Głogowski Piotr
  82. Goebel Marek
  83. Gola Małgorzata
  84. Gomoła Tomasz
  85. Gorczyca-Tarnowska Jadwiga
  86. Gostkowski Aleksander
  87. Gościńska Katarzyna
  88. Grabowski Maciej
  89. Grodowski Mieczysław
  90. Grymin Rafał
  91. Grzanka Piotr
  92. Grzanka Ryszard
  93. Grzegorczyk Jacek
  94. Gumulak Zdzisława
  95. Gwoździk Marcin
  96. Haczyńska-Partyka Anna
  97. Hasa Anna
  98. Hejduk Zofia
  99. Hernand Anita
  100. Hofman-Pyka Karolina
  101. Huć Maciej
  102. Huras Joanna
  103. Idzik Maciej
  104. Issakiewicz-Niewiarowska Anna
  105. Jaczyński Jakub
  106. Jamróg-Cendrzak Albina
  107. Janik Marek
  108. Janisz Marek
  109. Janiszewska Janina
  110. Jankowska-Gostkowska Beata
  111. Jasińska-Strzelecka Halina
  112. Jaszczura Majka
  113. Jaworska Teresa
  114. Jenner Ewa
  115. Jędrzejek Adrian
  116. Jędrzejewska-Ligier Barbara
  117. Jurecki Wojciech
  118. Kacprzak Krystyna
  119. Kaletka Janusz
  120. Kałucka Janina
  121. Kania Jadwiga
  122. Kania-Kucińska Maria
  123. Kapustecka-Wrocławska Lidia
  124. Kasperek Tomasz
  125. Kaszuba Damian
  126. Kaszuba Natalia
  127. Kaźmierczak Zbigniew
  128. Kaźmierczak-Pilch Beata
  129. Khrun Hanna
  130. Kielan-Postek Iwona
  131. Klima Dorota
  132. Knefel Jan
  133. Kobiela Jerzy
  134. Kobierski Jacek
  135. Kobińska-Białecka Małgorzata
  136. Kochan-Grygiel Karolina
  137. Kocur Ryszard
  138. Kocybik Natalia
  139. Kołodziej Izabela
  140. Kołodziej Marcin
  141. Kondera Maksymilian
  142. Konieczny Sandra
  143. Kordas Sylwia
  144. Kostecka-Bryłka Hanna
  145. Kowalczyk Jacek
  146. Kowalski Zdzisław
  147. Kozak Marcin
  148. Kozakiewicz Jacek
  149. Kozik Wojciech
  150. Kozińska-Marek Ewa
  151. Kozioł Iwona
  152. Kożuch Sławomir
  153. Kraniewska Ewa
  154. Krawiec Małgorzata
  155. Królikowski Zbigniew
  156. Krupa Grażyna
  157. Krzeszowski Dariusz
  158. Krzywiecka Małgorzata
  159. Krzywiecki Andrzej
  160. Krzyżanowska Danuta
  161. Książek Alicja
  162. Kubasik-Kol Katarzyna
  163. Kulaj Elżbieta
  164. Kuliberda Aneta
  165. Kulińska-Reich Teresa
  166. Kurcz Maciej
  167. Kuropatnicka Hanna
  168. Kuśmierz Janusz
  169. Lachendro Zbigniew
  170. Laitl-Kobierska Anna
  171. Leszczyński Zbigniew
  172. Lesz-Przybył Helena
  173. Lewandowski Roman
  174. Lewicka Małgorzata
  175. Ligarska Barbara
  176. Lis Andrzej
  177. Lisik Teresa
  178. Łachmańska Joy
  179. Łagodzińska-Kruk Katarzyna
  180. Łopata Ewelina
  181. Łuczkiewicz Iwona
  182. Łukasik-Kopeć Danuta
  183. Łuszczkiewicz Barbara
  184. Machnik Maciej
  185. Macionczyk Bartosz
  186. Maczuch Janusz
  187. Maćkowiak Wacław
  188. Manierak-Pasek Agnieszka
  189. Marczyński Jacek
  190. Markowska-Beuch Małgorzata
  191. Markus Małgorzata
  192. Markwitz-Doktorowicz Jolanta
  193. Marzec-Ciborska Grażyna
  194. Matura Joanna
  195. Mazak-Łucyk Zofia
  196. Mesjasz Jacek
  197. Mesjasz-Mikołajczyk Teresa
  198. Michalski Michał
  199. Michel Zygmunt
  200. Mielniczuk Michał
  201. Mieszko-Filipczyk Gabriela
  202. Milejski Janusz
  203. Młynarski Michał
  204. Moczulski Jerzy
  205. Mossor Stefan
  206. Mościński Mateusz
  207. Motyka Marcin
  208. Muszyński Wojciech
  209. Myrcik Grażyna
  210. Myszor Michał
  211. Nalaskowska-Banka Zofia
  212. Nejman Tadeusz
  213. Niewiadomski Wiesław
  214. Nowak Mateusz
  215. Nowakowska-Zajdel Ewa
  216. Nowak-Rejowska Ewa
  217. Noworyta Justyna
  218. Ochała Tadeusz
  219. Ochwał Józef
  220. Ochwał-Brzezinka Anna
  221. Ociepa Małgorzata
  222. Osika Bogusława
  223. Paczkowska Anita
  224. Paryska Piotr
  225. Paszowska Anna
  226. Pawełczyk-Pala Krystyna
  227. Pawełka-Gregorowicz Teresa
  228. Pawłowska-Nejman Anna
  229. Pędracki Zdzisław
  230. Piątek-Czypionka Dorota
  231. Pieniążek Jerzy
  232. Pierścieński Tomasz
  233. Pietraszek Krzysztof
  234. Pischka Beatrix
  235. Piwowar Michał
  236. Plizga Mateusz
  237. Płaczek Szymon
  238. Podwiński Antoni
  239. Pop Marcin
  240. Postek Andrzej
  241. Potempa Tomasz
  242. Powroźnik-Koralewska Elżbieta
  243. Przybyłek Piotr
  244. Przyjemska Bogumiła
  245. Puchalski Janusz
  246. Putjatycka-Zubek Alicja
  247. Pytlos Mateusz
  248. Pyzik-Płonka Katarzyna
  249. Ratman Rajmund
  250. Rechlewicz Andrzej
  251. Rozmus Aleksander
  252. Różycka Anna
  253. Ruciński Tomasz
  254. Rusinowska Zofia
  255. Rybka Mikołaj
  256. Ryka Katarzyna
  257. Rymar Dorota
  258. Sabok Katarzyna
  259. Sadowska-Wieczorek Maria
  260. Sanigórska Barbara
  261. Saulicz Oskar
  262. Schygulla Aneta
  263. Semenowicz-Jarczyk Ewa
  264. Sikora Bronisław
  265. Skałba-Skrabska Małgorzata
  266. Skowron Grzegorz
  267. Skrabski Robert
  268. Smętek Bella
  269. Smętek Elżbieta
  270. Smolińska-Macionczyk Malwina
  271. Sołtys Wojciech
  272. Sołtysik Anna
  273. Sosinowska Bożena
  274. Sosna Agnieszka
  275. Sosnowski Grzegorz
  276. Spaltenstein Witold
  277. Staniszewska Agnieszka
  278. Stanuszek Agnieszka
  279. Stefaniak Lesław
  280. Stelmaszyński Janusz
  281. Stepczuk Laura
  282. Stępień Bogumiła
  283. Strykowska-Nowacka Ewa
  284. Suwała-Jurczyk Bożena
  285. Szałajda-Klich Anna
  286. Szczecińska Małgorzata
  287. Szczepańska-Kasprzak Maria
  288. Szczepański Jerzy
  289. Szczeponek Piotr
  290. Szczuka Sławomir
  291. Szczygielska Maria
  292. Szerszow Małgorzata
  293. Szewc Adam
  294. Szewc Zdzisław
  295. Szewczyk Wojciech
  296. Szewczyk-Król Maria
  297. Szlachta Klaudyna
  298. Szlachta Michał
  299. Szmagała Przemysław
  300. Sznajder Anna
  301. Szostak Robert
  302. Sztremer-Vierek Joanna
  303. Szustak Jolanta
  304. Szwabowicz Marian
  305. Szwengruben Marta
  306. Szydlik Wiesław
  307. Szymik Piotr
  308. Ślipczyńska-Jakóbek Edyta
  309. Śliwa-Strojek Karina
  310. Śnieszko-Ścisło Grażyna
  311. Świądro Jerzy
  312. Świder Kazimierz
  313. Świder-Jędrys Zofia
  314. Święchowicz Ewa
  315. Świętochowska Iwona
  316. Świtalska-Janiczek Izabela
  317. Teodorowicz Elwira
  318. Teodorowicz Jarosław
  319. Tobolska Dominika
  320. Tomczyk-Pieniążek Urszula
  321. Traczyk-Hartleb Zofia
  322. Trofimczuk-Grab Małgorzata
  323. Trojan Joanna
  324. Trompeta Jacek
  325. Trzcionka Józef
  326. Turczyński Bolesław
  327. Uhma-Limanowska Ewa
  328. Urbańczyk Robert
  329. Urbańczyk Teresa
  330. Wachowicz Małgorzata
  331. Walas Maciej
  332. Walas Ryszard
  333. Warakomski Piotr
  334. Warmus Paweł
  335. Waszkiewicz Siergiej
  336. Wąsowicz Bożena
  337. Wentkowska-Więcek Beata
  338. Widełka-Skibińska Mirosława
  339. Wieczorek Bartosz
  340. Wieczorek Izabella
  341. Wieczorek Zbigniew
  342. Wielgórecki Artur
  343. Więcław Janina
  344. Wiglusz Maciej
  345. Wilczek Jan
  346. Wilk-Jankowska Leonarda
  347. Witkoś Andrzej
  348. Włoch Łukasz
  349. Włodarczyk Aleksander
  350. Wnękowicz Emilia
  351. Wojciechowska-Mucha Renata
  352. Wojciechowski Piotr
  353. Wojczyk Sławomir
  354. Wolf Danuta
  355. Wolf Jacek
  356. Wolska Grażyna
  357. Woźniak Beata
  358. Woźnik-Chromińska Gabriela
  359. Woźny Łukasz
  360. Wójcik Lucyna
  361. Wróbel Beata
  362. Wyszyńska Ludmiła
  363. Zaborna Elżbieta
  364. Zagórska Krystyna
  365. Zagórski Marcin
  366. Zając Katarzyna
  367. Zakrzewska Agata
  368. Zaleski Andrzej
  369. Załuczkowski Kazimierz
  370. Zamojska Maria
  371. Zdunek Jadwiga
  372. Zemankiewicz Stanisław
  373. Zwoliński Michał
  374. Żak Piotr
  375. Żak-Lenart Magdalena
  376. Żelawski Manfred
  377. Żelińska Barbara
  378. Żeliński Jerzy
  379. Żmuda-Siedlarczyk Anna
  380. Żmudzińska Maria
  381. Żórawik Piotr
  382. Żurek Anna
     
Podmiot udostępniający informację Okręgowa Rada Lekarska
Autor/Data powstania Jacek Kozakiewicz 2017-02-15
Wprowadził/Data wprowadzenia Tomasz Gawlik 2017-02-18
Ostatnia zmiana/ data zmiany Tomasz Gawlik 2017-04-12
Ilość odsłon artykułu 2183