K8.003/17

REJON WYBORCZY

Liczba mandatów - 4

K8.003/17  Bytom(Szpital Specjalistyczny Nr 2+pracownicy ŚUM)


     lp. nazwisko i imię

  1. Adamczyk Anna
  2. Andrejów Iwona
  3. Badura Katarzyna
  4. Balicz Jacek
  5. Balicz Jolanta
  6. Bałaga Stefan
  7. Bednarczyk Adam
  8. Betkiewicz Alicja
  9. Będkowski Łukasz
  10. Bichalski Wojciech
  11. Bilska-Janosik Anna
  12. Biniszkiewicz Katarzyna
  13. Biniszkiewicz Tomasz
  14. Birkner Beata
  15. Bober Klaudiusz
  16. Bodzek Piotr
  17. Borczykowska Elżbieta
  18. Brenk Andrzej
  19. Bukowska Celina
  20. Buła Grzegorz
  21. Bydliński Filip
  22. Chimiczewski Przemysław
  23. Ciaputa Nikodem
  24. Ciesiółka Adam
  25. Cieślar Grzegorz
  26. Cieślar-Marianek Renata
  27. Cisowska-Nierada Maria
  28. Cylupa Kamila
  29. Czechowska Jadwiga
  30. Denk Jadwiga
  31. Drębkowski Aleksander
  32. Dydoń Małgorzata
  33. Fryczkowska Anna
  34. Gabriel Eugeniusz
  35. Gabriel Iwona
  36. Gadowska-Cicha Anna
  37. Gawlik Michał
  38. Gawrychowski Jacek
  39. Gazy Patrycja
  40. Gębala-Prajsnar Kamila
  41. Głogowska Anna
  42. Gmyrek Joanna
  43. Goleniowska-Król Anna
  44. Góras Joanna
  45. Graczyk-Purzyńska Agnieszka
  46. Grzesik Jan
  47. Grzesik Piotr
  48. Gwóźdź-Jezierska Małgorzata
  49. Hawro Piotr
  50. Horak Stanisław
  51. Horzelska Ewa
  52. Horzelski Tomasz
  53. Huńka-Żurawińska Wiesława
  54. Ibrahim Omran
  55. Ignatowicz Aleksandra
  56. Ilski Aleksander
  57. Jagodziński Leszek
  58. Janosz Iwona
  59. Jarosińska Anna
  60. Jeż-Nojek Ewa
  61. Juraszek Paweł
  62. Jurek Agnieszka
  63. Kaczmaryk Agnieszka
  64. Kapuśniak Ewa
  65. Kawczyk-Krupka Aleksandra
  66. Kiedos Andrzej
  67. Knapik Dorota
  68. Kniażewska Maria
  69. Kobalczyk Małgorzata
  70. Kobylec-Zamłyńska Barbara
  71. Koczy-Baron Ewa
  72. Korona Katarzyna
  73. Kostman-Podsiedlik Frimeta
  74. Kowalski Grzegorz
  75. Kozak-Darmas Iwona
  76. Koziołek Henryk
  77. Król-Zybura Anna
  78. Kucharzewski Marek
  79. Kula-Gradzik Joanna
  80. Kurzak Aleksandra
  81. Kwiatek Beata
  82. Kwiatek Sebastian
  83. Laitl-Mitas Magdalena
  84. Lempart Olimpia
  85. Lindel Jerzy
  86. Liszczyk-Mania Lidia
  87. Lizurek Piotr
  88. Lukas Aldona
  89. Łoboda Magdalena
  90. Łochocki Ireneusz
  91. Łubik Dominika
  92. Majda Dariusz
  93. Małecka Anna
  94. Małyszek-Tumidajewicz Justyna
  95. Marchwiany Agata
  96. Marciniak Sylwia
  97. Markiel Marcin
  98. Maroń Anna
  99. Mazur Jakub
  100. Merta Tomasz
  101. Michalska Agnieszka
  102. Michalski Przemysław
  103. Michel-Pastuszczyn Joanna
  104. Międzybrodzka Anna
  105. Miszczuk Katarzyna
  106. Młotek Ewa
  107. Mostowy Aleksandra
  108. Motylewska Karolina
  109. Mrowiec Janina
  110. Muryn Andrzej
  111. Myrcik Dariusz
  112. Myrda Anna
  113. Nadajczyk Grzegorz
  114. Nickel-Łukomska Krystyna
  115. Niepsuj Klaudia
  116. Nizińska Paulina
  117. Nowacki Tomasz
  118. Nowak Jędrzej
  119. Nowak Leszek
  120. Nowakowska-Planer Anna
  121. Obuchowicz Anna
  122. Oczko-Grzesik Barbara
  123. Ogrodnik Mirosław
  124. Olejek Anita
  125. Oleś Piotr
  126. Olszak-Wąsik Katarzyna
  127. Orłowska Joanna
  128. Orszulak Kamila
  129. Paliga Michał
  130. Peterek Janusz
  131. Piaskowska Natalia
  132. Pietrzak Jolanta
  133. Pietrzak Mikołaj
  134. Pniewska-Woźniakowska Jadwiga
  135. Podwińska Ewa
  136. Pretorian George
  137. Radelli Jolanta
  138. Radlińska Katarzyna
  139. Radosz Aleksandra
  140. Robenek Marta
  141. Romanowska Kornelia
  142. Rucińska Aleksandra
  143. Sieczkowska Małgorzata
  144. Sieroń Aleksander
  145. Sieroń Karolina
  146. Sławska Helena
  147. Smak Stanisław
  148. Spałek Aleksander
  149. Stanek Agata
  150. Stanisz-Laitl Anna
  151. Stencel-Gabriel Krystyna
  152. Stęchły Tomasz
  153. Stołtny Piotr
  154. Straszak Dariusz
  155. Szczepańska Katarzyna
  156. Szewczyk Grażyna
  157. Szewczyk Małgorzata
  158. Sznajder-Czykota Martyna
  159. Szołtysik Urszula
  160. Sztam Danuta
  161. Ślimok Marta
  162. Tarniowy-Szojkowits Elżbieta
  163. Tomanek Grzegorz
  164. Trepka Kamila
  165. Truchanowski Witold
  166. Turek Sebastian
  167. Urban Katarzyna
  168. Urban Tadeusz
  169. Wagner-Kortyka Małgorzata
  170. Waksmański Bogdan
  171. Waler Janusz
  172. Wasiak Grażyna
  173. Widziszowska Agnieszka
  174. Wiktor Martyna
  175. Wilczyński Krzysztof
  176. Włodarczyk Leszek
  177. Wolska-Wójcik Karina
  178. Zamłyński Jacek
  179. Zamłyński Mateusz
  180. Zaremba Aleksandra
  181. Zeckei Jacek
  182. Zieleźnik Witold
  183. Zieliński Ryszard
  184. Zięba Tomasz
  185. Ziomek Gabriela
  186. Żądło Dominika
  187. Żmudzińska-Kitczak Joanna
     
Podmiot udostępniający informację Okręgowa Rada Lekarska
Autor/Data powstania Jacek Kozakiewicz 2017-02-15
Wprowadził/Data wprowadzenia Tomasz Gawlik 2017-02-18
Ostatnia zmiana/ data zmiany Tomasz Gawlik 2017-04-12
Ilość odsłon artykułu 1586