K8.007/17

REJON WYBORCZY

Liczba mandatów - 3

K8.007/17     Czechowice Dz.(Szp.Reumatologiczny Ustroń+Bestwina+Jawiszowice+Bielsko Biała)

     lp. nazwisko i imię

  1. Adamczyk-Frystacka Magdalena
  2. Antonik Wojciech
  3. Axenti Irena
  4. Badowska Joanna
  5. Badowski Zdzisław
  6. Bajorek Zbigniew
  7. Balcarek Janusz
  8. Bałkańska-Sablik Kaliczka
  9. Banasik Andrzej
  10. Bargiel Lidia
  11. Bednarska Barbara
  12. Besala Marzena
  13. Bis Kazimierz
  14. Borysowska-Guzik Ewa
  15. Brzezińska Gertruda
  16. Caputa Romana
  17. Cybuch Danuta
  18. Cybuch Wit
  19. Czekaj Jan
  20. Czerw Dariusz
  21. Czyż Zbigniew
  22. Dudek Dorota
  23. Durajczyk Halina
  24. Dzięcioł Andrzej
  25. Falkowska Beata
  26. Falkowski Jacek
  27. Galas-Bartoszek Aleksandra
  28. Gałązka Zygmunt
  29. Gerber Witold
  30. Gładysz Anna
  31. Goraj-Kluska Anna
  32. Greczka Mirosław
  33. Grzyb-Czerwińska Barbara
  34. Hansel-Fites Elżbieta
  35. Holesz Stanislav
  36. Jabłecki Tadeusz
  37. Jakubowski Jakub
  38. Jakubowski Michał
  39. Janik-Ciasnocha Magdalena
  40. Kajstura Joanna
  41. Kapuśniak Małgorzata
  42. Karczewska Anna
  43. Karuś Krzysztof
  44. Kies Grzegorz
  45. Klusek Natalia
  46. Kociołek Marzena
  47. Kominek Teresa
  48. Konkolewska Magda
  49. Kosteczka Krystyna
  50. Kotania-Wilczyńska Ewa
  51. Krajewski-Siuda Krzysztof
  52. Krenzel Urszula
  53. Krystek-Leśny Katarzyna
  54. Kulig-Fajfer Bożena
  55. Kuna Arkadiusz
  56. Laskowska Marzena
  57. Latkowska Małgorzata
  58. Lewkowicz Teresa
  59. Liska-Markiel Ewa
  60. Łysek-Parchańska Daniela
  61. Machura-Porębska Ewelina
  62. Maga Franciszek
  63. Majka Stanisław
  64. Maroszek Maria
  65. Martini Lesław
  66. Mikusz Grażyna
  67. Mikusz Piotr
  68. Miller Krzysztof
  69. Mojżyszek Marian
  70. Nowak Agnieszka
  71. Nowak Józef
  72. Nowara Kazimiera
  73. Odehnal Eugeniusz
  74. Olma Alicja
  75. Orszulik Magdalena
  76. Pawełek-Krombholz Danuta
  77. Paździora Jadwiga
  78. Pethe-Kania Krystyna
  79. Pietrzkiewicz-Peterek Dorota
  80. Pilecka Aniela
  81. Pisarek-Sok Halina
  82. Podolska Lucyna
  83. Posiła Andrzej
  84. Przybyła-Majka Łucja
  85. Radkowska-Braun Katarzyna
  86. Rybicki Adam
  87. Schierer Siegmund
  88. Semik-Grabarczyk Elżbieta
  89. Siwicki Andrzej
  90. Szczerbak Artur
  91. Tarasiewicz Michał
  92. Tarnówka Magdalena
  93. Tokarczyk-Knapik Anita
  94. Tomasik Grzegorz
  95. Tomaszczyk-Kujawa Iwona
  96. Urbaś-Myrczek Barbara
  97. Wagstyl Tomasz
  98. Wąsik Ryszard
  99. Wędrychowicz Lech
  100. Wierzgoń Marian
  101. Wilczewski Przemysław
  102. Winkowska-Polok Jadwiga
  103. Wittek-Tarasiewicz Urszula
  104. Wójcik Katarzyna
  105. Wróblewska-Kubala Ewa
  106. Zagroba Tadeusz
  107. Zoń-Giebel Aleksandra
  108. Żurek Helena
  109. Życiński Andrzej
     
Podmiot udostępniający informację Okręgowa Rada Lekarska
Autor/Data powstania Jacek Kozakiewicz 2017-02-15
Wprowadził/Data wprowadzenia Tomasz Gawlik 2017-02-18
Ostatnia zmiana/ data zmiany Tomasz Gawlik 2017-04-12
Ilość odsłon artykułu 1372