K8.008/17

REJON WYBORCZY

Liczba mandatów - 4

K8.008/17     Czeladź+Wojkowice+Mierzęcice+Siewierz+Bobrowniki, Brudzowice, Psary, Siemonia,Sączów, Przeczyce+Rogoźnik, Strzyżowice

     lp. nazwisko i imię

  1. Adamczyk Krystyna
  2. Adamczyk-Bałdys Danuta
  3. Arustamian Mirosława
  4. Banaś Stanisław
  5. Bartman Andrzej
  6. Barzyk-Arciszewska Anna
  7. Bednarczyk Małgorzata
  8. Besser Przemysław
  9. Białas Violetta
  10. Błach Anna
  11. Błach Wanda
  12. Błach-Legawiec Izabela
  13. Buchacz-Ligęza Krystyna
  14. Buczek Anna
  15. Chorzela-Ryba Barbara
  16. Chwalba-Michalska Iwona
  17. Cybuchowski Igor
  18. Czapla Robert
  19. Czech Lucyna
  20. Czop Grażyna
  21. Delipacy Janusz
  22. Domider Tadeusz
  23. Duda-Dobrowolska Anna
  24. Dunal Wojciech
  25. Dziuk-Zając Janina
  26. Fazan Danuta
  27. Fik Mariusz
  28. Francikowska Elżbieta
  29. Francikowski Krzysztof
  30. Frączek Halina
  31. Gacek Szymon
  32. Gajdzik-Orzeł Marta
  33. Galek Marcin
  34. Gardziński Wojciech
  35. Garłowski Zygfryd
  36. Gębka Joanna
  37. Glądała Zbigniew
  38. Glica Maria
  39. Gładkiewicz Antoni
  40. Gnacik Wojciech
  41. Gola Ryszard
  42. Gorczyca Wojciech
  43. Graca-Jeszke Ewa
  44. Gruenpeter Paweł
  45. Grzegrzółka Agnieszka
  46. Grzywacz Marcin
  47. Hyla Kajetan
  48. Istelska-Michalik Agnieszka
  49. Iwański Grzegorz
  50. Jakubowska-Kowalska Danuta
  51. Jamer-Bekus Paulina
  52. Janiak Elżbieta
  53. Jankowska Regina
  54. Jankowski Jacek
  55. Janowska-Fabianowicz Jolanta
  56. Janowski Edward
  57. Jarno Stanisław
  58. Jaros Czesława
  59. Jaros Jerzy
  60. Jezierski Zbigniew
  61. Jochemczyk Piotr
  62. Karnowska Agata
  63. Kasprzyk-Wieczorkowska Ewelina
  64. Kawalec-Gremplewicz Klaudia
  65. Kawczyński Rafał
  66. Klecz Zbigniew
  67. Klecz-Cichoń Justyna
  68. Kołodziejczyk-Ślaska Barbara
  69. Kordys Barbara
  70. Koszczyk Konrad
  71. Kowalik Barbara
  72. Kowalik Zbigniew
  73. Kowalik-Horosz Gabriela
  74. Kozieł Aneta
  75. Kozub Małgorzata
  76. Krycińska Bożena
  77. Krzelowska-Oleś Katarzyna
  78. Krzemień Zdzisław
  79. Kucio Barbara
  80. Kurdziel-Kurczok Teresa
  81. Laber-Matuszak Magdalena
  82. Lepiarczyk Oskar
  83. Lewandowski Gabriel
  84. Ligocka-Klimczak Maria
  85. Lis Zdzisława
  86. Luci Henryk
  87. Łakomik Zofia
  88. Łata-Sołtysik Ewa
  89. Łebek Edyta
  90. Łuczak-Piotrowska Lucyna
  91. Madejska Jolanta
  92. Madejska-Dąbrowiak Aleksandra
  93. Malina Jerzy
  94. Malina-Frandofert Magdalena
  95. Maltazar-Czerczak Lidia
  96. Matluch-Kosałka Teresa
  97. Matuszak Zbigniew
  98. Mazur-Rauk Izabela
  99. Mejger-Serwa Iwona
  100. Michoński Stanisław
  101. Mikiciuk-Szczerba Anita
  102. Molenda Ewa
  103. Morawec-Bernacka Helga
  104. Mucha Tomasz
  105. Naglik Sebastian
  106. Nowak Dariusz
  107. Nowak Waldemar
  108. Nowak-Kawka Grażyna
  109. Nowak-Oleś Donata
  110. Oleś Roman
  111. Paczyńska-Domagała Agnieszka
  112. Panek Eugeniusz
  113. Paprotny Władysław
  114. Pęciak-Lisińska Aneta
  115. Pieczyńska Karolina
  116. Pietrusa Artur
  117. Pietrzyńska Tatiana
  118. Pilawa Mirosława
  119. Pilch-Kowalczyk Marek
  120. Pitach Arkadiusz
  121. Plech Andrzej
  122. Poprawski Teresa
  123. Proszowska Teresa
  124. Pryga Maria
  125. Radziszewski Włodzimierz
  126. Rajca Marek
  127. Rełkowska Klaudia
  128. Rodak Aleksandra
  129. Rodak Włodzimierz
  130. Rogal Mirosława
  131. Rychel Wojciech
  132. Rzepniewska Dorota
  133. Sidło-Meuś Irena
  134. Sikora-Bargieł Magdalena
  135. Słowik Marcin
  136. Sobański Andrzej
  137. Sobczyk-Sitko Renisława
  138. Sobiegraj-Maryniak Karina
  139. Sobieraj Beata
  140. Solarska-Plech Halina
  141. Stasiak Krystyna
  142. Stasikowska-Dutka Ewa
  143. Staśko Bogusław
  144. Stawecki Arkadiusz
  145. Stokowacka-Zakrzewska Magdalena
  146. Stradomska-Wacławik Małgorzata
  147. Suchoszek-Sandelewska Agnieszka
  148. Suda Leszek
  149. Szady Anna
  150. Szafruga Aleksandra
  151. Szałobryt-Głowacka Wanda
  152. Szczepańska-Majka Liliana
  153. Szczepański Marek
  154. Szczerba Małgorzata
  155. Szczupider Jacek
  156. Szmal Małgorzata
  157. Szotowska Hanna
  158. Szwaja Andrzej
  159. Szymoniak-Osman Katarzyna
  160. Śliwa Gabriela
  161. Śliwa Grzegorz
  162. Świerczyńska-Daniel Anna
  163. Tądos Jan
  164. Tądos Krystyna
  165. Tobór Anna
  166. Tomczyk Małgorzata
  167. Tomera-Proksa Teresa
  168. Torchylo Iryna
  169. Warwas Ilona
  170. Wawer-Zahuta Małgorzata
  171. Wawrzak-Mucha Beata
  172. Wiązania-Gacek Ewa
  173. Wieczorek-Nowak Janina
  174. Wilemska-Kucharzewska Katarzyna
  175. Wilk-Nowak Grażyna
  176. Wlazło-Kwinta Iwona
  177. Wojtas Andrzej
  178. Wojtas Barbara
  179. Worsa-Włodarczyk Karolina
  180. Wójcik Ewa
  181. Wróblewska-Bogucka Danuta
  182. Wylężek Leontyna
  183. Wypasek Karolina
  184. Wysocka-Korniak Aleksandra
  185. Zaremba Katarzyna
  186. Zarębska-Besser Maria
  187. Zenderowska Bożena
  188. Ziółkowska-Drab Jolanta
  189. Zych Rafał
  190. Żmudziński Wojciech
     
Podmiot udostępniający informację Okręgowa Rada Lekarska
Autor/Data powstania Jacek Kozakiewicz 2017-02-15
Wprowadził/Data wprowadzenia Tomasz Gawlik 2017-02-18
Ostatnia zmiana/ data zmiany Tomasz Gawlik 2017-04-12
Ilość odsłon artykułu 1509