K8.010/17

REJON WYBORCZY

K8.010/17  Dąbrowa Górnicza(NZOZ-y+prywatne praktyki+nie wykonujący zawodu+wykonujący zawód poza granicami RP)

Liczba mandatów - 5

 

     lp. nazwisko i imię

  1. Antosik Ewa
  2. Bacia Viola
  3. Bednarski Wojciech
  4. Bętkowska-Sobczyk Grażyna
  5. Bielny-Bilewicz Małgorzata
  6. Biskup-Wojtaszyn Ewa
  7. Błażejak Małgorzata
  8. Bożek-Biechońska Barbara
  9. Bryzik-Wechowska Wiesława
  10. Brzezińska Dorota
  11. Bugała-Opiełka Aneta
  12. Buszman Paweł
  13. Chabiński Sławomir
  14. Chachuła-Wolanin Aniela
  15. Cholewa Joanna
  16. Chrobak Jerzy
  17. Chycka-Pierścińska Joanna
  18. Ciubra-Niczewska Ewa
  19. Cuber Bożena
  20. Czerwiński Wojciech
  21. Doliński Wacław
  22. Domagała Michał
  23. Dorczak-Kawczyńska Jadwiga
  24. Drabek Grzegorz
  25. Drabek Krzysztof
  26. Drzewiecka-Bombała Marta
  27. Dudzicz Sylwia
  28. Dyduch-Niziorska Renata
  29. Dzierżyc Anna
  30. Elertowicz Zbigniew
  31. Foeller-Lorens Małgorzata
  32. Gałązka Jerzy
  33. Gałczyńska Elżbieta
  34. Gałek-Karkos Anna
  35. Gałka Małgorzata
  36. Gawęda Irena
  37. Gawlicki Wojciech
  38. Gawron Jacek
  39. Gdula-Dymek Anna
  40. Gola Antoni
  41. Gola-Janas Grażyna
  42. Golczyk Anna
  43. Gontarz Katarzyna
  44. Góral-Sibielak Małgorzata
  45. Grajpel Marek
  46. Gralewski Marcin
  47. Grochowicz Andrzej
  48. Grządziel Gabriel
  49. Grzesikowska-Cieplińska Anna
  50. Grzywnowicz Bożena
  51. Gumuła Agnieszka
  52. Hyla Barbara
  53. Jabłońska-Zarębska Małgorzata
  54. Jabłoński Bronisław
  55. Jackiewicz Jacek
  56. Janicka Ewa
  57. Jaroszewska-Smoleń Jagoda
  58. Jasica Tomasz
  59. Jędrzejewski Maciej
  60. Jurkow Jerzy
  61. Juszczyk-Jamróz Urszula
  62. Kaim Izabella
  63. Kania Maria
  64. Kania Robert
  65. Kańczuga-Ziętek Katarzyna
  66. Karbowski Witold
  67. Kasner Jacek
  68. Kasprzak Andrzej
  69. Kluczna Agnieszka
  70. Kluczna-Bryś Anna
  71. Kluska-Knicz Aleksandra
  72. Kmiecik-Łazarowicz Halina
  73. Kmiotek-Trela Lesława
  74. Kobryń Paweł
  75. Kocot Bartłomiej
  76. Kolarczyk-Haczyk Aleksandra
  77. Konarski Łukasz
  78. Kondys Marek
  79. Kopliński Andrzej
  80. Kordos-Januszkiewicz Beata
  81. Kordys Andrzej
  82. Korfel-Kieres Jolanta
  83. Korzeńska Anna
  84. Kowalczyk Marek
  85. Kowalczyk-Jarzyńska Anna
  86. Kozłowska-Chabińska Aneta
  87. Kozłowska-Laskowska Mariola
  88. Krakowiak Krzysztof
  89. Krasnodębska-Domagała Wacława
  90. Krawczyk-Gałkowska Zdzisława
  91. Kruk Sylwia
  92. Krupa Iga
  93. Krzak-Demkowicz Małgorzata
  94. Kuboszek Cezary
  95. Kudela Małgorzata
  96. Kutrzyk Przemysław
  97. Kwiatek-Karczewska Barbara
  98. Kwiecień Wiesława
  99. Lechwacka Wanda
  100. Leśniak Ewa
  101. Lewandowski Józef
  102. Lipowicz Beata
  103. Lubarska-Kocot Joanna
  104. Lubas-Rok Anna
  105. Ludwikowska Marietta
  106. Łojan Dariusz
  107. Łozowska Maria
  108. Łuczyk Agata
  109. Łukomska Agnieszka
  110. Łyczek Joanna
  111. Majcher Damian
  112. Malinowska-Wybrańczyk Aleksandra
  113. Manterys Maciej
  114. Mańkowska Aleksandra
  115. Maro Ewa
  116. Matyja-Walentek Teresa
  117. Matysek-Niewolska Ewa
  118. Mazur Zbigniew
  119. Michalczyk Jakub
  120. Miedzińska Jadwiga
  121. Miernik Marzena
  122. Mijaczewska-Kopczyk Lidia
  123. Mitręga-Górska Jadwiga
  124. Młynarczyk Bogusław
  125. Możdżeń Piotr
  126. Naglik-Kata Ewa
  127. Niczewski Jerzy
  128. Nowak Dorota
  129. Obałek-Rusin Marta
  130. Ociepka-Kowalska Elżbieta
  131. Olawa Krystyna
  132. Oleksiak Maria
  133. Opilska-Smak Mirosława
  134. Ortyl Elżbieta
  135. Osieja-Gaca Anna
  136. Palusińska-Kędzior Wanda
  137. Pałasz Bożena
  138. Piasecka Anna
  139. Piątek Zofia
  140. Piedziński Stanisław
  141. Pieszczek Ewa
  142. Pietkiewicz Tadeusz
  143. Pilawski Janusz
  144. Pluta Piotr
  145. Płochocka Joanna
  146. Podraza Renata
  147. Podraza Zbigniew
  148. Porc-Kościołek Małgorzata
  149. Porębska Lidia
  150. Postrożna-Bartela Grażyna
  151. Przybyszewski Jerzy
  152. Ptak Piotr
  153. Ptak-Urantówka Ewa
  154. Pyrskała-Janik Ewa
  155. Rodek-Urantówka Elżbieta
  156. Rok Andrzej
  157. Rokicki Mariusz
  158. Sakowska Barbara
  159. Sapota Urszula
  160. Sauczek-Kasner Bożena
  161. Sionek Ewa
  162. Siudyka-Szubert Krystyna
  163. Siwka Beata
  164. Skotalczyk Ewa
  165. Skotniczna-Wójtowicz Elżbieta
  166. Smak Maciej
  167. Smektała Marek
  168. Smółka Ewelina
  169. Smółka Karol
  170. Sołtysik Kazimierz
  171. Sowa Jacek
  172. Stanek Elżbieta
  173. Stangrecka-Matelska Katarzyna
  174. Staszewska Danuta
  175. Staworzyńska-Porc Grażyna
  176. Stefańczyk Anna
  177. Stefańska Hanna
  178. Stępień Małgorzata
  179. Szafarska-Kołakowska Jadwiga
  180. Szafran Urszula
  181. Szczurek Maria
  182. Szotowska Olga
  183. Szubert-Sikorska Magdalena
  184. Szymański Ładysław
  185. Szymański Radosław
  186. Szymczyk Katarzyna
  187. Ślawska-Domin Elżbieta
  188. Świerk Rafał
  189. Tabor Mariusz
  190. Targosz Helena
  191. Targowski Szczepan
  192. Tarkowska Angelina
  193. Tomaszewska-Okas Władysława
  194. Topolska Maria
  195. Trela Błażej
  196. Trzaska-Dąbrowska Iwona
  197. Uznańska-Kałczuga Bogumiła
  198. Walaszek Ida
  199. Warwas Mariola
  200. Warwas Wirgiliusz
  201. Wdowik Dorota
  202. Węglarz Irena
  203. Wilkowski Piotr
  204. Witas-Sołtysik Elżbieta
  205. Włodarczyk Wiesława
  206. Wnęk Dorota
  207. Wojarska Hanna
  208. Wojkowski Bogdan
  209. Woliński Grzegorz
  210. Wójcik-Kania Halina
  211. Wójtowicz Jolanta
  212. Wrębiak-Trznadel Mariola
  213. Wróbel Beata
  214. Wróbel Grażyna
  215. Wróbel Jolanta
  216. Wyderka Rafał
  217. Wyparło Zofia
  218. Wyporska Bogusława
  219. Zarychta Grzegorz
  220. Ziemiańczyk Jadwiga
  221. Zych-Sowa Joanna
  222. Zyguła Małgorzata
  223. Żaba Janusz
  224. Żak Anna
  225. Żmuda Andrzej
     
Podmiot udostępniający informację Okręgowa Rada Lekarska
Autor/Data powstania Jacek Kozakiewicz 2017-02-15
Wprowadził/Data wprowadzenia Tomasz Gawlik 2017-02-19
Ostatnia zmiana/ data zmiany Tomasz Gawlik 2017-04-12
Ilość odsłon artykułu 1615