K8.011/17

REJON WYBORCZY

K8.011/17   Gliwice(Centrum Onkologii)

Liczba mandatów - 5

 

     lp. nazwisko i imię

  1. Adamiak Dagmara
  2. Adamik Wioleta
  3. Badora-Rybicka Agnieszka
  4. Bal Wiesław
  5. Banaś Dagna
  6. Basek Elżbieta
  7. Behrendt Katarzyna
  8. Białas Brygida
  9. Białas Marcin
  10. Bieleń Agata
  11. Biskup-Frużyńska Magdalena
  12. Blamek Sławomir
  13. Blewąska Aleksandra
  14. Bobek-Billewicz Barbara
  15. Bojanowski Błażej
  16. Boratyn-Nowicka Agnieszka
  17. Budzioch Marzena
  18. Budzynowska Barbara
  19. Cedor Katarzyna
  20. Celejewska Agata
  21. Chekan Mykola
  22. Chmielarz Andrzej
  23. Chmielik Ewa
  24. Cofalik Andrzej
  25. Czarnecki Marek
  26. Czarniecka Agnieszka
  27. Czerw Tomasz
  28. Czuba Andrzej
  29. d'Amico Andrea
  30. Dębiec Kinga
  31. Di Pietro Marco
  32. Dobrut Mirosław
  33. Drosik-Rutowicz Katarzyna
  34. Dworzecka Urszula
  35. Dworzecki Tomasz
  36. Eksner Bartosz
  37. Faruga Beata
  38. Ficek Kornelia
  39. Fijałkowski Marek
  40. Frankiewicz Andrzej
  41. Galwas-Kliber Katarzyna
  42. Gawkowska Marzena
  43. Gawlik Robert
  44. Gawlik Tomasz
  45. Gawron Iwona
  46. Giebel Sebastian
  47. Giglok Monika
  48. Głowacki Grzegorz
  49. Gola Michał
  50. Goleń Maria
  51. Gorki Karolina
  52. Grajek Maciej
  53. Grellier Katarzyna
  54. Grzbiela Hanna
  55. Handkiewicz-Junak Daria
  56. Hasse-Lazar Kornelia
  57. Hejduk Beata
  58. Hliniak Jan
  59. Hołowiecki Jerzy
  60. Huszno Joanna
  61. Hutnik Marcin
  62. Idasiak Adam
  63. Jakus Grzegorz
  64. Jarząb Barbara
  65. Jarząb Michał
  66. Jaworska Magdalena
  67. Jędruś Sylwia
  68. Jędrychowski Jarosław
  69. Jędrzejewska Maja
  70. Jochymek Bożena
  71. Jurecka-Lubieniecka Beata
  72. Kacalski Maciej
  73. Kadela Alicja
  74. Kalemba Michał
  75. Kamiński Andrzej
  76. Kansy Kamila
  77. Kansy Krzysztof
  78. Kaszuba Małgorzata
  79. Kaźmierczak-Maciejewska Maria
  80. Kącik Tomasz
  81. Kellas-Ślęczka Sylwia
  82. Kentnowski Marek
  83. Kiełkowska Krystyna
  84. Kleszyk Łukasz
  85. Kniewska-Jarząbek Katarzyna
  86. Kołton Magdalena
  87. Kołtun Urszula
  88. Kotas Anna
  89. Kozaczka Maciej
  90. Kozik Zbigniew
  91. Krajewska Jolanta
  92. Krakowczyk Łukasz
  93. Kraszkiewicz Małgorzata
  94. Kropieniewicz Aleksandra
  95. Kropińska Aleksandra
  96. Król Aleksandra
  97. Krużel Tomasz
  98. Kryj Mariusz
  99. Krzysztofiak Tomasz
  100. Księżniak-Baran Dorota
  101. Kubeczko Marcin
  102. Kukulska Aleksandra
  103. Kustra Magdalena
  104. Lange Barbara
  105. Lange Dariusz
  106. Lasek-Kryj Magdalena
  107. Lasok Paulina
  108. Latusek Tomasz
  109. Leś Dominika
  110. Leśniak Aleksandra
  111. Lukaszczyk-Wideł Beata
  112. Łabudzińska-Kasprzak Bogumiła
  113. Ławniczak-Cielińska Dorota
  114. Łuczak Agnieszka
  115. Maciejewski Adam
  116. Maciejewski Bogusław
  117. Majewski Wojciech
  118. Majka Paweł
  119. Malec Piotr
  120. Mianowska-Malec Marta
  121. Michalecki Łukasz
  122. Michalik Anna
  123. Michalik Barbara
  124. Miszczyk Leszek
  125. Najda Jacek
  126. Namysł-Kaletka Agnieszka
  127. Napieralska Aleksandra
  128. Nikodemowicz Barbara
  129. Nowakowski Krzysztof
  130. Nowara Elżbieta
  131. Nowicka Elżbieta
  132. Olczyk Tomasz
  133. Olejnik Krzysztof
  134. Olejnik Tomasz
  135. Owczarek Grzegorz
  136. Owczarek Stanisław
  137. Pakuło Sławomir
  138. Paliczka-Cieślik Ewa
  139. Pardela Marian
  140. Paul Piotr
  141. Pelak Maciej
  142. Pilecki Bolesław
  143. Plewicki Grzegorz
  144. Polakiewicz-Gilowska Anna
  145. Polanowski Paweł
  146. Ponikiewska Dorota
  147. Półtorak Stanisław
  148. Przeorek Cezary
  149. Przeorek Wiesława
  150. Puch Zbigniew
  151. Pytlik Maria
  152. Raczek-Zwierzycka Katarzyna
  153. Rajczykowski Bartłomiej
  154. Rajczykowski Marcin
  155. Raus Mateusz
  156. Rembak-Szynkiewicz Justyna
  157. Roch-Zniszczoł Agata
  158. Roskosz Józef
  159. Rumińska-Busz Renata
  160. Rutkowski Tomasz
  161. Sacher Aleksander
  162. Saduś-Wojciechowska Maria
  163. Samborska-Plewicka Marzenna
  164. Samborski Konrad
  165. Sczasny Joanna
  166. Sikora-Jopek Marlena
  167. Składowski Krzysztof
  168. Smok-Ragankiewicz Anna
  169. Sobczyk-Kruszelnicka Małgorzata
  170. Sokolnicka-Natkaniec Anna
  171. Soska Katarzyna
  172. Stankiewicz Magdalena
  173. Starzyczny-Słota Danuta
  174. Stasik-Pres Gabriela
  175. Stobiecka Ewa
  176. Strączyński Mirosław
  177. Strojek Jan
  178. Suwiński Rafał
  179. Syguła Dorota
  180. Szcześniak-Kłusek Bogna
  181. Szelc Stefan
  182. Szpak-Ulczok Sylwia
  183. Szumniak Ryszard
  184. Szweda Marcin
  185. Szymik Monika
  186. Śliwińska Magdalena
  187. Ślosarek-Gleńsk Paulina
  188. Śmieszek Magdalena
  189. Śnietura Mirosław
  190. Śpiewok Paweł
  191. Świderska Katarzyna
  192. Tarnawski Rafał
  193. Trela-Janus Krystyna
  194. Turska-d'Amico Maria
  195. Turyk Wojciech
  196. Turyk-Swaryczewska Zofia
  197. Urbańczyk Hubert
  198. Urbańska Patrycja
  199. Waluga Marta
  200. Wawrzynek Elżbieta
  201. Wesołowski Marcin
  202. Wideł Maciej
  203. Widera Karolina
  204. Wierzgoń Janusz
  205. Wojarska-Tręda Elżbieta
  206. Wojcieszek Andrzej
  207. Wojcieszek Piotr
  208. Wojtala Teresa
  209. Wollak-Lewandowska Magdalena
  210. Wołoszyńska-Preidl Krystyna
  211. Woźniak Grzegorz
  212. Woźniak Grzegorz
  213. Wyciślik Magdalena
  214. Wydmański Jerzy
  215. Wygoda Andrzej
  216. Wygoda Zbigniew
  217. Wziętek Iwona
  218. Zajusz Aleksander
  219. Zarudzki Łukasz
  220. Zawisza Krzysztof
  221. Zembala-Nożyńska Ewa
  222. Zgórniak Magdalena
  223. Zielińska Małgorzata
     
Podmiot udostępniający informację Okręgowa Rada Lekarska
Autor/Data powstania Jacek Kozakiewicz 2017-02-15
Wprowadził/Data wprowadzenia Tomasz Gawlik 2017-02-19
Ostatnia zmiana/ data zmiany Tomasz Gawlik 2017-02-19
Ilość odsłon artykułu 2048