K8.015/17

REJON WYBORCZY

K8.015/17  Gliwice(NZOZ-y+nie wykonujący zawodu+wykonujący zawód poza granicami RP)

Liczba mandatów - 8

 

     lp. nazwisko i imię

  1. Adamus-Strukowska Grażyna
  2. Ajdukiewicz Anna
  3. Banaszkiewicz Andrzej
  4. Baran-Garbulińska Barbara
  5. Bartkowiak-Koźlik Sonia
  6. Bartnik Małgorzata
  7. Bednarska Olga
  8. Bek Zygmunt
  9. Berdowska Agnieszka
  10. Bętkowska Irena
  11. Bętkowski Andrzej
  12. Białek-Kaleta Jolanta
  13. Biegun-Awramienko Izabella
  14. Biłogan Wojciech
  15. Bisz Teresa
  16. Błachut Aleksandra
  17. Błauciak Nina
  18. Bobrowska Alicja
  19. Bohosiewicz Karolina
  20. Borowiak Renata
  21. Borysławski Stanisław
  22. Bożek Zbigniew
  23. Broda-Przydatek Lidia
  24. Brożek-Trybalska Zofia
  25. Buczkowski Mieczysław
  26. Buczyński Tomasz
  27. Budzyńska-Radzioch Urszula
  28. Burchaciński Witold
  29. Buszka Adam
  30. Calów-Kuś Anna
  31. Calów-Pasternak Małgorzata
  32. Chadalska Maria
  33. Chleboś Zbigniew
  34. Chłoń Maria
  35. Chmiela Małgorzata
  36. Chronicka-Wesoły Irena
  37. Chrzanowska-Dolińska Barbara
  38. Chtiej Ryszard
  39. Chtiej-Osika Iwona
  40. Ciepka Andrzej
  41. Ciesielska-Kopacz Nelly
  42. Cieślik Krystyna
  43. Ciołczyk-Niewiadomska Ewa
  44. Comi-Siwińska Małgorzata
  45. Cyptor Wojciech
  46. Czapligo-Gurdak Henryka
  47. Czarnecka Krystyna
  48. Czechak-Tomaszek Anna
  49. Czekaj Barbara
  50. Czyżowicz Paweł
  51. Ćwiklińska Ałła
  52. Danikiewicz Dorota
  53. Dawid Maciej
  54. Dąbek Anna
  55. Debudaj-Bartoszewicz Elżbieta
  56. Dębkowska Maria
  57. Dindorf-Hicke Barbara
  58. Dobosz Dariusz
  59. Dobrowolski Józef
  60. Domańska Lilianna
  61. Dubel Mieczysława
  62. Dylikowska-Gadomska Ludwika
  63. Ekielska Irmina
  64. Filipowicz-Paszyń Ewa
  65. Firlejczyk Katarzyna
  66. Franek Krystyna
  67. Fulczyk Joachim
  68. Gaborek Aleksandra
  69. Gajek Mateusz
  70. Gałecka-Małek Renata
  71. Gawliczek Andrzej
  72. Gąsior Paweł
  73. Gerard-Sakałus Maria
  74. Głąbik Krzysztof
  75. Gołaszewska Lucyna
  76. Górowska Anna
  77. Górska Anna
  78. Górska Zinaida
  79. Grabiec-Silverstein Teresa
  80. Gruszecka Barbara
  81. Gryziecka-Herdzik Teresa
  82. Grzbiela Joanna
  83. Gwóźdź Witold
  84. Hatossy Krystyna
  85. Henel-Uruska Alicja
  86. Herszkiewicz-Krawiec Anna
  87. Heyda Janusz
  88. Heyda Zdzisława
  89. Hickiewicz Adam
  90. Hickiewicz Teresa
  91. Horzela Adam
  92. Hruszka-Dyło Elżbieta
  93. Hycnar-Terlecka Maria
  94. Jabłońska Janina
  95. Jagodzińska Julia
  96. Jamróz-Średniawa Krystyna
  97. Jaros Anna
  98. Jaros-Mikusińska Ewelina
  99. Jarosz Katarzyna
  100. Jasiewicz Małgorzata
  101. Jasiulek-Turyk Ewa
  102. Jezierska-Krupa Barbara
  103. Jędrusiak Jerzy
  104. Jędrzejkowska Regina
  105. Juzwa Julia
  106. Kaczmarczyk Alina
  107. Kalandyk Anna
  108. Kalarus Eugenia
  109. Kaleta-Richter Marta
  110. Kara Grzegorz
  111. Karcz Wojciech
  112. Karkowski Artur
  113. Karpińska Bogumiła
  114. Kasińska Marzena
  115. Kawalska Magdalena
  116. Kawalski Roman
  117. Kimmel-Janowska Zdzisława
  118. Kobierecka Bożena
  119. Kochanowski Romuald
  120. Kocur Agnieszka
  121. Koczarska-Arendt Krystyna
  122. Kolka Przemysław
  123. Kominek Anna
  124. Kominek Zygmunt
  125. Kopała Marek
  126. Kopystyńska-Gerot Jadwiga
  127. Korbacz Anna
  128. Korlacka Janina
  129. Korlacki Adam
  130. Korzeniowska-Niemkowska Jadwiga
  131. Kos Jerzy
  132. Kosmowska Beata
  133. Kostecka Joanna
  134. Kostrzewski Władysław
  135. Koszman Bogusław
  136. Kotok-Sadowska Zofia
  137. Kotylak Aleksandra
  138. Kowalska-Żurkowska Dorota
  139. Kowol-Trela Katarzyna
  140. Kozak Iwona
  141. Koziarz-Masłyk Grażyna
  142. Kozioł Wacław
  143. Krauze Andrzej
  144. Krawczyk Justyna
  145. Kroma Edward
  146. Krzakiewicz Ewa
  147. Krzyżowska-Kauder Janina
  148. Książek-Kozłowska Danuta
  149. Kubicka Alina
  150. Kublicka-Piottuch Hanna
  151. Kucias Joanna
  152. Kukla-Zaremba Hanna
  153. Kulig-Gedliczka Maria
  154. Kumaszka Bartłomiej
  155. Kupczyk Olga
  156. Kurzbauer Elżbieta
  157. Kurzbauer Roman
  158. Kusek-Kroma Krystyna
  159. Kuś Elżbieta
  160. Lassota-Korba Bożena
  161. Lenarcik Jacek
  162. Leś Anna
  163. Leś Tatiana
  164. Lubina Maria
  165. Lupa Dariusz
  166. Lupa-Żelechowska Paulina
  167. Łabuś Rafał
  168. Łapczuk Jerzy
  169. Łęska Iwona
  170. Łoś Władysław
  171. Madaj Anna
  172. Magiera-Ziółkowska Arlena
  173. Majewska Janina
  174. Maksymowicz Mariola
  175. Malanowicz Barbara
  176. Mańczyk Estera
  177. Marczak Longina
  178. Marek-Dzidt Halina
  179. Marzec Krzysztof
  180. Masłowska-Banaszkiewicz Cecylia
  181. Maśnica-Wasylkowska Ewa
  182. May-Majewski Andrzej
  183. Mazur Elżbieta
  184. Mazur Jarosław
  185. Mazurek Jerzy
  186. Medyńska Lidia
  187. Mielcarzewicz Zofia
  188. Mielnikiewicz Aleksandra
  189. Mieszalska-Biegun Marzena
  190. Mieszalski Jarosław
  191. Miga Anna
  192. Mika Teresa
  193. Miller Roman
  194. Mrozowska Irena
  195. Mróz-Semeniuk Grażyna
  196. Musialik-Tarnowska Ewa
  197. Nadziakiewicz Irena
  198. Nasiek-Macalik Regina
  199. Nierobisz Monika
  200. Norwisz Gabriela
  201. Nowak-Boduch Joanna
  202. Nowakowska Maria
  203. Nowakowski Marek
  204. Ochab Józefina
  205. Olek Zbigniew
  206. Olszewska Emilia
  207. Oribko Igor
  208. Osienkowska-Stasińska Zofia
  209. Otto Jadwiga
  210. Otto Jerzy
  211. Pabis-Maciosowska Teresa
  212. Pachniewska-Zakliczyńska Zofia
  213. Pacławska-Wilk Grażyna
  214. Pacześniowski Andrzej
  215. Pajerska-Wojnarowska Bogna
  216. Pakosz Artur
  217. Pakosz Witold
  218. Papierniak Agnieszka
  219. Pawlik-Władyczuk Magdalena
  220. Pawłowska Joanna
  221. Piątkiewicz Wanda
  222. Piechowiak-Siemianowska Maria
  223. Pietkiewicz-Ciepka Teresa
  224. Płocica Danuta
  225. Podolska-Szaper Helena
  226. Poloczek Jakub
  227. Połoński Wojciech
  228. Ponińska-Polańczuk Jolanta
  229. Potocka Ewa
  230. Pozowski Maciej
  231. Przywara Grażyna
  232. Przywara-Miziołek Ewa
  233. Raczyńska Ewa
  234. Raew Anna
  235. Rajpert Adam
  236. Rajpert Krzysztof
  237. Ramian Urszula
  238. Rawluk Alicja
  239. Rawwash Hend
  240. Rembielak Agata
  241. Rogala Julian
  242. Rogala Piotr
  243. Rogosz Jerzy
  244. Romanów-Daniec Maria
  245. Różycka-Lupa Danuta
  246. Rudawiec Małgorzata
  247. Rusin Joanna
  248. Ryfińska Alina
  249. Sadowska Helena
  250. Salamon Magdalena
  251. Sapińska Bożena
  252. Sawiniak-Kiersnowska Magdalena
  253. Sąsiadek Wojciech
  254. Serafin Lucyna
  255. Seredyńska Barbara
  256. Sienko Anna
  257. Simka-Marcinek Janina
  258. Skorupa Anna
  259. Skrzyńska-Stuglik Halina
  260. Sokalska Jadwiga
  261. Sokołowska Helena
  262. Sommer-Kłodowska Alicja
  263. Stanek Krzysztof
  264. Stefańska Beata
  265. Stefański Zbigniew
  266. Stelmach Anna
  267. Stelmach Magdalena
  268. Stołtny Wojciech
  269. Stronczak Maciej
  270. Strukowski Andrzej
  271. Strzałkowska Anna
  272. Strzelecki Leszek
  273. Suczyk Marzena
  274. Sybirska-Szczepańska Barbara
  275. Szczechla Alina
  276. Szczechla Andrzej
  277. Szczechla Marek
  278. Szczepański Jerzy
  279. Szczepański Mateusz
  280. Szewczyk Grzegorz
  281. Szozda Ryszard
  282. Szozda-Stankiewicz Genowefa
  283. Szrutkowska-Czap Janina
  284. Szymańska-Solecka Maria
  285. Szymczyk Małgorzata
  286. Szymik-Taraszkiewicz Krystyna
  287. Śliwka Ewa
  288. Śniegoń Janusz
  289. Świątnicka Patrycja
  290. Świerczyńska Małgorzata
  291. Świtońska Barbara
  292. Talik Ewa
  293. Targosz-Wiesner Małgorzata
  294. Tatol-Rajzer Wanda
  295. Tic Krystyna
  296. Tyc-Łopata Hanna
  297. Tyczyńska Stefania
  298. Urban Andrzej
  299. Urbańczyk Romana
  300. Wachelko-Gołębiowska Anna
  301. Wachowiak Anna
  302. Walichiewicz Wanda
  303. Wantrych Małgorzata
  304. Wasilewska Joanna
  305. Wasilewska-Niemczyk Jolanta
  306. Werszner-Sopotnicka Irena
  307. Wędrychowicz Adam
  308. Wędrychowicz Agata
  309. Wędzińska-Gdula Sylwia
  310. Węglorz Hanna
  311. Wiedermann Grażyna
  312. Więckowska Ewa
  313. Więckowska Zofia
  314. Wojnar Lidia
  315. Wojnicz Bożena
  316. Wojtek Kazimierz
  317. Wojtek Maria
  318. Wolska-Kontewicz Iwona
  319. Woźniak Andrzej
  320. Woźniak Henryk
  321. Wójtowicz Marcin
  322. Wrzosek-Biłogan Teresa
  323. Wyszyński Roman
  324. Zachara Ilona
  325. Zajączkiewicz Barbara
  326. Zajączkiewicz-Ryś Ewa
  327. Zajączkowska Barbara
  328. Zarzycka-Mocarny Aleksandra
  329. Zawisza-Rytwińska Elżbieta
  330. Zdzieblik-Waniczek Maria
  331. Zielińska Anna
  332. Zielińska-Boba Alicja
  333. Zielonka Anna
  334. Żmijewska-Popper Jadwiga
     
Podmiot udostępniający informację Okręgowa Rada Lekarska
Autor/Data powstania Jacek Kozakiewicz 2017-02-15
Wprowadził/Data wprowadzenia Tomasz Gawlik 2017-02-19
Ostatnia zmiana/ data zmiany Tomasz Gawlik 2017-04-12
Ilość odsłon artykułu 2025