K8.020/17

REJON WYBORCZY

K8.020/17   Katowice(UCK na Medyków+pracownicy ŚUM)


Liczba mandatów - 7

 

     lp. nazwisko i imię

  1. Abdul Cader Mohamed Sham
  2. Agdan Grażyna
  3. Alli-Balogun Aleksander
  4. Anioł Jacek
  5. Antonowicz-Olewicz Anna
  6. Arkuszewski Michał
  7. Bacik Agata
  8. Badowski Roman
  9. Badowski Tytus
  10. Bakon Igor
  11. Banaszek Przemysław
  12. Banaś Krzysztof
  13. Barczyk Adam
  14. Baron Jan
  15. Bartecka Anna
  16. Bartocha Dawid
  17. Basiak Marcin
  18. Baumert Małgorzata
  19. Bażowski Piotr
  20. Bednarska-Czerwińska Anna
  21. Belowski Dariusz
  22. Biedroń-Machura Marta
  23. Bieniek Izabela
  24. Bil Adriana
  25. Blukacz Łukasz
  26. Błaszczyk Magdalena
  27. Boczarska-Jedynak Magdalena
  28. Bołdys Aleksandra
  29. Borowik Anna
  30. Boryczka Grzegorz
  31. Brańka Jerzy
  32. Braszczok Łukasz
  33. Brewczyński Adam
  34. Brożek Grzegorz
  35. Bryłka Barbara
  36. Buczek-Kutermak Aleksandra
  37. Budzyn Barbara
  38. Budzyńska Agnieszka
  39. Bułdak Łukasz
  40. Byrka-Owczarek Katarzyna
  41. Cholewka Andrzej
  42. Chowaniec Czesław
  43. Chowaniec Małgorzata
  44. Chrobot-Kaczor Kamila
  45. Chromy Grzegorz
  46. Chwist Alina
  47. Cieślik Paweł
  48. Ciosek Jakub
  49. Ciupińska-Kajor Monika
  50. Cwynar Grzegorz
  51. Cygal Anna
  52. Czempik Piotr
  53. Danielak-Nowak Monika
  54. Dąbek Józefa
  55. Dąbkowska-Huć Anna
  56. Deme-Masłowska Fatoumata
  57. Der Joanna
  58. Dobrosz Zuzanna
  59. Doleżych-Teister Hanna
  60. Domagała Sławomir
  61. Doręgowska Magdalena
  62. Dorosiński Łukasz
  63. Dranka-Bojarowska Daria
  64. Drążkiewicz Urszula
  65. Drosdzol-Cop Agnieszka
  66. Drożdż Magdalena
  67. Dróżdż Maria
  68. Duda Izabela
  69. Duława Anna
  70. Dziurkowska-Marek Anna
  71. Farnik Małgorzata
  72. Fiala Małgorzata
  73. Filip Ines
  74. Flak Maria
  75. Francuz Tomasz
  76. Franik Grzegorz
  77. Fryc Bogusława
  78. Gacek Aneta
  79. Gajewski Kornel
  80. Gawron-Kiszka Magdalena
  81. Gawryluk Justyna
  82. Gęszka Paulina
  83. Gibała Piotr
  84. Gierzyńska Zuzanna
  85. Gładysz Łukasz
  86. Gmiński Jan
  87. Gorzkowska Agnieszka
  88. Grudzińska Ewa
  89. Gruszczyńska Katarzyna
  90. Gruszka Wojciech
  91. Grzesiak-Kubica Ewa
  92. Grzybowska Konstancja
  93. Hartleb Maciej
  94. Hartleb Marek
  95. Hendryk Stanisław
  96. Hermyt Ewelina
  97. Hrycek Antoni
  98. Ignasiak Beata
  99. Jabłońska Alicja
  100. Jaksik Magdalena
  101. Janecki Marcin
  102. Jasiński Bolesław
  103. Jastrzębska-Stojko Żaneta
  104. Jaworski Tomasz
  105. Jeż Wacław
  106. Kabiesz-Neniczka Stanisława
  107. Kaczmarczyk Aleksandra
  108. Kaczor Roman
  109. Kajdas-Podsiadło Renata
  110. Kamiński Marcin
  111. Kapek Tadeusz
  112. Karczmarczyk Grzegorz
  113. Karp Hanna
  114. Kędzia Agnieszka
  115. Kiczka-Zralek Małgorzata
  116. Kirmes Tomasz
  117. Kłodowska-Duda Gabriela
  118. Kłuciński Piotr
  119. Knast Katarzyna
  120. Kobek Mariusz
  121. Kobielska Lucyna
  122. Kocełak Piotr
  123. Kochel-Jankowska Anna
  124. Kocur Damian
  125. Kołodziejczyk Bartłomiej
  126. Konopka Marek
  127. Kopacz-Wróbel Karolina
  128. Korzekwa Małgorzata
  129. Kostrząb-Zdebel Anna
  130. Kośmider Janusz
  131. Kozłowska Dorota
  132. Krauze Tomasz
  133. Krawczyk Ireneusz
  134. Krupej-Kędzierska Joanna
  135. Krzak-Kubica Agnieszka
  136. Krzych Łukasz
  137. Krzystanek Ewa
  138. Kściuk Barbara
  139. Kucharz Patricia
  140. Kudła Marek
  141. Kukier Wojciech
  142. Kukla Michał
  143. Kurkowska Małgorzata
  144. Kuśnierz Katarzyna
  145. Kuźbińska Aleksandra
  146. Kwiek Stanisław
  147. Kwolek-Limańska Alina
  148. Lampe Paweł
  149. Lebda-Wyborny Tomasz
  150. Lekstan Andrzej
  151. Lemm Magdalena
  152. Lepich Tomasz
  153. Leśniewski Marcin
  154. Lewin-Kowalik Joanna
  155. Lewiński Adam
  156. Liber Sebastian
  157. Ligarska Joanna
  158. Lisik Małgorzata
  159. Liszka Łukasz
  160. Lubos Leszek
  161. Ludwik Karol
  162. Łabuzek Krzysztof
  163. Mach Natalia
  164. Machalski Tomasz
  165. Maciejowski Maciej
  166. Mackiewicz Mirosława
  167. Madej Paweł
  168. Magnucki Jacek
  169. Maj Maria
  170. Major Katarzyna
  171. Małecka-Tendera Ewa
  172. Małecki Andrzej
  173. Mańka Magdalena
  174. Marcol Wiesław
  175. Marek Tomasz
  176. Maśluch Ewa
  177. Mazurek Łukasz
  178. Mierzwa-Daniluk Agnieszka
  179. Miszczenkow Hanna
  180. Mrowiec Ewa
  181. Mrowiec Sławomir
  182. Mucha Zbigniew
  183. Musioł Ewa
  184. Nalewajka-Kołodziejczak Joanna
  185. Nasiłowski Władysław
  186. Nawrocki Michał
  187. Niemiec Gabriela
  188. Nowak Agnieszka
  189. Nowak Stanisław
  190. Nowakowska-Duława Ewa
  191. Nowotka Łukasz
  192. Nycz-Bochenek Marta
  193. Ochudło Stanisław
  194. Ograbek-Król Mariola
  195. Okopień Bogusław
  196. Olakowska Edyta
  197. Olakowski Marek
  198. Olszanecka-Glinianowicz Magdalena
  199. Opala Grzegorz
  200. Orzechowski Nikol
  201. Osławska-Dzierżęga Anna
  202. Pacha-Swoboda Anna
  203. Pająk Jacek
  204. Paleń Piotr
  205. Paprotny Magdalena
  206. Papuga-Szela Elżbieta
  207. Partyka-Lasota Justyna
  208. Patalong-Ogiewa Maja
  209. Paździora Piotr
  210. Pelan Marek
  211. Pękala Tomasz
  212. Piecha Katarzyna
  213. Pierzchała Władysław
  214. Pięta Małgorzata
  215. Pilch-Kowalczyk Joanna
  216. Pituch Elżbieta
  217. Plinta Klaudia
  218. Pluta Dagmara
  219. Pochopień-Kenig Grażyna
  220. Poński Michał
  221. Przybyłko Nikodem
  222. Pyszkowska Jadwiga
  223. Rachtan Magdalena
  224. Romańczyk Tomasz
  225. Rudnik Adam
  226. Rudnik-Lipińska Aleksandra
  227. Rudzińska-Bar Monika
  228. Rzepka-Wrona Patrycja
  229. Sablik Wojciech
  230. Sajdak Dominika
  231. Sarnik Aleksandra
  232. Semik-Orzech Aleksandra
  233. Sidło-Stawowy Agata
  234. Sikora Izabela
  235. Siuda Joanna
  236. Skałba Piotr
  237. Skoczyński Szymon
  238. Skolik Małgorzata
  239. Skorupa Anna
  240. Skowronek Rafał
  241. Skrzypulec-Plinta Violetta
  242. Słabiak Zbigniew
  243. Smok Marek
  244. Smulska Kamila
  245. Solecka Agnieszka
  246. Sominka Kamila
  247. Stachura Zdzisław
  248. Stasiulewicz Marek
  249. Stefański Leszek
  250. Strzyżewska-Lubos Larysa
  251. Surmiak Piotr
  252. Syc Bożena
  253. Szaflarska Magdalena
  254. Szanecki Wojciech
  255. Szczepanek Katarzyna
  256. Szczepański Michał
  257. Szczęsny-Karczewska Weronika
  258. Szkodny Ewa
  259. Szkróbka Witold
  260. Szwaczka Łukasz
  261. Szykowski Dariusz
  262. Ścieszka Joanna
  263. Śliwiński Zbigniew
  264. Ślusarczyk Wojciech
  265. Śmiłowski Marek
  266. Tażbirek Maciej
  267. Trzaska-Sobczak Marzena
  268. Twardokęs Wojciech
  269. Ujma Katarzyna
  270. Urbańska-Krawiec Dagmara
  271. Uszok-Gaweł Ewa
  272. Viscardi Edyta
  273. Walaszek-Gruszka Aneta
  274. Walawska-Hrycek Anna
  275. Waluga Marek
  276. Warchala Anna
  277. Witek Andrzej
  278. Właszczuk Adam
  279. Właszczuk Paweł
  280. Włoch Stanisław
  281. Wojtacha Maciej
  282. Wróblewska-Czech Agnieszka
  283. Wyskida Katarzyna
  284. Zawada Karolina
  285. Zbrojkiewicz Janusz
  286. Zbroszczyk Miłosz
  287. Zdeb Marek
  288. Zdun Dariusz
  289. Zejda Jan
  290. Zielińska Katarzyna
  291. Zielińska-Pająk Ewa
  292. Zieliński Tomasz
  293. Zięba Małgorzata
  294. Ziętek Jerzy
  295. Zralek Czesław
  296. Zych-Twardowska Elżbieta
  297. Żaworonkow Dmytro
  298. Żorniak Michał
     
Podmiot udostępniający informację Okręgowa Rada Lekarska
Autor/Data powstania Jacek Kozakiewicz 2017-02-15
Wprowadził/Data wprowadzenia Tomasz Gawlik 2017-02-19
Ostatnia zmiana/ data zmiany Tomasz Gawlik 2017-04-12
Ilość odsłon artykułu 1762