K8.021/17

REJON WYBORCZY

K8.021/17    Katowice(SP Szpital Kliniczny nr 7 Górnośląskie Centrum Medyczne)


Liczba mandatów - 9

 

     lp. nazwisko i imię

  1. Adamczyk Witold
  2. Aerts Andrzej
  3. Alli-Balogun Barbara
  4. Antoniak-Sobczak Katarzyna
  5. Bałys Mariusz
  6. Bańska-Kisiel Katarzyna
  7. Barańska Justyna
  8. Bartoszek Dorota
  9. Bartoszek Karina
  10. Batko-Szwaczka Agnieszka
  11. Bednarek Anna
  12. Beil-Gawełczyk Julia
  13. Bereza Przemysław
  14. Berger-Kucza Adrianna
  15. Białkowska Bożena
  16. Biedroń Małgorzata
  17. Bielaj Beata
  18. Biernacka Magdalena
  19. Biernat Jolanta
  20. Binek Łukasz
  21. Bis Jarosław
  22. Bochenek Tomasz
  23. Bochenek-Klimczyk Krystyna
  24. Bolkowski Maciej
  25. Bolkowski Tomasz
  26. Borowski Marcin
  27. Bratek Agnieszka
  28. Brącel-Leśko Blanka
  29. Brzoska Jan
  30. Budziarz Barbara
  31. Bukański Mateusz
  32. Bukański Mateusz
  33. Bukowiec-Jamrozy Dorota
  34. Cebo Zuzanna
  35. Chlebowczyk Jacek
  36. Chmurawa Jarosław
  37. Chmurzewska Henryka
  38. Cholewa Katarzyna
  39. Chrzanowska Monika
  40. Cieliński Łukasz
  41. Ciemięga Dawid
  42. Cierpka-Wiszniewska Katarzyna
  43. Ciosek Joanna
  44. Cisowska-Babraj Małgorzata
  45. Cisowska-Caputa Anna
  46. Ciszek-Sawaryn Małgorzata
  47. Cogiel Anna
  48. Cybulska Magdalena
  49. Cybulski Wiesław
  50. Cyzowski Tomasz
  51. Czajka Aleksander
  52. Czapska Anita
  53. Czarski Janusz
  54. Czekaj Agata
  55. Czober Tomasz
  56. Czyrnik Bogusława
  57. Czyrska Małgorzata
  58. Ćwik Paweł
  59. Dewerenda Milena
  60. Doruchowska-Raczek Anika
  61. Dryżałowski Marek
  62. Drzewiecka Anna
  63. Dubiel-Braszczok Beata
  64. Dudek-Niechciał Małgorzata
  65. Dudko Sławomir
  66. Durałek Andrzej
  67. Dutkiewicz Beata
  68. Dworowy Sebastian
  69. Dybała Tomasz
  70. Dzielicki Adam
  71. Elżbieciak Marek
  72. Fajfer Dariusz
  73. Faryan Maciej
  74. Ficińska Joanna
  75. Fidyk Aleksandra
  76. Flak Zbigniew
  77. Franelak-Cywińska Katarzyna
  78. Frysz-Domańska Barbara
  79. Fryźlewicz-Moska Agata
  80. Garbocz Piotr
  81. Gardas Rafał
  82. Gaszewska-Żurek Ewa
  83. Gawlik Łukasz
  84. Gąsior Tomasz
  85. Gibiński Michał
  86. Gierek Barbara
  87. Gierek Danuta
  88. Gieszczyk-Strózik Klaudia
  89. Głowacki Karol
  90. Gomułka Szymon
  91. Gościńska-Bis Kinga
  92. Grabka Marek
  93. Gresyk Adam
  94. Grosicka Anida
  95. Gross Maria
  96. Gruszka Agata
  97. Gruz Monika
  98. Guc Michał
  99. Gul Tomasz
  100. Guzik Henryk
  101. Guzy Michał
  102. Haberka Maciej
  103. Hajduk Grzegorz
  104. Handzlik-Orlik Gabriela
  105. Hapeta Beata
  106. Haratykova Halina
  107. Hochuł-Kubica Beata
  108. Honkowicz Maciej
  109. Hudziak Damian
  110. Humeniuk-Arasiewicz Maria
  111. Hyper-Ochalik Monika
  112. Jachimowski Askaniusz
  113. Jadczyk Tomasz
  114. Jaklik Andrzej
  115. Janas-Siciarz Dorota
  116. Janowska-Rodak Anna
  117. Janusiewicz Piotr
  118. Januszewski Krzysztof
  119. Jarosiński Grzegorz
  120. Jarząbek Karolina
  121. Jaskuła Violetta
  122. Jedynak-Kałużna Zofia
  123. Jendrzejek Hanna
  124. Jupowicz Kinga
  125. Kaczmarska-Filipek Adriana
  126. Kalańska-Łukasik Barbara
  127. Kamiński Jacek
  128. Kamiński Jakub
  129. Kandziora Krzysztof
  130. Kargul Tomasz
  131. Karuga-Pierścieńska Aleksandra
  132. Kauczor Celina
  133. Kędzierski Leszek
  134. Kępa Krzysztof
  135. Kitowska-Koterla Jolanta
  136. Knast Katarzyna
  137. Kocierz-Woźnowska Magdalena
  138. Kociszewska Karolina
  139. Kokot Anna
  140. Kolasa Jarosław
  141. Kolasa Katarzyna
  142. Kolebacz Bogdan
  143. Kołodziej Tadeusz
  144. Komendera Teresa
  145. Kopeć Konrad
  146. Korzeń Dariusz
  147. Kosarz-Lanczek Katarzyna
  148. Kosior Paweł
  149. Kosmulski Kamil
  150. Kostecki Jacek
  151. Kostyra Jacek
  152. Kośmider Jerzy
  153. Kot Wioletta
  154. Kotulska Anna
  155. Kowacka Urszula
  156. Kowalczyk-Kowalska Maria
  157. Kowalewska-Twardela Teresa
  158. Kowalówka Adam
  159. Kowalski Wojciech
  160. Kozaczka Joanna
  161. Kozłowski Michał
  162. Koźmin-Burzyńska Agnieszka
  163. Kramza Justyna
  164. Krauze Jolanta
  165. Krejca Agata
  166. Kret Bartłomiej
  167. Kruczak Wojciech
  168. Kruszewska Barbara
  169. Krzan Aleksandra
  170. Krzywda Paweł
  171. Kucewicz-Czech Ewa
  172. Kucharzewski Marcin
  173. Kukier Joanna
  174. Kułach Andrzej
  175. Kurzawa Rafał
  176. Kurzelowski Radosław
  177. Kusz Błażej
  178. Kuś-Skóra Halina
  179. Kwaśniewski Wojciech
  180. Kwiatkowski Stanisław
  181. Lachor-Broda Magdalena
  182. Lasota Bartosz
  183. Latała Robert
  184. Latka Marta
  185. Legierska Katarzyna
  186. Lelek Michał
  187. Leszczyna Arkadiusz
  188. Lewicki Andrzej
  189. Liska Aleksandra
  190. Lorek Andrzej
  191. Łaska-Wrona Aleksandra
  192. Łaszczyca Michał
  193. Łoboda Danuta
  194. Machej Leszek
  195. Maciejewski Łukasz
  196. Maciejowska Katarzyna
  197. Maj Marek
  198. Majewski Michał
  199. Małecki Piotr
  200. Marmaj Małgorzata
  201. Maślankiewicz Katarzyna
  202. Matla Monika
  203. Matuszczyk Maciej
  204. Matyszczak-Toniak Lidia
  205. Mendrala Konrad
  206. Merk Wojciech
  207. Michalak Zbigniew
  208. Michalewska-Włudarczyk Aleksandra
  209. Michow Marin
  210. Migacz Agata
  211. Migacz Maciej
  212. Mizia Magdalena
  213. Młynarski Rafał
  214. Monastyrska-Cup Barbara
  215. Morawski Włodzimierz
  216. Morkisz Łukasz
  217. Motta Ewa
  218. Mrochen-Domin Izolda
  219. Mrozowska Barbara
  220. Mróz Izabela
  221. Myszor Jarosław
  222. Nadrowski Paweł
  223. Nendza Krzysztof
  224. Niczewski Maciej
  225. Niemiec Marcelina
  226. Norman Radosław
  227. Nowak Jolanta
  228. Nowak Karolina
  229. Nowak Marcjusz
  230. Nowak Mariola
  231. Nowak Seweryn
  232. Nowak-Jeż Beata
  233. Nowak-Majda Patrycja
  234. Ochała Beata
  235. Ochudło Krzysztof
  236. Olejarska Aleksandra
  237. Oleksy Tomasz
  238. Olwiński Maciej
  239. Orechwo Agnieszka
  240. Orszulak Michał
  241. Orszulak Witold
  242. Ostry Martyna
  243. Paliga Jakub
  244. Paprocki Jerzy
  245. Parma Radosław
  246. Parma Zofia
  247. Pawełek Małgorzata
  248. Pawlikowska-Szmitka Izabela
  249. Pawłowska Joanna
  250. Pawłowski Tomasz
  251. Peszek-Przybyła Ewa
  252. Pękala Ewa
  253. Piekarska Magda
  254. Piekarski Marek
  255. Piesik Piotr
  256. Pietrukaniec Marta
  257. Piłat Dorota
  258. Piłat Eugeniusz
  259. Piotrowski Piotr
  260. Pisarczyk Anna
  261. Piwkowska Małgorzata
  262. Polak Mateusz
  263. Polak Michał
  264. Pol-Romik Jolanta
  265. Prażanowski Michał
  266. Prusek Katarzyna
  267. Puz Przemysław
  268. Pycińska Anna
  269. Pyrlik Andrzej
  270. Pysz Piotr
  271. Raczak Maciej
  272. Radosz Sylwia
  273. Radwan Kazimierz
  274. Radziszewski Leszek
  275. Rakoczy Jarosław
  276. Rogoż Barbara
  277. Rogóż Waldemar
  278. Roleder Tomasz
  279. Romanowski Łukasz
  280. Rożnawska Agata
  281. Rybicka-Musialik Anna
  282. Rychlik Wojciech
  283. Sidorowicz Barbara
  284. Siedy Janusz
  285. Sikora Gabriela
  286. Sikora Hanna
  287. Sikora Jolanta
  288. Sikora-Puz Agnieszka
  289. Simionescu Karolina
  290. Sitko Marcin
  291. Siudek Witold
  292. Skarysz Janusz
  293. Skorczyńska Jolanta
  294. Skowron Janusz
  295. Skrzypek-Wańha Janina
  296. Skupień Hanna
  297. Smolarek Malwina
  298. Smolka Grzegorz
  299. Smorąg Wioleta
  300. Snarska-Radziejewska Anna
  301. Sołtyk Jacek
  302. Soral Tomasz
  303. Sosnowska Maria
  304. Stachaczyk Leszek
  305. Stachoń Krystian
  306. Stanisz-Kempa Joanna
  307. Stańczyk Dariusz
  308. Stasiów Andrzej
  309. Stasiów Bartłomiej
  310. Stelmach-Wawrzyczek Magdalena
  311. Stepańczak Radosław
  312. Stępień Katarzyna
  313. Stęposz Arkadiusz
  314. Stodułkiewicz Maria
  315. Stolarzewicz-Zając Krystyna
  316. Stryjewska-Makuch Grażyna
  317. Strzelczyk Piotr
  318. Syzdół Marcin
  319. Szadorska Barbara
  320. Szarzyńska-Ruda Małgorzata
  321. Szczogiel Jan
  322. Szczurek Maria
  323. Szkółka Łukasz
  324. Szmigiel Adam
  325. Sznajder Katarzyna
  326. Sznajder Rafał
  327. Szóstak-Janiak Karolina
  328. Szromek Karolina
  329. Sztwiertnia Oliwia
  330. Szulc Monika
  331. Szuster Karolina
  332. Szymańska Ewelina
  333. Szymański Leszek
  334. Śmieja-Jaroczyńska Benita
  335. Świderski Robert
  336. Święch Wojciech
  337. Święszek Agnieszka
  338. Turski Maciej
  339. Underman Tomasz
  340. Urbańczyk-Świć Dagmara
  341. Urbański Marcin
  342. Wacławczyk Tomasz
  343. Walkowicz Wojciech
  344. Wańha Wojciech
  345. Warsz-Wianecka Aldona
  346. Węglarzy Andrzej
  347. Wieczorek Joanna
  348. Wieczorek Piotr
  349. Wieczorek Robert
  350. Wilczek Jacek
  351. Wilczyński Krzysztof
  352. Wilk Bartosz
  353. Wilk Robert
  354. Winiarska-Filipek Agnieszka
  355. Wita Krystian
  356. Wita Marcin
  357. Włoch-Targońska Magdalena
  358. Włodarczyk Agnieszka
  359. Włosek Monika
  360. Włudarczyk Bożena
  361. Włudarczyk Witold
  362. Wolnik Agnieszka
  363. Woźniak Michał
  364. Woźniak-Skowerska Iwona
  365. Wójcik Maciej
  366. Wójcik Michał
  367. Wróbel Wojciech
  368. Wróbel Wojciech
  369. Wróblewska Karolina
  370. Wróblewska Małgorzata
  371. Wybraniec Maciej
  372. Zając Tadeusz
  373. Zakrzewska Anna
  374. Zalasek Ewelina
  375. Zaorski Krzysztof
  376. Zawadzka Magdalena
  377. Zrost Wiktoria
  378. Zuziak-Pruska Jolanta
  379. Żak Aleksandra
  380. Żak Amadeusz
  381. Żelawski Wojciech
  382. Żmudzki Jakub
  383. Żuchowska Barbara
  384. Żuk-Popiołek Izabela
  385. Żurakowski Aleksander
  386. Żurawski Piotr
  387. Żurek Paweł
  388. Żurek Przemysław
  389. Życińska-Dębska Elżbieta
     
Podmiot udostępniający informację Okręgowa Rada Lekarska
Autor/Data powstania Jacek Kozakiewicz 2017-02-15
Wprowadził/Data wprowadzenia Tomasz Gawlik 2017-02-19
Ostatnia zmiana/ data zmiany Tomasz Gawlik 2017-04-12
Ilość odsłon artykułu 1391