K8.023/17

REJON WYBORCZY

K8.023/17    Katowice(SP Szpital Kliniczny nr 6 Górnośląskie Centrum Zdrowia Dziecka +pracownicy ŚUM)


Liczba mandatów - 5

 

     lp. nazwisko i imię

  1. Antosz Aleksandra
  2. Aouissi Lakhdar
  3. Bajor Grzegorz
  4. Basek Dariusz
  5. Bednorz Anita
  6. Berdej-Szczot Elżbieta
  7. Bielecki Ireneusz
  8. Błaszczyk Ewa
  9. Bohosiewicz Janusz
  10. Braczkowski Ryszard
  11. Buczyński Michał
  12. Bulandra Andrzej
  13. Bunarowska Marta
  14. Cebula Agnieszka
  15. Cebula Maciej
  16. Chromik Kazimierz
  17. Cichos Bożena
  18. Czekaj Hanna
  19. Daab Michał
  20. Damps Maria
  21. Deja Grażyna
  22. Dobrzyńska Estera
  23. Domszy-Kubisz Anna
  24. Doniec Justyna
  25. Dróżdż Agnieszka
  26. Dukalska Maria
  27. Dyrała Anna
  28. Dyrda Elżbieta
  29. Dziadkowiec-Motyl Karolina
  30. Emich-Widera Ewa
  31. Fabin Kalina
  32. Fabrowicz Piotr
  33. Fiałkowska Justyna
  34. Firek-Pędras Małgorzata
  35. Fisher Karolina
  36. Flak-Wancerz Anna
  37. Fonfara Michalina
  38. Foryś-Dworniczak Elżbieta
  39. Gałwa-Majewska Beata
  40. Gawlik Aneta
  41. Gieburowska Joanna
  42. Giec-Fuglewicz Grażyna
  43. Giec-Lorenz Aldona
  44. Głuszkiewicz Ewa
  45. Goc Barbara
  46. Górny Janusz
  47. Gracjasz-Palikij Izabela
  48. Grońska Ewa
  49. Grześkowiak Aleksandra
  50. Grzybowska-Chlebowczyk Urszula
  51. Hankus Magdalena
  52. Holon Magdalena
  53. Horbulewicz Anna
  54. Horowska-Ziaja Sabina
  55. Izwaryn Urszula
  56. Jabłecka-Deja Halina
  57. Jabłońska Beata
  58. Jadamus-Niebrój Danuta
  59. Jamroz Ewa
  60. Januszek-Trzciąkowska Aleksandra
  61. Jarosz-Chobot Przemysława
  62. Jasielska Martyna
  63. Jędrzejek Krystyn
  64. Kaczor Bogusława
  65. Kalina Maria
  66. Kalina-Faska Barbara
  67. Kalita Barbara
  68. Kałużna-Czyż Monika
  69. Kamińska Halla
  70. Kaps-Kopiec Dominika
  71. Karkuzewicz Tomasz
  72. Klenczar Karolina
  73. Kler Jacek
  74. Klimczak Andrzej
  75. Kłos Karolina
  76. Kohut Joanna
  77. Kolasińska Anna
  78. Kolybacz Agata
  79. Kołaczek Łukasz
  80. Komraus Marzena
  81. Konarska Marta
  82. Konieczko Aniela
  83. Koprowska-Milewska Elżbieta
  84. Kopyta Ilona
  85. Kordys-Darmolińska Bożena
  86. Kordyś Julia
  87. Korecka Klaudia
  88. Kortyczko Elżbieta
  89. Koszutski Tomasz
  90. Kowala Bohdan
  91. Kowalik Joanna
  92. Kowalski Janusz
  93. Kozowicz Małgorzata
  94. Krajewska-Siuda Ewa
  95. Krawczyk Robert
  96. Krawiec Maciej
  97. Krawiec Marcelina
  98. Krukowska-Andrzejczyk Barbara
  99. Krupa Małgorzata
  100. Krupowies Iwona
  101. Krzelowska-Sroka Barbara
  102. Krzemień Aleksandra
  103. Krzemień-Gabriel Agnieszka
  104. Krzystolik-Ładzińska Joanna
  105. Kucharczyk Anna
  106. Kucharzyk Katarzyna
  107. Kudela Grzegorz
  108. Kunsdorf-Bochnia Barbara
  109. Kurczabińska-Luboń Daniela
  110. Kuroś-Wikło Anna
  111. Kurpas Wojciech
  112. Larysz Dawid
  113. Latacz Przemysław
  114. Lerch-Czajka Dagmara
  115. Liber Justyna
  116. Luchowska-Zbieralska Ewa
  117. Lucyga Magdalena
  118. Łaszewicz Olga
  119. Łebska-Klimczak Katarzyna
  120. Machnik-Broncel Joanna
  121. Machnikowska-Sokołowska Magdalena
  122. Machura Anna
  123. Madera-Buchta Teresa
  124. Madziara Wojciech
  125. Mandera Marek
  126. Marchwińska Magdalena
  127. Markiewicz-Łoskot Grażyna
  128. Martirosian Gajane
  129. Maruniak-Chudek Iwona
  130. Maślanka Magdalena
  131. Matusik Paweł
  132. Mazurek Bogusław
  133. Mazurek Magdalena
  134. Michalak Janusz
  135. Michalak Katarzyna
  136. Michalec Marta
  137. Michalecka Joanna
  138. Mikłasz Oliwia
  139. Mikosiński Mirosław
  140. Minkina-Pędras Mariola
  141. Misiewicz Alina
  142. Mizia-Malarz Agnieszka
  143. Mniszek Jolanta
  144. Muchacka-Bianga Małgorzata
  145. Musialik-Świetlińska Ewa
  146. Musioł Katarzyna
  147. Niedzielska-Fraś Hanna
  148. Norek Berenika
  149. Nowak-Młynarczyk Katarzyna
  150. Nowakowska Ewa
  151. Nowicka Monika
  152. Olczak Zbigniew
  153. Otto-Buczkowska Ewa
  154. Owsianka-Podleśny Teresa
  155. Pająk Jacek
  156. Paprocka Justyna
  157. Pastuszka Agnieszka
  158. Pawłowski Artur
  159. Pethe Karol
  160. Pietrusik Agnieszka
  161. Pietruszewski Jerzy
  162. Pilch Jacek
  163. Plutowska-Hoffmann Kalina
  164. Pojda Grzegorz
  165. Porębski Mateusz
  166. Pruski Maciej
  167. Radziszewska Ewa
  168. Romanowska Joanna
  169. Rusak Ewa
  170. Sadowska Małgorzata
  171. Samira-Gajny Katarzyna
  172. Sankiewicz-Szkółka Magda
  173. Siemek-Mitela Jadwiga
  174. Sikorska-Juśko Patrycja
  175. Sitek Jerzy
  176. Sitek-Gola Małgorzata
  177. Skierska Agnieszka
  178. Skrzyńska Karolina
  179. Smoleńska-Petelenz Jolanta
  180. Smyła Tomasz
  181. Sobczyk Beata
  182. Sobol-Milejska Grażyna
  183. Sokołowska Magdalena
  184. Sordyl Joanna
  185. Stalmach Magdalena
  186. Stanek Piotr
  187. Stańczyk Krystyna
  188. Stolpa Weronika
  189. Stołtny Anna
  190. Stołtny Ludwik
  191. Stręk-Cholewińska Angelika
  192. Suchojad Anna
  193. Swalarz Grzegorz
  194. Szrejter Miłosz
  195. Szymańska Maria
  196. Tarko Anna
  197. Terlecka Wiktoria
  198. Tobor Szymon
  199. Tokarska Agnieszka
  200. Toll-Kurek Anna
  201. Tomaszewski Ryszard
  202. Tucholski Krzysztof
  203. Twardoch-Drozd Marta
  204. Utrata Wojciech
  205. Walczak Ewa
  206. Walencka Zofia
  207. Walęza-Widuch Anna
  208. Wesołek-Kamińska Beata
  209. Wieczorek Paweł
  210. Wieja-Błach Dominika
  211. Wieszała Emilia
  212. Więcek Sabina
  213. Więcek-Włodarska Danuta
  214. Wilczek Marta
  215. Wites Beata
  216. Wites Marek
  217. Włoch Agata
  218. Wodołażski Anatol
  219. Wojciechowska Ewa
  220. Wojcieszyn Małgorzata
  221. Wojtynek Grażyna
  222. Wolan Teresa
  223. Woś Halina
  224. Wysocka-Wojakiewicz Paulina
  225. Zachurzok Agnieszka
  226. Zagórska Monika
  227. Zdąbłasz Małgorzata
  228. Zimoch Marcin
  229. Żak-Gołąb Agnieszka
     
Podmiot udostępniający informację Okręgowa Rada Lekarska
Autor/Data powstania Jacek Kozakiewicz 2017-02-15
Wprowadził/Data wprowadzenia Tomasz Gawlik 2017-02-19
Ostatnia zmiana/ data zmiany Tomasz Gawlik 2017-04-12
Ilość odsłon artykułu 2107