K8.028/17

REJON WYBORCZY

K8.028/17  Katowice(SPSK im. A.Mielęckiego+pracownicy ŚUM na ul.Francuskiej i na ul.Reymonta)


Liczba mandatów - 4

 

     lp. nazwisko i imię

  1. Adamczak Marcin
  2. Adamczyk Katarzyna
  3. Arasiewicz Hubert
  4. Armatys Anna
  5. Badura Joanna
  6. Bartmańska Magdalena
  7. Bergler-Czop Beata
  8. Bigas Tomasz
  9. Bilewicz-Wyrozumska Teresa
  10. Bober Grażyna
  11. Borowski Bartłomiej
  12. Bromowicz Agata
  13. Brzezińska-Wcisło Ligia
  14. Budziński Grzegorz
  15. Bulanda Barbara
  16. Bułanowski Maciej
  17. Caban Artur
  18. Chudek Jerzy
  19. Cierniak Tomasz
  20. Cierpka Lech
  21. Cisoń-Jurek Sylwia
  22. Czajka-Francuz Paulina
  23. Czerwieńska Beata
  24. Daniel Krzysztof
  25. Długaj Marian
  26. Dworaczek Martyna
  27. Dzierżak-Mietła Monika
  28. Dziubdziela Włodzimierz
  29. Fajkis Marcin
  30. Ficek Joanna
  31. Ficek Rafał
  32. Galewska Wioletta
  33. Grochoła Iga
  34. Gruenpeter Karolina
  35. Grzesiczek Waldemar
  36. Heitzman Marek
  37. Helbig Grzegorz
  38. Hofman Mariusz
  39. Ignacy Witold
  40. Jagosz-Kandziora Estera
  41. Jakutowicz Izabela
  42. Janikowska Agnieszka
  43. Jarosz Ryszard
  44. Jaworska Krystyna
  45. Kamińska-Winciorek Grażyna
  46. Karamon Adrian
  47. Karkoszka Henryk
  48. Karwasiecka Dobromiła
  49. Kasperczyk Katarzyna
  50. Kata Dariusz
  51. Klimczak-Gołąb Lucyna
  52. Koclęga Anna
  53. Kolanko Magdalena
  54. Kolonko Aureliusz
  55. Kołodziejczyk Agnieszka
  56. Kołodziejczyk Małgorzata
  57. Kołodziej-Jaskuła Aleksandra
  58. Kopera Małgorzata
  59. Kopińska Anna
  60. Kordos Dariusz
  61. Kozaczka Anna
  62. Krawczyk-Kuliś Małgorzata
  63. Krowicki Leszek
  64. Król Robert
  65. Kruk Piotr
  66. Krzemień Helena
  67. Kubicka Krystyna
  68. Kuczera Piotr
  69. Kudela Olga
  70. Kujawa-Szewieczek Agata
  71. Kulawik Grażyna
  72. Kulig-Salamon Jolanta
  73. Kunsdorf-Wnuk Anna
  74. Kurek Adam
  75. Kwaśniewska Anna
  76. Kwiecień Katarzyna
  77. Kyrcz-Krzemień Sławomira
  78. Laprus Izabela
  79. Latusek Małgorzata
  80. Leśniewska-Skowerska Olga
  81. Lis-Święty Anna
  82. Liwoch Robert
  83. Łabno-Kirszniok Katarzyna
  84. Majzel Krystyna
  85. Małczak Michalina
  86. Mały Adam
  87. Markiewicz Mirosław
  88. Markowski Jarosław
  89. Matyja Mariusz
  90. Mączka-Piekarz Katarzyna
  91. Mąka Bogusław
  92. Mendrek Włodzimierz
  93. Meszyńska Elżbieta
  94. Mędrecki Dariusz
  95. Michalska-Bańkowska Anna
  96. Mierzwińska Katarzyna
  97. Miśkiewicz Agata
  98. Miziołek Bartosz
  99. Mykała-Cieśla Joanna
  100. Nieszporek Teresa
  101. Nocoń Anna
  102. Nowak Łukasz
  103. Nowak Paulina
  104. Nylec Marcin
  105. Oczkowicz Grzegorz
  106. Osemlak Sylwia
  107. Pająk Tadeusz
  108. Paluch Jarosław
  109. Paluszczak Michał
  110. Panz-Klapuch Marta
  111. Pawlicki Jacek
  112. Pędziwiatr Maria
  113. Piaszczyński Michał
  114. Piecha Grzegorz
  115. Pierzchała Ewa
  116. Pilecki Piotr
  117. Piotrowska-Seweryn Agnieszka
  118. Piwowarska Iwona
  119. Podlejska Karina
  120. Pokora Patrycja
  121. Przeorska Beata
  122. Przybyła Renata
  123. Przytuła-Kandzia Katarzyna
  124. Pyszak Dominika
  125. Rakoczy Iwona
  126. Rogala-Poborska Iwona
  127. Rybicka-Ramos Malwina
  128. Rygoł Barbara
  129. Samborska Marta
  130. Seweryn Marek
  131. Siemianowicz Krzysztof
  132. Sikora Mirosław
  133. Skrzypek-Salamon Alina
  134. Słabiak-Błaż Natalia
  135. Słomian Urszula
  136. Smółka Wojciech
  137. Smyk Wojciech
  138. Sosada Beata
  139. Sowińska Izabela
  140. Spychałowicz Wojciech
  141. Stańczyk Anna
  142. Stańkowska Anna
  143. Stella-Hołowiecka Beata
  144. Streiss Iwona
  145. Suliga Ryszard
  146. Syguła Ewa
  147. Szewczyk Izabela
  148. Szkliniarz-Augustyńska Patrycja
  149. Szotowska Magdalena
  150. Szumilas Dawid
  151. Szwed Albert
  152. Ślaska-Kaspera Aleksandra
  153. Świderek-Kliszewska Monika
  154. Torba Karolina
  155. Trzensiok Marek
  156. Trzmiel Dorota
  157. Tuszyński Grzegorz
  158. Wacławik Anna
  159. Warmuz Andrzej
  160. Wcisło-Dziadecka Dominika
  161. Wdowiak Kamil
  162. Wichary Hanna
  163. Wieczorkiewicz-Kabut Agata
  164. Więcek Andrzej
  165. Winder Mateusz
  166. Wiśniewska Magdalena
  167. Wiśniewska-Piąty Katarzyna
  168. Witkowicz Joanna
  169. Witkowska Małgorzata
  170. Wodok-Wieczorek Karolina
  171. Wojnar Jerzy
  172. Woźniczka Krzysztof
  173. Wójcik Justyna
  174. Wyględowska-Kania Mariola
  175. Wypiór Magdalena
  176. Wystrychowski Antoni
  177. Wystrychowski Wojciech
  178. Zagalski Krzysztof
  179. Zalewski Janusz
  180. Zbrowska-Bielska Danuta
  181. Ziaja Jacek
  182. Zielińska Patrycja
  183. Zielonka-Kucharzewska Agata
  184. Zioła Anna
     
Podmiot udostępniający informację Okręgowa Rada Lekarska
Autor/Data powstania Jacek Kozakiewicz 2017-02-15
Wprowadził/Data wprowadzenia Tomasz Gawlik 2017-02-19
Ostatnia zmiana/ data zmiany Tomasz Gawlik 2017-04-12
Ilość odsłon artykułu 1361