K8.029/17

REJON WYBORCZY

K8.029/17   Katowice(UCK na Ceglanej+pracownicy ŚUM)


Liczba mandatów - 3

 

     lp. nazwisko i imię

  1. Augustyn Maria
  2. Barańska Karolina
  3. Barchanowska Dorota
  4. Bądzelewicz Mariusz
  5. Beres Małgorzata
  6. Blicharz-Dorniak Jolanta
  7. Borowska Małgorzata
  8. Branicka Olga
  9. Brzoza Zenon
  10. Bubała-Stachowicz Beata
  11. Chapuła Mateusz
  12. Chrząszcz Michał
  13. Cwalina Łukasz
  14. Dąbrowski Krzysztof
  15. Dobrowolska-Wiciak Barbara
  16. Dorecka Mariola
  17. Drzyzga Łukasz
  18. Dudziński Andrzej
  19. Dulowska Małgorzata
  20. Dworenko-Dworkin Ewa
  21. Dyszak Radosław
  22. Ferda-Lewińska Daniela
  23. Filipek Erita
  24. Foit Magdalena
  25. Foltyn Wanda
  26. Gajdzik-Gajdecka Urszula
  27. Galuba-Dębska Ilona
  28. Gardocka Mariola
  29. Gawlik Radosław
  30. Glück Joanna
  31. Gościniewicz Piotr
  32. Heinke Knudsen Anna
  33. Jackiewicz Katarzyna
  34. Jaczyńska Aleksandra
  35. Jadczyk-Sorek Katarzyna
  36. Janas Ksenia
  37. Janiszewska-Salamon Julia
  38. Jeszke Marta
  39. Jumanazarova Chynara
  40. Jurski Łukasz
  41. Jurys Małgorzata
  42. Kabiesz Adam
  43. Kamińska-Olechnowicz Bożena
  44. Kawalec-Herbut Barbara
  45. Kilian-Kita Aneta
  46. Kinasz Renata
  47. Kocyłowski Daniel
  48. Kołek Bartosz
  49. Kołton Joanna
  50. Kos-Kudła Beata
  51. Kraszewska Ewa
  52. Krycia Karol
  53. Kucharzewski Piotr
  54. Kurzak Ewa
  55. Kusiorska Joanna
  56. Laudy-Sip Anna
  57. Leszczyński Rafał
  58. Luboń Wojciech
  59. Luksa Dorota
  60. Łypaczewska Agnieszka
  61. Machalska Małgorzata
  62. Magnucka Elżbieta
  63. Malczewska Anna
  64. Malec-Pleskacz Agnieszka
  65. Marońska-Strózik Danuta
  66. Maruszczyk Wojciech
  67. Matuszek Agnieszka
  68. Mazur-Piotrowska Grażyna
  69. Mielniczuk Ewa
  70. Morawiec-Cieślar Katarzyna
  71. Mrukwa-Kominek Ewa
  72. Nawrocka Lidia
  73. Niedzielska-Krycia Agata
  74. Niewiem Alfred
  75. Nowak Martyna
  76. Obrok Monika
  77. Ochalik Krzysztof
  78. Pasternak Artur
  79. Pawłowska Mariola
  80. Piątek-Koronowska Grażyna
  81. Pieczara Ewa
  82. Piekarz Paweł
  83. Pietrzycka Jadwiga
  84. Pietrzyk-Rosołowska Magdalena
  85. Piotrowska-Gwóźdź Anna
  86. Poczkaj Karolina
  87. Pojda-Wilczek Dorota
  88. Porzycka Anita
  89. Ptak-Szypuła Agnieszka
  90. Regucka Agnieszka
  91. Rogala Barbara
  92. Rokicki Wojciech
  93. Rosiek Violetta
  94. Rutkowska Joanna
  95. Rymarczyk Barbara
  96. Ryszkiel Ireneusz
  97. Ryt Katarzyna
  98. Samochowiec-Donocik Elżbieta
  99. Sarnat-Kucharczyk Monika
  100. Sedlak Lech
  101. Shalhoub Mohammed
  102. Sierocka-Stępień Justyna
  103. Sirek Sebastian
  104. Smyła Zbigniew
  105. Soroka Natalia
  106. Sosnowska-Pońska Magdalena
  107. Sośnierz-Jupowiecka Anna
  108. Sowa Maria
  109. Stefanik Magdalena
  110. Steinhof-Radwańska Katarzyna
  111. Steuer Ewa
  112. Strzelczyk Janusz
  113. Swoboda Marzena
  114. Sypniewska Kinga
  115. Szabłowska-Siwik Sylwia
  116. Szlachta-Świątkowska Ewa
  117. Śpiewak Dorota
  118. Światowska Agata
  119. Tomczyk-Dorożyńska Wioletta
  120. Wagner Sylwia
  121. Wilczyński Tomasz
  122. Witek Katarzyna
  123. Włoch Jan
  124. Wójcik-Niklewska Bogumiła
  125. Wycisło-Gawron Patrycja
  126. Wyględowska-Promieńska Dorota
  127. Wyroślak-Bednarek Diana
  128. Zbraniborski Tomasz
  129. Zemczak Anna
  130. Żak-Wanat Sylwia
     
Podmiot udostępniający informację Okręgowa Rada Lekarska
Autor/Data powstania Jacek Kozakiewicz 2017-02-15
Wprowadził/Data wprowadzenia Tomasz Gawlik 2017-02-19
Ostatnia zmiana/ data zmiany Tomasz Gawlik 2017-04-12
Ilość odsłon artykułu 1888