K8.033/17

REJON WYBORCZY

K8.033/17  Katowice(prywatne praktyki)


Liczba mandatów - 10

 

     lp. nazwisko i imię

  1. Abu Samra Rafik
  2. Adamczyk Tomasz
  3. Arkuszewski Zbigniew
  4. Ataman Jerzy
  5. Ataman-Wilczek Barbara
  6. Bablok Rafał
  7. Balińska-Kwapulińska Maria
  8. Banasiak Paweł
  9. Banasiewicz-Szkróbka Iwona
  10. Bar Andrzej
  11. Barczyk-Gutkowska Anna
  12. Bednarczyk-Kozłowska Magdalena
  13. Bednarska Lidia
  14. Bednarski Piotr
  15. Bełkowska-Śliż Danuta
  16. Białas Barbara
  17. Bierzyńska-Macyszyn Grażyna
  18. Blinstrub-Depukat Barbara
  19. Błach Andrzej
  20. Błońska-Górska Beata
  21. Bodera Jerzy
  22. Bończyk Andrzej
  23. Bortel-Badura Maria
  24. Bratek Anna
  25. Bratek Szczepan
  26. Broma-Kondrat Anna
  27. Brzezińska Monika
  28. Brzęk-Pilarska Beata
  29. Brzóska Anna
  30. Buchacz Piotr
  31. Budych Marcin
  32. Budziosz Stanisław
  33. Buliński Adam
  34. Bystrzejewska Wioletta
  35. Cedrych Roman
  36. Ceglarek Wojciech
  37. Chełmicki Artur
  38. Chlebowska Anna
  39. Chmielak Franciszek
  40. Cichoń-Frey Wiesława
  41. Cierniak Małgorzata
  42. Cierpioł Barbara
  43. Cierpka Elżbieta
  44. Ciszewski Jacek
  45. Ciżkowicz-Domaradzka Dorota
  46. Czakańska-Dec Beata
  47. Czaplicka Iwona
  48. Czasławska Barbara
  49. Czekaj Tomasz
  50. Czernecka Joanna
  51. Ćmiel Grzegorz
  52. Ćwiertniewicz Zdzisław
  53. Ćwik Piotr
  54. Ćwik-Macura Regina
  55. Danek Anna
  56. Daniel-Wierzgacz Violetta
  57. Danowska-Zdziebło Mariola
  58. Dąbrowska Zofia
  59. De Lichy De Lichy Beata
  60. Dec Juliusz
  61. Dec Maciej
  62. Dega Renata
  63. Domaradzka Emilia
  64. Domaradzki Wojciech
  65. Dosiak Małgorzata
  66. Dreksler-Tkacz Alicja
  67. Drobisz Marcin
  68. Drozd Piotr
  69. Drozdek Magdalena
  70. Drożewska Katarzyna
  71. Drzewiecki Janusz
  72. Dydo Katarzyna
  73. Dyduch Antoni
  74. Dynia-Kiesler Jolanta
  75. Dzióbek Bogusława
  76. Fedorowska Aleksandra
  77. Fedorowski Jarosław
  78. Ficek Małgorzata
  79. Figiel-Majcher Helena
  80. Filipecka Iwona
  81. Formińska-Kapuścik Maria
  82. Fortuna Marek
  83. Frąc Robert
  84. Fuchs Anna
  85. Gabrylewicz Bogna
  86. Gajda Magdalena
  87. Gajdeczka Beata
  88. Gajewska-Kucharek Alicja
  89. Gajniak Dariusz
  90. Gaweł Barbara
  91. Gemza Dominik
  92. Gerber Barbara
  93. Gębka Wojciech
  94. Gielas Anna
  95. Giełzak Dariusz
  96. Giemza Grzegorz
  97. Giercuszkiewicz-Kochanek Teresa
  98. Gierek-Ciaciura Stanisława
  99. Gil Dariusz
  100. Goćwin Dorota
  101. Goliszek Leszek
  102. Gonciarz Zbigniew
  103. Grabowska Zuzanna
  104. Graniczka Michał
  105. Grettka Krzysztof
  106. Grim Andrzej
  107. Groele Henryk
  108. Gronowicz-Szymańska Bronisława
  109. Gryszka Anna
  110. Grzegorzewski Bogusław
  111. Grzybek Barbara
  112. Grzybek Wincenty
  113. Guzikowski Krzysztof
  114. Haczek-Kluczewska Agnieszka
  115. Hadasik Karolina
  116. Hajdas-Kudela Ilona
  117. Hajzyk Marcin
  118. Halkiewicz Franciszek
  119. Harbut-Gryłka Anna
  120. Hayatullah Abdullah
  121. Heinrich-Kupka Anna
  122. Hesse-Kowalczyk Joanna
  123. Hrynkiewicz Bożena
  124. Huras Rafał
  125. Hutka Małgorzata
  126. Idzik-Twardowska Bożena
  127. Isakow Jan
  128. Iwan Tomasz
  129. Iwańczak Anna
  130. Jabłońska Dorota
  131. Jacak Leonarda
  132. Jaklik Bożena
  133. Janczyk-Kaffanke Alina
  134. Janiec Katarzyna
  135. Janusz Leszek
  136. Jarosz-Lesz Anna
  137. Jastrzembska Lilianna
  138. Jawień Danuta
  139. Jaworski Piotr
  140. Jochemczyk-Banek Urszula
  141. Jureczko Tomasz
  142. Jurewicz-Bartczak Antonina
  143. Jurkiewicz Andrzej
  144. Kaczmarczyk Agnieszka
  145. Kadela Mariusz
  146. Kadłubicki Bartosz
  147. Kalus-Witkowicz Halina
  148. Kamiński Romuald
  149. Kamionka Arkadiusz
  150. Kanczyk Piotr
  151. Kania Barbara
  152. Kargul Włodzimierz
  153. Kasztelan-Masłowska Maria
  154. Kawalec Barbara
  155. Kawecki Grzegorz
  156. Kazek Beata
  157. Kazek Janusz
  158. Kazibutowska-Zarańska Zofia
  159. Kącik Włodzimierz
  160. Keyha Grażyna
  161. Kiecka Mariusz
  162. Kiermasz Kazimierz
  163. Klar Marek
  164. Kluczewski Grzegorz
  165. Knap Daniel
  166. Knast Krzysztof
  167. Kocjan-Solarczyk Grażyna
  168. Kohut Maciej
  169. Kokorudza Alicja
  170. Kolanko Grzegorz
  171. Kołodziejczyk Adam
  172. Kołodziejczyk Krzysztof
  173. Kołton-Dolina Małgorzata
  174. Komenda Jacek
  175. Konarska-Kuszewska Ewa
  176. Konopka Aleksandra
  177. Kopczyński Jarosław
  178. Koraszewska-Matuszewska Bronisława
  179. Korona Magdalena
  180. Korzekwa Witold
  181. Kotlińska-Karlik Marzena
  182. Koturbasz Danuta
  183. Koza Krzysztof
  184. Kozicka Magdalena
  185. Kozłowska Daria
  186. Kozłowska Ewa
  187. Kozub Dariusz
  188. Krauze Mieczysław
  189. Kropka Witold
  190. Król Marek
  191. Krupowies Arkadiusz
  192. Krysiak Robert
  193. Krysowska Anna
  194. Kubiak Andrzej
  195. Kuczera Bartłomiej
  196. Kuczera Małgorzata
  197. Kudybka-Głownia Ewa
  198. Kukla Zbigniew
  199. Kulczyk-Repeć Iwona
  200. Kulesza Łukasz
  201. Kuleszyński Jaromir
  202. Kuleta-Bosak Elżbieta
  203. Kulis Marta
  204. Kuna-Drabik Ewa
  205. Kunecki Marcin
  206. Kunicki Piotr
  207. Kupis Renata
  208. Kusaj Agnieszka
  209. Kuszewski Marek
  210. Kwiatkowska-Mazurek Anna
  211. Lalik Magdalena
  212. Latacz Paweł
  213. Latała Mariusz
  214. Leidgens Marcin
  215. Lelek Małgorzata
  216. Lembryk-Kudelko Monika
  217. Lesiecka Mieczysława
  218. Leszczewska-Zembrzycka Jolanta
  219. Leśniak Paweł
  220. Lewandowski Piotr
  221. Lis Krystyna
  222. Litewka Agnieszka
  223. Lubelska Krystyna
  224. Lubelski Łukasz
  225. Luksa Iwona
  226. Luszawski Jerzy
  227. Łabuś Anna
  228. Ławniczek Tomasz
  229. Łebek Mariusz
  230. Łuszczyńska Urszula
  231. Maciejewska Joanna
  232. Macyszyn Ryszard
  233. Maj Stanisław
  234. Makowiecka Katarzyna
  235. Malarenko Władimir
  236. Malchar Elżbieta
  237. Malesa-Nagły Honorata
  238. Malik Hieronim
  239. Mandrela Zofia
  240. Mańka Grzegorz
  241. Marek-Michalska Bożena
  242. Marquardt Wojciech
  243. Martynowicz-Kusa Małgorzata
  244. Masiuk Serhii
  245. Matura Marta
  246. Matyja Miłosz
  247. Melisz Aleksandra
  248. Mentel-Cywińska Alicja
  249. Meyze-Bar Maria
  250. Michalak-Kolarz Marta
  251. Michalska Jolanta
  252. Michalski Aleksander
  253. Micuła Jacek
  254. Migacz-Ruchlewicz Dominika
  255. Mika-Uszok Urszula
  256. Misiewicz-Opiela Dorota
  257. Mniszek Jacek
  258. Motyka Marek
  259. Mrozek Roman
  260. Musialski Paweł
  261. Musiał Grzegorz
  262. Mzyk Wojciech
  263. Nabiałek-Janusz Edyta
  264. Neczyperowicz Jacek
  265. Niczyporuk Arkadiusz
  266. Niewolska Małgorzata
  267. Nita Małgorzata
  268. Nobis-Mamok Barbara
  269. Noras Katarzyna
  270. Noras-Świst Aleksandra
  271. Nowak Arkadiusz
  272. Nowak Joanna
  273. Nowak-Adamska Elwira
  274. Nowicka-Kryca Beata
  275. Orliński Tomasz
  276. Orylski Tomasz
  277. Otremba Monika
  278. Paduch-Kierat Lilianna
  279. Palacz Hanna
  280. Paliga Marta
  281. Papierniak Piotr
  282. Paradowski Krzysztof
  283. Pawełczyk Bożena
  284. Pawlak Bożena
  285. Pączek Piotr
  286. Pelczar Natalia
  287. Pertkiewicz-Zając Marta
  288. Petelenz Tadeusz
  289. Piątek Roman
  290. Piechel Magdalena
  291. Pierzchała Mirosław
  292. Pilarczyk Grzegorz
  293. Pilch Jan
  294. Pilecki Grzegorz
  295. Piwowarczuk Katarzyna
  296. Podleśny Marta
  297. Pośpiech Grzegorz
  298. Powązka Piotr
  299. Powroźnik Dominika
  300. Prymus Agnieszka
  301. Przytuła Małgorzata
  302. Ptak Damian
  303. Puchała Ewa
  304. Pułapa Mariusz
  305. Rajs Antoni
  306. Rakoczy Monika
  307. Reichert-Bereszko Alina
  308. Repetowska Katarzyna
  309. Richter-Hrycyszyn Joanna
  310. Roczniok Ewa
  311. Rogozińska-Folwarczny Jadwiga
  312. Rojek Andrzej
  313. Rokicka Dominika
  314. Romaniuk Wanda
  315. Rosołowski Łukasz
  316. Rozmus-Warcholińska Wioletta
  317. Rutkowski Krzysztof
  318. Ryncarz Marek
  319. Sadłocha Marcin
  320. Sajdak Grzegorz
  321. Samborski Stefan
  322. Sapała-Stachurska Justyna
  323. Sarna-Biedak Bogusława
  324. Sedlak Leszek
  325. Segiet Seweryn
  326. Setlak Mirosław
  327. Shuheber Ahmed
  328. Sierociński Marcin
  329. Sikora Aneta
  330. Sikora Teresa
  331. Sikorska Aneta
  332. Sipiński Adam
  333. Siwiec Weronika
  334. Skowerski Tomasz
  335. Skwara-Guzikowska Katarzyna
  336. Sławek Mariola
  337. Słonicz Marek
  338. Smagowska Joanna
  339. Smolicha Wiesław
  340. Sodowska Patrycja
  341. Sordyl Ryszard
  342. Sosnowska Danuta
  343. Sośnierz-Spangenberg Małgorzata
  344. Sowiński Marek
  345. Spyra Zbigniew
  346. Srokosz Barbara
  347. Stachura Aldona
  348. Stala Paweł
  349. Stanek Wojciech
  350. Staniczek Jakub
  351. Starzewska-Żelawska Magdalena
  352. Staw Tadeusz
  353. Stępień Beata
  354. Stępień Kinga
  355. Stolarski Michał
  356. Stradowska Anna
  357. Strózik-Kręcichwost Agnieszka
  358. Suberlak Alina
  359. Sumera Justyna
  360. Szanecka Ewa
  361. Szaran Anna
  362. Szczechowski Lech
  363. Szczepanik Katarzyna
  364. Szczęśniak Sławomir
  365. Szczygieł Jarosław
  366. Szeremeta-Bazylewicz Grażyna
  367. Szewczyk-Seifert Gabriela
  368. Szkocny Zygmunt
  369. Szturm-Rejniak Ewa
  370. Szulc Andrzej
  371. Szulińska-Goral Róża
  372. Szumska-Motyka Marta
  373. Szwarczewska Ewa
  374. Szwed-Białożyt Barbara
  375. Szyguła Joanna
  376. Szypuła Marcin
  377. Ścierski Józef
  378. Ślęczka Andrzej
  379. Ślosarczyk Jerzy
  380. Śmigiel Mariusz
  381. Świątek Bożena
  382. Świderska Elżbieta
  383. Świerad Marcin
  384. Święszek Ewa
  385. Świstak Ewa
  386. Tabaka-Dziurkowska Dagmara
  387. Tarnawska Jadwiga
  388. Tarski Leszek
  389. Tokarz Dariusz
  390. Tomana-Mielcarek Lidia
  391. Trojan Ewa
  392. Trojnar Magdalena
  393. Trzciąkowski Krzysztof
  394. Trzewik Marcin
  395. Tymczyńska Ewa
  396. Udrycka-Wróblewska Anna
  397. Urban-Cierpioł Ewa
  398. Wajda Anna
  399. Walkowicz Grażyna
  400. Walkowicz Kornelia
  401. Wanat-Wiśniewska Maria
  402. Wandasiewicz Katarzyna
  403. Wardęga-Warwas Danuta
  404. Warkocka-Szołtysek Barbara
  405. Wasiak Joanna
  406. Wasiuta Piotr
  407. Wawrzyniak Ewa
  408. Wędrychowska-Paradowska Alicja
  409. Węglarz Przemysław
  410. Wieja Paweł
  411. Wietecha Janusz
  412. Wilczyński Mirosław
  413. Wilk Katarzyna
  414. Wilk Marcin
  415. Wiśniewska Joanna
  416. Witowski Andrzej
  417. Właszczuk-Szulc Hanna
  418. Włodarczyk Beata
  419. Wojakiewicz Karol
  420. Wojnowski Henryk
  421. Wolnicka Aleksandra
  422. Woszczyk Mariola
  423. Woźniak Andrzej
  424. Wróbel Justyna
  425. Wróblewska-Bałys Joanna
  426. Wyszyńska Zofia
  427. Zagórski Tomasz
  428. Zarzecki Miłosz
  429. Zawadzki Tomasz
  430. Zawal Mariusz
  431. Zieleźnik-Suchanek Maria
  432. Zielińska Aleksandra
  433. Zielińska-Skorwider Halina
  434. Zielonka Alina
  435. Ziernicka Mieczysława
  436. Zimoch Jacek
  437. Zwior Marcin
  438. Zymon-Zagórska Anna
  439. Żabski Mariusz
  440. Żerdzińska Anna
  441. Żołądź Mirosław
     
Podmiot udostępniający informację Okręgowa Rada Lekarska
Autor/Data powstania Jacek Kozakiewicz 2017-02-15
Wprowadził/Data wprowadzenia Tomasz Gawlik 2017-02-19
Ostatnia zmiana/ data zmiany Tomasz Gawlik 2017-04-12
Ilość odsłon artykułu 1437