K8.034/17

REJON WYBORCZY

K8.034/17  Katowice (lekarze nie wykonujący zawodu+wykonujący zawód poza granicami RP)

Liczba mandatów - 5

 

     lp. nazwisko i imię

  1. Abdel Samad Omar
  2. Bandoła-Cholewa Halina
  3. Baranowski Marek
  4. Bauer Piotr
  5. Bażowska-Bochenek Natalia
  6. Biedroń Maciej
  7. Bieniecki Miłosz
  8. Błaszczyński Marek
  9. Bodziony Jakub
  10. Bojanowska Krystyna
  11. Bolek Bartłomiej
  12. Borzęcka Paulina
  13. Borzęcki Piotr
  14. Bożek Oskar
  15. Bryś Marek
  16. Brzana-Ratka Katarzyna
  17. Buchta Dawid
  18. Buczek Michał
  19. Budzianowski Roman
  20. Cetkowski Piotr
  21. Chłopicki Bartosz
  22. Chmura Tomasz
  23. Cholewa Hanna
  24. Cichomska-Bucholc Aleksandra
  25. Ciesielski Artur
  26. Cisek Katarzyna
  27. Czarnecka Zuzanna
  28. Daniel Hanna
  29. Dębska Ewa
  30. Ditchen Izabela
  31. Dobrakowska Alicja
  32. Dorosz Robert
  33. Drozdowska Joanna
  34. Drugacz Elżbieta
  35. Dubiński Maciej
  36. Duda Katarzyna
  37. Dudziak Piotr
  38. Dutkiewicz Jacek
  39. Dziki Czesława
  40. Fatoba Elizabeth
  41. Fijałkowski Maciej
  42. Furczyk Karolina
  43. Furmanik-Maślankiewicz Krystyna
  44. Gabryszak-Kopijasz Felicja
  45. Gajda Barbara
  46. Garcia Anne
  47. Garus Lech
  48. Gawin-Mikoś Elżbieta
  49. Gawlikowicz Ewa
  50. Geisler Alicja
  51. Gibalewicz Ireneusz
  52. Gierek Marcin
  53. Gierek Michał
  54. Gierek-Łapińska Ariadna
  55. Gnot Radosław
  56. Golonka Agnieszka
  57. Górka Adam
  58. Graniewski Jarosław
  59. Grzanka Katarzyna
  60. Guzek Antonina
  61. Haffke Anna
  62. Halaburda Elżbieta
  63. Harężlak Aurelia
  64. Hermann Adam
  65. Hoffler Katarzyna
  66. Janiec Janusz
  67. Jarska Barbara
  68. Jasińska-Wider Barbara
  69. Jaskólski Mirosław
  70. Jastrzębska-Okoń Krystyna
  71. Jaworski Krzysztof
  72. Jażdżyk Jarosław
  73. Jęczmińska Kinga
  74. Jędrysiak-Loska Ewa
  75. Juśko Maciej
  76. Keller Bożena
  77. Kędzia Franciszek
  78. Kiel-Danielska Jutta
  79. Kiera Elżbieta
  80. Kiesz Radosław
  81. Kistnen Monika
  82. Knapik Tomasz
  83. Konopka Anna
  84. Kontny Magdalena
  85. Kopciński Marian
  86. Kopczyńska Maria
  87. Kossowska Iwona
  88. Koślacz-Kolanko Elżbieta
  89. Koziarski Andrzej
  90. Kozyra Andrzej
  91. Krawczyk Hubert
  92. Krygier Łukasz
  93. Krzyżowski Grzegorz
  94. Kutta Katarzyna
  95. Lach Teresa
  96. Lanczek Janusz
  97. Leśniewska Elżbieta
  98. Luboń Dariusz
  99. Łapajerska-Bukańska Lena
  100. Łuczak Adam
  101. Łyp Andrzej
  102. Maciejewska Danuta
  103. Macura Maria
  104. Macura Maria
  105. Majewicz Łukasz
  106. Malik Michalina
  107. Małecki Jacek
  108. Martyniak Andrzej
  109. Martyniak Anna
  110. Masłowski Tomasz
  111. Matlińska-Smołka Katarzyna
  112. Matuszewski Maciej
  113. Mekwińska Małgorzata
  114. Mendrala Martyna
  115. Mendrek Mikołaj
  116. Mikoś Dariusz
  117. Mikulska Monika
  118. Miś-Kowalska Grażyna
  119. Mlayes Mohamad
  120. Monsiol Adam
  121. Muszyńska Joanna
  122. Myga Barbara
  123. Niemirska-Stachnik Danuta
  124. Nizioł Katarzyna
  125. Nowak Adam
  126. Nowak Solina
  127. Ochudło Elżbieta
  128. Odorkiewicz-Sikocińska Hanna
  129. Osyra Tomasz
  130. Panasiewicz-Kwiatkowska Małgorzata
  131. Paprotny Piotr
  132. Pastucha Elżbieta
  133. Pawelec Krystyna
  134. Pawelec Wojciech
  135. Pawlik Szymon
  136. Pethe Józef
  137. Pietrzycki Aleksander
  138. Pirożek-Ławniczek Magdalena
  139. Pocheć Marta
  140. Pojda Jan
  141. Polok-Migas Justyna
  142. Pomorska Lidia
  143. Pośpieszny Katarzyna
  144. Ptasznik Piotr
  145. Pucher-Nicer Maria
  146. Puczyłowska-Marszałek Ewa
  147. Radziewicz-Winnicki Igor
  148. Reizer-Syrnik Monika
  149. Remblewska Marita
  150. Rokowska-Oleksa Anna
  151. Romaniuk Dorota
  152. Romanowska-Molenda Alicja
  153. Rożejowska-Fulde Bożena
  154. Rudnicki Marek
  155. Sachajdak-Michalewska Zdzisława
  156. Sadłek-Wycisk Barbara
  157. Saturna Krystyna
  158. Serafin Janusz
  159. Siba Bogdan
  160. Sikora Janusz
  161. Siwek Michał
  162. Siwiec Krzysztof
  163. Skoczyńska Agnieszka
  164. Skowronek Stanisław
  165. Skowron-Kandzia Katarzyna
  166. Słowik Łukasz
  167. Smertka Michael
  168. Smulczyńska Henryka
  169. Sokołowska-Kargul Maria
  170. Sowińska Bożena
  171. Stachowicz Adrian
  172. Stanek Andrzej
  173. Stańkowska Monika
  174. Stasik Damian
  175. Stiller-Żabska Klaudia
  176. Strzyteska-Wolwender Anna
  177. Synowiec Małgorzata
  178. Szafranek Adam
  179. Szczepanik-Prądzyńska Krystyna
  180. Szczucka Zenobia
  181. Szeliga Kamila
  182. Szlagan-Goliszewska Czesława
  183. Szołtysik Marcin
  184. Szyguła Michał
  185. Szyja Monika
  186. Szymański Andrzej
  187. Szymkowiak Martyna
  188. Ścieszka Maria
  189. Titz-Bober Magdalena
  190. Tota Hanna
  191. Trybowska-Walczyk Barbara
  192. Turek Krzysztof
  193. Uchańska Nina
  194. Uhma Andrzej
  195. Urban Irena
  196. Urban Renata
  197. Urbanek Irena
  198. Urgacz-Lechowicz Agnieszka
  199. Warmuz-Uhma Ewa
  200. Wasilewska Grażyna
  201. Wasilewski Krzysztof
  202. Wawrzyniak Paweł
  203. Weidemann-Nimptsch Bernadeta
  204. Wertelecka Iwona
  205. Wesołowska Halina
  206. Wętka Mieczysław
  207. Wieczorek Irena
  208. Wiernek Szymon
  209. Wikarek Marcin
  210. Wilkosz Katarzyna
  211. Wiszniowski Grzegorz
  212. Wojakowski Andrzej
  213. Wojciechowski Marcin
  214. Wojtyczka Andrzej
  215. Wojtyra-Kot Małgorzata
  216. Wolańska-Karut Joanna
  217. Wolny Leszek
  218. Wójcik Jarosław
  219. Zajdel-Cwynar Olimpia
  220. Załuczkowska-Marcela Krystyna
  221. Zaremba-Cyankiewicz Wanda
  222. Zdanowicz Stanisława
  223. Ziajka Ignacy
  224. Zieliński Mariusz
  225. Zjawiony Elżbieta
  226. Zwilling-Chmielnik Ulryka
  227. Zysk Małgorzata
  228. Żak-Gruszka Joanna
  229. Żejmo Maria
  230. Żelazowska-Chmielińska Katarzyna
  231. Żogała Karolina
     
Podmiot udostępniający informację Okręgowa Rada Lekarska
Autor/Data powstania Jacek Kozakiewicz 2017-02-15
Wprowadził/Data wprowadzenia Tomasz Gawlik 2017-02-19
Ostatnia zmiana/ data zmiany Tomasz Gawlik 2017-04-12
Ilość odsłon artykułu 2378