K8.036/17

REJON WYBORCZY

K8.036/17   Katowice (Niepubliczne Zakłady Opieki Zdrowotnej)

Liczba mandatów - 10

 

     lp. nazwisko i imię

  1. Adamczyk-Ludyga Aneta
  2. Adamus Jolanta
  3. Bachowska Elżbieta
  4. Banaś Michał
  5. Barnaś-Baniel Radosława
  6. Bąbczyńska-Lacheta Małgorzata
  7. Bednarczyk-Witoszek Ewa
  8. Bełdowicz Barbara
  9. Berdek Urszula
  10. Bernacka Magdalena
  11. Białas Aleksandra
  12. Białowąs Tomasz
  13. Bielska Krystyna
  14. Bienek Tomasz
  15. Bieniek Danuta
  16. Bigewska Agata
  17. Bilecka-Kupiec Maria
  18. Blech-Madejska Ewa
  19. Bober-Rusin Aneta
  20. Bogdanowicz Marzena
  21. Bogusz Justyn
  22. Borczyk Roman
  23. Brańka-Blada Małgorzata
  24. Bresiński Jerzy
  25. Brodowicz-Markowicz Joanna
  26. Bronder Małgorzata
  27. Brylska Aleksandra
  28. Bujak Ewa
  29. Bujak Marcin
  30. Bula Tomasz
  31. Burakowska Anna
  32. Bystrzejewski Sławomir
  33. Cebula-Byrska Ilona
  34. Cetkowska Anna
  35. Chełmicka Anna
  36. Chełmicki Zbigniew
  37. Chmaruk-Filipczyk Janina
  38. Ciałowicz-Szafarczyk Małgorzata
  39. Cichy-Tarabuła Aleksandra
  40. Ciemniewska Lidia
  41. Cieślawska Zofia
  42. Cieślik-Piernik Ewa
  43. Ciszowska-Bogdał Halina
  44. Czarnecka Bożena
  45. Czopik-Flak Anna
  46. Czyż Maria
  47. Dąbrowska Katarzyna
  48. Domagała Anna
  49. Dróżdż-Piekarska Joanna
  50. Drzewiecka Barbara
  51. Dudzik Kamila
  52. Dziubińska-Basiak Maria
  53. Dziurkowski Piotr
  54. Faska Jan
  55. Figarska-Janoska Beata
  56. Fijałkowska Gracjana
  57. Francuz Łukasz
  58. Franczak Małgorzata
  59. Franczak Tomasz
  60. Franiel Jan
  61. Franik Agata
  62. Frydrych-Mazur Katarzyna
  63. Gadnicka Ewa
  64. Gawlik Joanna
  65. Gawor Celina
  66. Gawron Anna
  67. Gąsior Grzegorz
  68. Gebauer-Lorenc Urszula
  69. Gerber Ryszard
  70. Gieremek Jolanta
  71. Glińska Aleksandra
  72. Gładysz Sylwia
  73. Gniadek Barbara
  74. Gniadek Jan
  75. Goleniowska Klara
  76. Górska-Tkocz Elżbieta
  77. Grabarczyk-Piesak Iwona
  78. Grabowska Marta
  79. Grabska Mirosława
  80. Grobelna-Wysoczańska Hanna
  81. Gruca Bożena
  82. Guc Grzegorz
  83. Gwiazda-Kowalska Krystyna
  84. Gwiazda-Prasoł Iwona
  85. Hadryś Barbara
  86. Hajduła Magdalena
  87. Hajska Jolanta
  88. Hajska-Biskup Iwona
  89. Haneczok Danuta
  90. Hesse-Kowalczyk Adam
  91. Huculak Maria
  92. Huras Anna
  93. Jabłońska Aleksandra
  94. Jackowicz-Korczyńska Barbara
  95. Jakubowska Grażyna
  96. Janda Anna
  97. Janik Małgorzata
  98. Januszewski Marek
  99. Januszkiewicz Grażyna
  100. Jarosz Agnieszka
  101. Jarosz Magdalena
  102. Jasik-Ślęzak Jolanta
  103. Jatczak Teresa
  104. Jaworski Jerzy
  105. Jaworski Sławomir
  106. Jefimiuk-Chęcińska Jolanta
  107. Jendrysik Joanna
  108. Jezela-Stanek Aleksandra
  109. Kaczor-Klecha Barbara
  110. Kajzerek Aleksandra
  111. Kałamarz Jacek
  112. Kałużna Aleksandra
  113. Kanas Wojciech
  114. Karczewski Piotr
  115. Karolczuk-Matyja Elżbieta
  116. Kelm Elżbieta
  117. Kiełtyka Aleksandra
  118. Kleszcz Ewa
  119. Klimczak Magdalena
  120. Kobusińska Elżbieta
  121. Kołodziejczyk-Krykowska Janina
  122. Komarowa Aleksandra
  123. Komarski Kazimierz
  124. Konieczna Joanna
  125. Konior Małgorzata
  126. Kopeć Mariusz
  127. Korczak Tomasz
  128. Korczak-Sołtys Katarzyna
  129. Kostorz Anna
  130. Kostrzewska-Wolanin Anna
  131. Kosz Joanna
  132. Kotulska Elżbieta
  133. Kowalski Jarosław
  134. Kowol Joanna
  135. Kowol Michał
  136. Kozak-Gawron Karina
  137. Kozicka Ewa
  138. Kozioł Michał
  139. Kozubowska Bożena
  140. Krajewska Lidia
  141. Krawiec Krystyna
  142. Krupej Stanisław
  143. Krzywda Anna
  144. Kubica Dorota
  145. Kubok Zofia
  146. Kucharczyk Janina
  147. Kucia Jarosław
  148. Kujawa Izabela
  149. Kukier Jakub
  150. Kulpa Dariusz
  151. Kumor-Kempa Bożena
  152. Kupiec Andrzej
  153. Kurczyna-Gilowska Danuta
  154. Kurek Brygida
  155. Kurek-Budzianowska Ewa
  156. Kurzok-Najbar Justyna
  157. Kurzyński Piotr
  158. Kusak Wojciech
  159. Kusz Ewa
  160. Kuśny-Wcisło Mirosława
  161. Kuźnar Agata
  162. Kwarta Rafał
  163. Kwiatkowska Sławomira
  164. Lachčina Richard
  165. Lacheta Leszek
  166. Langier-Królikowska Krystyna
  167. Latkowski Sławomir
  168. Ledwoń Tadeusz
  169. Lekston-Madej Joanna
  170. Lenartowicz Izabela
  171. Leszczyńska Maria
  172. Leśniewska Irena
  173. Leśnik Mirosława
  174. Liberska Ewa
  175. Lipczyk Maria
  176. Lisiecka Sonia
  177. Liszka Jacek
  178. Lubelska Anna
  179. Lubońska-Dobrzańska Anna
  180. Łapkin Izabela
  181. Łowińska-Ogonowska Ewa
  182. Łucka-Ziembińska Beata
  183. Łukaszczyk Sylwia
  184. Machalska Halina
  185. Machecka Bogna
  186. Machura Aleksandra
  187. Macura Leszek
  188. Madeja Jan
  189. Majewski Eugeniusz
  190. Malczewska-Paradysz Katarzyna
  191. Malman-Konieczna Danuta
  192. Mansfeld Lucyna
  193. Manssour Mahmoud
  194. Marcinek Sabina
  195. Marciniak Renata
  196. Marcinkiewicz Artur
  197. Marczak Maciej
  198. Marek Michał
  199. Markowski Włodzimierz
  200. Martuszewska-Wykurz Urszula
  201. Marzec Antoni
  202. Maszczyk Katarzyna
  203. Matusz Katarzyna
  204. Matuszewska-Radwańska Jolanta
  205. Matuszewski Wojciech
  206. Mazan Zbigniew
  207. Mazur Władysław
  208. Mazurek Barbara
  209. Mekle Grażyna
  210. Mekle Henryk
  211. Mędrek Marta
  212. Michalska Iwona
  213. Mielek-Hołdyk Maria
  214. Mielek-Karch Regina
  215. Miśta Marek
  216. Mizera-Błaszczyk Aleksandra
  217. Morcinek Zofia
  218. Mosiej Sebastian
  219. Mściszewska-Baranowska Krystyna
  220. Najbor Agata
  221. Nawrocka Elżbieta
  222. Neyman Jolanta
  223. Niewolski Maciej
  224. Noras Stanisław
  225. Nowak Roman
  226. Nowak Zbigniew
  227. Nowik Anna
  228. Nykiel Teresa
  229. Olejczyk Michał
  230. Olejniczak Krystyna
  231. Olesiak-Andryszczak Małgorzata
  232. Oleś Adam
  233. Oleś-Szwej Sylwia
  234. Orszulik Anna
  235. Otroszkiewicz Halina
  236. Pabijan Agnieszka
  237. Pająk Barbara
  238. Palugniok-Opoczyńska Ewa
  239. Papis Marek
  240. Paraniak-Gieszczyk Barbara
  241. Parliński Andrzej
  242. Pasierbek Mirosław
  243. Paw Tomasz
  244. Pawlas Janina
  245. Pawlas Ludmiła
  246. Pawłowska-Kobylańska Małgorzata
  247. Pączek Małgorzata
  248. Pentak Józef
  249. Perkowska-Kruczak Katarzyna
  250. Peterko-Budniok Barbara
  251. Pethe Mirosława
  252. Piecha Jadwiga
  253. Piestrzyńska-Cieślik Anna
  254. Pietrus-Dunaszewska Elżbieta
  255. Pietrzyk Róża
  256. Ploch-Cieślik Izabela
  257. Pluta-Walczak Barbara
  258. Pokojski Jerzy
  259. Polaček Michał
  260. Polak Andrzej
  261. Pomierna Izabella
  262. Poraj-Kobielska Bronisława
  263. Pronobis-Bablok Grażyna
  264. Przybyła Jacek
  265. Psonka Joanna
  266. Pucicka-Hoffmann Katarzyna
  267. Puzio Małgorzata
  268. Pyciński Bartłomiej
  269. Pyszna-Wita Anna
  270. Rachtan-Barczyńska Agnieszka
  271. Radosz Marek
  272. Rauer Andrzej
  273. Repeć Robert
  274. Robok Patrycja
  275. Rogóż Janusz
  276. Rokita-Wala Iwona
  277. Rorbach-Marzec Małgorzata
  278. Rozwadowska-Lasoń Ewa
  279. Rusek Janusz
  280. Rynkiewicz Ewa
  281. Rzepisko Wiesław
  282. Sallam Derhem
  283. Sazanów-Lubelski Jakub
  284. Siegel Anna
  285. Sihanouvong Sinh
  286. Sikora-Wita Monika
  287. Skoczyńska Krystyna
  288. Skrzyp Beata
  289. Skrzypek-Siudyka Katarzyna
  290. Słomka Barbara
  291. Słota-Czyrwik Aleksandra
  292. Smolarska Anna
  293. Smołczyk Michał
  294. Sobczak Bożena
  295. Sobczyk-Siegmund Ewa
  296. Sobieszek-Woźniak Barbara
  297. Sojka Dorota
  298. Sokoła-Chojna Aleksandra
  299. Sokołowska-Galej Irena
  300. Sołtysek Rafał
  301. Sosnowska Agata
  302. Sośnierz Danuta
  303. Sowula Joanna
  304. Spyra Roman
  305. Staniek-Sadowska Joanna
  306. Steuer Maciej
  307. Stodółkiewicz Magdalena
  308. Stolorz Grażyna
  309. Stołwig Teodor
  310. Stompel Daniel
  311. Straszak Jarosław
  312. Strzelczak Lucyna
  313. Surma-Ossmann Elżbieta
  314. Suwaj-Czogała Urszula
  315. Suwińska-Halemba Laura
  316. Sypniewski Jacek
  317. Syrkiewicz-Trepiak Danuta
  318. Syska-Mastalerz Zofia
  319. Szadorski Czesław
  320. Szczurowski Marek
  321. Szedel Małgorzata
  322. Szerszeń Jolanta
  323. Szewczak-Matuszewska Wiesława
  324. Szkaradek Paweł
  325. Szmyt Marcin
  326. Szotrowski Jacek
  327. Sztelak-Kargul Anna
  328. Szuścik Adam
  329. Szwej Jadwiga
  330. Szyjkowska-Alszer Aleksandra
  331. Ścieszka Ewa
  332. Ślęczka Tomasz
  333. Środoń-Sikora Iwona
  334. Świder Magdalena
  335. Świerc-Pawlik Maria
  336. Świerkot Maria
  337. Targosz-Gajniak Magdalena
  338. Targowska-Szady Iwona
  339. Tarska Teresa
  340. Taszakowski Wiesław
  341. Tkocz Tomasz
  342. Tłuchowska-Grygierczyk Marzena
  343. Tobik Krystyna
  344. Tochowicz Aleksandra
  345. Toll Aleksandra
  346. Tomczak-Wolska Aleksandra
  347. Trusz-Gluza Maria
  348. Trzcionka-Bera Danuta
  349. Tukin-Szumakowicz Maria
  350. Tustanowski Jerzy
  351. Tylko-Kucia Małgorzata
  352. Tyńska-Jastrzębska Ineza
  353. Urban Eleonora
  354. Urbanek-Kinasz Karolina
  355. Urbańczyk Ewa
  356. Urbańska Helena
  357. Urbańska-Musiał Ewa
  358. Wadowska-Król Jolanta
  359. Waksmundzki Grzegorz
  360. Waleczek Jaremi
  361. Waniek Andrzej
  362. Waniek Joanna
  363. Warchał Marian
  364. Wasilewski Wojciech
  365. Wcisło Andrzej
  366. Wencel Katarzyna
  367. Wenda Urszula
  368. Wenzel-Jasińska Izabella
  369. Wermińska Stanisława
  370. Wesoły-Jurczyk Dorota
  371. Węgrzynowska Maria
  372. Wiatrok Wojciech
  373. Widala Ewa
  374. Widuchowska Barbara
  375. Widuchowski Jerzy
  376. Widz Henryk
  377. Wieczorek Anna
  378. Wieczorek Jarosław
  379. Wilczek-Kaszuba Teresa
  380. Wilejto-Cierpisz Elżbieta
  381. Wilgus Jerzy
  382. Wilk Maria
  383. Wilk-Czyż Renata
  384. Wiśniewska Ewa
  385. Wiśniewska-Stańko Elżbieta
  386. Wiśniewski Tomasz
  387. Wnętrzak-Michalska Renata
  388. Wojakowska-Basińska Anna
  389. Wolarek Monika
  390. Wolski Piotr
  391. Wołodko-Sołtysek Wanda
  392. Wołoszczak Bożena
  393. Woźniak-Rosół Helena
  394. Wójcik-Lip Barbara
  395. Wrońska Danuta
  396. Wróblewska-Gola Renata
  397. Wrzesień Lidia
  398. Wrześniewska Katarzyna
  399. Wrześniewski Narcyz
  400. Wybraniec Danuta
  401. Wykrota Halina
  402. Wysocka-Szewieczek Iwona
  403. Wysoczański Wojciech
  404. Zagórska Agata
  405. Zajiczek Józef
  406. Zakliczyńska Helena
  407. Zaniewska Teresa
  408. Zapatka Bożena
  409. Zaszkodna-Mąka Jolanta
  410. Zdenkowska Henryka
  411. Zejc Mariola
  412. Zgierska Monika
  413. Ziółkowska Danuta
  414. Zowada-Gruszka Maria
  415. Zub Bożena
  416. Zub Czesław
  417. Zygadłowicz Magdalena
  418. Żaba Anna
  419. Żołędziowska-Galas Bogumiła
     
Podmiot udostępniający informację Okręgowa Rada Lekarska
Autor/Data powstania Jacek Kozakiewicz 2017-02-15
Wprowadził/Data wprowadzenia Tomasz Gawlik 2017-02-19
Ostatnia zmiana/ data zmiany Tomasz Gawlik 2017-04-12
Ilość odsłon artykułu 1291