K8.037/17

REJON WYBORCZY

K8.037/17   Knurów + Pilchowice + Czerwionka Leszczyny+Gierałtowice
 

Liczba mandatów - 3

 

     lp. nazwisko i imię

  1. Abebe Sisay
  2. Arabski Krzysztof
  3. Bajdor Piotr
  4. Baron Tomasz
  5. Bęben Bartosz
  6. Białas Zbigniew
  7. Bilska Aleksandra
  8. Biłogan Małgorzata
  9. Brosz Ewa
  10. Brosz Maria
  11. Brosz Michał
  12. Buszka-Wieprzycka Kamilla
  13. Chmielowski Janusz
  14. Curyłło Joanna
  15. Czyż Anna
  16. Czyż Jerzy
  17. Doboszyńska-Zubik Aleksandra
  18. Dudzińska-Rabijasz Agnieszka
  19. Ekkert Michał
  20. Fejklowicz Marcin
  21. Folga Katarzyna
  22. Gabryś Marian
  23. Garus Barbara
  24. Gawlińska-Twardawa Barbara
  25. Gębicka-Szczygieł Krystyna
  26. Gierzok Wioletta
  27. Gliklich Grażyna
  28. Głosz Stefan
  29. Górka Adam
  30. Gregor Józef
  31. Gregor Marcin
  32. Gregorek Beata
  33. Grzymski Marian
  34. Hawranek Michał
  35. Hildebrandt Marek
  36. Hoenl Ewelina
  37. Hoenl Ryszard
  38. Istel Izabela
  39. Janiczek Elżbieta
  40. Januszewska-Wieprzycka Barbara
  41. Jarosz Wojciech
  42. Jędrzejowski Jacek
  43. Kabut Jarosław
  44. Kaczmarczyk Bogusław
  45. Kaczmarczyk Zbigniew
  46. Kaleta Barbara
  47. Kamińska Elżbieta
  48. Karda-Gałuszka Bożena
  49. Karlik Mariusz
  50. Kaszek Mariusz
  51. Kaszuba Magdalena
  52. Kąfera Anna
  53. Kensy-Reginek Gizela
  54. Kesler Katarzyna
  55. Klementowicz Mirosław
  56. Knut Kamil
  57. Kołodziej Monika
  58. Kondrat-Kaleta Lidia
  59. Koniuszy-Ciepły Wioletta
  60. Kościelny Piotr
  61. Koterba-Włodyka Ewa
  62. Kowalik Helena
  63. Krasowska-Salamon Izabella
  64. Król Seweryn
  65. Krzyśków Lucyna
  66. Kubera Danuta
  67. Kubica Kornelia
  68. Kucza Jacek
  69. Kuśka Marian
  70. Lejtman Artur
  71. Lindner Karol
  72. Łakus-Głosz Ewa
  73. Malcher Izabela
  74. Malczyk-Kęska Krystyna
  75. Miarka-Szyrmel Izabela
  76. Misztal Hanna
  77. Morawiec Katarzyna
  78. Morcinek Marek
  79. Musioł Tomasz
  80. Niestrój-Ostrowska Joanna
  81. Nitsze Ewa
  82. Nitsze Witold
  83. Nocoń Grzegorz
  84. Nowak Aniela
  85. Nowak-Szwanda Barbara
  86. Nowicka-Skrzypek Bożena
  87. Nowiński Bogdan
  88. Nych Ireneusz
  89. Nych Jolanta
  90. Nych Łukasz
  91. Olejnik-Tchórzewska Małgorzata
  92. Pasiek-Chałuda Anna
  93. Pawletko-Kucza Jolanta
  94. Piasecka-Lejtman Katarzyna
  95. Pitsch Tomasz
  96. Piwowarczyk Jacek
  97. Popiel-Popielec Joanna
  98. Przywara Agnieszka
  99. Radomyski Leszek
  100. Ratajczak Elżbieta
  101. Reginek Tomasz
  102. Salamon Leszek
  103. Sitek Piotr
  104. Sitkiewicz Marek
  105. Sitnikowa Halina
  106. Słoniec Wojciech
  107. Słota Katarzyna
  108. Smyczek Katarzyna
  109. Sobiech Danuta
  110. Stachoń Stanisław
  111. Stano Barbara
  112. Szafraniec Piotr
  113. Szczygieł Łukasz
  114. Szczygieł Marian
  115. Świerczyna Roman
  116. Talik Arkadiusz
  117. Tańcula Marek
  118. Twardawa Dariusz
  119. Wiatrak Barbara
  120. Wieprzycki Grzegorz
  121. Wisłocka Jadwiga
  122. Włosek-Zinkowska Jolanta
  123. Wodok Danuta
  124. Wrzesień Janina
  125. Zakrzewska Marzena
  126. Zapart Joanna
  127. Zarudzka Anna
  128. Ziarkiewicz Tomasz
  129. Zielecka Ewa
  130. Zubik Radosław
  131. Zwolska Antonina
  132. Żymła Maciej
     
Podmiot udostępniający informację Okręgowa Rada Lekarska
Autor/Data powstania Jacek Kozakiewicz 2017-02-15
Wprowadził/Data wprowadzenia Tomasz Gawlik 2017-02-19
Ostatnia zmiana/ data zmiany Tomasz Gawlik 2017-02-19
Ilość odsłon artykułu 1398