K8.038/17

REJON WYBORCZY

K8.038/17    Mikołów+powiat mikołowski
 

Liczba mandatów - 5

 

     lp. nazwisko i imię

  1. Andrzejewski Józef
  2. Bachurska-Drzazga Barbara
  3. Banaś Wiesław
  4. Bazielich Bożena
  5. Bera Jacek
  6. Bielas-Łyżyczka Ewa
  7. Bil Jacek
  8. Błaszczyk-Brożek Agnieszka
  9. Błażyca Jadwiga
  10. Borowian Teresa
  11. Brząkalik Aniela
  12. Caba Tomasz
  13. Cholewka-Marczyk Jadwiga
  14. Cieślak Andrzej
  15. Cybulska Dorota
  16. Czapla Jacek
  17. Czarnecka Maria
  18. Czech-Halska Anna
  19. Czekańska Danuta
  20. Czekańska-Karel Hanna
  21. Czułowska-Kalwasińska Barbara
  22. Daniec Stanisław
  23. Danielczyk Anna
  24. Dawidenko Bartłomiej
  25. Depta Stefan
  26. Dereszowski Krzysztof
  27. Dębowicz Mariola
  28. Dobrowolska Aleksandra
  29. Doniecka Irena
  30. Drzazga Mirosław
  31. Dyrda Adam
  32. Dyrda Ewa
  33. Dyrda Michał
  34. Filipowicz Małgorzata
  35. Filipowicz Paweł
  36. Fischer Bronisława
  37. Fischer Ireneusz
  38. Fischer Iwona
  39. Gasz Andrzej
  40. Gasz Witold
  41. Gawarecki Józef
  42. Gewald Katarzyna
  43. Glanc Wojciech
  44. Gołąb Tomasz
  45. Gołka Dariusz
  46. Góral Joanna
  47. Górna-Daniec Joanna
  48. Grondal Witold
  49. Gronkiewicz Krystyna
  50. Gruszczyk-Pawlica Anna
  51. Gruszka Tomasz
  52. Gruszka Zbigniew
  53. Grządziel Ewa
  54. Grządziel Mateusz
  55. Grzegorzek Tomasz
  56. Grzeszczak Grzegorz
  57. Grzyb-Gruszczyńska Maria
  58. Hadasik Dawid
  59. Hajduk-Kubacka Sabina
  60. Handel Bogusław
  61. Hat Grzegorz
  62. Honisz Grzegorz
  63. Hudziak Dominika
  64. Iwanek Izabela
  65. Jaworski Leszek
  66. Jaworski Tomasz
  67. Jurowicz-Muchniewska Danuta
  68. Kabik Piotr
  69. Kalisz Stefan
  70. Kaniuk Wojciech
  71. Kąpa Henryk
  72. Kętrzyńska-Szuster Anna
  73. Kiełbasińska Joanna
  74. Kiełbasiński Robert
  75. Kluszczyk Zofia
  76. Kobiela Barbara
  77. Kołodziej Artur
  78. Kosmalska Maria
  79. Kowalska Ewa
  80. Kowalska-Skarysz Joanna
  81. Kozioł Henryk
  82. Kozłowski Bogdan
  83. Krótki Mirela
  84. Krzysztofek Urszula
  85. Kubacki Jerzy
  86. Kubala-Loch Halina
  87. Kulanek Alicja
  88. Latacz-Grzeszczak Aleksandra
  89. Lebecka-Stangret Marta
  90. Leszczyńska Małgorzata
  91. Liberski Jakub
  92. Lipińska Małgorzata
  93. Loppe Piotr
  94. Loska-Lorenowicz Iwona
  95. Łączyński Mariusz
  96. Łydka Piotr
  97. Machalica Andrzej
  98. Machula Elżbieta
  99. Majchrzak-Habryka Aneta
  100. Makuch Maciej
  101. Mastej-Nowak Małgorzata
  102. Morawiec-Trzensiok Marzena
  103. Muchniewski Maciej
  104. Muszer Adam
  105. Muszer Joanna
  106. Muszer-Smykla Jadwiga
  107. Niedziela-Pokrzyk Alicja
  108. Nowakowski Tomasz
  109. Nowara Natalia
  110. Nykiel Michał
  111. Olma Marek
  112. Orawski Dariusz
  113. Pajewska Danuta
  114. Pajewski Zbigniew
  115. Pałasz-Piszczek Anette
  116. Pasierbiński Tadeusz
  117. Pawlęczyk-Gasz Dorota
  118. Pawłowski Jarosław
  119. Piątek-Siebielec Krystyna
  120. Piecha Paweł
  121. Pieruszek Urszula
  122. Pietrasik Lidia
  123. Pikoń Justyna
  124. Plewa Joanna
  125. Pośpiech Dariusz
  126. Prokopowicz Anna
  127. Przeliorz-Machulec Urszula
  128. Pstraś-Gryt Grażyna
  129. Pulter Katarzyna
  130. Purchla Barbara
  131. Ratka Elżbieta
  132. Rość-Bereza Katarzyna
  133. Rudzki Piotr
  134. Rutczyk Sławomir
  135. Rutkowska-Hetman Zdzisława
  136. Rybicka Janina
  137. Sadkowska Maria
  138. Sarna-Krótki Ewa
  139. Sieprawska-Żurek Wilhelmina
  140. Siewior-Skałba Grażyna
  141. Siwiński Henryk
  142. Skarysz-Kałwa Karolina
  143. Sklarczyk Małgorzata
  144. Skrobol Helena
  145. Skrzypulec-Frankel Agnieszka
  146. Smółka Jacek
  147. Sobieraj Anna
  148. Sobota Maria
  149. Sołtysik Kamil
  150. Sosnowski Marcin
  151. Spałek-Żymełka Anna
  152. Srokowska Stefania
  153. Stachańczyk-Chrobok Gabriela
  154. Staszczak Joanna
  155. Stebakow Ewa
  156. Stępniak-Ziółkiewicz Iwona
  157. Stopka Wojciech
  158. Strzała Ewa
  159. Strzała Szymon
  160. Student Dariusz
  161. Student Katarzyna
  162. Suchy Janusz
  163. Suchy Maria
  164. Szczerba-Zawiszowska Maria
  165. Szczuka Barbara
  166. Szostok-Czesak Irena
  167. Szurlej Bartosz
  168. Śmiłowska-Dzielicka Ewa
  169. Świerkosz Weronika
  170. Świst-Szulik Katarzyna
  171. Talarczyk-Wójcik Barbara
  172. Tarnawski Krzysztof
  173. Teister Łukasz
  174. Toborek Tomasz
  175. Urban Agnieszka
  176. Urbaniec Ewa
  177. Warnecka-Sawaryn Alicja
  178. Wazowski Roman
  179. Widak Marian
  180. Wienzek Krystyna
  181. Wilk Janusz
  182. Wilk Rafał
  183. Wnuk Rafał
  184. Wojaczyńska-Stanek Katarzyna
  185. Wojnar-Stocka Aleksandra
  186. Wolicka-Kołacz Iwona
  187. Woźnica Agnieszka
  188. Wójcik Jerzy
  189. Wypich-Mazur Barbara
  190. Zakrzewska Alina
  191. Zalejska Elwira
  192. Zaniat Iga
  193. Zapotoczny Halina
  194. Ziółkiewicz Mirosław
  195. Żeliński Marek
  196. Żogała Dariusz
     
Podmiot udostępniający informację Okręgowa Rada Lekarska
Autor/Data powstania Jacek Kozakiewicz 2017-02-15
Wprowadził/Data wprowadzenia Tomasz Gawlik 2017-02-19
Ostatnia zmiana/ data zmiany Tomasz Gawlik 2017-04-12
Ilość odsłon artykułu 1640