K8.039/17

REJON WYBORCZY

K8.039/17     Mysłowice

Liczba mandatów - 4

 

     lp. nazwisko i imię

  1. Adler Gabriela
  2. Barborka-Kopeć Danuta
  3. Bednarczyk Aleksandra
  4. Bednarska-Kot Anna
  5. Błaszczyk Krzysztof
  6. Bober Bronisława
  7. Bogdali Emilia
  8. Bombik Henryk
  9. Bromboszcz Krzysztof
  10. Brom-Kokot Regina
  11. Buhl-Litwińska Anna
  12. Bula Michał
  13. Bulanda Dawid
  14. Cabalska Barbara
  15. Chimowski Janusz
  16. Czok Antoni
  17. Czok Maria
  18. Danecka Magdalena
  19. Danielewska-Wesoły Olga
  20. Danilczuk Anna
  21. Dębski Marcin
  22. Dobrowolski Adam
  23. Drenda Piotr
  24. Dusza Janina
  25. Dusza-Kozera Joanna
  26. Duszyk-Świerczyńska Urszula
  27. Dyk Kamila
  28. Fiszer Olha
  29. Frankowska Agnieszka
  30. Gamrot Jacek
  31. Gamża Danuta
  32. Gancarek Adam
  33. Gawryluk Katarzyna
  34. Głowacki Bartosz
  35. Górska Gabriela
  36. Grabowska-Markowska Jolanta
  37. Horbaczewska Joanna
  38. Hudecka-Figlus Jolanta
  39. Jachimczak-Kołeczek Agata
  40. Jach-Wróblewska Jolanta
  41. Jakubowska-Pakuła Danuta
  42. Janczewska Ewa
  43. Janic-Czajkowska Czesława
  44. Jaskólecki Henryk
  45. Jura-Szołtys Edyta
  46. Jurkowski Wiesław
  47. Kaczmarek Aleksandra
  48. Kamińska-Kołpak Alina
  49. Kanwiszer-Nowara Katarzyna
  50. Kaps-Słonka Dagmara
  51. Karczmarek Janusz
  52. Kawecka Joanna
  53. Kaźmierczak- Żak Barbara
  54. Kies Anna
  55. Klajnowicz Ewa
  56. Klajnowicz Janusz
  57. Kleszcz-Lubrich Halina
  58. Klich Paweł
  59. Klimas Jacek
  60. Kłosowicz Elżbieta
  61. Knybel-Kuczwara Barbara
  62. Koehler Ewa
  63. Kolanko Przemysław
  64. Korzeniowski Tomasz
  65. Kozakiewicz-Stolecka Justyna
  66. Kozłowska Monika
  67. Kozubal Monika
  68. Krzych-Stachura Małgorzata
  69. Krzywdzińska Izabella
  70. Krzywdziński Leszek
  71. Krzywdziński Tomasz
  72. Kuberski Krystian
  73. Kucharski Janusz
  74. Kuczyńska-Rokita Małgorzata
  75. Kukuczka-Sułkowska Jolanta
  76. Kurpas Piotr
  77. Kurpas Piotr
  78. Lenart Jarosław
  79. Leśniak Anna
  80. Lorek Beata
  81. Lorek Paweł
  82. Łagodziński Marek
  83. Łozowska-Skalska Katarzyna
  84. Łuckoś Damian
  85. Maciejewska Aleksandra
  86. Maciejewska Barbara
  87. Macura Daniel
  88. Madej-Kurpas Małgorzata
  89. Makowiec-Zborowska Monika
  90. Markowski Zbigniew
  91. Matusik Elżbieta
  92. Mendera Katarzyna
  93. Michniak Barbara
  94. Micińska Danuta
  95. Miciński Piotr
  96. Mirska Maria
  97. Mrozik Anna
  98. Niewiarowski Andrzej
  99. Nosek Ewa
  100. Nowak Bernadeta
  101. Nowakowski Przemysław
  102. Nowak-Pytel Agata
  103. Nowak-Wengrzik Krystyna
  104. Nowrocka-Bednarek Anna
  105. Nowrot Marek
  106. Obrzut Witold
  107. Oleś Jan
  108. Pajda Paweł
  109. Pałamarz Natasza
  110. Partyka Jacek
  111. Pavlova Ekaterina
  112. Pawełczak Ilona
  113. Pawełczyk Małgorzata
  114. Pawlik Agata
  115. Pawlus Paweł
  116. Pędras Sławomir
  117. Philipp Gabriela
  118. Pióro Michał
  119. Pisarzowska Sylwia
  120. Pisula Arkadiusz
  121. Płoskonka Ewa
  122. Popielarz Klaudyna
  123. Porwit Ewa
  124. Półtorak-Król Jadwiga
  125. Pudełko Justyna
  126. Pudykiewicz Anna
  127. Pypłacz Dariusz
  128. Radecki Zbigniew
  129. Ratka Barbara
  130. Rogula Bożena
  131. Rudek Zenon
  132. Rzepka Jerzy
  133. Salomon-Perzyński Aleksander
  134. Siciarz Grzegorz
  135. Siciarz Wiesław
  136. Sikora-Grabka Ewelina
  137. Sitko-Rudnicka Magdalena
  138. Skowron Gabriela
  139. Smoleń Adam
  140. Sobalak Bożena
  141. Sobczyk Tomasz
  142. Sobolewska Małgorzata
  143. Sroczyńska-Hawlena Małgorzata
  144. Stańkowski Jarosław
  145. Staroń Adam
  146. Staśko Krystyna
  147. Staśko Zbigniew
  148. Stockfisch Jerzy
  149. Strzała-Kłeczek Alina
  150. Szafarowicz Władysław
  151. Szlęzak Krzysztof
  152. Toborek Jerzy
  153. Trąbska Irena
  154. Uchnast-Zielińska Irena
  155. Urbanowicz Urszula
  156. Urgacz Teresa
  157. Wach Ewa
  158. Wagstyl-Sobalak Anna
  159. Walczyk Marek
  160. Wiśniewska-Kwaśniak Dorota
  161. Witosiński Zbigniew
  162. Włodarczyk Leszek
  163. Włodarski Witold
  164. Włosek Maciej
  165. Wojcieszyn Michał
  166. Wojtowicz Narcyz
  167. Wolny-Borówka Janina
  168. Wyrębowski Witold
  169. Zach Marek
  170. Zandecki Mateusz
  171. Zarzecki Andrzej
  172. Zastocki Piotr
     
Podmiot udostępniający informację Okręgowa Rada Lekarska
Autor/Data powstania Jacek Kozakiewicz 2017-02-15
Wprowadził/Data wprowadzenia Tomasz Gawlik 2017-02-19
Ostatnia zmiana/ data zmiany Tomasz Gawlik 2017-04-12
Ilość odsłon artykułu 1557