K8.040/17

REJON WYBORCZY

K8.040/17   Piekary Śląskie

Liczba mandatów - 5

 

     lp. nazwisko i imię

  1. Babińska Anna
  2. Baczyński Kamil
  3. Bargielska Katarzyna
  4. Bereżka Andrzej
  5. Besler Krzysztof
  6. Białek Michał
  7. Białek Michał
  8. Borecka-Kędzierska Mirosława
  9. Broszkiewicz Maciej
  10. Chrobok Adam
  11. Czarnecki Piotr
  12. Czech Szymon
  13. Czuma Przemysław
  14. Danecka Beata
  15. Dekert-Kazyk Regina
  16. Doniec Jacek
  17. Ducka Bernadeta
  18. Duda Wiesław
  19. Duda-Raszewska Barbara
  20. Dugiełło Maciej
  21. Dulik Katarzyna
  22. Dusiel Andrzej
  23. Dworak Kamil
  24. Dychus-Ludyga Marzena
  25. Dziadecki Dominik
  26. Dziurzyńska-Karendał Jolanta
  27. Elwart Magdalena
  28. Fabian Michał
  29. Faltus Ryszard
  30. Folta Krzysztof
  31. Frelich Małgorzata
  32. Gagoś Krzysztof
  33. Gawrońska-Schaefer Ewa
  34. Gębicz-Bieda Marta
  35. Gierlach Grzegorz
  36. Gilewicz-Ziarko Jarosław
  37. Gilowska Katarzyna
  38. Głogowska-Jaraczewska Agata
  39. Głogowski Karol
  40. Górnik-Właszczuk Ewa
  41. Grabowski Marcin
  42. Grębosz-Jędrychowska Maria
  43. Grzywocz Jerzy
  44. Gwóźdź Wojciech
  45. Hajman Adam
  46. Hermanson Jacek
  47. Hojka-Duda Genowefa
  48. Hurska Anna
  49. Iskanin Dariusz
  50. Jakubowska Krystyna
  51. Janiec Sławomir
  52. Janoszka Józef
  53. Janus-Hajman Jolanta
  54. Jarosz Adam
  55. Jarząbek Aleksander
  56. Jasiński Andrzej
  57. Jasiński Krzysztof
  58. Just Marek
  59. Kachel Łucja
  60. Kaczmarek-Sibilska Ewa
  61. Kajda Zdzisław
  62. Kapczyńska Katarzyna
  63. Kasprowska Sabina
  64. Kaszuba Andrzej
  65. Kazyk Klaudia
  66. Kempny Agnieszka
  67. Kempny Aleksander
  68. Kielan Maria
  69. Kiołbasa Tomasz
  70. Klama Joanna
  71. Klosa Zygmunt
  72. Klusczyk Ewa
  73. Knapik Antoni
  74. Kocur Tomasz
  75. Koczy Bogdan
  76. Koczy-Baron Aleksandra
  77. Kokot Stefan
  78. Komarek Marcin
  79. Komorowska Barbara
  80. Kopyś Milena
  81. Korfanty Andrzej
  82. Koryczan Elżbieta
  83. Koryczan Krzysztof
  84. Kostoń-Mędrala Dominika
  85. Kościarz-Grzesiok Anna
  86. Kowalczuk-Wieteska Anetta
  87. Kozielska Teresa
  88. Kroina Bartosz
  89. Król Aleksander
  90. Króżel-Sikora Elżbieta
  91. Kucharski Rafał
  92. Kukawska-Sysio Karolina
  93. Kurtok-Nowak Aneta
  94. Kwiatkowski Grzegorz
  95. Kwiecień-Zegadło Renata
  96. Ledwon Aleksandra
  97. Leśniok Krzysztof
  98. Lichorad Tomasz
  99. Lipś-Habrajska Beata
  100. Lisek Urszula
  101. Luksa-Pydych Jolanta
  102. Łukasik Piotr
  103. Maj Mariusz
  104. Majchrzak Joanna
  105. Majchrzak-Rudolf Grażyna
  106. Majer Rafał
  107. Majewski Bartłomiej
  108. Majewski Jacek
  109. Małek Konrad
  110. Małek Małgorzata
  111. Marcinkowski Adrian
  112. Marczyńska Natalia
  113. Marszałek Sławomir
  114. Matysiakiewicz Jacek
  115. Mazany-Paluszczak Anna
  116. Mędrala Tomasz
  117. Mielnik Katarzyna
  118. Mielnik Michał
  119. Mierzwiński Marek
  120. Miglus Sylwia
  121. Mikłasz-Łochocka Barbara
  122. Mroczka Adam
  123. Mrożek Tomasz
  124. Musiałek-Holeczko Jolanta
  125. Muszalik Anna
  126. Namysło-Popczyk Stefania
  127. Nitka Dariusz
  128. Nobis Adam
  129. Nosek-Kozdra Klaudia
  130. Nowak Patrycja
  131. Nytko-Gruca Krystyna
  132. Obara Elżbieta
  133. Ochocki Karol
  134. Olszewski Tomasz
  135. Opielka Michał
  136. Paczula Aneta
  137. Pająk Jan
  138. Pala Adam
  139. Paściak Marek
  140. Pawlak Wojciech
  141. Piątkowski Jerzy
  142. Piecha Dariusz
  143. Piechota Małgorzata
  144. Pieniążek Beata
  145. Pietryga Maciej
  146. Pietrzak Andrzej
  147. Piętka-Rzycka Anna
  148. Pijet Bartłomiej
  149. Plech Agata
  150. Płatek-Koronowicz Małgorzata
  151. Polewka Zofia
  152. Prajsnar Grzegorz
  153. Przybylska-Just Joanna
  154. Purzycka Adriana
  155. Pyda Michał
  156. Radwańska-Czempiel Joanna
  157. Radwański Andrzej
  158. Regiec Przemysław
  159. Rocka-Green Barbara
  160. Rodak Łukasz
  161. Romańczyk Adam
  162. Rosowska Barbara
  163. Różycka Dorota
  164. Rudnicka-Tynior Violetta
  165. Rudy Andrzej
  166. Rudzka Anna
  167. Rutkowska-Zdebel Izabela
  168. Rygałło Witold
  169. Sabatowicz-Skiba Agnieszka
  170. Schaefer Piotr
  171. Schaefer Tomasz
  172. Semenowicz Jacek
  173. Siatkowska Hanna
  174. Sichała-Urbańczyk Ewa
  175. Siemianowicz Anna
  176. Sieroń Dominik
  177. Siewier Damian
  178. Skiba Andrzej
  179. Skotnica Magdalena
  180. Skrzydło Marcin
  181. Słowiński Michał
  182. Spindel Jerzy
  183. Spindel-Samek Iwona
  184. Stołtny Tomasz
  185. Szalewicz-Szpunar Joanna
  186. Szczęśniak Maciej
  187. Szczygieł Agnieszka
  188. Szczygieł Rafał
  189. Szewczyk Andrzej
  190. Szewczyk Anna
  191. Szewczyk Grażyna
  192. Szewczyk Marek
  193. Szlachta Zbigniew
  194. Szwabowicz Halina
  195. Szwed-Warońska Anna
  196. Szyluk Karol
  197. Szymański Andrzej
  198. Szymański Szymon
  199. Szymczak-Węgrzyn Bożena
  200. Szymik Ewa
  201. Śmieszek Jarosław
  202. Śmigrodzki Józef
  203. Świderski Michał
  204. Świtoń Karol
  205. Tarski Maciej
  206. Tomasik Patryk
  207. Trojanowska-Zazula Aleksandra
  208. Trzepaczyńska Zofia
  209. Trzepaczyński Marcin
  210. Tudyka Stanisław
  211. Waler Marcin
  212. Waler Natalia
  213. Walo Roman
  214. Wardaszko Anna
  215. Waśka Grzegorz
  216. Wawrzynek Wojciech
  217. Wądek Tomasz
  218. Wąsik Jakub
  219. Wentkowska Aneta
  220. Wentkowski Artur
  221. Werner Krystian
  222. Widuchowski Wojciech
  223. Winiarska-Skrzypiec Bogumiła
  224. Winiarski Grzegorz
  225. Witowska Joanna
  226. Włodarczyk Tomasz
  227. Wojcieszczyk-Bacia Joanna
  228. Wróblewska Grażyna
  229. Zając Piotr
  230. Zakrzewski Tomasz
  231. Zawada Jadwiga
  232. Zborowska-Andrzejczak Felicja
  233. Złotoś-Hojka Justyna
  234. Zorychta Daniel
  235. Zwiorek-Kucharek Patrycja
  236. Żydek Michał
     
Podmiot udostępniający informację Okręgowa Rada Lekarska
Autor/Data powstania Jacek Kozakiewicz 2017-02-15
Wprowadził/Data wprowadzenia Tomasz Gawlik 2017-02-19
Ostatnia zmiana/ data zmiany Tomasz Gawlik 2017-02-19
Ilość odsłon artykułu 1401