K8.041/17

REJON WYBORCZY

K8.041/17  Pszczyna+powiat pszczynski

Liczba mandatów - 4

 

     lp. nazwisko i imię

  1. Adamczyk-Niemiec Alicja
  2. Akel Ali
  3. Anderko Janina
  4. Antes Łukasz
  5. Antes-Wojciechowska Irena
  6. Antes-Żupa Anna
  7. Bątkiewicz-Samorodna Agnieszka
  8. Bednarski Bohdan
  9. Białasik Andrzej
  10. Bogocz Mirosława
  11. Bonikowski Jan
  12. Broda Bogumiła
  13. Ceglarski Damian
  14. Cwynar Leszek
  15. Czernecka Katarzyna
  16. Czyż Kazimiera
  17. Czyż Marek
  18. Demetraki-Paleolog Janusz
  19. Dębski Marek
  20. Dobija Jolanta
  21. Dolczak Ludmiła
  22. Drożdż Artur
  23. Drożdż Katarzyna
  24. Dziadoń-Wietrzny Alicja
  25. Dziedzic Helena
  26. Faber Patryk
  27. Faruga Fryderyk
  28. Gabryś Łukasz
  29. Galik Magdalena
  30. Gałaszek Joanna
  31. Gałaszek Maciej
  32. Gałczyk-Leśniewska Ewa
  33. Gamża Florentyna
  34. Garbocz Maria
  35. Gębosz-Tetla Maria
  36. Gęszka Jarosław
  37. Gmur Aleksander
  38. Gogol Jan
  39. Gogol Małgorzata
  40. Golus-Złoty Teresa
  41. Gortat-Kobiór Joanna
  42. Grądek-Motyl Agnieszka
  43. Gruca Janina
  44. Gryboś Andrzej
  45. Grzechnik Bogumiła
  46. Grzegorzewska Marlena
  47. Grzyb Tomasz
  48. Grzywa Janusz
  49. Gumola-Kolny Anna
  50. Guzek Michał
  51. Guzy Anna
  52. Hereda-Kubica Małgorzata
  53. Hernas Anna
  54. Hess-Długi Maria
  55. Hochuł Mariusz
  56. Issa-Darwich Ali
  57. Jacyszyn Anna
  58. Jacyszyn Janina
  59. Jacyszyn Piotr
  60. Jakut Katarzyna
  61. Janusz Hanna
  62. Jarczok Krzysztof
  63. Jasicha-Hochuł Joanna
  64. Jędrysik Marek
  65. Kanik Marek
  66. Kapias Adam
  67. Kasiński Wojciech
  68. Kielan Grzegorz
  69. Kita Monika
  70. Kita Sebastian
  71. Klein Dariusz
  72. Klement Ewa
  73. Klement Jerzy
  74. Kochanowska Olga
  75. Koczy Karol
  76. Kolny Henryk
  77. Kolny Marcin
  78. Kopocz Stefan
  79. Kowalski Jerzy
  80. Kowalski Tomasz
  81. Kozubski Eugeniusz
  82. Kraus-Kolon Hanna
  83. Krzepina Bogumił
  84. Krzewiński Wojciech
  85. Kubica Bartosz
  86. Kubica Bogna
  87. Kuczera Hanna
  88. Kuczia Marian
  89. Kumorek Marek
  90. Kurowska Monika
  91. Kusz-Wanke Anna
  92. Lach Adam
  93. Lasok Barbara
  94. Lepszonek Krystyna
  95. Liszka Piotr
  96. Łącki Bartłomiej
  97. Machalica Jacek
  98. Majdiuk Ryszard
  99. Majka Michał
  100. Maksimowicz-Spyrka Aleksandra
  101. Małecka Anna
  102. Manowska-Jureczko Maria
  103. Maroń Wiesław
  104. Matyszkiewicz Beata
  105. Mikołajczyk Wanda
  106. Miszczak-Kowalska Edyta
  107. Miśko Antoni
  108. Młynarska-Orzińska Barbara
  109. Mosz Alina
  110. Mrozik Tadeusz
  111. Muchacka Małgorzata
  112. Nocoń Adam
  113. Nowak Rafał
  114. Nowicki Lesław
  115. Ociepczyk-Wójcik Małgorzata
  116. Oskroba Wiesław
  117. Pacholec Małgorzata
  118. Partyka Andrzej
  119. Pawełczyk Jerzy
  120. Piasecka-Wiącek Romana
  121. Piekarski Ryszard
  122. Pilzak-Fułek Małgorzata
  123. Pisarek-Kryska Bogusława
  124. Plewik Izabela
  125. Pławecka-Kotas Katarzyna
  126. Polak Krystian
  127. Polak Krzysztof
  128. Polak-Białas Ewa
  129. Ponikwia Otylia
  130. Prokopowicz Zofia
  131. Przystał Lidia
  132. Przytarski Marek
  133. Repetowska Jolanta
  134. Romańska-Kozubska Lidia
  135. Rosmus-Kuczia Irena
  136. Rydzewski Wojciech
  137. Rzońca-Szczepanek Alicja
  138. Samorodny Jacek
  139. Sarna-Nowak Elżbieta
  140. Seidel Janusz
  141. Serti Christian
  142. Sierecki Zbigniew
  143. Simka Aneta
  144. Simka Marian
  145. Składanowska Małgorzata
  146. Skotnicka-Roszkowska Lucyna
  147. Skrobol Maria
  148. Skulska Grażyna
  149. Skulski Jarosław
  150. Smok-Ptaszyńska Halina
  151. Soja Piotr
  152. Sojka-Kowalska Tatiana
  153. Stanecki Grzegorz
  154. Stieber Barbara
  155. Stieber Jan
  156. Stieber Marcin
  157. Sufryd Włodzimierz
  158. Szafron-Michalik Janina
  159. Szendzielorz-Kubina Mariola
  160. Szłapa-Zellner Jadwiga
  161. Szopiński Janusz
  162. Szyma-Grzechnik Aleksandra
  163. Szymeczko Teresa
  164. Ślifirska Dorota
  165. Tetla Dariusz
  166. Tomala Maria
  167. Tomala-Jarosz Joanna
  168. Trojanowska Barbara
  169. Turko Jacek
  170. Walecki Wojciech
  171. Walter Agata
  172. Waluś Janina
  173. Wałęga Irena
  174. Wałęga Wiesław
  175. Warmuz Lidia
  176. Węgrzyn-Kubaś Agnieszka
  177. Włodek-Jacheć Grażyna
  178. Wojciechowski Andrzej
  179. Wrona Zofia
  180. Wronka Magdalena
  181. Wronka Tadeusz
  182. Wrzoskiewicz Zbigniew
  183. Wudecki Tomasz
  184. Zapała Roman
  185. Zellner Małgorzata
  186. Ziernicki Janusz
  187. Zięcina-Krawiec Bożena
  188. Żubrowska-Mazur Joanna
     
Podmiot udostępniający informację Okręgowa Rada Lekarska
Autor/Data powstania Jacek Kozakiewicz 2017-02-15
Wprowadził/Data wprowadzenia Tomasz Gawlik 2017-02-19
Ostatnia zmiana/ data zmiany Tomasz Gawlik 2017-04-12
Ilość odsłon artykułu 1486