K8.042/17

REJON WYBORCZY

K8.042/17  Pyskowice,Sośnicowice,Toszek,Rudziniec,Wielowieś


Liczba mandatów - 3

 

     lp. nazwisko i imię

  1. Adamczyk Michał
  2. Asman Leszek
  3. Augustyn Bronisław
  4. Awramienko Jacek
  5. Awramienko Zbigniew
  6. Bachulska Anna
  7. Bajer Bożena
  8. Bartoszewicz Andrzej
  9. Baryła-Koprowska Barbara
  10. Binkiewicz Przemysław
  11. Błach Anna
  12. Błaszczyńska Bożena
  13. Borawska-Dziadek Elżbieta
  14. Brentek Agnieszka
  15. Brentek Wiesław
  16. Budryk Magdalena
  17. Cebulska-Olszewska Janina
  18. Cieśla-Szumniak Zofia
  19. Ciszewski Janusz
  20. Czekurłan Piotr
  21. Czogała Anna
  22. Dielehner Stanisław
  23. Drogoś Bożena
  24. Drozdowska-Kosiak Magdalena
  25. Dworaczek Piotr
  26. Dworaczek Wojciech
  27. Fijałkowska Iwona
  28. Filipska-Dębicka Alina
  29. Fiszer Barbara
  30. Giersz Jacek
  31. Gluch Waldemar
  32. Golis Andrzej
  33. Gryszka Adam
  34. Hojda Joanna
  35. Honkisz Barbara
  36. Huk Krzysztof
  37. Iwan Halina
  38. Janiczek Roman
  39. Jankowska-Kowalewska Danuta
  40. Kalinowska Jolanta
  41. Kandefer-Rajtko Elżbieta
  42. Kandzia Tomasz
  43. Kapica Agnieszka
  44. Karoń Tomasz
  45. Kaźmierczyk Krystyna
  46. Kebede Takele
  47. Kęcka Irena
  48. Kluszczyński Janusz
  49. Kocot-Szydziak Beata
  50. Kołodziej Elżbieta
  51. Koralewska-Giersz Aleksandra
  52. Korasadowicz Stefan
  53. Kosut Mariusz
  54. Kotarba Miłosz
  55. Kowolik Irena
  56. Krawczyk-Machura Anna
  57. Księżarek Andrzej
  58. Kubiak Grzegorz
  59. Kubiak Leszek
  60. Kucharska Gabriela
  61. Kunert Joachim
  62. Kusiak Katarzyna
  63. Kuźmińska-Meryk Iwona
  64. Kwiecień Agnieszka
  65. Lange Małgorzata
  66. Latos Barbara
  67. Legutko Mateusz
  68. Leszczyńska-Malinowska Grażyna
  69. Letkiewicz Bogusław
  70. Leyko Agnieszka
  71. Lutogniewska Wanda
  72. Łowkis-Zimmermann Helena
  73. Majewska Katarzyna
  74. Maleuwe-Tantrige Lakshman
  75. Malinowska-Cholewka Mariola
  76. Markowicz Anna
  77. Maszczyńska Izabela
  78. Matyl Aleksander
  79. Mazurek-Grzech Elżbieta
  80. Mądry Agnieszka
  81. Miarczyńska-Kunert Barbara
  82. Mikołajczyk-Wenzel Joanna
  83. Mikoś Stanisław
  84. Moj Barbara
  85. Mróz-Idasiak Małgorzata
  86. Mucha Lech
  87. Niziołek Elżbieta
  88. Nowicka Urszula
  89. Olszówka Małgorzata
  90. Orlacz-Lochmajer Beata
  91. Pabis Jerzy
  92. Pająk Beata
  93. Pawlik-Gryguś Ewa
  94. Piątek Iwona
  95. Piekoszewska Karolina
  96. Piela Jan
  97. Pierończyk Anita
  98. Piotrowski Bartosz
  99. Podlak Małgorzata
  100. Polakiewicz-Wieczorek Jolanta
  101. Pytel Marek
  102. Ratka Przemysław
  103. Roskosz-Chruszcz Agata
  104. Ruman Elżbieta
  105. Ruman Jerzy
  106. Rusek Anna
  107. Rycaj Mirosław
  108. Sambura Tomasz
  109. Sawicki Marek
  110. Schneiberg Piotr
  111. Schylla-Dubiel Aleksandra
  112. Serafin Magdalena
  113. Simek Jakub
  114. Słupska-Szota Wanda
  115. Sochacka Magdalena
  116. Sołowiów Katarzyna
  117. Sowa Anna
  118. Stalmach Maria
  119. Stępniak Michał
  120. Śliwka Janusz
  121. Świętojańska Ewa
  122. Świtalik Gerard
  123. Świtalska Urszula
  124. Tobór Bogusław
  125. Treffler Tadeusz
  126. Trzaskowska-Lipska Joanna
  127. Turek-Rakowska Magdalena
  128. Wawrzyńczyk Marzena
  129. Węgrzyk Alicja
  130. Wiśniowska Małgorzata
  131. Wladich-Pytel Małgorzata
  132. Włostowska Maja
  133. Wolnica Agnieszka
  134. Zarańska Dorota
  135. Zdrzyłowski Piotr
  136. Ziaja Iwona
  137. Zimmermann Elmar
  138. Zychma Marcin
  139. Żygłowicz Barbara
     
Podmiot udostępniający informację Okręgowa Rada Lekarska
Autor/Data powstania Jacek Kozakiewicz 2017-02-15
Wprowadził/Data wprowadzenia Tomasz Gawlik 2017-02-19
Ostatnia zmiana/ data zmiany Tomasz Gawlik 2017-04-12
Ilość odsłon artykułu 1427