K8.043/17

REJON WYBORCZY

K8.043/17  Racibórz+powiat raciborski

Liczba mandatów - 6

 

     lp. nazwisko i imię

  1. Aerts Iwona
  2. Antosz Magdalena
  3. Banert Grażyna
  4. Banert Zygmunt
  5. Barteczko-Sochacka Marta
  6. Barto Zbigniew
  7. Bartoszek Mariusz
  8. Barzykowska Katarzyna
  9. Bezler Ziemowit
  10. Białoskórska Ewa
  11. Biały Dariusz
  12. Blewąska Piotr
  13. Bluszcz-Rożnowska Anita
  14. Borucka Jolanta
  15. Borucki Mirosław
  16. Broda Grzegorz
  17. Burek Helena
  18. Cegielski Bartłomiej
  19. Chlebek Mariusz
  20. Chudoba-Krężel Urszula
  21. Ciechanowska Urszula
  22. Ciechanowski Andrzej
  23. Cieśla Marek
  24. Ciszek Marian
  25. Ciszek Zbigniew
  26. Ciuberek Karolina
  27. Cnota Przemysław
  28. Cygan Bogusław
  29. Czepiel Adam
  30. Czepiel Teresa
  31. Czesak Bożena
  32. Depta Marzena
  33. Domagała Ewa
  34. Domagała Joanna
  35. Domagała Józef
  36. Domagała Martyna
  37. Domagała Wojciech
  38. Drozd Halina
  39. Drożyńska Regina
  40. Dubrownik Bożena
  41. Duda Karol
  42. Duda Marek
  43. Dworzyńska Beata
  44. Dyrszka Maria
  45. Ewy Andrzej
  46. Filuś Andrzej
  47. Filuś Magdalena
  48. Fita-Bezler Bogumiła
  49. Flekiewicz Michał
  50. Foryś Dariusz
  51. Franke Jan
  52. Frelak Witold
  53. Frydrych Grzegorz
  54. Frydrych Urszula
  55. Gamrot Aleksandra
  56. Gamrot Stanisław
  57. Garbaczewska Ewa
  58. Gembalczyk-Biały Barbara
  59. Głowski Roman
  60. Gnot Roman
  61. Golec Danuta
  62. Gołębiowski Andrzej
  63. Góral Krystyna
  64. Grabowska Jolanta
  65. Grabowski Cezary
  66. Grochowska-Turek Ewa
  67. Hahn Zbigniew
  68. Hałas Helena
  69. Handall Antone
  70. Hanslik Bartosz
  71. Hanslik Cezary
  72. Hanslik Jerzy
  73. Heller-Kręć Anna
  74. Jaskólska Dorota
  75. Jaśnikowski Michał
  76. Jaworowska Ewa
  77. Jezusek Sylwia
  78. Jonderko-Kowalska Małgorzata
  79. Jurkowski Bartłomiej
  80. Kaczmarski Stanisław
  81. Kaczor Elżbieta
  82. Kamińska Damiana
  83. Kamińska-Pytlarz Krystyna
  84. Kampka Marek
  85. Kasińska Anna
  86. Kasiński Sylwester
  87. Kilijan Jerzy
  88. Klimanek Marceli
  89. Kocjan Andrzej
  90. Kolasiński Bogdan
  91. Kolega Anna
  92. Kołodziej Mariusz
  93. Komarnicka Małgorzata
  94. Komarnicka-Kostka Aneta
  95. Komarnicki Czesław
  96. Komorek Artur
  97. Korczyńska-Domagała Aleksandra
  98. Kostka Krystyna
  99. Kostka Urszula
  100. Kot Józef
  101. Kowalewska Ewa
  102. Kowalewska Renata
  103. Kowalewski Grzegorz
  104. Kowalewski Wojciech
  105. Kozik-Ziajka Aleksandra
  106. Kralewska-Kućmierz Wiktoria
  107. Krautwurst Henryk
  108. Krężel Jarosław
  109. Krężel Klaudia
  110. Krężel Tomasz
  111. Krowicka Justyna
  112. Krysińska-Naumowicz Maria
  113. Kubiczek Urszula
  114. Kuczyński Andrzej
  115. Kunysz Sławomir
  116. Kunysz Wioletta
  117. Kusaj-Potysz Anna
  118. Kuśka Katarzyna
  119. Kwaśny-Broda Beata
  120. Labus Marek
  121. Lamla-Georges Bożena
  122. Latoń Stefan
  123. Lelowicz Dorota
  124. Lesik Dariusz
  125. Leśnik Irena
  126. Lis Mateusz
  127. Lubszczyk Teresa
  128. Łazor Joanna
  129. Łopacz Agata
  130. Machowska Małgorzata
  131. Majewski Bronisław
  132. Makowska Małgorzata
  133. Marcinków Jolanta
  134. Maślanka Patrycja
  135. Maślanka Stefan
  136. Matuszek Bożena
  137. Mączka Mariola
  138. Michalik Janusz
  139. Miensopust Walter
  140. Morawiec Stanisław
  141. Morawiec Wojciech
  142. Myga-Olczyk Ewa
  143. Negacz Irena
  144. Neumann Karina
  145. Nowak Jerzy
  146. Nowak Jolanta
  147. Nowak-Szczerbicka Danuta
  148. Nowak-Wawrzkiewicz Aleksandra
  149. Ochalska-Tyka Anna
  150. Olczyk Jerzy
  151. Olech Marek
  152. Olszewska Teresa
  153. Olszewski Maciej
  154. Olszok Iwona
  155. Orzeł Krzysztof
  156. Ostrowicz Witold
  157. Paliga Janusz
  158. Paliga Jolanta
  159. Pater-Jajdelska Helena
  160. Piszczek-Machalska Katarzyna
  161. Platschek Bożena
  162. Płonka Stanisław
  163. Podwińska-Brejer Bogumiła
  164. Polak Libor
  165. Pollak Ewa
  166. Prach Jacek
  167. Prudel Bernard
  168. Przybyła Zbigniew
  169. Puczyński Jacek
  170. Putz Monika
  171. Pytlarz Bartosz
  172. Rabiec Dorota
  173. Raczyńska Urszula
  174. Rak Karol
  175. Rak Olga
  176. Rapnicka Jadwiga
  177. Różalski Marek
  178. Rudzińska Anna
  179. Rudzka Regina
  180. Rusek Jerzy
  181. Satory Urszula
  182. Schubert Manfred
  183. Sekuła Justyna
  184. Setkiewicz Roman
  185. Sibistowicz Marek
  186. Sienkiewicz Bożena
  187. Sikora Bożena
  188. Siudkowska Joanna
  189. Siwek Józef
  190. Skaźnik-Dyszy Zofia
  191. Skurczyńska Alicja
  192. Songin Edyta
  193. Sowińska Teresa
  194. Starosta-Piłat Ewelina
  195. Stojer Jadwiga
  196. Suflita-Cnota Kamila
  197. Szatoń Adam
  198. Szczech-Knop Zuzanna
  199. Szczepańska Magdalena
  200. Szczerbicki Piotr
  201. Szmig Marian
  202. Szuścik Anna
  203. Szwajka Teresa
  204. Szwajka Wacław
  205. Szwetka-Labus Marta
  206. Szymiczek Marek
  207. Szymura-Kiszka Jadwiga
  208. Ślusarczyk Przemysław
  209. Świtlińska Ewa
  210. Świtliński Mariusz
  211. Tapper-Barto Anna
  212. Teplicki Siergiej
  213. Tesarska Erlena
  214. Tomiczek Magdalena
  215. Trybek Ewa
  216. Urban Grażyna
  217. Urbańczyk Roman
  218. Walencik Krystyna
  219. Walencik Ryszard
  220. Wałek Jacek
  221. Wawro-Piskorowska Julia
  222. Wielgos-Karpińska Elżbieta
  223. Wierciński Zbigniew
  224. Wierczek Maria
  225. Wiklińska Agnieszka
  226. Wilczyńska Pamela
  227. Wilczyński Stanisław
  228. Wilk Piotr
  229. Winiarska-Przybyła Grażyna
  230. Winnicka Barbara
  231. Woźniak Ewa
  232. Wójtowicz Anna
  233. Zaleska Krystyna
  234. Załubska Bogumiła
  235. Zaremba Maria
  236. Zdrzałek Artur
  237. Ziętak Teresa
  238. Zwaka Antoni
  239. Zys-Borys Anna
     
Podmiot udostępniający informację Okręgowa Rada Lekarska
Autor/Data powstania Jacek Kozakiewicz 2017-02-15
Wprowadził/Data wprowadzenia Tomasz Gawlik 2017-02-19
Ostatnia zmiana/ data zmiany Tomasz Gawlik 2017-04-12
Ilość odsłon artykułu 1532