K8.044/17

REJON WYBORCZY

K8.044/17   Ruda Śląska(Szpital Miejski Godula + prywatne praktyki)

Liczba mandatów - 5

 

     lp. nazwisko i imię

  1. Abuzied Yousif
  2. Banaś Ewa
  3. Bednarska Krystyna
  4. Biała Karolina
  5. Białas Krzysztof
  6. Bielecka-Kilarska Marta
  7. Bociański Marcin
  8. Boduch-Kulińska Anna
  9. Bojarowski Marcin
  10. Brachowska-Badach Agnieszka
  11. Bresler-Śniatowska Katarzyna
  12. Broda Marek
  13. Bujniewicz Leszek
  14. Bujoczek Danuta
  15. Cak-Opalska Małgorzata
  16. Cebula Michał
  17. Chrostek-Kwiatkowska Renata
  18. Chrząszcz-Hendel Marta
  19. Ciaciura-Jarno Magdalena
  20. Cnota Wojciech
  21. Cyzowska Aleksandra
  22. Czenczek Grażyna
  23. Czerny Michał
  24. Członka Agnieszka
  25. Czuba Bartosz
  26. Dąbrowski Krzysztof
  27. Dernes-Mercik Katarzyna
  28. Didyk Agnieszka
  29. Dolega Agata
  30. Drużba Wojciech
  31. Duda-Bączyk Aleksandra
  32. Dudzińska Urszula
  33. Dworak Dariusz
  34. Dydek Przemysław
  35. Dziedzic Szymon
  36. Ferensowicz Justyna
  37. Ficek Katarzyna
  38. Flis Agnieszka
  39. Frydrych Zuzanna
  40. Furmaniuk Adam
  41. Gałązka Marek
  42. Gałkowska-Graca Violetta
  43. Gaweł Stefan
  44. Gąsior-Hrapkowicz Elżbieta
  45. Geisler Gabriela
  46. Gil Paweł
  47. Giżewski Mieczysław
  48. Głowacz Beata
  49. Gołąb Agnieszka
  50. Gonera Małgorzata
  51. Gonsior Zbigniew
  52. Grabarczyk-Niemiec Eleonora
  53. Hacura Jerzy
  54. Hadaś Mariusz
  55. Haras-Gil Małgorzata
  56. Heince Leszek
  57. Hijazi Iman
  58. Howaniec Irena
  59. Hudyka Krystyna
  60. Iwińska-Mielniczuk Marzanna
  61. Jagielska Agnieszka
  62. Jasik Renata
  63. Jeleń Maciej
  64. Jońska-Golus Monika
  65. Kachel Agata
  66. Karczewski Eugeniusz
  67. Kempa Karol
  68. Kiepura Maria
  69. Kierach Rafał
  70. Kilka Czesław
  71. Klosek-Okaj Joanna
  72. Kloska-Tompalska Barbara
  73. Knapik Aleksander
  74. Knosała Beata
  75. Kokoszka Anna
  76. Kołodziej Aleksandra
  77. Konieczna Barbara
  78. Konieczna Marta
  79. Konieczna-Cebula Marta
  80. Kopiński Krzysztof
  81. Kostka-Czarnecka Iwona
  82. Kotecka-Blicharz Agnieszka
  83. Kowalik Iwona
  84. Kowalska-Jekiel Katarzyna
  85. Kozak-Rejdych Danuta
  86. Koziarski Grzegorz
  87. Kozłowska Joanna
  88. Koźlicka-Kempa Teresa
  89. Krauze-Wielicka Magdalena
  90. Krawczyk Krzysztof
  91. Krawczyk Maria
  92. Króliczek Mariusz
  93. Kryczek Mirosław
  94. Kuka-Panasiuk Dorota
  95. Kułacz Ewa
  96. Kumor-Wierzba Beata
  97. Kuna Beata
  98. Kwiecień Iga
  99. Labocha-Supernak Bożena
  100. Lamch Zbigniew
  101. Lammich-Lamch Sonia
  102. Lasocka-Kochańska Barbara
  103. Leboda Katarzyna
  104. Leja Martin
  105. Losa Beata
  106. Loska Piotr
  107. Łukasik Adrian
  108. Maczuch Jarosław
  109. Majdak Alicja
  110. Malczyk Katarzyna
  111. Malec Marzena
  112. Malinowski Łukasz
  113. Mańka Łukasz
  114. Marcela-Pańczyk Małgorzata
  115. Markowski Rafał
  116. Mazur Jakub
  117. Mendel Maciej
  118. Milejska-Lewandowska Małgorzata
  119. Moroń-Świerszcz Jolanta
  120. Mucha Jan
  121. Mucha-Mazurkiewicz Anna
  122. Niesłuchowska-Hoxha Anna
  123. Noras Łukasz
  124. Nowak Tomasz
  125. Nowakowska Sabina
  126. Nowocień Piotr
  127. Nycz-Reska Małgorzata
  128. Ogulewicz-Kuczora Daria
  129. Okupniarek Arkadiusz
  130. Osuch Marcin
  131. Papiernik-Podolska Barbara
  132. Paprotny Jan
  133. Pawlas Piotr
  134. Pawlas Tomasz
  135. Pentok Dawid
  136. Piecuch-Gelner Danuta
  137. Piela Bogusława
  138. Pierzchalska-Suwińska Ewa
  139. Piwowarczyk Danuta
  140. Pochopień-Kałyniak Elżbieta
  141. Podlejski Mateusz
  142. Porc-Szporek Aleksandra
  143. Porosińska Aleksandra
  144. Przybyłowska Ewa
  145. Psurek-Gogol Anna
  146. Pytlos Danuta
  147. Ruci Aleksandra
  148. Rudnicka Aleksandra
  149. Ruszel Tomasz
  150. Rybka Przemysław
  151. Rycaj Katarzyna
  152. Rymarczyk Grzegorz
  153. Rzepka-Piasek Barbara
  154. Sarniak-Wojtas Gabriela
  155. Sauer Grażyna
  156. Seweryn Teresa
  157. Sidorowicz Marcin
  158. Sieczkowska Ewa
  159. Siewier Aleksandra
  160. Siwczyk Ewa
  161. Siwek Piotr
  162. Smolec Robert
  163. Sodowska Henryka
  164. Sodowski Marcin
  165. Spyra Janusz
  166. Stańkowska Elżbieta
  167. Stareczek Marcin
  168. Staśkiewicz Katarzyna
  169. Stech Wojciech
  170. Stelmach Urszula
  171. Stępień Aleksandra
  172. Superat Wojciech
  173. Supierz Monika
  174. Surmik-Tabaka Justyna
  175. Swoboda Kazimierz
  176. Szucio-Nitka Małgorzata
  177. Szydło Antoni
  178. Śmietana-Dymek Beata
  179. Świerk Marcin
  180. Świerszcz Michał
  181. Świetliński Janusz
  182. Święchowicz Sławomir
  183. Tabaczkiewicz Tomasz
  184. Tyczyńska Grażyna
  185. Ulatowska-Gurbiel Hanna
  186. Urbanek Agata
  187. Wichary Ryszard
  188. Wieczorek Henryk
  189. Wieczorek Paweł
  190. Wilk Bożena
  191. Wilkoszyński Marcin
  192. Wnęk Małgorzata
  193. Wojtyna Ewa
  194. Wolniewicz Marian
  195. Wróbel-Sablik Natalia
  196. Zając Wacław
  197. Zaręba Adam
  198. Zdanowicz-Setera Monika
  199. Zdrzałek Jerzy
  200. Ziomek Maciej
     
Podmiot udostępniający informację Okręgowa Rada Lekarska
Autor/Data powstania Jacek Kozakiewicz 2017-02-15
Wprowadził/Data wprowadzenia Tomasz Gawlik 2017-02-19
Ilość odsłon artykułu 1155