K8.046/17

REJON WYBORCZY

K8.046/17   Rybnik+Jejkowice+Świerklany

Liczba mandatów - 13

 

     lp. nazwisko i imię

  1. Adamczyk Zofia
  2. Adamiak-Watach Danuta
  3. Adamiec-Poniewierka Ewa
  4. Adamowska Aleksandra
  5. Albertowicz Andrzej
  6. Augustyn Monika
  7. Babraj Rafał
  8. Bagiński Anatol
  9. Baron Ginter
  10. Bąk Agnieszka
  11. Bąk Alfred
  12. Bąk Tomasz
  13. Bąk Violetta
  14. Bednarczyk Cezary
  15. Bednarczyk Dawid
  16. Bednarczyk Katarzyna
  17. Bednarski Ryszard
  18. Bembnowska Marta
  19. Bernas Maria
  20. Białek Maciej
  21. Białek Mateusz
  22. Bielawska Wiesława
  23. Bielawska-Puszkarz Bożena
  24. Bienek Radosław
  25. Bieńkowski Janusz
  26. Bijata Bożena
  27. Bijata Mieczysław
  28. Bijata Wojciech
  29. Bijata-Blazel Beata
  30. Bijata-Strupowska Barbara
  31. Bilińska-Tarasowicz Katarzyna
  32. Błażejewski Marcin
  33. Bobula-Piętka Edyta
  34. Bogacz Michał
  35. Bojczuk-Gemrot Stanisława
  36. Bolechowska-Karoń Anna
  37. Bolek Sławomir
  38. Borowski Janusz
  39. Borucka Klaudyna
  40. Brodala Leszek
  41. Brojacz Witold
  42. Brzezińska-Musioł Maria
  43. Buchwald Alicja
  44. Buchwald Piotr
  45. Budzińska Ewa
  46. Budzińska-Pawelec Barbara
  47. Byrczek Marek
  48. Cacak Rafał
  49. Cer Beata
  50. Chirowska-Żak Katarzyna
  51. Chlasta-Twardzik Edyta
  52. Chlubek Barbara
  53. Chlubek Szymon
  54. Chłodek Grzegorz
  55. Chłodek-Stołtny Teresa
  56. Chmielińska Iwona
  57. Chmielowska Jolanta
  58. Chmielowska-Wieczorek Dagna
  59. Choromańska Ewa
  60. Chromy-Zubik Grażyna
  61. Chrószcz Małgorzata
  62. Chrząstek-Kowalska Grażyna
  63. Chwałek Ewelina
  64. Cichocki Sebastian
  65. Cinciała Marian
  66. Ciołecka-Machała Magdalena
  67. Cnota Maciej
  68. Complak-Milińska Bożena
  69. Czaja Adam
  70. Czaja Ewa
  71. Czank Justyna
  72. Czank Piotr
  73. Czekała-Chrubasik Małgorzata
  74. Czypionka Dominika
  75. Ćwięczek-Sodzawiczny Krystyna
  76. Danel Aleksander
  77. Danowski-Zdziebło Jacek
  78. Dąbrowska Alicja
  79. Denda Diana
  80. Dereń Karol
  81. Domin Magdalena
  82. Dragon Piotr
  83. Drąg Maria
  84. Drozd Józef
  85. Drozd Przemysław
  86. Drzyzga Karolina
  87. Duda Łukasz
  88. Durczok Wiesław
  89. Duś-Bąk Zofia
  90. Dytko-Szostok Wioletta
  91. Dziuba Sławomir
  92. Dziurok-Wistuba Anna
  93. Eysymontt Wojciech
  94. Faberska-Blicharska Wiesława
  95. Falfus Michał
  96. Fidyka Jolanta
  97. Filec Mirosław
  98. Filipowska Karolina
  99. Fojcik-Kudła Zofia
  100. Fornal-Mazur Edyta
  101. Fryczkowski Michał
  102. Frymer Bożena
  103. Fuchs Grażyna
  104. Fuchs Ryszard
  105. Gajos-Szymura Barbara
  106. Gałuszka Andrzej
  107. Gałuszka-Bilińska Alicja
  108. Garus-Czajka Helena
  109. Gatnar Aleksander
  110. Gawliczek Elżbieta
  111. Geryń Beata
  112. Gęborski Jakub
  113. Giętkowska Teresa
  114. Gleńsk Dorota
  115. Gliśnik-Wardas Teresa
  116. Glombica-Balura Jolanta
  117. Głowacki Krzysztof
  118. Godlewska Beata
  119. Gojny Grzegorz
  120. Gołeczka Irena
  121. Gomoluch Jolanta
  122. Gonsior Joanna
  123. Gozdawa-Grajewska Zofia
  124. Góral Grzegorz
  125. Góralczyk Adam
  126. Gralewski Zdzisław
  127. Grim Bożena
  128. Groborz Jadwiga
  129. Grochowicz Ireneusz
  130. Grodoń Barbara
  131. Grodoń Marian
  132. Grudzień Jakub
  133. Grudzień Katarzyna
  134. Grudzień-Joańska Barbara
  135. Gryt Danuta
  136. Grzesik Ewa
  137. Grzibek Paulina
  138. Habowska Anna
  139. Hanak Katarzyna
  140. Herban Dariusz
  141. Holona Karol
  142. Honisz Agnieszka
  143. Howis-Krzystała Milena
  144. Hyła Patryk
  145. Igielska Joanna
  146. Iwasieczko-Słomczyńska Małgorzata
  147. Izdebska Edyta
  148. Jabłoński Andrzej
  149. Jadowska Barbara
  150. Janicka Magdalena
  151. Janicki Andrzej
  152. Janowicz-Ksiądz Agnieszka
  153. Janyga Szymon
  154. Jara-Wieczorek Monika
  155. Jarosz Aleksandra
  156. Jasek Olga
  157. Jasiewicz Anna
  158. Jaśnikowska Justyna
  159. Jędrocha-Prus Aleksandra
  160. Jona Tomasz
  161. Jop Krzysztof
  162. Juszczyk Anna
  163. Kaczmarczyk Marcin
  164. Kalemba-Milanowska Gabriela
  165. Kaliciak-Kempińska Aniela
  166. Kaliniak Bartłomiej
  167. Kałwak Dariusz
  168. Kampik Katarzyna
  169. Kampik Tomasz
  170. Kapek-Ksol Jolanta
  171. Kapinos Maciej
  172. Kasprzak Jerzy
  173. Kawa Joanna
  174. Kaznocha Jolanta
  175. Kaznocha Waldemar
  176. Kędzior Henryk
  177. Kędzior Krystyna
  178. Kędzior Krzysztof
  179. Kędzior-Zając Urszula
  180. Kiwic Katarzyna
  181. Klepacka Ewelina
  182. Klima Andrzej
  183. Klima Urszula
  184. Klimek Janusz
  185. Klimińska Monika
  186. Klon Stanisław
  187. Klorek Joanna
  188. Klyszcz Felicja
  189. Kłosowska-Holona Joanna
  190. Kniażycki Bolesław
  191. Knosała Paweł
  192. Kochanowski Rafał
  193. Kolarczyk Andrzej
  194. Kolarczyk Romana
  195. Kołoch Bogusław
  196. Kołoczek Grzegorz
  197. Kołodziejczyk Szymon
  198. Konieczna Grażyna
  199. Konieczna-Rębiś Irena
  200. Konsek Arkadiusz
  201. Konsek Artur
  202. Konsek-Krupka Dorota
  203. Kopczyńska Katarzyna
  204. Kopczyński Zbigniew
  205. Kopiec Krzysztof
  206. Korba-Oślizło Grażyna
  207. Korzeń-Porwoł Anna
  208. Kostka Maciej
  209. Kostka Małgorzata
  210. Kostrzewa Elżbieta
  211. Kościelna Aleksandra
  212. Kotas-Rusnak Justyna
  213. Koterba Anna
  214. Koterwa Astrid
  215. Kotusz Piotr
  216. Kowal-Dybała Barbara
  217. Kowolik Henryk
  218. Kozioł Łukasz
  219. Krasucka Janina
  220. Krawczyk Piotr
  221. Kreis Wojciech
  222. Krentorz Małgorzata
  223. Królak Małgorzata
  224. Krupa Elżbieta
  225. Krupa Jarosław
  226. Krupka Marcelina
  227. Krupka Tomasz
  228. Kruszewska Iwona
  229. Krynicka-Mazurek Anna
  230. Krynicki Jerzy
  231. Kryszczyszyn-Musialik Katarzyna
  232. Krzak-Bieńkowska Anna
  233. Krzempek Bożena
  234. Krzyżoszczak-Mogilańska Łucja
  235. Ksol Marek
  236. Kubala Henryk
  237. Kuballa Elżbieta
  238. Kubek-Kreis Elżbieta
  239. Kubik Bogdan
  240. Kubis Krzysztof
  241. Kubis Piotr
  242. Kuc-Gratel Justyna
  243. Kuc-Wystub Renata
  244. Kuczera Alina
  245. Kuczera Marian
  246. Kujawska Marta
  247. Kujawski Dariusz
  248. Kulik Danuta
  249. Kulisz Jadwiga
  250. Kulisz Janusz
  251. Kulka Marcin
  252. Kulok Piotr
  253. Kuśka Arkadiusz
  254. Kuśka Maria
  255. Kuźniczek Wanda
  256. Kuźnik Róża
  257. Kwapuliński Eryk
  258. Kwiatkowski Jakub
  259. Kwieciński Adam
  260. Kwieciński Radosław
  261. Kwosek Aleksandra
  262. Lampert Marta
  263. Langrzyk-Langhoff Darius
  264. Lanuszny Piotr
  265. Lapczyk-Dudek Urszula
  266. Laska Halina
  267. Laska Paweł
  268. Lepiarczyk Cezary
  269. Leśniak Józef
  270. Lewandowska Hanna
  271. Libor Bożena
  272. Lipiński Jakub
  273. Lipowska Izabela
  274. Lis Władysław
  275. Lisiecka Leokadia
  276. Litwin Olga
  277. Łętek Michał
  278. Łopacz-Stoczek Stefania
  279. Łoś Andrzej
  280. Łyko Zbigniew
  281. Machej Ewa
  282. Machej Zbigniew
  283. Mackiewicz Zygmunt
  284. Mafa Sunnidaley
  285. Makosz Jolanta
  286. Marek Bogdan
  287. Marek Maciej
  288. Maszczyk-Helios Krystyna
  289. Maślanka Dominik
  290. Matuszczyk Grażyna
  291. Matuszczyk Marek
  292. Matysek Wojciech
  293. Matysik-Krypczyk Maria
  294. Mazur Franciszek
  295. Mazur Grzegorz
  296. Mazur-Chłodek Lidia
  297. Meisel Józef
  298. Meisner-Wrona Mirosława
  299. Michalik Ewa
  300. Michalik Ryszard
  301. Michno Adrian
  302. Miedniak Jan
  303. Miera Adam
  304. Miliński Stefan
  305. Moszant Joanna
  306. Mroszczak Aleksandra
  307. Mrozek Henryk
  308. Mura Iwona
  309. Muras Andrzej
  310. Musielska Ewa
  311. Muszala-Nowak Joanna
  312. Myśliwiec-Kowol Mariola
  313. Nadajczyk-Janik Sabina
  314. Namysłowska-Urbaniec Jadwiga
  315. Nanko-Kaczmarczyk Sabina
  316. Neczewa-Latała Natasza
  317. Nowak Jerzy
  318. Nowak-Dziedzic Magdalena
  319. Nowakowski Jan
  320. Nowak-Pilarski Iwona
  321. Nowocień Edyta
  322. Ochojska Barbara
  323. Oleś Bolesław
  324. Oleś Katarzyna
  325. Oleś Krystyna
  326. Olszok Dorota
  327. Orszulik Katarzyna
  328. Orzeł Aleksandra
  329. Orzeł Maciej
  330. Orzeł Marta
  331. Orzeł Radosław
  332. Ostrowski Janusz
  333. Otremba Dorota
  334. Otremba Łukasz
  335. Pabian Marek
  336. Pakuła Dorota
  337. Pakuła Piotr
  338. Pakura Piotr
  339. Pala-Sadza Agata
  340. Paleczna-Matuszek Krystyna
  341. Palenga-Kowalczyk Anna
  342. Pałka Magdalena
  343. Paruzel Krzysztof
  344. Pasionek Anna
  345. Pawełczyk Iwona
  346. Pawlikowski Jan
  347. Pawlikowski Tomasz
  348. Pawlik-Ścibich Barbara
  349. Pfeifer Anna
  350. Piecha Bolesław
  351. Piechula-Robenek Maria
  352. Pierchała Helena
  353. Pierchała Janusz
  354. Pietrawska-Urbaniec Wioletta
  355. Pifczyk Grzegorz
  356. Piwczyk-Holona Dorota
  357. Pluta Andrzej
  358. Pluta-Kubicz Marzena
  359. Pociecha-Leśniak Maria
  360. Podleśny-Bochenek Anna
  361. Poloczek Bartosz
  362. Poloczek Joanna
  363. Polok Urszula
  364. Porwolik Wiesław
  365. Porwoł Katarzyna
  366. Potera Grażyna
  367. Potera Krzysztof
  368. Potrawa Patrycja
  369. Potyka Andrzej
  370. Pozimska-Pyszny Urszula
  371. Przybyła Magdalena
  372. Puszkarz Mariusz
  373. Pyc Bogdana
  374. Rajter-Grabowska Katarzyna
  375. Raniszewska Izabela
  376. Rezner Marek
  377. Rezner Olga
  378. Rochalski Jan
  379. Roezner Jerzy
  380. Rogoszewski Maciej
  381. Rojczyk Dominika
  382. Rorat Urszula
  383. Rożek Izabela
  384. Rusin Piotr
  385. Rychlik Sławomir
  386. Rycman Krzysztof
  387. Rycman Mirosław
  388. Salamon Robert
  389. Salamon Teresa
  390. Sala-Ryszka Ewa
  391. Sarna Aleksandra
  392. Sąsiadek Hanna
  393. Seemann Michał
  394. Sekulska Joanna
  395. Seweryn Mariusz
  396. Siemiątkowska Joanna
  397. Sierny Robert
  398. Sikorska-Wieczorek Alicja
  399. Simić Dejan
  400. Skałecka Joanna
  401. Skowronek Beata
  402. Skrobarczyk Janusz
  403. Skrzypczak Adam
  404. Skrzypczak Aleksander
  405. Skulska-Nowak Alicja
  406. Sławik Adam
  407. Słomian Grzegorz
  408. Słomian Szymon
  409. Słupik Gerda
  410. Smyczek Andrzej
  411. Sobański Tadeusz
  412. Sobczyk Agata
  413. Sobel-Juszczyk Agnieszka
  414. Sobieraj Agnieszka
  415. Sobota Barbara
  416. Sokołowski Piotr
  417. Stanienda-Sokół Karolina
  418. Starzak Patrycja
  419. Stępień Anna
  420. Stokłosa Tomasz
  421. Stolarczyk Krzysztof
  422. Straszyński Jerzy
  423. Stromczyńska Romualda
  424. Strzała Aleksander
  425. Strzała-Orzeł Michalina
  426. Strządała Barbara
  427. Strzeżyk Roman
  428. Suliga Kamil
  429. Sulik-Gajda Sylwia
  430. Sułecka Iwona
  431. Sułko Joanna
  432. Sułko Stanisław
  433. Swoboda Ryszard
  434. Szachniuk Olga
  435. Szarek Wojciech
  436. Szczepaniak-Mura Wanda
  437. Szeliga-Cetnarska Maria
  438. Szewczyk Eugeniusz
  439. Szewczyk Leszek
  440. Szkróbka Leon
  441. Szmit Agnieszka
  442. Szmit Cezary
  443. Szostok Krzysztof
  444. Szozda Marcin
  445. Szpila-Duda Agata
  446. Szubra Renata
  447. Szulc-Sobiecka Liliana
  448. Szuścik Piotr
  449. Szweblik Jadwiga
  450. Szyguła-Murzyn Helena
  451. Szymańska Katarzyna
  452. Szymańska-Krupa Teresa
  453. Szymański Zygmunt
  454. Szymik-Iwanecka Bożena
  455. Szymura Adam
  456. Szymura Artur
  457. Szymura Tadeusz
  458. Szynol-Woźniak Barbara
  459. Ścibich Tomasz
  460. Świat Maciej
  461. Świerczek Anna
  462. Świeży Danuta
  463. Talik Violetta
  464. Tarabura-Dragon Joanna
  465. Tarczyńska Magda
  466. Teodorczyk Wojciech
  467. Tokarska Hanna
  468. Tomala Tomasz
  469. Tomala Wojciech
  470. Trepka Grzegorz
  471. Trepka Izabela
  472. Trojan Ewa
  473. Trybuś Agnieszka
  474. Turek Dariusz
  475. Tyczyńska-Paździorek Joanna
  476. Tyras Joanna
  477. Ulbrych Anna
  478. Ulbrych Bogusław
  479. Ulbrych Piotr
  480. Ullmann Renata
  481. Unger Piotr
  482. Urban Stanisław
  483. Urbaniec Piotr
  484. Wachowski Lech
  485. Wajda Izabela
  486. Wajda Jarosław
  487. Waloszek Edward
  488. Wawrzyniak Karina
  489. Wąsik Stanisław
  490. Wątroba Ewa
  491. Wencelis Stanisław
  492. Wenglarzy-Kowalczyk Wanda
  493. Weryńska Danuta
  494. Weryński Tomasz
  495. Węglorz Jacek
  496. Węgrzyk Eugeniusz
  497. Wiatrek Bogusław
  498. Wideł Andrzej
  499. Wideł Monika
  500. Widenka Sabina
  501. Wieczorek Marek
  502. Wieczorek Monika
  503. Wieja Jan
  504. Wienzek Krzysztof
  505. Wierzbicka-Chmiel Joanna
  506. Wiśniowska Bernadeta
  507. Wiśniowska-Sznajder Janina
  508. Włoszczyńska Ewa
  509. Wnuk Marek
  510. Wojaczek Wiesława
  511. Wojtaszek-Pawlik Magdalena
  512. Wolniaczyk Grzegorz
  513. Wolska Monika
  514. Woźnikowski Rafał
  515. Wójcik Natalia
  516. Wróbel Bogdan
  517. Wróbel Zofia
  518. Wrzoł Alicja
  519. Wrzoł Mariusz
  520. Wydra Katarzyna
  521. Wydra-Jędrzejowska Danuta
  522. Wyganowska-Kapryan Anna
  523. Wypiór-Stenzel Elżbieta
  524. Wypych Elżbieta
  525. Zaik Marek
  526. Zając Adolf
  527. Zajda Jacek
  528. Zakrzewska Barbara
  529. Zejer Tomasz
  530. Ziaja-Sitko Zofia
  531. Zielińska Magdalena
  532. Zielińska-Hładki Anna
  533. Zimna-Wiliczkiewicz Aleksandra
  534. Zimoń Urszula
  535. Zubik Marian
  536. Zych Piotr
  537. Zych Piotr
  538. Zydek Magdalena
  539. Zygmund-Kamińska Katarzyna
  540. Żłobińska-Kotas Dorota
  541. Żukowska Beata
  542. Żylewska Magdalena
     
Podmiot udostępniający informację Okręgowa Rada Lekarska
Autor/Data powstania Jacek Kozakiewicz 2017-02-15
Wprowadził/Data wprowadzenia Tomasz Gawlik 2017-02-19
Ostatnia zmiana/ data zmiany Tomasz Gawlik 2017-04-12
Ilość odsłon artykułu 1749