K8.049/17

REJON WYBORCZY

K8.049/17    Sosnowiec(Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 5+pracownicy ŚUM)

Liczba mandatów - 6

 

     lp. nazwisko i imię

  1. Adamczyk Piotr
  2. Alberski Bogdan
  3. Arciszewski Aleksander
  4. Babiak Arkadiusz
  5. Banaś Paweł
  6. Banc Krzysztof
  7. Barańska-Lis Teresa
  8. Barczyński Andrzej
  9. Białczyk Agnieszka
  10. Bieniec Wiesław
  11. Błaszczyk Bartłomiej
  12. Bold Tadeusz
  13. Bożek Marek
  14. Bracik Joanna
  15. Brzezińska Monika
  16. Bubik Marcin
  17. Bułanowski Zbigniew
  18. Byrczek Tomasz
  19. Cegłowska Alicja
  20. Chanek Izabela
  21. Chrobak Magdalena
  22. Cichecka Joanna
  23. Ciemniewska Anna
  24. Ciemniewski Jerzy
  25. Czech Krzysztof
  26. Ćmiel-Smorzyk Karolina
  27. Debowicz Michael
  28. Dembowska Magdalena
  29. Derejczyk Wioleta
  30. Dobrowolski Dariusz
  31. Domagała Maciej
  32. Dracz Bożena
  33. Drozd Grzegorz
  34. Drygalski Marcin
  35. Dudek-Dyczkowska Dorota
  36. Dusza Paweł
  37. Dyczkowski Krzysztof
  38. Dyrda Marcin
  39. Engelking Magdalena
  40. Eszyk Jerzy
  41. Fedyszyn-Urbanowicz Katarzyna
  42. Feliks Ewa
  43. Fogt Małgorzata
  44. Frejowska Marta
  45. Frydrych Katarzyna
  46. Gajda Tomasz
  47. Gajkiewicz Mateusz
  48. Gaździk Tadeusz
  49. Gola Artur
  50. Gonciarz Maciej
  51. Gorczyca Barbara
  52. Gorzelak Anita
  53. Gruca Mateusz
  54. Grzyb Michał
  55. Grzybek-Oleś Katarzyna
  56. Gumkowska-Sroka Olga
  57. Gumułka Piotr
  58. Idzik Mirosław
  59. Jagoda Bogusz
  60. Jagoda Katarzyna
  61. Jałowiecki Przemysław
  62. Jasińska Joanna
  63. Jastrzębski Mirosław
  64. Jędrosz Krzysztof
  65. Jonderko Krzysztof
  66. Jupowiecki Jerzy
  67. Kaleta Marek
  68. Karoń Sławomir
  69. Kaspera Wojciech
  70. Kasperczyk Mariusz
  71. Kasprzyk Marta
  72. Kawka-Buszman Magdalena
  73. Kazanowski Rafał
  74. Kępa Anna
  75. Kępka Jacek
  76. Kęsek Mateusz
  77. Kidzińska Małgorzata
  78. Kijonka Czarosław
  79. Kijonka Magdalena
  80. Kinasz Wojciech
  81. Klein Elżbieta
  82. Kmiecik-Małecka Elżbieta
  83. Kobiela Janusz
  84. Kocot Emilian
  85. Kocot-Jałowiecka Katarzyna
  86. Kondracka Ewa
  87. Kopera Marek
  88. Kosiak Radosław
  89. Koszowska Małgorzata
  90. Kotarski Marek
  91. Kowalczyk Ewelina
  92. Kozera Jarosław
  93. Krawczyk Lech
  94. Krawczyk Wiktor
  95. Kropieniewicz Jakub
  96. Krużel-Mendrek Joanna
  97. Krysik Katarzyna
  98. Krzyżowska Kinga
  99. Kuchno-Jop Magdalena
  100. Kuciel-Polczak Izabela
  101. Kuczera-Kułaga Magdalena
  102. Kulhawik Jacek
  103. Kumor Łukasz
  104. Kurek Barbara
  105. Kuszewski Piotr
  106. Langer-Kuligowska Beata
  107. Larysz Patrycja
  108. Lech Arkadiusz
  109. Lelek Marta
  110. Lenkiewicz Krzysztof
  111. Leńczuk Jagoda
  112. Lepiarz-Rusek Wanda
  113. Leszczyński Grzegorz
  114. Lipski Marcin
  115. Lis Paweł
  116. Liszka Michał
  117. Lorenc Zbigniew
  118. Ładziński Piotr
  119. Łucki Zbigniew
  120. Madeyski Jarosław
  121. Magiera Michał
  122. Majchrzak Henryk
  123. Majchrzak Krzysztof
  124. Majewski Mateusz
  125. Maksymiak Małgorzata
  126. Malczyk Mariusz
  127. Maliszewski Mariusz
  128. Małecka-Dembowska Jolanta
  129. Małecki Paweł
  130. Małuch Piotr
  131. Marciniak Radosław
  132. Marczak Kaja
  133. Markiel Zbigniew
  134. Markowska Joanna
  135. Mądrowska-Trzuskowska Barbara
  136. Mędrek-Januszek Renata
  137. Michalska-Małecka Katarzyna
  138. Miecznikowski Witold
  139. Mikulska-Zawadzka Zofia
  140. Missir Anna
  141. Miśta Tomasz
  142. Moneta Grzegorz
  143. Morys-Kroker Magdalena
  144. Motyka Sergiusz
  145. Możdżyński Bartłomiej
  146. Mróz Jakub
  147. Mularczyk Aldona
  148. Mularska-Decewicz Monika
  149. Musialik Joanna
  150. Musiał-Kopiejka Magdalena
  151. Niziński Witold
  152. Nolewajka Marcin
  153. Nowak Rafał
  154. Nowakowski Kazimierz
  155. Nowicka Monika
  156. Obrębski Tomasz
  157. Ogłódek Marcin
  158. Olesińska Gabriela
  159. Opiłka Mieszko
  160. Osuch Mateusz
  161. Owczarski Krzysztof
  162. Pałac Jacek
  163. Panek Kinga
  164. Pastucha Maciej
  165. Pawełek Piotr
  166. Piechota Leszek
  167. Piekarska Sybilla
  168. Pieńko Wiesław
  169. Pierchała Marcin
  170. Pięta Małgorzata
  171. Pigoński Michał
  172. Pilch Łukasz
  173. Piszcz Małgorzata
  174. Pluta Aleksandra
  175. Podgórski Jacek
  176. Polanowska Katarzyna
  177. Polczak Łukasz
  178. Prajsner Andrzej
  179. Prudło Lilianna
  180. Pruszowski Jan
  181. Przybyła Maciej
  182. Rabsztyn-Lebensztejn Mariola
  183. Radzik Dagmara
  184. Rudner Robert
  185. Rusin-Wieniewska Barbara
  186. Ryba Jan
  187. Rydel Piotr
  188. Rysiakiewicz Ewa
  189. Rzepecka Grażyna
  190. Rzycki Rafał
  191. Sadło Rafał
  192. Siciarz Maciej
  193. Sięka Witold
  194. Sikora Adam
  195. Sikora Magdalena
  196. Sikorski Jakub
  197. Siwik Sebastian
  198. Skorupska-Kutrzyk Katarzyna
  199. Skrabaka Damian
  200. Słaboń-Willand Monika
  201. Słonecka Magdalena
  202. Słonka Grzegorz
  203. Słupska Anna
  204. Służałek Maciej
  205. Sołtysik Mirela
  206. Sołtysik Tomasz
  207. Sosada Krystyn
  208. Stadnicki Antoni
  209. Staniszewska-Mróz Joanna
  210. Stańko Martyna
  211. Starzak Monika
  212. Starzewska Małgorzata
  213. Starzewska Maria
  214. Starzewski Jacek
  215. Stasiowski Michał
  216. Stelmach Elżbieta
  217. Stępień Tomasz
  218. Stomal-Słowińska Monika
  219. Styc Anna
  220. Szafran Katarzyna
  221. Szaniewski Krzysztof
  222. Szarek-Skotnicka Agata
  223. Szczepanek Jerzy
  224. Szczepanek Michał
  225. Szepetowski Rafał
  226. Szewczyk Wojciech
  227. Szkudłapski Dawid
  228. Szkulik Magdalena
  229. Szkulik-Bugaj Zyta
  230. Szlachta Agnieszka
  231. Szopa Wojciech
  232. Szorek Joanna
  233. Szpunar-Bryś Natalia
  234. Szumera Izabela
  235. Szymańska-Dymel Katarzyna
  236. Świeboda Adam
  237. Targoński Aleksander
  238. Tkocz Michał
  239. Tomczyk Andrzej
  240. Trybus Oktawian
  241. Turczyn Andrzej
  242. Tymowski Michał
  243. Urbanowicz Adam
  244. Waliczek Łukasz
  245. Walińska-Ślęzak Barbara
  246. Walus-Gumułka Weronika
  247. Wardas Piotr
  248. Wartak Magdalena
  249. Wąs Urszula
  250. Wielgosz Joanna
  251. Wierzbicki Leszek
  252. Wikłacz-Kozubek Barbara
  253. Wilczyński Artur
  254. Wilk Jarosław
  255. Wiśniewski Przemysław
  256. Woźnicki Adrian
  257. Wójcik Krzysztof
  258. Wójcik Krzysztof
  259. Wójcik Monika
  260. Wójcik Renata
  261. Wrotniak Maciej
  262. Wróbel Anna
  263. Wylęgała Adam
  264. Wylężek Dariusz
  265. Wyrozumski Dariusz
  266. Zabierzewska-Perenc Beata
  267. Zagórska-Ryguła Joanna
  268. Zapart Arkadiusz
  269. Zarzecka Maja
  270. Zawadzki Tomasz
  271. Zbrojewski Adam
  272. Zejc Dariusz
  273. Zieliński Bogdan
  274. Zientek Andrzej
  275. Żaczek Jadwiga
  276. Żerdziński Michał
  277. Żuchowska Joanna
     
Podmiot udostępniający informację Okręgowa Rada Lekarska
Autor/Data powstania Jacek Kozakiewicz 2017-02-15
Wprowadził/Data wprowadzenia Tomasz Gawlik 2017-02-19
Ostatnia zmiana/ data zmiany Tomasz Gawlik 2017-04-13
Ilość odsłon artykułu 1468