K8.050/17

REJON WYBORCZY

K8.050/17   Sosnowiec(Centrum Pediatrii + nie wykonujący zawodu+wykonujący zawód poza granicami RP)

Liczba mandatów - 4

 

     lp. nazwisko i imię

  1. Adamczak Jacenty
  2. Adamczyk Stanisława
  3. Arabska Anna
  4. Arabski Wojciech
  5. Barcz-Bayer Grażyna
  6. Bednarska Genowefa
  7. Bereza Alicja
  8. Bogusiak Halina
  9. Bożkiewicz-Kasperczyk Anna
  10. Brejnak-Garmol Maria
  11. Brodziński Zbigniew
  12. Brylska Olga
  13. Bugaj Włodzimierz
  14. Burkacka Agnieszka
  15. Burzyńska-Bochenek Ewa
  16. Cichoń Lena
  17. Ciemniewska Jolanta
  18. Czajkowska-Kordys Barbara
  19. Czapla Alicja
  20. Czeremańska Irena
  21. Dajlidzienko Maciej
  22. Dobosz Halina
  23. Dobrosz Bernard
  24. Drząszcz Wacław
  25. Drzewiecka Anna
  26. Dydak Krystyna
  27. Fibakiewicz-Dziuba Irena
  28. Ficenes Aneta
  29. Fila Henryka
  30. Filipek Czesław
  31. Filipowska Romualda
  32. Flaczyk-Ujma Anna
  33. Flankowska-Gałczyńska Halina
  34. Fuchs Janusz
  35. Gałka-Antas Grażyna
  36. Gawęcki Piotr
  37. Getler Barbara
  38. Gębska-Barańska Małgorzata
  39. Gierula Anna
  40. Głowacz Marian
  41. Golda-Buchcik Hanna
  42. Goner Helena
  43. Grabowska Irena
  44. Grabowski Jurandot
  45. Gruenpeter Anna
  46. Guzikowska Hanna
  47. Hajów Erika
  48. Hill-Wiśnicka Ilona
  49. Honkisz Marek
  50. Imiołek Piotr
  51. Janowski Ryszard
  52. Jaromirski Aleksander
  53. Jasiak Ryszard
  54. Jasiurska Ewa
  55. Jaworska Anna
  56. Jelonek Ireneusz
  57. Jędryczka-Czechowska Anna
  58. Juraszek Daria
  59. Kalemba Krystyna
  60. Kaleta Kazimierz
  61. Kalińska-Głowacz Maria
  62. Kałuża Paulina
  63. Karbowska Dorota
  64. Kieres-Psonka Danuta
  65. Kieruzalska-Nowak Krystyna
  66. Knap-Zamarło Magdalena
  67. Kochańczyk Bogusława
  68. Kocot Anna
  69. Koczur-Purgał Anna
  70. Kopydłowska-Pastuszyńska Magdalena
  71. Korgól-Caba Maria
  72. Koss Grzegorz
  73. Koss Wojciech
  74. Kowalik Józef
  75. Kozłowska Henryka
  76. Koźlik Lena
  77. Kresimon Ewa
  78. Krowicki Zbigniew
  79. Krzywda-Jasiak Barbara
  80. Kurowska-Pokora Halina
  81. Kwiecień Marek
  82. Kwiecień-Czerwieniec Ilona
  83. Lachór-Motyka Iwona
  84. Lieber Ewelina
  85. Lis Sylwia
  86. Lisiak Tadeusz
  87. Lorenc-Góra Justyna
  88. Ładoń Witold
  89. Łątkowska-Karbowska Halina
  90. Madejska Mariana
  91. Malczyk Dorota
  92. Malczyk Klaudia
  93. Marczak-Hałupka Anna
  94. Marzec Jolanta
  95. Maszczyk Agata
  96. Mateja Andrzej
  97. Mędrek Barbara
  98. Miazga Mateusz
  99. Michalik Marian
  100. Michalska-Wilk Krystyna
  101. Micińska Anastazja
  102. Micorek Sabina
  103. Miklasiński Daniel
  104. Miller Wiesław
  105. Misiek-Wrzołek Małgorzata
  106. Mośny Piotr
  107. Nagiel-Bodzioch Renata
  108. Nizińska Magdalena
  109. Niziński Jerzy
  110. Nowak Dariusz
  111. Nowakowska Ewa
  112. Nowara Jerzy
  113. Ociepka Sławomir
  114. Opolska-Dybich Walentyna
  115. Orłowska Jadwiga
  116. Orłowski Józef
  117. Parecki Andrzej
  118. Partyka Krzysztof
  119. Pawełczyk Natalia
  120. Piłatowicz-Nowak Eugenia
  121. Pinocy-Mańdok Joanna
  122. Płachciński Marek
  123. Podstawska-Dziewit Anna
  124. Pokora Stanisław
  125. Przybyłowski Wiesław
  126. Rajzman-Ciapała Lidia
  127. Rupala-Kicka Irena
  128. Ryss Teresa
  129. Rzemieniuk Tomasz
  130. Sadowska-Krowicka Halina
  131. Safarzyńska-Rybka Irena
  132. Sakowska-Maliszewska Iwona
  133. Siejeńska Lidia
  134. Siekierska Stanisława
  135. Sikorzewski Marian
  136. Siwiec Andrzej
  137. Siwiec Jan
  138. Skorek-Gawlik Małgorzata
  139. Skowron Magdalena
  140. Smolarczyk-Pająk Barbara
  141. Smyczek Dominika
  142. Solarska-Janczewska Katarzyna
  143. Sonecka Fryda
  144. Sosna-Zielińska Joanna
  145. Starostecki Janusz
  146. Staszewski Miron
  147. Strój Leszek
  148. Strychar-Chylak Anna
  149. Szepetowska Teresa
  150. Ścisło Janina
  151. Śliwa Ewelina
  152. Świątek-Baczkowska Anna
  153. Terelak Ewa
  154. Tęcza Joanna
  155. Trząska Maria
  156. Trzcionka-Wnętrzak Krystyna
  157. Turek Maja
  158. Urbanek Ksymena
  159. Uzarska-Świć Monika
  160. Wacław Andrzej
  161. Walnik Magdalena
  162. Wąs Maria
  163. Wąs Mieczysław
  164. Wilk Jarosław
  165. Witkowska Krystyna
  166. Włosowicz Aneta
  167. Wroński Maciej
  168. Wróblewska-Adamek Irena
  169. Wysocka Danuta
  170. Zaborowska-Koss Jadwiga
  171. Zając-Nędza Maria
  172. Zasada Ida
  173. Zasępa Andrzej
  174. Zawiska Anita
  175. Zdenkowski Witold
  176. Ziomek Jacek
     
Podmiot udostępniający informację Okręgowa Rada Lekarska
Autor/Data powstania Jacek Kozakiewicz 2017-02-15
Wprowadził/Data wprowadzenia Tomasz Gawlik 2017-02-19
Ostatnia zmiana/ data zmiany Tomasz Gawlik 2017-04-13
Ilość odsłon artykułu 1488