K8.053/17

REJON WYBORCZY

K8.053/17  Sosnowiec(NZOZ-y+Pogotowie Ratunkowe+Hospicjum+Izba Wytrzeźwień+Areszt Śledczy)

Liczba mandatów - 4

 

     lp. nazwisko i imię

  1. Bańkowska Jolanta
  2. Bazan Anna
  3. Bazarnik Małgorzata
  4. Błońska-Fajfrowska Barbara
  5. Błoński Paweł
  6. Boczkowska-Gaik Ewa
  7. Borek Roman
  8. Brzózka Aneta
  9. Budniak-Mikuszewska Barbara
  10. Bulska-Dobrowolska Ewa
  11. Cebula Renata
  12. Cesarz-Lewandowska Lidia
  13. Chmura Jacek
  14. Chyrek Krzysztof
  15. Ciepał Jarosław
  16. Czajkowski Marek
  17. Czech Urszula
  18. Czerniak Aleksandra
  19. Dajnowska-Karnowska Ewa
  20. Datta-Adamczak Magdalena
  21. Deńca Andrzej
  22. Der-Piech Małgorzata
  23. Dolińska Patrycja
  24. Doliński Kamil
  25. Doliński Mirosław
  26. Drabik Mariusz
  27. Dubrawska Barbara
  28. Duda Dariusz
  29. Duda Jolanta
  30. Dunal Magdalena
  31. Duszkiewicz-Gardas Jolanta
  32. Dytry Agnieszka
  33. Dziambor Andrzej
  34. Dziedzic Tatiana
  35. Dziubdziela Ewa
  36. Eberhardt Halina
  37. Fąferek-Müller Magdalena
  38. Flak Iwona
  39. Franczak-Drygalska Aneta
  40. Fuchs Magdalena
  41. Gaik Grzegorz
  42. Gajos Leszek
  43. Garczyk-Wieczorek Barbara
  44. Gawęcka-Starczewska Monika
  45. Gawryś Ewa
  46. Głód Stefania
  47. Gocek-Maciejowska Anna
  48. Gołębski Piotr
  49. Gos Justyna
  50. Grabowska Iwona
  51. Grabowski Dariusz
  52. Graca Maciej
  53. Grzebalska-Mazur Zofia
  54. Grzyb Danuta
  55. Hałasik Joanna
  56. Herbuś Monika
  57. Herjan-Loppe Leokadia
  58. Jagiełłowicz Andrzej
  59. Jankiewicz-Ziobro Katarzyna
  60. Jańska Katarzyna
  61. Jaźwiec-Kanyion Bożena
  62. Jeremicz Marek
  63. Jędrzejko Maciej
  64. Juda Marianna
  65. Jurkowska Beata
  66. Kaim Witold
  67. Karbowska-Kamińska Teresa
  68. Kasicka-Jonderko Anna
  69. Kasperek Bogdan
  70. Kieras-Deżakowska Lucja
  71. Kijas-Kur Zofia
  72. Klamińska Anna
  73. Kłopotowska Jadwiga
  74. Kłopotowski Jan
  75. Kobiela Anastazja
  76. Kociszewska Magdalena
  77. Kolarczyk Joanna
  78. Komenda Krzysztof
  79. Komenda-Turek Małgorzata
  80. Koronowicz Elżbieta
  81. Kowalski Konrad
  82. Kozak Jacek
  83. Koźmiński Ryszard
  84. Kroczek Iwona
  85. Król Wojciech
  86. Król Zbigniew
  87. Krzyżak Justyna
  88. Kubas-Uchnast Beata
  89. Kubica Jarosław
  90. Kubik Bożena
  91. Kubińska-Kubica Anna
  92. Kucio Mariusz
  93. Kufrej Jadwiga
  94. Kumor Jacek
  95. Lachór Tomir
  96. Lelek Paweł
  97. Ligienza Małgorzata
  98. Lindert Olaf
  99. Lipa Marek
  100. Lorek Violetta
  101. Łabęcka-Gorczyca Iwona
  102. Łękawska-Szkliniarz Jadwiga
  103. Łucka Wiktoria
  104. Łucki Wojciech
  105. Madej Stefan
  106. Magiera Michał
  107. Majewska Anna
  108. Małecka Liliana
  109. Mędrek Mariusz
  110. Mężyk Ewa
  111. Molicki Borys
  112. Mysłek Sylwia
  113. Nagły Gabriel
  114. Narski Maciej
  115. Nawrocka Agata
  116. Nawrot Jacek
  117. Nikodem-Jaźwiec Agnieszka
  118. Nowak Joanna
  119. Nowakowski Jacek
  120. Olender Wioletta
  121. Orkisz-Popczyk Anna
  122. Pacałowski Mariusz
  123. Pakaszewska-Marcol Dorota
  124. Pakosiewicz Waldemar
  125. Parylak-Dyrka Barbara
  126. Parzelski Leszek
  127. Penpeska Bogusława
  128. Perz Wanda
  129. Pianko Tadeusz
  130. Piech Piotr
  131. Pieczyrak Anna
  132. Piekarczyk-Jagła Jarosława
  133. Pikulski Wojciech
  134. Polak Renata
  135. Prokop Andrzej
  136. Przybylska Katarzyna
  137. Pypno Barbara
  138. Pyrkosz Ewa
  139. Pyrkosz Jan
  140. Rajchel Urszula
  141. Rakowska-Hartleb Renata
  142. Rojkowska Aleksandra
  143. Rotkegel Sylwia
  144. Ryznar Zdzisław
  145. Safiński Janusz
  146. Sajdak Jerzy
  147. Saniewska Marzena
  148. Sapińska-Ząbek Daniela
  149. Sepielak Małgorzata
  150. Setman-Kozak Danuta
  151. Siudyka Andrzej
  152. Siudyka Tomasz
  153. Słomian Dariusz
  154. Sobalak Marek
  155. Sobczyk-Stobińska Lidia
  156. Solana Krzysztof
  157. Sołtysik-Zięć Aleksandra
  158. Stala-Przybyłowska Barbara
  159. Starzyńska Ewa
  160. Stokłosa Andrzej
  161. Stolpa Jarosław
  162. Stożek Katarzyna
  163. Straszak Robert
  164. Strugała-Kotas Joanna
  165. Swoboda Zbigniew
  166. Szafruga-Palian Grażyna
  167. Szczepara Jacek
  168. Szydło Małgorzata
  169. Szymańska-Ziomek Anna
  170. Śledziński Zbigniew
  171. Tarnówka Jacek
  172. Tomalski Witold
  173. Tomsia-Kulińska Joanna
  174. Trzaskalska-Karoń Aleksandra
  175. Tycner-Kowalska Dorota
  176. Ucińska Katarzyna
  177. Waluga Anna
  178. Węgrzyńska Jolanta
  179. Wikarek Tomasz
  180. Wilkosz-Ornowska Heddy
  181. Wojewoda Alicja
  182. Wójcik-Dróżdż Małgorzata
  183. Zaporowska-Bargieł Honorata
  184. Zarębska Daria
  185. Zastąpiło-Kargul Violetta
  186. Zielińska-Herczak Magdalena
  187. Zimny Ilona
  188. Żak-Ochocka Ewa
     
Podmiot udostępniający informację Okręgowa Rada Lekarska
Autor/Data powstania Jacek Kozakiewicz 2017-02-15
Wprowadził/Data wprowadzenia Tomasz Gawlik 2017-02-19
Ilość odsłon artykułu 1256