K8.057/17

REJON WYBORCZY

K8.057/17   Tarnowskie Góry(WSP im.Hagera+pracownicy ŚUM+nie wykonujący zawodu+wykonujący zawód poza granicami )

Liczba mandatów - 4

 

     lp. nazwisko i imię

  1. Augustyn Danuta
  2. Badura-Brzoza Karina
  3. Barwiński Jacek
  4. Bednarska Olga
  5. Bednarz Adam
  6. Bendkowski Witold
  7. Bentkowska Agnieszka
  8. Błachut Michał
  9. Bogucka Teresa
  10. Brożyna Wiktoria
  11. Brus Ryszard
  12. Brych Danuta
  13. Cabon Anna
  14. Chodur Ludomira
  15. Chwist Jerzy
  16. Cichosz Magdalena
  17. Cieśla-Gudowicz Aniela
  18. Ćwiok Dariusz
  19. Dąbrowski Arkadiusz
  20. Deka Krzysztof
  21. Dittfeld Anna
  22. Dokupil Anna
  23. Domagalski Rafał
  24. Durtan-Fent Aleksandra
  25. Dwornik-Latusek Joanna
  26. Dyraga Aneta
  27. Filipczyk Karolina
  28. Filipczyk Lesław
  29. Frey Przemysław
  30. Gacek Piotr
  31. Gacka Mirosława
  32. Gajdzik Ewa
  33. Gałgańska Anna
  34. Gębka-Kępińska Barbara
  35. Gierlotka Zbigniew
  36. Girczys-Połedniok Katarzyna
  37. Giza Monika
  38. Gorczyca Piotr
  39. Góra Jarosław
  40. Grała-Dworak Ewa
  41. Grochowicz Karolina
  42. Gwóźdź Jadwiga
  43. Gwóźdź Marek
  44. Hese Robert
  45. Horzela Marzena
  46. Huk Anna
  47. Iwińska-Spyra Grażyna
  48. Jakubczyk-Frontczak Krystyna
  49. Janik Bronisława
  50. Jarolim Maciej
  51. Jarząb Magdalena
  52. Jaźwiec Anna
  53. Jędrzejewska-Jurkowska Anna
  54. Jędrzejewski Wojciech
  55. Jonczyk Paweł
  56. Jurowska Iwona
  57. Kalus Marta
  58. Karch Aleksandra
  59. Karkosz Anna
  60. Kasperczyk Grzegorz
  61. Kasperczyk Władysław
  62. Kępiński Michał
  63. Kępiński Tomasz
  64. Kilarski Łukasz
  65. Kita-Szczepanik Marzena
  66. Klecz Iwona
  67. Klimczuk Aleksandra
  68. Kmiecik Jaromir
  69. Kol-Kordyka Sandra
  70. Kosiec Anna
  71. Kosmalska Alicja
  72. Kostorz Sabina
  73. Kowalska-Pawełek Agnieszka
  74. Kozłowski Krzysztof
  75. Kozłowski Witold
  76. Krawiec Roman
  77. Kristofek Danuta
  78. Król Dawid
  79. Król Katarzyna
  80. Kunert Łukasz
  81. Kurkowski Jacek
  82. Kusz Urszula
  83. Kwiatkowski Piotr
  84. Leksowska-Pawliczek Maria
  85. Lewandowska Alina
  86. Lubos Werner
  87. Łanowy Radosław
  88. Łątka Jacek
  89. Łowicka Aneta
  90. Łukojć Krzysztof
  91. Łusicki Wojciech
  92. Małota-Pokusa Aldona
  93. Mańka Agnieszka
  94. Marek Aleksandra
  95. Mateja Mirosław
  96. Matysiakiewicz Tomasz
  97. Mazur Agata
  98. Miziniak-Chmielewska Aleksandra
  99. Musioł Wiktor
  100. Nowak Lidia
  101. Nowak Roman
  102. Ochman Marek
  103. Ogan Klaudiusz
  104. Olek Janusz
  105. Opara Martyna
  106. Pająk Jacek
  107. Pajor Izabela
  108. Pasierb Natalia
  109. Paszka Ewa
  110. Pawłowska-Pasierbińska Teresa
  111. Pełka Ewa
  112. Peteja Jerzy
  113. Piecuch-Nastula Maria
  114. Piegza Magdalena
  115. Pietruszka Ignacy
  116. Pilis Ryszard
  117. Plaza Ruta
  118. Poprawa Beata
  119. Potempa Magdalena
  120. Przybycin Małgorzata
  121. Przywara Gabriela
  122. Psiuk Hanna
  123. Pudlo Robert
  124. Pusz Maria
  125. Raczyńska-Kwiatkowska Marta
  126. Raj Beata
  127. Rączka Anna
  128. Rdes Jerzy
  129. Redkiewicz Agnieszka
  130. Reichel-Urbańska Maria
  131. Rudawski Jan
  132. Rzęsa-Bartman Joanna
  133. Samek Łukasz
  134. Samek Tadeusz
  135. Sańpruch Patrycja
  136. Skrzynecka Katarzyna
  137. Sługocka Dorota
  138. Sobiś Jarosław
  139. Sokoła Lilianna
  140. Sokół Elżbieta
  141. Sołtysik Mariusz
  142. Srokosz Tomasz
  143. Stawarz-Wawrzyńczyk Maria
  144. Stefanik Zofia
  145. Stefańczak Krystyna
  146. Syguła Aleksandra
  147. Szabelska Ewa
  148. Szaruga Aleksandra
  149. Szastok Irena
  150. Szelążek-Tomczyk Barbara
  151. Szkilnik Ryszard
  152. Szmit Antoni
  153. Sznicer-Trybalska Grażyna
  154. Ścisło Jerzy
  155. Ścisło Maciej
  156. Ścisło Piotr
  157. Świąder-Skrzydło Barbara
  158. Świerzy Henryk
  159. Świerzy Krzysztof
  160. Tabor Marcin
  161. Tiszler Adam
  162. Tomaszek Jacek
  163. Torbus Małgorzata
  164. Torbus Onufry
  165. Torbus Tadeusz
  166. Trepka Violetta
  167. Trocha Magdalena
  168. Trojan Monika
  169. Trzewik Izabela
  170. Uliszak Łukasz
  171. Underman Ewa
  172. Wieczorek-Hefczyc Ewa
  173. Wilczek Walerian
  174. Wojtas Andrzej
  175. Wolna-Krawiec Jadwiga
  176. Wolny Małgorzata
  177. Wołoszyn-Horak Ewa
  178. Wrońska Hanna
  179. Zaczek Adam
  180. Zając-Tarska Magdalena
  181. Zajda Bogusław
  182. Zajęcki Wojciech
  183. Ziarko Danuta
     
Podmiot udostępniający informację Okręgowa Rada Lekarska
Autor/Data powstania Jacek Kozakiewicz 2017-02-15
Wprowadził/Data wprowadzenia Tomasz Gawlik 2017-02-19
Ostatnia zmiana/ data zmiany Tomasz Gawlik 2017-04-13
Ilość odsłon artykułu 1867