K8.059/17

REJON WYBORCZY

K8.059/17   Tarnowskie Góry(NZOZ Szpital Św.Kamila+NZOZy+Zakł.Pulm.+OLK+ZUS+prywatne praktyki+gminy: Tworóg, Radzionków, Świerklaniec, Tąpkowice, Krupski Młyn, Kalety, Wieszowa, Czekanów, Miasteczko Śląskie, Zbrosławice)

Liczba mandatów - 5

 

     lp. nazwisko i imię

  1. Adamczyk-Sowa Monika
  2. Badura Elżbieta
  3. Balkowska-Nowak Barbara
  4. Banert Katarzyna
  5. Baranowska-Gania Barbara
  6. Barlik-Rysa Marta
  7. Basa-Olszak Beata
  8. Białasik Jerzy
  9. Bichalska Magda
  10. Biel Marek
  11. Biliński Jarosław
  12. Bojarski Leszek
  13. Bomba Lechisław
  14. Borowik Dawid
  15. Borzymowski Jan
  16. Brodawka Katarzyna
  17. Bronder Vera
  18. Bryłka Aleksandra
  19. Brzoza Barbara
  20. Całka Tomasz
  21. Chamer Małgorzata
  22. Chmiel Katarzyna
  23. Cholewa Zbigniew
  24. Chwist-Nowak Aleksandra
  25. Cichoń Danuta
  26. Czech Jerzy
  27. Drozd Łukasz
  28. Dubik Ewa
  29. Dzielicki Józef
  30. Dziwisz Maria
  31. Elwart Andrzej
  32. Ficek Andrzej
  33. Flak Danuta
  34. Gacki Urszula
  35. Gajda-Głowacz Magdalena
  36. Gajda-Karpik Agnieszka
  37. Gałęziok Halina
  38. Gębka Jan
  39. Gładki Marcin
  40. Głogowska Joanna
  41. Głogowski Jan
  42. Goroll Anna
  43. Grabowska Katarzyna
  44. Grała Andrzej
  45. Gruca Maria
  46. Hajda Marian
  47. Imiołczyk Aleksandra
  48. Iwaniszyn-Popowicz Iwona
  49. Iwańska-Wężykowska Iwona
  50. Janicki Andrzej
  51. Jany Katarzyna
  52. Jasiok Katarzyna
  53. Kaczmarek Jan
  54. Kaczmarek-Nowak Teresa
  55. Kajdas Maria
  56. Kaleta Halina
  57. Karpe Halina
  58. Kijas-Majka Dorota
  59. Klecz Kazimierz
  60. Kliber Eugeniusz
  61. Klimczak Ewa
  62. Knopik Jacek
  63. Kocot Małgorzata
  64. Kolczyński Andrzej
  65. Komin Ewa
  66. Kondzielnik Rita
  67. Kopeć Jadwiga
  68. Korus Dariusz
  69. Korzeniowska-Gębka Elżbieta
  70. Kosiewicz-Nosowicz Ewelina
  71. Kowalska-Kubala Iwona
  72. Kozak-Czech Grażyna
  73. Krawczyk Halina
  74. Król-Kasperczyk Halina
  75. Kruk Andrzej
  76. Krzywoń-Kołodziej Gabriela
  77. Kubizna Sylwia
  78. Kucia Hanna
  79. Kujawska Agnieszka
  80. Kurka Gabriela
  81. Kurz Anna
  82. Kuśmierczyk-Pielok Anna
  83. Kwiotkowska-Nowak Ewa
  84. Lasończyk Dorota
  85. Lebek Barbara
  86. Lebek-Ordon Anna
  87. Lech Janina
  88. Letkiewicz Sławomir
  89. Lubas Olaf
  90. Lubos-Baraniecka Jadwiga
  91. Ludyga Ireneusz
  92. Lulia-Krauze Grażyna
  93. Madej Aleksandra
  94. Mainka Danuta
  95. Majowska Anna
  96. Małecka-Torbus Aleksandra
  97. Martula Wojciech
  98. Maruszewski Wojciech
  99. Masarczyk Roman
  100. Matejczyk Anna
  101. Mazur Edward
  102. Michnikowska-Grzegorczyk Iwona
  103. Mika-Bury Katarzyna
  104. Mikołajczyk Grzegorz
  105. Mzyk Dorota
  106. Nieczuja-Urbański Jan
  107. Niedziela Urszula
  108. Niejodek Łukasz
  109. Niewiadomska-Wojciechowska Krystyna
  110. Nordyńska-Sobczak Marzena
  111. Nowacka-Biela Elżbieta
  112. Nowak Henryk
  113. Nowak Wacław
  114. Nowodworska Beata
  115. Nowodworski Dariusz
  116. Nycz-Gerlich Beata
  117. Ordon Małgorzata
  118. Osadnik Jerzy
  119. Pachelska-Wacławczyk Jadwiga
  120. Patyk Ryszard
  121. Pawlik-Knapik Danuta
  122. Pfeifer Ewa
  123. Pietrasińska Barbara
  124. Pischka Alfred
  125. Piwowarek-Jarolim Iwona
  126. Płaczek Jarosław
  127. Podworska Ilona
  128. Pokorska Anna
  129. Popowicz Witold
  130. Poprawa Kazimierz
  131. Poprawa Michał
  132. Poszova Halina
  133. Pośpiech Kornel
  134. Pradellok Piotr
  135. Praski Dariusz
  136. Preś Marzena
  137. Psiuk Jerzy
  138. Puchalska Beata
  139. Racka Donata
  140. Radwańska Joanna
  141. Redkiewicz Maria
  142. Robak Zofia
  143. Rudka Roman
  144. Rudzka-Kozłowska Jolanta
  145. Rusin-Glazer Aleksandra
  146. Rycerska Aleksandra
  147. Schneiberg Barbara
  148. Sikora Elżbieta
  149. Skiba Dorota
  150. Skowronek Michał
  151. Skrzypiec Józef
  152. Słodczyk Jerzy
  153. Sobala-Sitko Halina
  154. Sobol-Kluz Małgorzata
  155. Socha-Kaletka Justyna
  156. Sokoła Małgorzata
  157. Sołtysik Beata
  158. Stachnik-Wesołowska Maria
  159. Stołtny Dorota
  160. Sukienik Alicja
  161. Swoboda Jacek
  162. Sypień-Rutowicz Barbara
  163. Szczupak Teresa
  164. Szewerda Barbara
  165. Sznajder Jolanta
  166. Sznajder Krzysztof
  167. Szołtysik-Szydlik Barbara
  168. Szwagierczak Jacek
  169. Szyma Małgorzata
  170. Świdlińska Ewa
  171. Świerzy Urszula
  172. Telenga Marek
  173. Tiszler Dorota
  174. Tiszler-Cieślik Ewa
  175. Trompeta Katarzyna
  176. Twardoch-Grała Hanna
  177. Urbańczyk Kazimierz
  178. Urgacz-Ficek Maria
  179. Wala Dariusz
  180. Waler-Wygas Wieslawa
  181. Wermiński Krzysztof
  182. Werszner Rafał
  183. Węglorz-Grygier Krystyna
  184. Wilczek-Adamska Joanna
  185. Wojsa Jolanta
  186. Wojtacha-Banert Mirosława
  187. Wojtkowska-Żebrowska Halina
  188. Wojtyczka Barbara
  189. Wolny Ryszard
  190. Wójtowicz-Haratyk Anna
  191. Wrodarczyk Jan
  192. Wyciślak Elżbieta
  193. Wyciślak Jerzy
  194. Zalc Krzysztof
  195. Zdebel Henryk
  196. Zdónek Zbigniew
  197. Ziaja Anna
  198. Zientarska-Woszek Grażyna
  199. Zoleńska Magdalena
  200. Żaczek-Zakrzewska Karolina
  201. Żegleń Stanisław
     
Podmiot udostępniający informację Okręgowa Rada Lekarska
Autor/Data powstania Jacek Kozakiewicz 2017-02-15
Wprowadził/Data wprowadzenia Tomasz Gawlik 2017-02-19
Ostatnia zmiana/ data zmiany Tomasz Gawlik 2017-04-13
Ilość odsłon artykułu 1260