K8.060/17

REJON WYBORCZY

K8.060/17   Tychy(Wojewódzki Szpital Specjalistyczny sp.Megrez+Szpital Miejski+Sanepid)

Liczba mandatów - 5

 

     lp. nazwisko i imię

  1. Alszer Kamil
  2. Antosz Zbigniew
  3. Badura-Dyczka Barbara
  4. Balicka-Stec Magdalena
  5. Bartoszek Anna
  6. Bąk Agnieszka
  7. Bednarczyk-Kałużny Małgorzata
  8. Belowska Anna
  9. Berek Maciej
  10. Białoń Adam
  11. Bielas-Śpiewak Anna
  12. Bisaga Katarzyna
  13. Biskupek Ewa
  14. Błażyca Maria
  15. Bogacka Elżbieta
  16. Bołdys Szczepan
  17. Bołdys-Jabłeka Joanna
  18. Bonk Magdalena
  19. Broniszewska-Kwaśniok Ewa
  20. Celarek Barbara
  21. Chmiel Bogdan
  22. Cholewa Dominika
  23. Chumięcki Miron
  24. Ciepła-Łyżwińska Wanda
  25. Cygan Monika
  26. Czarnecka Marta
  27. Czarnecki Artur
  28. Czarnecki Bartłomiej
  29. Czerwińska Gabriela
  30. Daničić Magdalena
  31. Darocha Agnieszka
  32. Darocha Kajetan
  33. Derejczyk Małgorzata
  34. Domanik Andrzej
  35. Donocik Piotr
  36. Dudkiewicz Dariusz
  37. Dyrda Wacław
  38. Dyrda-Pindur Ewa
  39. Dzióbek Katarzyna
  40. Dziuk Damian
  41. Ficenes Piotr
  42. Figzał Sylwia
  43. Filipek Anna
  44. Fortuna Iwona
  45. Gajewska Gabriela
  46. Gemza Grażyna
  47. Gibińska Joanna
  48. Gina Andrzej
  49. Gniewkowska Alicja
  50. Górka Grzegorz
  51. Grabowska-Sopniewska Agata
  52. Grodzka-Wojerz Janina
  53. Groszko Jarosław
  54. Gudra-Donocik Przemysława
  55. Gwara Wojciech
  56. Hadasik Grzegorz
  57. Hanisak Michał
  58. Hantke Stefania
  59. Jarczyk Ryszard
  60. Jastrzębski Arkadiusz
  61. Jelonek Małgorzata
  62. Jonarska Agnieszka
  63. Jonarski Paweł
  64. Joniec Zenon
  65. Kaczmarczyk Marcin
  66. Kampa Jacek
  67. Kania Justyna
  68. Kapcia Katarzyna
  69. Karczmarczyk Piotr
  70. Kirmes Lucjan
  71. Kisała Paweł
  72. Klimczuk Michał
  73. Klisiewicz Ewa
  74. Kmieć Maria
  75. Knapczyk-Piękoś Agnieszka
  76. Kokoszka-Bargieł Izabela
  77. Komendera Mariusz
  78. Kondrat Barbara
  79. Kopocińska Danuta
  80. Kowalczyk-Musiałowicz Anna
  81. Kozyra Monika
  82. Krawczyk Marek
  83. Krzysteczko Agnieszka
  84. Krzystyniak Marek
  85. Kubica Jarosław
  86. Kubicka Monika
  87. Kulski Sebastian
  88. Kwaśniewicz Zofia
  89. Larwa Bogdan
  90. Lasek-Górska Magdalena
  91. Leki Krzysztof
  92. Leśniok Bożena
  93. Lipski Mateusz
  94. Lisikiewicz Bolesław
  95. Liszka Karolina
  96. Lubniewski Roman
  97. Luksa Janina
  98. Lysko Monika
  99. Machalica Monika
  100. Machnik Jacek
  101. Magner Alina
  102. Makosz-Raczek Anna
  103. Malinowska Kamila
  104. Marcisz Czesław
  105. Marcisz-Orzeł Magdalena
  106. Maślisz-Pęksa Mieczysława
  107. Mateusiak Maciej
  108. Matuszewska Anna
  109. Mazurek Aleksandra
  110. Mentel Justyna
  111. Mikulska-Cholewa Aleksandra
  112. Milewski Krzysztof
  113. Mitka Agnieszka
  114. Mniszek Małgorzata
  115. Moćko Katarzyna
  116. Monastyrski Andrzej
  117. Mońka-Rutkowska Halina
  118. Moraczewski Juliusz
  119. Mróz Marcin
  120. Mucha Justyna
  121. Musiałowicz Jarosław
  122. Mysłek Marcin
  123. Neumann Ewa
  124. Nitecki Krzysztof
  125. Niwiński Maciej
  126. Nowak Aleksandra
  127. Nowak Szymon
  128. Nowicka-Fojcik Małgorzata
  129. Nowicki Artur
  130. Nowosielski Krzysztof
  131. Ochocki Kordian
  132. Oczadły Piotr
  133. Olak-Białoń Bogusława
  134. Oliwa Olena
  135. Onyszczuk Magdalena
  136. Opala Aleksandra
  137. Orszulak Grażyna
  138. Pacwa-Bracik Katarzyna
  139. Pajda Rafał
  140. Papiorek Iwona
  141. Pawłowska Barbara
  142. Pędras Jarosław
  143. Piątek Joanna
  144. Piechota Mieczysław
  145. Piekorz Piotr
  146. Pietruczuk Michalina
  147. Pietrzycka Maja
  148. Piętka Michał
  149. Piotrowska Martyna
  150. Pitlok-Aleksandrowicz Barbara
  151. Polanowicz Urszula
  152. Poręba Ryszard
  153. Poręba-Cieślukowska Aneta
  154. Pozowski Janusz
  155. Przystański Szymon
  156. Pyrtek Ewa
  157. Rapacz-Bołdys Krystyna
  158. Rauszer-Szopa Agata
  159. Rotko Donata
  160. Rubisz-Warmuz Daniela
  161. Rutkowska Karolina
  162. Sielańczyk Andrzej
  163. Simon Michał
  164. Siwy Marcin
  165. Skałba Władysław
  166. Słaboń Joanna
  167. Smyła Michał
  168. Sobański Andrzej
  169. Sodowski Krzysztof
  170. Sosnowski Marek
  171. Starzyczny Monika
  172. Stawarz Maria
  173. Stawecka-Siedy Ewa
  174. Stawicka-Ociepka Ewelina
  175. Stec-Tomalczyk Bogna
  176. Stępień Sandra
  177. Stolaronek Jan
  178. Stolorz Katarzyna
  179. Straszecka Joanna
  180. Strzelczyk-Borg Magdalena
  181. Szendzielorz Jacek
  182. Szewczyk-Urgacz Danuta
  183. Szkliniarz Jolanta
  184. Szpurnóg Michał
  185. Szulik Marta
  186. Talik Krzysztof
  187. Tamborski Jarosław
  188. Tażbirek Monika
  189. Titz Piotr
  190. Tłustochowicz Andrzej
  191. Toroń Agnieszka
  192. Tymowska Magdalena
  193. Ulman-Włodarz Izabela
  194. Warchał Bartłomiej
  195. Warzecha Katarzyna
  196. Wąs Paweł
  197. Wieczorek Beata
  198. Wilczyńska Barbara
  199. Willmann Iwona
  200. Wiltos-Finik Małgorzata
  201. Wiśniewska Ewa
  202. Wnęko-Masłoń Beata
  203. Wojcieszkiewicz-Hacuś Katarzyna
  204. Wojewódka Jacek
  205. Wojtasik Bartłomiej
  206. Wojtuszek Magdalena
  207. Wróbel Katarzyna
  208. Wróblewska-Labus Beata
  209. Wysopal Izabela
  210. Zabłuda-Tomala Jadwiga
  211. Zając-Nowakowska Joanna
  212. Zajdel-Stachoń Magdalena
  213. Zambrzycka Anna
  214. Zarudzka Małgorzata
  215. Zawada Zdzisław
  216. Zbieralska Ewa
  217. Zieliński Tomasz
  218. Zubelewicz Andrzej
  219. Żemła Zofia
     
Podmiot udostępniający informację Okręgowa Rada Lekarska
Autor/Data powstania Jacek Kozakiewicz 2017-02-15
Wprowadził/Data wprowadzenia Tomasz Gawlik 2017-02-19
Ostatnia zmiana/ data zmiany Tomasz Gawlik 2017-04-13
Ilość odsłon artykułu 1946