K8.061/17

REJON WYBORCZY

K8.061/17   Tychy+powiat bieruńsko-lędziński

Liczba mandatów - 9

 

     lp. nazwisko i imię

  1. Abusamra Motaz
  2. Adamek Iwona
  3. Anderko-Glenszczyk Grażyna
  4. Antkowiak Ryszard
  5. Babińska Magdalena
  6. Bajdel Stanisław
  7. Bajor Beata
  8. Barańska Urszula
  9. Barwinek Ewa
  10. Bednarczyk Izabela
  11. Bereszko Jerzy
  12. Białas Julitta
  13. Bicz Maryna
  14. Bielecka Barbara
  15. Biernacka Magdalena
  16. Biernat Magdalena
  17. Biowska-Kurkowska Iwona
  18. Birecka Danuta
  19. Blada Piotr
  20. Błaszczyk-Kuś Bożena
  21. Błaszkiewicz Daria
  22. Bober Jerzy
  23. Boczar Krystyna
  24. Boczoń-Sobuta Teresa
  25. Bogacz Krystyna
  26. Bogucka-Lysko Anna
  27. Bolisęga Krzysztof
  28. Borkowski Krzysztof
  29. Bryjok Andrzej
  30. Bryła-Witych Katarzyna
  31. Bryndal Ewa
  32. Budniok-Marszołek Irena
  33. Budny Elżbieta
  34. Buksa Jarosław
  35. Bzowska Agnieszka
  36. Chmielnicka Jolanta
  37. Chmielnicki Bartosz
  38. Cholewa Dariusz
  39. Chrabański Olgierd
  40. Chrobok Joanna
  41. Ciągło-Czarnynoga Barbara
  42. Cybulska-Szkup Lidia
  43. Czardybon-Duży Magdalena
  44. Czarny Jacek
  45. Czech Barbara
  46. Czerwik Beata
  47. Czyżewicz Adam
  48. Czyżewicz Maria
  49. Daniłowicz-Magiera Justyna
  50. Darocha Zbigniew
  51. Dobczyk Monika
  52. Dobija Antoni
  53. Domański Henryk
  54. Draga Michalina
  55. Duława Jolanta
  56. Duraj Piotr
  57. Dyjas Piotr
  58. Dyjas Robert
  59. Dziarzhynski Ilya
  60. Dziemianko Alicja
  61. Dziuk Aleksandra
  62. Engel-Sobczyk Maria
  63. Fąfara-Kozłowska Jolanta
  64. Ficek Krzysztof
  65. Fidyk Ewa
  66. Fijoł Janusz
  67. Fizia Zuzanna
  68. Franecka Marzena
  69. Gaborek Aneta
  70. Gabryel Andrzej
  71. Gaja Grzegorz
  72. Gajos-Giglok Jolanta
  73. Gałązka-Mitka Urszula
  74. Garbus Maria
  75. Gemza Krzysztof
  76. Gertych Witold
  77. Gładczak Joanna
  78. Gładysz Robert
  79. Głód Bożena
  80. Gołębiewska Anna
  81. Gonscz Magdalena
  82. Górkiewicz-Skulska Helena
  83. Górny Monika
  84. Grabińska Barbara
  85. Grabiński Mariusz
  86. Grabowska Krystyna
  87. Grabowska Małgorzata
  88. Grąbkowska Magdalena
  89. Grzegorzewska-Jorgen Aniela
  90. Grzesiak Ryszarda
  91. Hachuła Grzegorz
  92. Hajda-Paluch Urszula
  93. Harmata-Kozicka Irena
  94. Harris George
  95. Hernik Paweł
  96. Homańczyk-Dubiel Grażyna
  97. Hrabak Danuta
  98. Hrycek Eugeniusz
  99. Hudy Alojzy
  100. Hyla-Żołna Wiesława
  101. Ignacy Magdalena
  102. Jabłeka Krystian
  103. Jach-Sosna Mirosława
  104. Jagodzińska Olimpia
  105. Janczarek Janusz
  106. Janik Jacek
  107. Janusz Bronisław
  108. Jany Bogdan
  109. Jastrzębski Paweł
  110. Jawor Artur
  111. Jezierska-Wysocka Beata
  112. Jezierski Piotr
  113. Jezierski Ryszard
  114. Jonderko Gerard
  115. Jureczko Ewa
  116. Juzoń Tadeusz
  117. Kalacińska Marta
  118. Kaliński Janusz
  119. Kałuska Katarzyna
  120. Karcz Karolina
  121. Karczmarczyk Lidia
  122. Kasińska-Różycka Teresa
  123. Kasprzyk Jacek
  124. Kaszyk Grzegorz
  125. Kazanowska Anna
  126. Kazanowski Bolesław
  127. Kempny Andrzej
  128. Kijas Maciej
  129. Kirmes Marzena
  130. Kisała Aleksandra
  131. Klajnowicz Anna
  132. Klimek Barbara
  133. Klimek Dariusz
  134. Klimek Dariusz
  135. Klimkiewicz Lilia
  136. Knapczyk Andrzej
  137. Kochańska-Kurska Danuta
  138. Koczar-Markowska Sylwia
  139. Koczuk Natalia
  140. Kolny Leon
  141. Kopociński Marcin
  142. Kosler-Adamczyk Krystyna
  143. Kostka Magdalena
  144. Kostyra Adam
  145. Koterla Wiesław
  146. Kowalczuk Bolesław
  147. Kowalczyk Marta
  148. Kozicki Antoni
  149. Kozłowska Renata
  150. Kozłowski Andrzej
  151. Krawczyk Katarzyna
  152. Kryczek Leszek
  153. Krypel-Kos Justyna
  154. Książek-Wysocka Halina
  155. Kubica Danuta
  156. Kucharska Barbara
  157. Kucharski Wiktor
  158. Kwiatek Natalia
  159. Kwiatek Ryszard
  160. Langer-Kużel Jolanta
  161. Lesińska Magdalena
  162. Leśniak-Borg Stanisława
  163. Leśniak-Kwiatek Elżbieta
  164. Ładygo-Szynal Teresa
  165. Łatka Urszula
  166. Łącka Bożena
  167. Macura Tomasz
  168. Madaj Henryk
  169. Madeja-Wala Krystyna
  170. Magiera Urszula
  171. Majchrzak Jacek
  172. Majdiuk Regina
  173. Majdiuk Tadeusz
  174. Majnusz-Koźmińska Janina
  175. Malinowski Marcin
  176. Malordy-Kryczek Barbara
  177. Mandera Barbara
  178. Martysz Liliana
  179. Matuszek Dominika
  180. Matuszewski Mateusz
  181. Matyja Adam
  182. Matyja Małgorzata
  183. Matysiak Joanna
  184. Mazurkiewicz Grażyna
  185. Mendrek Wojciech
  186. Michalik Krzysztof
  187. Michalski Leszek
  188. Miemczok-Wanat Ewa
  189. Mierzwa Janusz
  190. Mierzwiński Maciej
  191. Mierzyński Marek
  192. Mitka Andrzej
  193. Mol Adam
  194. Moraczewski Andrzej
  195. Morkisz Ewa
  196. Motłoch Anna
  197. Mryczko Teresa
  198. Musiał Bogusław
  199. Musiał-Chwastek Anna
  200. Musioł-Manecka Barbara
  201. Muszkat Edward
  202. Myalska Lucyna
  203. Nagaj Robert
  204. Nazim Elżbieta
  205. Niedzielski Zbigniew
  206. Niemcewicz Artur
  207. Niemczyk Andrzej
  208. Nowak-Dąbrowska Helena
  209. Nowicka-Paterek Marzena
  210. Nowrocka Krystyna
  211. Okopień Mariola
  212. Olak Zygfryd
  213. Olejnik-Mendrek Małgorzata
  214. Olszewski Radosław
  215. Ordynowski Kazimierz
  216. Orlik Bartłomiej
  217. Osojca Anna
  218. Ostrowski Włodzimierz
  219. Papież-Chudzińska Anna
  220. Pasek-Talik Jolanta
  221. Paszkot Andrzej
  222. Patoła Lidia
  223. Pawlik Adam
  224. Pawlik Joachim
  225. Paździorek-Pawlik Urszula
  226. Peterek-Sojka Krystyna
  227. Piecha Anna
  228. Piekaj-Stefańska Dorota
  229. Piekarz-Adamczyk Anna
  230. Pilorz Renata
  231. Pindur Bogumił
  232. Plewnia-Ślusarz Barbara
  233. Pławecka Halina
  234. Podlewska Danuta
  235. Pogoda Ewa
  236. Pogorzelska-Antkowiak Anna
  237. Połomska-Kleta Agnieszka
  238. Popik Renata
  239. Popiołek Andrzej
  240. Pordzik Piotr
  241. Prochaczek Fryderyk
  242. Pruski Maciej
  243. Pszczółka Anna
  244. Pszenniak-Ryło Lucyna
  245. Pudełko Leszek
  246. Pudełko Michał
  247. Pułtorak Bartosz
  248. Pułtorak Jan
  249. Pułtorak Marek
  250. Pułtorak Michał
  251. Pyka Renata
  252. Radzik Wojciech
  253. Rekowska Danuta
  254. Rembiesa-Jarosińska Edyta
  255. Różycka-Grygierczyk Alicja
  256. Rumieniuch Krystyna
  257. Rus Adam
  258. Rusek Jerzy
  259. Rutka Barbara
  260. Rykowska Maria
  261. Sacha Krzysztof
  262. Sacha Mirosława
  263. Sadlik Nikodem
  264. Sarapata Janusz
  265. Seraji Ariana
  266. Siennicki Bogdan
  267. Sikora Beata
  268. Simon-Górska Iwona
  269. Sirko Izabella
  270. Siwiński Witold
  271. Skorupa Felicja
  272. Skóra Jacek
  273. Skrzypczyk Alicja
  274. Sobczyk Anna
  275. Sobczyk-Piątek Maria
  276. Sobotowicz-Kończal Lucyna
  277. Sobuta Tadeusz
  278. Soczówka Ryszard
  279. Solnica Jolanta
  280. Sołtysiak-Bolisęga Bogusława
  281. Spilkowska-Stolecka Janina
  282. Spot Barbara
  283. Spot Janusz
  284. Stachoń-Żołna Anna
  285. Staniewicz-Grabowska Grażyna
  286. Stasiuk Barbara
  287. Staśko Monika
  288. Stec Janina
  289. Stolińska-Cichoń Hanna
  290. Stradowski Jacek
  291. Straszecki Ludwik
  292. Strojna-Pietrucha Anna
  293. Surmacz-Kampa Jolanta
  294. Swoboda Małgorzata
  295. Synowska Anita
  296. Synowski Adam
  297. Szafron Grażyna
  298. Szczepanek Grażyna
  299. Szczerba Włodzimierz
  300. Szczęsna-Siwińska Halina
  301. Szczęśniak Nina
  302. Szczotka Jan
  303. Szczygieł-Fijoł Marta
  304. Szendera-Graczykowska Krystyna
  305. Szeniawska Anna
  306. Szmagała Adrianna
  307. Szmigiel Marian
  308. Szumlakowski Kazimierz
  309. Szymczak Justyna
  310. Szymczak Tomasz
  311. Szymkiewicz Olga
  312. Szypuła-Szymczyk Monika
  313. Śmieja-Kalińska Barbara
  314. Śnieg Lucyna
  315. Światowska Ewa
  316. Tabiszewska-Madaj Wanda
  317. Tarnogórska Maria
  318. Tarnowski Andrzej
  319. Tatoj Urszula
  320. Titz Teresa
  321. Tkacz Zbigniew
  322. Tokarska Olga
  323. Tomaszewska Alina
  324. Tomaszewska-Kryk Ewa
  325. Torkowska Katarzyna
  326. Torkowska Monika
  327. Torkowski Jerzy
  328. Trywiańska-Kosma Barbara
  329. Twardowski Zygmunt
  330. Urbanowicz Aleksandra
  331. Urbanowicz Grażyna
  332. Urbanowicz Zygmunt
  333. Urbańska Joanna
  334. Uzarek Małgorzata
  335. Uznańska-Budny Magdalena
  336. Wachowska Ewa
  337. Wachowski Janusz
  338. Wacławik Marek
  339. Wacławik-Musiałowicz Danuta
  340. Wacowski Kazimierz
  341. Wadas-Hapeta Urszula
  342. Wagstyl Małgorzata
  343. Wagstyl-Marcinkowska Joanna
  344. Waltoś Marek
  345. Wanat-Wieczorek Aleksandra
  346. Warchał-Ślosarczyk Bogusława
  347. Wąsowski Eligiusz
  348. Węgrzyn Barbara
  349. Widera Jadwiga
  350. Widera Joanna
  351. Widz-Hyla Barbara
  352. Wieczorek Piotr
  353. Wielgo Ewa
  354. Wienzek-Tatara Grażyna
  355. Wierzbicka Elżbieta
  356. Wilgus Justyna
  357. Wilk Helena
  358. Wilk Tadeusz
  359. Winiarska Teresa
  360. Winiarska-Prochaczek Hanna
  361. Wiśniewska Iwona
  362. Witych Grzegorz
  363. Wojdan Robert
  364. Woźniak-Wcisło Beata
  365. Wronka-Swadźba Danuta
  366. Wróbel Renata
  367. Wróblewska Jolanta
  368. Wróblewski Tomasz
  369. Wyłuda Bogusław
  370. Wyskida Magdalena
  371. Wysocki Ryszard
  372. Zagórny Marek
  373. Zagórska-Dzido Zofia
  374. Zagórski Marcin
  375. Zając-Pierzchała Elżbieta
  376. Zakrzewska-Majcher Krystyna
  377. Zamorska Alicja
  378. Zarzycka-Machnik Anna
  379. Zawada Jolanta
  380. Zawadzka Katarzyna
  381. Ziąber Mariola
  382. Zieliński Zbigniew
  383. Żołna Witold
  384. Żurek Janina
     
Podmiot udostępniający informację Okręgowa Rada Lekarska
Autor/Data powstania Jacek Kozakiewicz 2017-02-15
Wprowadził/Data wprowadzenia Tomasz Gawlik 2017-02-19
Ostatnia zmiana/ data zmiany Tomasz Gawlik 2017-04-13
Ilość odsłon artykułu 1521