K8.064/17

REJON WYBORCZY

K8.064/17   Zabrze(Szpital Kliniczny Nr 1+pracownicy ŚUM+Kliniki na ul. Jordana)

Liczba mandatów - 8

 

     lp. nazwisko i imię

  1. Achtelik Filip
  2. Adamczyk Bożena
  3. Adamczyk Dawid
  4. Adamczyk Piotr
  5. Adamek Brygida
  6. Adamek Mariusz
  7. Adamiec Artur
  8. Adamowicz Ryszarda
  9. Alli-Balogun Dorota
  10. Andrecka-Sikora Weronika
  11. Augustyn-Busse Tatiana
  12. Awramienko Aleksandra
  13. Awramienko Marek
  14. Badowska Magdalena
  15. Balcerowicz Sylwia
  16. Banaszak Beata
  17. Baraniecka Anna
  18. Barć-Czarnecka Małgorzata
  19. Bartman Wojciech
  20. Batko-Terech Elżbieta
  21. Bąk-Drabik Katarzyna
  22. Becherka Maria
  23. Behrendt Jakub
  24. Biedak Marta
  25. Bień Karolina
  26. Biernawska Jolanta
  27. Bjanid Omar
  28. Bodzenta Ewa
  29. Bogacki Rafał
  30. Bogacz Paweł
  31. Borczykowski Jan
  32. Borowiak Hanna
  33. Bożek Paweł
  34. Brewczyńska Marta
  35. Broll-Waśka Katarzyna
  36. Bryniarski Piotr
  37. Bubała Halina
  38. Buczak Joanna
  39. Budziński Dariusz
  40. Bujak-Rosenbeiger Ewa
  41. Bujok Grzegorz
  42. Bulsa Joanna
  43. Burak Wacław
  44. Bursa Janusz
  45. Całka Monika
  46. Ceglarska Anna
  47. Chobot Agata
  48. Chrobak Ewelina
  49. Cichocka Edyta
  50. Copik Maja
  51. Czarnecki Łukasz
  52. Czyżewski Damian
  53. Damasiewicz-Bodzek Aleksandra
  54. Dąbrowska Ewelina
  55. Dąbrowska-Pawliszyn Anna
  56. Dąbrówka Krzysztof
  57. Dobrakowski Michał
  58. Dobrakowski Paweł
  59. Dorożyńska Aneta
  60. Drozdzowska Bogna
  61. Drzastwa Witold
  62. Dubik Andrzej
  63. Dwornicki Marek
  64. Dyga Katarzyna
  65. Dykas Łukasz
  66. Dziedzic Mieczysław
  67. Dziurkowska Magdalena
  68. Dżeljilji Agata
  69. Faron Aleksandra
  70. Fiegler-Rudol Patrycja
  71. Filipowski Marek
  72. Fryś-Kubala Magdalena
  73. Gabriel Andrzej
  74. Gałuszka Mateusz
  75. Gałuszkiewicz-Witkowska Magdalena
  76. Gancarczyk-Urlik Eliza
  77. Gawełek Ewa
  78. Gąsłowska Ewa
  79. Genge Anna
  80. Głogowska-Szeląg Joanna
  81. Głowacki Jan
  82. Godula-Stuglik Urszula
  83. Gola Mateusz
  84. Golus Tomasz
  85. Gołąb Alicja
  86. Gołąb Katarzyna
  87. Gosek Katarzyna
  88. Góra Anna
  89. Góra-Kupilas Kalina
  90. Górowska-Kowolik Katarzyna
  91. Górska Juta
  92. Górski Janusz
  93. Grabowski Andrzej
  94. Grzeszczak Władysław
  95. Grzonka Dariusz
  96. Grzywna-Rozenek Ewa
  97. Gumprecht Janusz
  98. Gumprecht Kamila
  99. Hajda Aneta
  100. Harabin-Słowińska Marzena
  101. Harasim Jolanta
  102. Horyniecki Maciej
  103. Hutnik Benita
  104. Ilewicz Maciej
  105. Jabłoński Chrystian
  106. Jabłoński Wojciech
  107. Jachimowicz Magdalena
  108. Jackowska Zuzanna
  109. Janczewska Krystyna
  110. Janecka Joanna
  111. Janecka-Placek Agata
  112. Janicka Irena
  113. Janik-Moszant Anna
  114. Jarzumbek Anna
  115. Jastrzębski Dariusz
  116. Jędzura Agnieszka
  117. Jochem Jerzy
  118. Jośko-Ochojska Jadwiga
  119. Kajdaniuk Dariusz
  120. Kajdas Lidia
  121. Kaletka Zbigniew
  122. Kamińska-Sikora Anna
  123. Kamińska-Truś Bożena
  124. Karaszewska Monika
  125. Karczewska Krystyna
  126. Karmański Andrzej
  127. Karpe Jacek
  128. Karpik Sebastian
  129. Kasperczyk Janusz
  130. Kasperczyk Sławomir
  131. Kasprzyk Jan
  132. Kazyk Mirela
  133. Kiełek Maciej
  134. Kiermasz Aleksandra
  135. Kleszyk Magdalena
  136. Klimasara Jan
  137. Klimaszewska-Adamus Karolina
  138. Klimczyk Katarzyna
  139. Kluczewska Ewa
  140. Knapik Małgorzata
  141. Kokowska-Pięta Sylwia
  142. Korlacki Wojciech
  143. Korzeniowska-Kumaszka Ewa
  144. Kotowska Aleksandra
  145. Kotuła Katarzyna
  146. Kozielski Jerzy
  147. Kozieł Olga
  148. Krakowczyk Helena
  149. Krupa Hubert
  150. Krzemiński Tadeusz
  151. Krzywicka Agnieszka
  152. Krzyżanowska Agnieszka
  153. Książek Agnieszka
  154. Kubiak Anita
  155. Kubicka-Bączyk Katarzyna
  156. Kubicki Piotr
  157. Kuchta Aleksandra
  158. Kuglin Dorota
  159. Kuhny Dorota
  160. Kumor Klaudiusz
  161. Kunicka-Wolf Mariola
  162. Kupilas Andrzej
  163. Kurza Kamil
  164. Kuźniewicz Roman
  165. Kwasek Paweł
  166. Kwaśnicka Małgorzata
  167. Kwiatkowska-Gruca Magdalena
  168. Kwiecień Jarosław
  169. Kwiendacz Hanna
  170. Lazar-Czyżewska Barbara
  171. Lech Kamila
  172. Legaszewski Tomasz
  173. Lewandowska Kaja
  174. Lipiec Katarzyna
  175. Liszka Dominika
  176. Litera-Grabda Kinga
  177. Lorenc-Podgórska Katarzyna
  178. Lukas Witold
  179. Łabuz-Roszak Beata
  180. Łącka-Gaździk Beata
  181. Łopata Piotr
  182. Łukasik Maria
  183. Łukasik-Rudawska Ewa
  184. Machowska-Majchrzak Agnieszka
  185. Machura Edyta
  186. Madej-Czech Anna
  187. Maj-Podsiadło Anna
  188. Malczyk Żaneta
  189. Mangold Dominika
  190. Mańka-Gaca Iwona
  191. Marcol-Majewska Aleksandra
  192. Marek Marta
  193. Marniok Beata
  194. Matuszewska-Zbrońska Hanna
  195. Mazur-Zielińska Henryka
  196. Michalski Krzysztof
  197. Michoń Olga
  198. Micyk Katarzyna
  199. Mielczarek Maria
  200. Mierzewska-Cisowska Agnieszka
  201. Misiołek Hanna
  202. Mizgała Elżbieta
  203. Modrzyk Anna
  204. Morawiec-Knysak Aurelia
  205. Mucha Sebastian
  206. Muchowicz Maciej
  207. Muryn-Pęcherz Marta
  208. Muskała Bartosz
  209. Muszer Marcin
  210. Myga-Porosiło Jolanta
  211. Nadziakiewicz Paweł
  212. Nawrat Alicja
  213. Nawrath Joanna
  214. Niedziela Natalia
  215. Nowak Anna
  216. Nowak Dawid
  217. Nowak Jolanta
  218. Nowak Mariusz
  219. Nowak Przemysław
  220. Nowak-Borzęcka Lucyna
  221. Nowakowska Katarzyna
  222. Nowakowski Krzysztof
  223. Olejnik Igor
  224. Olszewski Rafał
  225. Osiecka Aleksandra
  226. Ostałowska Alina
  227. Oświęcimska Joanna
  228. Pakura Agata
  229. Paradysz Andrzej
  230. Pasierbek Michał
  231. Pasikiewicz-Roessler Zdzisława
  232. Paszyna-Grześkowiak Magdalena
  233. Pawłowski Piotr
  234. Pelc Wojciech
  235. Piątkowski Jacek
  236. Pieniążek Wojciech
  237. Pierzchała Krystyna
  238. Pięta Marcin
  239. Pikiewicz-Koch Anna
  240. Piotrowicz Małgorzata
  241. Ploch-Barańska Katarzyna
  242. Pluskiewicz Wojciech
  243. Pobudejska-Pieniążek Aneta
  244. Pogorzelska-Dyrbuś Joanna
  245. Porc Maurycy
  246. Prokopenko-Chmielina Agnieszka
  247. Prokopowicz Grzegorz
  248. Przybył Maciej
  249. Pułtorak Roksana
  250. Radziwonowicz Nina
  251. Rauer Roman
  252. Rokicki Marek
  253. Rokicki Wojciech
  254. Roszkowska-Bjanid Dagmara
  255. Rozmiłowska Izabela
  256. Rudnicki Piotr
  257. Rurańska Iwona
  258. Rusek Małgorzata
  259. Rutkowska Katarzyna
  260. Rydel Mateusz
  261. Ryfiński Bogusław
  262. Rykaczewska-Czerwińska Monika
  263. Sawielew Katarzyna
  264. Siemińska Lucyna
  265. Skiba Marcin
  266. Skiba Mariusz
  267. Skrzep-Poloczek Bronisława
  268. Skubala Alina
  269. Sobczyk Jerzy
  270. Sraga Wojciech
  271. Stachurska-Klimczak Aneta
  272. Starostka-Tatar Anna
  273. Staśko Magdalena
  274. Staśko-Ortoli Joanna
  275. Stawińska Aleksandra
  276. Stelmach Paweł
  277. Stęplewska Katarzyna
  278. Stojewska Małgorzata
  279. Strzelczyk Klaudia
  280. Suwała Andrzej
  281. Szczepańska Maria
  282. Szczepański Tomasz
  283. Szczerbak Grażyna
  284. Szczębara Maciej
  285. Szelka-Urbańczyk Anna
  286. Szendzielorz-Honisz Kornelia
  287. Szliszka Ewelina
  288. Szot Magdalena
  289. Szprynger Krystyna
  290. Szyguła-Jurkiewicz Bożena
  291. Szymala-Cortez Magdalena
  292. Szymańska Karolina
  293. Szymczyk Ireneusz
  294. Szymczyk-Lończyk Dorota
  295. Szymlak Agnieszka
  296. Śliwa Agnieszka
  297. Śnit Mirosław
  298. Świętochowski Paweł
  299. Taborowski Piotr
  300. Teper Anna
  301. Tomasik Grzegorz
  302. Tomaszek Krzysztof
  303. Tomaszewska Agnieszka
  304. Tomaszewska Renata
  305. Tomaszewski Grzegorz
  306. Torbus Magdalena
  307. Traczewska Magdalena
  308. Trembecka-Dubel Elżbieta
  309. Trombik Małgorzata
  310. Trzepióra Barbara
  311. Trzeszkowska-Rotkegel Sylwia
  312. Urlik Maciej
  313. Walaszczyk Małgorzata
  314. Walczak Krzysztof
  315. Wasilewski Jarosław
  316. Waśko Karolina
  317. Wawrzkiewicz-Witkowska Angelika
  318. Wawrzyńczyk Maciej
  319. Wąsek-Buko Magdalena
  320. Werszner Magdalena
  321. Wielkoszyński Tomasz
  322. Wilczek Krzysztof
  323. Winecka Ewa
  324. Wiśniewska-Ulfik Dominika
  325. Witek Łukasz
  326. Witkowska Agnieszka
  327. Witkowski Janusz
  328. Włodarczyk Aleksandra
  329. Wojciechowski Grzegorz
  330. Wojtacha Jacek
  331. Wójcik Jakub
  332. Wróbel Marta
  333. Wrzask Magdalena
  334. Wszołek Magdalena
  335. Wyrobiec Grzegorz
  336. Wysocka Lucyna
  337. Wystrychowski Grzegorz
  338. Wyszyńska-Szyp Małgorzata
  339. Zagała Angelika
  340. Zajączkowska-Drużba Katarzyna
  341. Zdrzalik Katarzyna
  342. Zielińska-Leś Izabela
  343. Zieliński Michał
  344. Ziora Dariusz
  345. Ziora Katarzyna
  346. Ziółkowski Adam
  347. Zych Bartłomiej
  348. Zygo Agnieszka
  349. Żabka Alicja
  350. Żwirska-Korczala Krystyna
  351. Życzkowski Marcin
  352. Żywiec Joanna
     
Podmiot udostępniający informację Okręgowa Rada Lekarska
Autor/Data powstania Jacek Kozakiewicz 2017-02-15
Wprowadził/Data wprowadzenia Tomasz Gawlik 2017-02-19
Ostatnia zmiana/ data zmiany Tomasz Gawlik 2017-04-13
Ilość odsłon artykułu 1403