K8.065/17

REJON WYBORCZY

K8.065/17  Zabrze(Śląskie Centrum Chorób Serca+Szpital Specjalistyczny+pracownicy ŚUM)

Liczba mandatów - 6

 

     lp. nazwisko i imię

  1. Abdel Aziz Babiker
  2. Adamczyk Karolina
  3. Adamczyk Maria
  4. Adamowicz-Czoch Elżbieta
  5. Antończyk Karolina
  6. Antończyk Remigiusz
  7. Babińska Agnieszka
  8. Bajor Monika
  9. Banasik Grzegorz
  10. Banaszak Paweł
  11. Baranowska Anna
  12. Barańska-Pawełczak Karolina
  13. Białkowska Beata
  14. Białkowski Jacek
  15. Biełka Agnieszka
  16. Bieniek Katarzyna
  17. Birkner Katarzyna
  18. Boidol Joanna
  19. Bożek Andrzej
  20. Bożek Anna
  21. Buchta Piotr
  22. Buszman Piotr
  23. Cebula Sylwia
  24. Chodór Beata
  25. Chodór Piotr
  26. Cielińska Monika
  27. Czapla Jerzy
  28. Czech Bronisław
  29. Czecior Eugeniusz
  30. Czerczak Bartosz
  31. Dec Iwona
  32. Dola Janusz
  33. Dróżdż Marek
  34. Duda-Pyszny Dominika
  35. Dyrbuś Krzysztof
  36. Filipowska Barbara
  37. Filipowska-Grońska Agata
  38. Foremny Jerzy
  39. Francuz Paweł
  40. Frołowicz-Warmuzińska Jolanta
  41. Frycz-Kurek Anna
  42. Gadula-Gacek Elżbieta
  43. Gała Anna
  44. Gałeczka Michał
  45. Gamrot-Wrzoł Marta
  46. Garbacz Marcin
  47. Gąsior Mariusz
  48. Gębska Edyta
  49. Gierlotka Marek
  50. Gierszewska Karolina
  51. Glanowska Grażyna
  52. Glück Marek
  53. Gorol Jarosław
  54. Greif Małgorzata
  55. Grochla Marek
  56. Grochowina-Major Agata
  57. Grzanka Alicja
  58. Grzesik Maria
  59. Grzyb Joanna
  60. Grzybowski Adam
  61. Gutowski Aleksander
  62. Hadas Ewa
  63. Herdyńska-Wąs Mirosława
  64. Hrapkowicz Tomasz
  65. Hudzik Bartosz
  66. Irlik Grzegorz
  67. Jacheć Wojciech
  68. Jarski Piotr
  69. Jarząb Jerzy
  70. Jasińska Małgorzata
  71. Jasińska Tatiana
  72. Jaźwiec Tomasz
  73. Jezienicki Marcin
  74. Jędrzejczyk-Patej Ewa
  75. Jojko Joanna
  76. Kaczmarczyk Marcin
  77. Kalarus Zbigniew
  78. Kalinowski Mariusz
  79. Kaliś Robert
  80. Kamieńska Natalia
  81. Karolak Wojciech
  82. Karwot Blandyna
  83. Kawecka Edyta
  84. Kawecka Izabela
  85. Kawecki Damian
  86. Kazik Anna
  87. Kłaczek Bogumiła
  88. Kłyś Jan
  89. Knap Izabella
  90. Knapik Piotr
  91. Koba Rafał
  92. Kobielski Andrzej
  93. Kocher Alfred
  94. Kociszewska Sabina
  95. Kolaszko Agnieszka
  96. Komar Anna
  97. Kominek Bolesław
  98. Kopera Joanna
  99. Kowalczyk Stanisław
  100. Kowalik Violetta
  101. Kowalski Oskar
  102. Kozieł Monika
  103. Kozłowski Andrzej
  104. Krajewska-Wojtyś Anna
  105. Krajewski Adam
  106. Krasoń Marcin
  107. Kręt Michał
  108. Krzemień-Wolska Krystyna
  109. Kubacki Krzysztof
  110. Kuczaj Agnieszka
  111. Kukulski Tomasz
  112. Kurdziel Marta
  113. Kurek Anna
  114. Kurek Tomasz
  115. Kusa Jacek
  116. Kwiecień Anna
  117. Lampe Natalia
  118. Lazar Monika
  119. Lekston Andrzej
  120. Lenarczyk Anna
  121. Lenarczyk Radosław
  122. Leopold-Jadczyk Anna
  123. Leśniak Konrad
  124. Liberska Agnieszka
  125. Lisowska Grażyna
  126. Liszka Radosław
  127. Litwin Linda
  128. Lizak Maria
  129. Łapa Piotr
  130. Łowicka Małgorzata
  131. Machura Mateusz
  132. Macioł-Skurk Karolina
  133. Majsnerowska Aleksandra
  134. Marków Magdalena
  135. Maruszewski Marcin
  136. Matuszewska Gabriela
  137. Mazurek Michał
  138. Mencel Grzegorz
  139. Michalczyk Agata
  140. Michalewski Wojciech
  141. Migdalska Grażyna
  142. Misiołek Maciej
  143. Miśkiewicz-Orczyk Katarzyna
  144. Mitręga Katarzyna
  145. Morawiec Beata
  146. Morawski Stanisław
  147. Mrówka Andrzej
  148. Mrówka-Kata Katarzyna
  149. Musioł Dominika
  150. Muzyk Piotr
  151. Myrda Krzysztof
  152. Namysłowski Grzegorz
  153. Niedziela Jacek
  154. Niklewski Tomasz
  155. Nowak Katarzyna
  156. Nowalany-Kozielska Ewa
  157. Nowińska Ewa
  158. Nowowiejska-Wiewióra Alicja
  159. Obersztyn Anna
  160. Olszowski Dawid
  161. Opara Mariusz
  162. Orecka Bogusława
  163. Osadnik Tadeusz
  164. Ostręga Mateusz
  165. Pacholewicz Jerzy
  166. Pagacz Joanna
  167. Partyka Adam
  168. Pasek Piotr
  169. Pasionek Łukasz
  170. Pawlak Szymon
  171. Piecuch Jerzy
  172. Piegza Jacek
  173. Pilarz Łukasz
  174. Pindycka-Piaszczyńska Małgorzata
  175. Piontek Magdalena
  176. Pluta Natalia
  177. Pluta Sławomir
  178. Podolecki Tomasz
  179. Polok-Niewiadomska Aleksandra
  180. Poloński Lech
  181. Pres Damian
  182. Prokopczuk Janusz
  183. Pruszkowska-Skrzep Patrycja
  184. Przybylska-Siedlecka Katarzyna
  185. Przybylski Jan
  186. Przybylski Roman
  187. Przyłudzki Karol
  188. Przywara-Chowaniec Brygida
  189. Puszczewicz Dariusz
  190. Pyka Łukasz
  191. Pyrkosz Katarzyna
  192. Pytel Gracjan
  193. Rachowska Regina
  194. Rowiński Andrzej
  195. Rybczyk Renata
  196. Rychter Jan
  197. Saucha Wojciech
  198. Sawicka Magdalena
  199. Segiet Oliwia
  200. Sędkowska Agnieszka
  201. Siedlecki Łukasz
  202. Sikora Jacek
  203. Sikora-Żydek Agnieszka
  204. Skoczylas Ilona
  205. Skowron Wiktor
  206. Słonka Grzegorz
  207. Smerdziński Sebastian
  208. Smyk Jolanta
  209. Sokal Adam
  210. Sopotnicka-Gumienny Katarzyna
  211. Sowa Paweł
  212. Stabryła-Deska Joanna
  213. Starosta Piotr
  214. Steter Daniel
  215. Streb Witold
  216. Strojek Krzysztof
  217. Styn Tomasz
  218. Szafron Bartłomiej
  219. Szatkowski Krzysztof
  220. Szczepańska Anna
  221. Szkodziński Janusz
  222. Szkutnik Małgorzata
  223. Szrot Monika
  224. Szulik Mariola
  225. Szyguła Ewa
  226. Szymała Magdalena
  227. Ścierski Wojciech
  228. Śliwińska Anna
  229. Śliwka Joanna
  230. Średniawa Beata
  231. Świetlińska Małgorzata
  232. Tajstra Mateusz
  233. Tomasik Andrzej
  234. Tomasiuk Mikołaj
  235. Trzeciak Przemysław
  236. Turecka Lucyna
  237. Urban Tadeusz
  238. Urbaniec-Domżalska Natalia
  239. Uszok-Stenzel Ewa
  240. Vanaga-Besser Santa
  241. Vrabetz Ewa
  242. Wacławski Jacek
  243. Wasiak Michał
  244. Wawrzynek Justyna
  245. Wąs Tomasz
  246. Weryńska-Kalemba Maria
  247. Wesołowski Bartosz
  248. Wierzyk Arkadiusz
  249. Wiewióra Maciej
  250. Witek Mateusz
  251. Wnęk Andrzej
  252. Wojarski Jacek
  253. Wojciechowska Celina
  254. Wojnar Rafał
  255. Wojnicz Romuald
  256. Wojtaszczyk Adam
  257. Woźniak Aleksandra
  258. Woźniak-Klin Katarzyna
  259. Wróbel Michał
  260. Zakliczyński Michał
  261. Zawadzińska-Halat Kamila
  262. Zdrzałek-Skiba Alina
  263. Zembala Marian
  264. Zembala Michał
  265. Zębik Tadeusz
  266. Zielińska Teresa
  267. Zieliński Maciej
  268. Żegleń Sławomir
  269. Żerdzińska Aleksandra
  270. Żurawiński Wojciech
  271. Żyła-Frycz Maria
     
Podmiot udostępniający informację Okręgowa Rada Lekarska
Autor/Data powstania Jacek Kozakiewicz 2017-02-15
Wprowadził/Data wprowadzenia Tomasz Gawlik 2017-02-19
Ostatnia zmiana/ data zmiany Tomasz Gawlik 2017-04-13
Ilość odsłon artykułu 1327