K8.066/17

REJON WYBORCZY

K8.066/17  Zabrze(NZOZ Szpital Miejski+prywatne praktyki+nie wykonujący zawodu+Klinika Chorób Płuc+Klinika na Traugutta+wykonujący zawód poza granicami RP) 


Liczba mandatów - 7

 

     lp. nazwisko i imię

  1. Adamus-Sitkiewicz Beata
  2. Arszułowicz-Orzechowska Barbara
  3. Banyś-Mleczko Maria
  4. Barczyk Regina
  5. Bażowska Grażyna
  6. Borejsza Maciej
  7. Borowski Daniel
  8. Braszka-Warzecha Barbara
  9. Budzińska Katarzyna
  10. Bugieł-Całka Joanna
  11. Bujak Kamil
  12. Bukowski Bogumił
  13. Chojnacka-Konecka Romualda
  14. Chorzelska Danuta
  15. Ciekalski Jacek
  16. Ciekalski Mateusz
  17. Cieślak-Steć Małgorzata
  18. Ciuraj Krystyna
  19. Cwołek Marian
  20. Cybulski Adam
  21. Czaja Agnieszka
  22. Czubilińska-Łada Justyna
  23. Czyżewska-Anioł Zofia
  24. Czyżewski Kazimierz
  25. Czyżowska Karolina
  26. Darski Tomasz
  27. Dawidowicz Irena
  28. Dobosz Jolanta
  29. Donat Tomasz
  30. Dorobisz Ewelina
  31. Drabek Andrzej
  32. Duda Grażyna
  33. Dukat Romuald
  34. Dykas Sylwia
  35. Dyszak Jan
  36. Dzikiewicz-Żak Zofia
  37. Fąfara-Mazur Czesława
  38. Ferdynus Jacek
  39. Fillinger Waldemar
  40. Fira Rafał
  41. Fiutek Zygmunt
  42. Flak Anna
  43. Foks Aleksandra
  44. Frey Krystian
  45. Fryczkowski Mieczysław
  46. Furtan Alicja
  47. Gadzielińska Olga
  48. Gajda Aniela
  49. Gajdek Daniela
  50. Gajdur-Dwornicka Barbara
  51. Gajewska-Knapik Katarzyna
  52. Gajewski Dariusz
  53. Gajewski Zbigniew
  54. Geisler Barbara
  55. Geisler Zbigniew
  56. Gleixner Anna
  57. Gleixner Jacek
  58. Głowacka-Kareł Joanna
  59. Głowacki Bogdan
  60. Gojewska Alicja
  61. Golec Leszek
  62. Golemiec Ewa
  63. Gołąb Halina
  64. Gonsior Renata
  65. Górska Danuta
  66. Gregor Michał
  67. Grodzicka-Zawisza Lucyna
  68. Grosicki Jacek
  69. Grządziel Gabriela
  70. Grzyb Aleksander
  71. Grzymski Józef
  72. Gumprecht Jakub
  73. Haponiuk Ireneusz
  74. Hawranek Jakub
  75. Hawranek Marek
  76. Hawranek Robert
  77. Hołoszkiewicz Tomasz
  78. Jachym Dorota
  79. Jagoda Krzysztof
  80. Jakus Małgorzata
  81. Jankowska Daria
  82. Jaśko Robert
  83. Jeżewska Maria
  84. Jeżyk Halina
  85. Jędrzejczyk Łukasz
  86. Jędrzejczyk Tadeusz
  87. Jokiel-Gromek Teresa
  88. Jończyk Kazimierz
  89. Jureczko Andrzej
  90. Kaczmarek Henryk
  91. Kadlof Andrzej
  92. Kamińska Irena
  93. Kamiński Janusz
  94. Kareł Igor
  95. Kasela Tomasz
  96. Kasperek Alicja
  97. Kasperska-Zając Alicja
  98. Kaźmierczak Barbara
  99. Kaźmierczak Wojciech
  100. Kaźmierczyk Janusz
  101. Kisiel-Latkowska Beata
  102. Kita Ryszard
  103. Klimkiewicz Tomasz
  104. Koba Małgorzata
  105. Kobierska-Szczepańska Alicja
  106. Köhler Aleksandra
  107. Kolczyńska-Kukla Agnieszka
  108. Kolczyński Stanisław
  109. Kolenda-Abaach Anna
  110. Kołada Ireneusz
  111. Konczelska-Rawińska Halina
  112. Korecki Jarosław
  113. Kosiewicz Jacek
  114. Kostka Aleksandra
  115. Kostowska-Kapłon Urszula
  116. Koszuta Zbigniew
  117. Kowalski Tomasz
  118. Kozera Kinga
  119. Kozłowska Aurelia
  120. Krauze-Balwińska Zofia
  121. Kropczyński Grzegorz
  122. Krupiński Jan
  123. Krysiak Kamil
  124. Kucharska Grażyna
  125. Kułagowska-Timberman Elżbieta
  126. Kuźnik-Sobala Maria
  127. Kwiatkowski Zbigniew
  128. Laskowska Maria
  129. Latkowski Roman
  130. Leszczyńska Maria
  131. Lewandowski Dominik
  132. Lipka Mariusz
  133. Lisowska Jadwiga
  134. Łącka Monika
  135. Łempicka-Gluźniewicz Anna
  136. Macierzyńska-Góra Mariola
  137. Madeja Alojzy
  138. Majewski Stanisław
  139. Majkut Janusz
  140. Malicki Piotr
  141. Manachiewicz Janusz
  142. Marcyniak-Górska Marta
  143. Marek Kazimierz
  144. Marek Marian
  145. Markowicz-Pawlus Ewa
  146. Marszołek Marian
  147. Matoga Szczepan
  148. Mazgaj Mateusz
  149. Mazur Grzegorz
  150. Mazur Jacek
  151. Mazur Monika
  152. Mąka Kamil
  153. Medygrał Michał
  154. Meier-Suszka Agnieszka
  155. Melek-Rymaszewska Irena
  156. Merta Joanna
  157. Miarczyńska-Jończyk Halina
  158. Michalska Sylwia
  159. Michlicka Wirginia
  160. Mielcarz-Sienkiewicz Elżbieta
  161. Mikusz Grażyna
  162. Miśkiewicz Władysława
  163. Moczygemba Martyna
  164. Mokrosz Elżbieta
  165. Morawiecka-Pietrzak Małgorzata
  166. Morawska Hanna
  167. Morawski Michał
  168. Myćka Marcin
  169. Nabrdalik Diana
  170. Nikolin Rita
  171. Nocoń-Dukat Wanda
  172. Norska-Borówka Irena
  173. Nowak Dagmara
  174. Nowak Elżbieta
  175. Nowakowski Marek
  176. Nożyński Jerzy
  177. Ochałek Jacek
  178. Olczyk Wojciech
  179. Olejarczyk Janina
  180. Oleś Jerzy
  181. Opiełka Anna
  182. Opiełka Tomasz
  183. Opolska-Głowacka Róża
  184. Orłowska-Liszka Ewa
  185. Orzechowski Łukasz
  186. Pacułt Mateusz
  187. Pająk Stanisław
  188. Pałka Karol
  189. Panfil Zbigniew
  190. Pasyk Stanisław
  191. Piasecki Maciej
  192. Piaszczyńska Anna
  193. Piaszczyński Włodzimierz
  194. Piątek-Dąbrowska Katarzyna
  195. Piątkowska Halina
  196. Pieniążek Irena
  197. Pieniążek Piotr
  198. Pilecki Zbigniew
  199. Płonka Judyta
  200. Pokrzywnicka Patrycja
  201. Pokrzywnicki Włodzimierz
  202. Polczyk Joanna
  203. Poloczek Marcelina
  204. Polońska Anna
  205. Porębska Katarzyna
  206. Porwisz-Jagoda Teresa
  207. Potempa Anna
  208. Pradela-Czyżewska Krystyna
  209. Prorok-Buhajczuk Renata
  210. Przybylska Maria
  211. Przybysz Ryszard
  212. Pyka Alexander
  213. Pyzik Ewa
  214. Raczyńska Jadwiga
  215. Rajs Mieczysław
  216. Rajwa Paweł
  217. Raźnikiewicz Aleksandra
  218. Rempega Grzegorz
  219. Roczniok Barbara
  220. Rokicka Jadwiga
  221. Romanowicz Dagmara
  222. Ross Małgorzata
  223. Rozentryt Piotr
  224. Rożek-Lesiak Krystyna
  225. Ruchała Natalia
  226. Rudawski Wojciech
  227. Rudnik Dorota
  228. Sabat Mirosława
  229. Salicki Piotr
  230. Sałatyńska Monika
  231. Sanocka Dorota
  232. Schaller-Pruszkowska Teresa
  233. Seferowicz Elżbieta
  234. Sieczko Katarzyna
  235. Sieroń-Rokicka Bogusława
  236. Sikora Alicja
  237. Sikora Jerzy
  238. Sitko Piotr
  239. Skiba-Werbowska Halina
  240. Skrzydło Tomasz
  241. Skrzypiec Wojciech
  242. Słowiński Zbigniew
  243. Smok Jan
  244. Smolec Małgorzata
  245. Soboniak-Sosada Grażyna
  246. Sołtysik Dariusz
  247. Sońta-Jakimczyk Danuta
  248. Sośnierz Krystyna
  249. Stankiewicz Adam
  250. Stępniak Agata
  251. Stolarz Mateusz
  252. Strawińska-Kubiczek Zofia
  253. Strzelczyk Piotr
  254. Suckert Zbigniew
  255. Sybirska-Małecka Maria
  256. Syguda Arkadiusz
  257. Szakiel Krzysztof
  258. Szczecińska Katarzyna
  259. Szczudło Damian
  260. Szczurek-Katański Krzysztof
  261. Szulc Michał
  262. Szwajca Barbara
  263. Szwedziński Wojciech
  264. Szymańska Małgorzata
  265. Szymański Piotr
  266. Szymczyk Bogumiła
  267. Śliwa Anna
  268. Śliwa-Rak Bożena
  269. Ślusarczyk Konstanty
  270. Świątkowski Andrzej
  271. Świerkosz Beata
  272. Terlecki Maciej
  273. Tokarska Maria
  274. Trybalski Piotr
  275. Trzaska Karolina
  276. Turowski Grzegorz
  277. Turska Marta
  278. Tyczyński Andrzej
  279. Tyczyński Maciej
  280. Tyczyński Szczepan
  281. Urban Marzena
  282. Warońska Anna
  283. Warzecha Joanna
  284. Wasilewski Jakub
  285. Wasylik Krystian
  286. Waśko Alicja
  287. Wawrzynek Zygfryd
  288. Werbowski Marcin
  289. Wesołek Wanda
  290. Węgiel Antoni
  291. Wierzba Dawid
  292. Więcek Andrzej
  293. Wilczyński Bartosz
  294. Wiszniewski Janusz
  295. Wocka-Marek Teresa
  296. Wojcieszek Ewa
  297. Wojsa Leszek
  298. Woźnicka-Bluszcz Maria
  299. Wójtowicz Krystyna
  300. Wójtowicz Marek
  301. Wójtowicz Mariusz
  302. Wójtowicz Zbigniew
  303. Wróbel-Mokrska Janina
  304. Wróblewski Paweł
  305. Wrzask Grzegorz
  306. Zatorski Jacek
  307. Zawal Cazariusz
  308. Zieliński Janusz
  309. Zubowicz Rafał
  310. Żakiewicz Wojciech
  311. Żelechowski Jeremiasz
  312. Żorniak Bartosz
  313. Żukowska-Szczechowska Ewa
     
Podmiot udostępniający informację Okręgowa Rada Lekarska
Autor/Data powstania Jacek Kozakiewicz 2017-02-15
Wprowadził/Data wprowadzenia Tomasz Gawlik 2017-02-19
Ostatnia zmiana/ data zmiany Tomasz Gawlik 2017-04-13
Ilość odsłon artykułu 1644