K8.067/17

REJON WYBORCZY

K8.067/17   Zabrze(NZOZy+SPZOZy+Izba Wytrzeźwień+ZUS)

Liczba mandatów - 4

 

     lp. nazwisko i imię

  1. Adamski Mirosław
  2. Babel Bolesław
  3. Bajorek Halina
  4. Bangoura Daouda
  5. Bartkowiak Bogna
  6. Bartliński Stanisław
  7. Bednarska-Śliwa Danuta
  8. Blaszke Leszek
  9. Bluszcz Andrzej
  10. Bluszcz Wojciech
  11. Bogusławska Agata
  12. Brodowski Andrzej
  13. Brylińska Anna
  14. Cheluszka Jolanta
  15. Chmist Elżbieta
  16. Ciekalska Kornelia
  17. Codogni Ewa
  18. Cyrzyk Jacek
  19. Czaczka Dariusz
  20. Czech Anna
  21. Danik Andrzej
  22. Darlewska Dagna
  23. Dąbrowska Lilianna
  24. Dłubak Andrzej
  25. Dłubak Anna
  26. Dobyasz-Czech Barbara
  27. Dramska-Feliks Danuta
  28. Dubiel-Wieczorek Anna
  29. Dudzik-Lewecka Danuta
  30. Dyrda Agnieszka
  31. Dzióba Tadeusz
  32. Felczyńska Anna
  33. Filipska Magdalena
  34. Flakus Lidia
  35. Foremny Ala
  36. Franek Lucyna
  37. Frączek-Frużyńska Małgorzata
  38. Furgał-Dybkowska Justyna
  39. Gajewska Renata
  40. Gajewski Sławomir
  41. Galuba-Filus Barbara
  42. Gałecka Maria
  43. Garbuliński Piotr
  44. Geisler Jacek
  45. Geisler Małgorzata
  46. Głowacz Małgorzata
  47. Gorajek Agnieszka
  48. Grabowska Ewa
  49. Grabowski Tomasz
  50. Hebrowska Barbara
  51. Hill-Stetkiewicz Ewa
  52. Huńkiewicz-Rosiak Barbara
  53. Iwachów Bogusław
  54. Iwicka Urszula
  55. Jankowska-Orkisz Hanna
  56. Jaworska Marzena
  57. Jaźwińska-Kozuba Aleksandra
  58. Jena Krystyna
  59. Jędrychowska Grażyna
  60. Kadela-Lewczuk Ewa
  61. Kamińska Bożena
  62. Kamińska-Galwas Barbara
  63. Kania Maria
  64. Kapinos-Gorczyca Agnieszka
  65. Kareł Andrzej
  66. Kasperska Barbara
  67. Klepaczka Sonia
  68. Kluszczyńska Beata
  69. Konieczna-Czmiel Joanna
  70. Konior Agnieszka
  71. Kotowska Iwona
  72. Kowalcze Karolina
  73. Koziorowska-Ciuraj Zofia
  74. Kozub-Doros Ilona
  75. Krawczuk Oksana
  76. Krzemień Maria
  77. Krzystyniak Bogusław
  78. Krzyśków Marek
  79. Kuczek Anna
  80. Kuczek Grzegorz
  81. Kujawski Michał
  82. Kułaczkowska Ewa
  83. Kułakowska Elżbieta
  84. Kusiński Radosław
  85. Kuszlak Teresa
  86. Lampart Irena
  87. Lechowicz Lidia
  88. Legierska Sylwia
  89. Lenartowicz-Tyczyńska Joanna
  90. Lewandowska Iwona
  91. Lewicka-Kowalczyk Teresa
  92. Lis Antoni
  93. Litarowicz Maria
  94. Łanowy Jerzy
  95. Ławnik Janina
  96. Łukasik Elżbieta
  97. Małota Marek
  98. Martula Danuta
  99. May Wojciech
  100. Micińska-Bujna Aleksandra
  101. Migas Edward
  102. Miksch Ewa
  103. Młynarska Grażyna
  104. Mokrski Szczepan
  105. Molenda Wanda
  106. Mozgol-Czechowska Celina
  107. Musiał Bożena
  108. Orecka Krystyna
  109. Orkisz Wojciech
  110. Orlicka-Kuciera Alina
  111. Pasieka Ryszard
  112. Paszek Adam
  113. Paszek-Bluszcz Agata
  114. Patryn Danuta
  115. Pawelec-Skwarek Aneta
  116. Pękała Kazimiera
  117. Piasecka Anna
  118. Pietras Adam
  119. Pigoń-Węgiel Alicja
  120. Pindel Bogdan
  121. Pindel Mariola
  122. Ploch Alicja
  123. Płatek-Twardoch Czesława
  124. Poths-Mazurek Jadwiga
  125. Poźny-Rzycka Joanna
  126. Pryga Włodzimierz
  127. Przytocka Stanisława
  128. Przywuska Katarzyna
  129. Pyrkosz Teresa
  130. Radłowski Paweł
  131. Rajca Marek
  132. Rataj Elżbieta
  133. Roczniok Witold
  134. Romańczuk Magdalena
  135. Ronczkowski Stanisław
  136. Rosowski Marek
  137. Roszkowska-Konieczny Danuta
  138. Sacher Aneta
  139. Saj Renata
  140. Salamon Andrzej
  141. Scholz Beata
  142. Sedlaczek Wioletta
  143. Smolińska-Kozieł Hanna
  144. Smyk Andrzej
  145. Solarska Małgorzata
  146. Sroka-Bożek Ewa
  147. Stankiewicz Andrzej
  148. Stęszewska Urszula
  149. Straszak Zofia
  150. Such-Dubaj Teresa
  151. Sygulla Katarzyna
  152. Szkucik Anna
  153. Szuber Grzegorz
  154. Szumer-Tomasik Barbara
  155. Szymańska Aleksandra
  156. Szymańska Anna
  157. Szymborska-Kajanek Aleksandra
  158. Śliwa Franciszek
  159. Śliwa-Gierlach Małgorzata
  160. Tabaszewski Andrzej
  161. Tłuczykont Barbara
  162. Tłuczykont Marek
  163. Tomalczyk Ewa
  164. Tomalski Radosław
  165. Twardowska-Saucha Krystyna
  166. Ulatowska Danuta
  167. Ulatowska-Krupa Danuta
  168. Wajrauch-Wach Jolanta
  169. Wieprzycki Henryk
  170. Wiśniowska Beata
  171. Wojciechowska-Giałbas Ewa
  172. Wojcieszak Ewa
  173. Wojcieszek Krzysztof
  174. Wojnicz Anna
  175. Wójtowicz Leszek
  176. Wróbel Anna
  177. Wyciszczok-Łowińska Patrycja
  178. Znamirowska-Kosecka Danuta
  179. Żelazik-Tarko Weronika
     
Podmiot udostępniający informację Okręgowa Rada Lekarska
Autor/Data powstania Jacek Kozakiewicz 2017-02-15
Wprowadził/Data wprowadzenia Tomasz Gawlik 2017-02-19
Ostatnia zmiana/ data zmiany Tomasz Gawlik 2017-04-13
Ilość odsłon artykułu 1139