K8.068/17

REJON WYBORCZY

K8.068/17    Zawiercie(Szpital Powiatowy+nie wyk zawodu i prywatne praktyki z Zawiercia i pow. zawierciańskiego)

Liczba mandatów - 4

 

     lp. nazwisko i imię

  1. August Stefan
  2. Bajek Paweł
  3. Bański Mirosław
  4. Barczyk Izabella
  5. Baryła Janusz
  6. Beza-Juszczyk Aleksandra
  7. Bieniec Maria
  8. Bogdał Gabriela
  9. Bogdał Wojciech
  10. Borkiewicz Michał
  11. Bożek Andrzej
  12. Burdzińska Barbara
  13. Chabrzyk Adam
  14. Chaszkowska-Szymiec Barbara
  15. Chmaj Katarzyna
  16. Chojnacki Mariusz
  17. Cichoń Jarosław
  18. Cwynar-Pitera Ewa
  19. Czapczyński Witold
  20. Czelakowska-Kaleta Agnieszka
  21. Czelakowski Marcin
  22. Czernek Przemysław
  23. Czernicka Grażyna
  24. Danecki Jacek
  25. Donocik Józef
  26. Donocik Karolina
  27. Dubel Mariola
  28. Dubik Paweł
  29. Duda Tomasz
  30. Dziedzic Maria
  31. Dziurski Jarosław
  32. Firek-Szebeszczyk Agnieszka
  33. Gajecka-Bożek Maria
  34. Gawlicka Grażyna
  35. Gawrońska-Sienko Ewa
  36. Gąsior Jacek
  37. Gocyla Donat
  38. Gola-Wałek Beata
  39. Górska Grażyna
  40. Gruca-Sikora Sylwia
  41. Gryglicka Helena
  42. Grzybowska-Góral Małgorzata
  43. Gwizdak Urszula
  44. Haberko Agata
  45. Hajdas Tadeusz
  46. Hawel Danuta
  47. Imielska Grażyna
  48. Ismail Helmi
  49. Jankiewicz Piotr
  50. Jedynak Paweł
  51. Jedynak Paweł
  52. Jeziorowski Krzysztof
  53. Kaleta Ireneusz
  54. Kardasz-Ziomek Małgorzata
  55. Kasprzycka Ewa
  56. Kawecki Czesław
  57. Kawecki Piotr
  58. Kita Alicja
  59. Klich-Nikolow Edyta
  60. Kluska-Gajda Maja
  61. Kobiernicka Żaneta
  62. Koclęga Dariusz
  63. Koclęga-Bryndal Jolanta
  64. Kocot Arkadiusz
  65. Koniec Wojciech
  66. Korwin-Piotrowska Danuta
  67. Kot Leszek
  68. Kotowicz Beata
  69. Kowalik-Karoń Joanna
  70. Kowalska-Cieloch Beata
  71. Kowalska-Czyż Zofia
  72. Krawiec Adam
  73. Krowicka Edyta
  74. Książek-Słomka Aniceta
  75. Kucharczyk Barbara
  76. Kulej Jarosław
  77. Kusaj Edyta
  78. Kwarta Irena
  79. Laska Adrianna
  80. Latosińska-Sykulska Małgorzata
  81. Lendor Sergiusz
  82. Leśniak Bogusław
  83. Leśniak Marta
  84. Lichańska-Pawlik Anna
  85. Liszewska Anna
  86. Lorens Katarzyna
  87. Luksa Ewa
  88. Łakota Paweł
  89. Maciążek Wacław
  90. Maciejewski Tomasz
  91. Majewska-Konopka Agnieszka
  92. Majewski Grzegorz
  93. Makowska-Mainka Dagmara
  94. Makusak-Duda Marta
  95. Malczewska Magdalena
  96. Malinowski Jerzy
  97. Maniszowska-Jedynak Małgorzata
  98. Marcisz-Fik Małgorzata
  99. Materny Maria
  100. Matlak-Domagała Barbara
  101. Męcik Iwonka
  102. Miciński Krzysztof
  103. Micuła-Gondek Weronika
  104. Milewska-Krawiec Zuzanna
  105. Milka Sławomir
  106. Misiak-Koclęga Małgorzata
  107. Miszta Maciej
  108. Miśkiewicz Adam
  109. Miśkiewicz Aleksandra
  110. Mleczko Elżbieta
  111. Mleczko Wojciech
  112. Młodzińska Edyta
  113. Mrugała-Przybyła Bożena
  114. Nowak Szymon
  115. Orman Ireneusz
  116. Orman-Makieła Barbara
  117. Osmęda Jan
  118. Otrębski Maciej
  119. Pająk-Montagny Magdalena
  120. Palicka-Dubik Monika
  121. Pałasz Dariusz
  122. Pańczyk Jacek
  123. Partyka-Goncerz Ewa
  124. Parysek-Rok Barbara
  125. Pędzik Danuta
  126. Pędzik Zbigniew
  127. Piedziński Tomasz
  128. Piekarska-Konstanty Anna
  129. Pieniążek Tomasz
  130. Pieńkowski Wojciech
  131. Piernikarz-Napora Paula
  132. Pietruszka Mariola
  133. Pilawski Adam
  134. Placek Izabela
  135. Pogoda Helena
  136. Popek Aleksandra
  137. Porwik Ewa
  138. Pustułka Robert
  139. Pytel Krzysztof
  140. Remisiewicz Katarzyna
  141. Rok Artur
  142. Rok Zbigniew
  143. Schmatera Bartosz
  144. Schmatera Olaf
  145. Sharaf-Eldin Adil
  146. Sikora Robert
  147. Sikorska Anna
  148. Sikorski Marek
  149. Słaboń Józef
  150. Smacka-Zięba Barbara
  151. Snopek Karolina
  152. Sobalska Aneta
  153. Sokołowska Danuta
  154. Sputo Arkadiusz
  155. Stachowicz Lidia
  156. Staciwa-Nowak Agnieszka
  157. Szałabska Teresa
  158. Szczepańczyk-Beim Joanna
  159. Szczygieł Barbara
  160. Szurek Agata
  161. Śliwa Marcin
  162. Świerzy Piotr
  163. Tuora-Fudalińska Barbara
  164. Turczyn Kornelia
  165. Tyka-Kulikowska Izabela
  166. Wałek Grzegorz
  167. Warzocha-Koniec Wioletta
  168. Wąsek Edyta
  169. Wierzba Włodzimierz
  170. Wiewióra Anna
  171. Wołowska-Władimirow Anna
  172. Wróblewski Andrzej
  173. Wudarczyk Zbigniew
  174. Wysokowska Małgorzata
  175. Wysokowska Maria
  176. Zagożdżon Bartłomiej
  177. Zdrzalik Jarosław
     
Podmiot udostępniający informację Okręgowa Rada Lekarska
Autor/Data powstania Jacek Kozakiewicz 2017-02-15
Wprowadził/Data wprowadzenia Tomasz Gawlik 2017-02-19
Ilość odsłon artykułu 1295