K8.071/17

REJON WYBORCZY

K8.071/17   Będzin+powiat będziński-DENTYŚCI

Liczba mandatów - 4

 

     lp. nazwisko i imię

  1. Abdel Samad Rajai
  2. Adwent Agata
  3. Adwent Marek
  4. Bajewski Mateusz
  5. Banaś Joanna
  6. Banaś-Wanik Anna
  7. Barczyk-Gajda Angelika
  8. Biela Marzena
  9. Borówka-Michalak Marta
  10. Brzezińska Katarzyna
  11. Charciarek Małgorzata
  12. Charciarek Urszula
  13. Chmielewska Magdalena
  14. Chromik Arkadiusz
  15. Chronowski Andrzej
  16. Chrzanowska Agnieszka
  17. Cichor Alicja
  18. Cieśla-Baner Barbara
  19. Cop Martyna
  20. Czajkowska Monika
  21. Czechowska Beata
  22. Czepiel Wojciech
  23. Danecka Izabela
  24. Dąbek Katarzyna
  25. Domagała Agnieszka
  26. Domańska Walentyna
  27. Dorobisz Iwona
  28. Dudek Magdalena
  29. Dukat Magdalena
  30. Dziedzic-Jęsiek Izabela
  31. Dziuba Żelisława
  32. Falfasińska Katarzyna
  33. Ferdyn Katarzyna
  34. Fijałkowski Janusz
  35. Flak Dariusz
  36. Florczak Marlena
  37. Gajdzik Halina
  38. Głuchowska Ewa
  39. Goral Krzysztof
  40. Górnicz-Gronczewska Jadwiga
  41. Górska Jadwiga
  42. Hejdysz-Nikodem Mirosława
  43. Heród Anna
  44. Heród Halina
  45. Heród Paweł
  46. Hodur Dawid
  47. Horzelski Janusz
  48. Hronowska-Nowak Joanna
  49. Humeńczyk-Woźniak Patrycja
  50. Ilewicz Leszek
  51. Imiełowska Ewa
  52. Jach Anna
  53. Jagła-Makieła Jolanta
  54. Jagusiak-Orzeł Beata
  55. Jankiewicz-Kotarska Anna
  56. Janowska Krystyna
  57. Jaros Tomasz
  58. Jaros Urszula
  59. Jaster Aleksandra
  60. Jurkiewicz Joanna
  61. Kaczmarzyk Janusz
  62. Kaniewska Marta
  63. Kasińska Małgorzata
  64. Kiełbratowski Maksymilian
  65. Klimczyk Maria
  66. Klusek Marcin
  67. Knapik-Woźniak Agnieszka
  68. Kołodziej Anna
  69. Kołodziej Jakub
  70. Komar Marta
  71. Konior Grzegorz
  72. Korzuszek-Nowak Anna
  73. Kotowski Marcin
  74. Kowalik Antonina
  75. Kowalska Joanna
  76. Kozarska Izabela
  77. Kozłowska Iwona
  78. Kroczek Wacław
  79. Krok Małgorzata
  80. Krzempek Anna
  81. Krzyk Dorota
  82. Krzykawska Krystyna
  83. Krzyżek Piotr
  84. Kubica Artur
  85. Kulak-Abdel Samad Karolina
  86. Kwaśniak-Minor Zuzanna
  87. Kwiatek Anna
  88. Kwiecień Katarzyna
  89. Lech Artur
  90. Lenart-Palus Aleksandra
  91. Leśniewska Weronika
  92. Ligęza-Jasik Lilianna
  93. Łukasik-Fąferko Katarzyna
  94. Madej Ewa
  95. Madej-Wilkowska Jagoda
  96. Malczewska Anna
  97. Malczyk Teresa
  98. Malinga Ryszard
  99. Maniara Michał
  100. Marasek Marcin
  101. Markowska-Rudnicka Natalia
  102. Maruszewska Ewa
  103. Matyja Piotr
  104. Michalak-Grząślewicz Martyna
  105. Mikołajczyk Marcin
  106. Mistur Jolanta
  107. Nowak Beata
  108. Nowak Ewa
  109. Nowicki Łukasz
  110. Olszewska Małgorzata
  111. Olszówka Anna
  112. Partyka Ewelina
  113. Pawlikowska-Szarek Małgorzata
  114. Pełszyńska Joanna
  115. Petrat Katarzyna
  116. Piasta-Ocetek Iwona
  117. Pierzchalska Natalia
  118. Pikuła-Walkiewicz Maria
  119. Prątnicka-Adamowicz Irena
  120. Prosowska Liliana
  121. Przybyła Grzegorz
  122. Radłowska Monika
  123. Rajchel Michał
  124. Rochacz Bogumiła
  125. Romanowicz Urszula
  126. Rowecka Daria
  127. Róg-Kubica Eliza
  128. Rubel Barbara
  129. Rubel Edward
  130. Rychel-Krzemińska Ilona
  131. Rzepecka Jolanta
  132. Rzepecki Łukasz
  133. Sagała Hanna
  134. Samek Marek
  135. Sarota Magdalena
  136. Sarota Mariusz
  137. Skirmuntt-Konior Dorota
  138. Skoumal Janusz
  139. Słomka Janusz
  140. Sobczyńska Anna
  141. Sokoła Aleksandra
  142. Sokoła Wiesław
  143. Sokołowski Michał
  144. Stawiński Michał
  145. Suska Krzysztof
  146. Syguła-Kłapcińska Elżbieta
  147. Szczepańska-Rygielska Iwona
  148. Szczerba Monika
  149. Szczupider Maria
  150. Szczupider Michał
  151. Szczygłowska Ewa
  152. Szydłowska-Dudek Elżbieta
  153. Szymańska Renata
  154. Ślaski Krzysztof
  155. Świderska Paulina
  156. Tarabuła Paweł
  157. Terelak Anna
  158. Tomasik Olga
  159. Trząska-Chabrowicz Maria
  160. Trzepietowska Anna
  161. Uzarek Jadwiga
  162. Waloch Inga
  163. Warmuziński Zenon
  164. Wątrobska Grażyna
  165. Wieczorek Barbara
  166. Wilkowski Łukasz
  167. Witkowska Barbara
  168. Witkowska-Nowicka Agnieszka
  169. Włodarczyk Magdalena
  170. Wnuk Kamila
  171. Wójcik Małgorzata
  172. Wrzeszcz Katarzyna
  173. Wypchol Anna
  174. Wyszyński Mateusz
  175. Zaczkowska Agnieszka
  176. Zawadowicz-Gosek Danuta
  177. Ziembińska Jadwiga
  178. Zięba-Łata Marzena
  179. Żurek Arkadiusz
     
Podmiot udostępniający informację Okręgowa Rada Lekarska
Autor/Data powstania Jacek Kozakiewicz 2017-02-15
Wprowadził/Data wprowadzenia Tomasz Gawlik 2017-02-19
Ostatnia zmiana/ data zmiany Tomasz Gawlik 2017-04-13
Ilość odsłon artykułu 1308