K8.072/17

REJON WYBORCZY

K8.072/17    Bytom (Akademickie Centrum Stomatologii + pracownicy ŚUM)-DENTYŚCI

Liczba mandatów - 3

 

     lp. nazwisko i imię

  1. Abdulwahab Hasson Ali
  2. Aksamit-Bartczak Anna
  3. Banyś-Urbańska Anna
  4. Barański Jakub
  5. Bąk-Kuś Marzena
  6. Błachowiak Anna
  7. Bodnar-Zalejska Joanna
  8. Bogacka-Konik Ewa
  9. Bogacz Mateusz
  10. Breguła Lech
  11. Brzezińska Dominika
  12. Bubiłek-Bogacz Anna
  13. Cabaj Izabela
  14. Chrzanowski Bartosz
  15. Cybulska Marta
  16. Czelakowska Aleksandra
  17. Dawiec Grzegorz
  18. Dawiec Monika
  19. Dukat Adrian
  20. Dunaj Tomasz
  21. Duniewska-Kliś Aleksandra
  22. Dziadek Hubert
  23. Filipek Dariusz
  24. Fischer-Senczek Paulina
  25. Gabryś Agnieszka
  26. Galwas-Żurek Agnieszka
  27. Gałecka-Kowalczewska Agnieszka
  28. Gardiasz Monika
  29. Gierat-Kucharzewska Barbara
  30. Gołębiowska-Hupsch Małgorzata
  31. Grała-Golec Anna
  32. Gruca Olaf
  33. Haas Agnieszka
  34. Hawro Ewa
  35. Herba Monika
  36. Hercka-Mulas Aleksandra
  37. Hildebrandt Tomasz
  38. Hupsch-Marzec Hanna
  39. Ilczuk-Rypuła Danuta
  40. Iwanecka-Zduńczyk Maria
  41. Iwaniuk Andrzej
  42. Janeczek Kamil
  43. Janowska-Bogacz Katarzyna
  44. Jaroszuk-Rogal Magdalena
  45. Jodłowska Anna
  46. Kaleta Justyna
  47. Kasperczyk Jolanta
  48. Kasperski Jacek
  49. Katarzyńska-Konwa Marta
  50. Klimas Agnieszka
  51. Kluska Anna
  52. Kłapcińska Paulina
  53. Koczor-Rozmus Aleksandra
  54. Kokot Tomasz
  55. Korkosz Rafał
  56. Korniluk Agnieszka
  57. Koszowski Rafał
  58. Kowalik Katarzyna
  59. Krynicki Maciej
  60. Krzemień Anna
  61. Książek-Bąk Halina
  62. Ksol Bożena
  63. Kucharski Grzegorz
  64. Lipski Tomasz
  65. Lipus-Karcz Małgorzata
  66. Macura-Karbownik Anna
  67. Maj-Orkisz Weronika
  68. Małoszewska-Dugiełło Joanna
  69. Mandrykowska Izabela
  70. Matejko Bożena
  71. Mazur Tomasz
  72. McDowell Agnieszka
  73. Michalik Anna
  74. Mikluszka-Jędrzejowska Anna
  75. Mocny-Pachońska Katarzyna
  76. Mol Katarzyna
  77. Molęcki Daniel
  78. Monkos-Jaremczuk Ewa
  79. Morawiec Tadeusz
  80. Moskalenko Olena
  81. Mosler Bartosz
  82. Musiał Mikołaj
  83. Mykietów-Smalec Beata
  84. Myrda Aleksandra
  85. Namysłowski Paweł
  86. Ogiński Grzegorz
  87. Olek Katarzyna
  88. Olszewska Agnieszka
  89. Ostrowska Barbara
  90. Otrzonsek Weronika
  91. Pałubska Ewa
  92. Piątkowska Magdalena
  93. Piecha Mateusz
  94. Piechuta-Królczak Barbara
  95. Pieniążek-Adamiec Paulina
  96. Pieron Ewelina
  97. Pietraszewska Daria
  98. Płocica Iwona
  99. Pogorzelska-Stronczak Bogna
  100. Prochot-Banasiak Joanna
  101. Prokop Sonia
  102. Prudel-Babiuch Magdalena
  103. Raczkowska-Siostrzonek Agnieszka
  104. Regiewicz Katarzyna
  105. Rojek Urszula
  106. Rosak Przemysław
  107. Rój Rafał
  108. Ruçi Oldi
  109. Sabuda Małgorzata
  110. Sitek Marta
  111. Skaba Dariusz
  112. Skrzyczek-Wielgus Eliza
  113. Skucha-Nowak Małgorzata
  114. Skutela Ewa
  115. Słysz Magdalena
  116. Staroń-Irla Ksymena
  117. Staszel-Klapuch Katarzyna
  118. Stępień Piotr
  119. Szklarski Tomasz
  120. Szkodny Mateusz
  121. Śmieszek-Wilczewska Joanna
  122. Światowski Marek
  123. Świdziński Witold
  124. Tabeńska-Bosakowska Elżbieta
  125. Tanasiewicz Marta
  126. Tomulik Patrycja
  127. Trzcionka Agata
  128. Trzeciak Hanna
  129. Twardawa Henryk
  130. Tysiąc-Miśta Monika
  131. Wacławczyk Agnieszka
  132. Wajdzik Mateusz
  133. Walawender Izabela
  134. Walczyńska-Dragon Karolina
  135. Wasilewska Iwona
  136. Waśkowska Jadwiga
  137. Wąsek Anna
  138. Wąsik Barbara
  139. Wieczorek Gracjan
  140. Wiench Rafał
  141. Wierzba Wiktoria
  142. Wojciechowski Szymon
  143. Wójcik Sylwia
  144. Wróbel Bartłomiej
  145. Wrzoł Maciej
  146. Wyszyńska-Chłap Magdalena
  147. Zawilska Anna
     
Podmiot udostępniający informację Okręgowa Rada Lekarska
Autor/Data powstania Jacek Kozakiewicz 2017-02-15
Wprowadził/Data wprowadzenia Tomasz Gawlik 2017-02-19
Ostatnia zmiana/ data zmiany Tomasz Gawlik 2017-04-13
Ilość odsłon artykułu 1296