K8.073/17

REJON WYBORCZY

K8.073/17    Bytom (NZOZy+nie wyk. zawodu + prywatne praktyki+wykonujący zawód poza granicami RP)-DENTYŚCI
 

Liczba mandatów - 3

 

     lp. nazwisko i imię

  1. Al-Sadi Derar
  2. Bajor-Olszewska Danuta
  3. Balicka Agnieszka
  4. Balicki Łukasz
  5. Bar Bożena
  6. Barucha-Kępka Anna
  7. Basa Janina
  8. Bić-Szudak Janina
  9. Bielecka Karina
  10. Boczarowska-Jarek Barbara
  11. Briksi-Szeluch Krystyna
  12. Burnat-Poźniak Ewa
  13. Chachulska-Olczyk Magdalena
  14. Chojnacka Ewa
  15. Czapkiewicz Małgorzata
  16. Dudkiewicz-Koryczan Marianna
  17. Duszyk-Marzewska Barbara
  18. Dybeł-Kowalik Anna
  19. Dziub Robert
  20. Fornal Anna
  21. Gancarczyk-Bialaschik Joanna
  22. Grela Dawid
  23. Grossfeld Józef
  24. Gwoździewicz Jolanta
  25. Habrowska-Walczyszyn Teresa
  26. Hącel Katarzyna
  27. Hącel Zofia
  28. Iwanowska-Wołczyk Iwona
  29. Jaksik Adam
  30. Jania-Jaworowska Monika
  31. Jarczok Grażyna
  32. Jastal Barbara
  33. Kamińska Jolanta
  34. Kapołka Kamil
  35. Kawalec Ewa
  36. Kaźmierczak-Torbus Grażyna
  37. Klimek Alicja
  38. Klimek Bogusława
  39. Kominko Mikołaj
  40. Kompaniec Agnieszka
  41. Korzeniowski Marek
  42. Kośnic Zofia
  43. Kowalski Janusz
  44. Krusch Rafał
  45. Księżarek Sabina
  46. Kubica Anna
  47. Kubica-Stradowska Agnieszka
  48. Kuchcik Helena
  49. Kuterek Anna
  50. Lenczyk-Krzyżanowska Ilona
  51. Leszczuk-Sobczak Alicja
  52. Lipińska-Łoza Beata
  53. Lizurek Marta
  54. Lizurek Tomasz
  55. Łoza Grzegorz
  56. Łoza Jolanta
  57. Madej-Wrześniowska Sylwia
  58. Małek-Semczyszyn Beata
  59. Marcinkowska Anna
  60. Michalik-Podworska Joanna
  61. Mikołajczyk-Cabaj Agata
  62. Mrusek Marianna
  63. Niewiarowski Andrzej
  64. Noga Paweł
  65. Obtułowicz-Kapołka Agata
  66. Olszewska Anna
  67. Ornatoska-Mejer Bożena
  68. Ornatoski Jacek
  69. Pająk Aleksandra
  70. Pawlak Bożena
  71. Piekarczyk-Adamus Halina
  72. Piwowar Barbara
  73. Poznańska-Ugarenko Jadwiga
  74. Poźniak-Czubak Wanda
  75. Praska Teresa
  76. Richard Katarzyna
  77. Rogacka Irena
  78. Rutz Stanisław
  79. Sas-Michalczyk Ewa
  80. Sikorska Magdalena
  81. Sikorska Mariola
  82. Skorupka-Majchrzak Marta
  83. Skoumal Barbara
  84. Sobczak Paweł
  85. Sobieszek Zbigniew
  86. Sroczyńska Agnieszka
  87. Stawińska-Pawełczak Barbara
  88. Stelmaszyńska Joanna
  89. Sury Grzegorz
  90. Susek Janina
  91. Sykulska Agnieszka
  92. Synowiec Aleksander
  93. Szarowska Anna
  94. Szczyrba-Brzózka Krystyna
  95. Szybiak Elżbieta
  96. Szymański Marek
  97. Świątnicka Agnieszka
  98. Tarnawska Lucyna
  99. Tatarczyk Wojciech
  100. Tokarowska-Szmagała Małgorzata
  101. Trzensiok-Rokita Agnieszka
  102. Warzecha-Cyburt Irena
  103. Werner Hanna
  104. Wieszołek Alicja
  105. Wilczyński Stanisław
  106. Wilk-Niziołek Monika
  107. Wilkowska Wiesława
  108. Wiśniewski Andrzej
  109. Wiśniewski Mariusz
  110. Witwicka-Stobiecka Zofia
  111. Wojtanowska-Dilling Małgorzata
  112. Wolan Janina
  113. Wolny Małgorzata
  114. Wolska Gabriela
  115. Woyciechowski Paweł
  116. Wróbel Danuta
  117. Zazulak Ostap
     
Podmiot udostępniający informację Okręgowa Rada Lekarska
Autor/Data powstania Jacek Kozakiewicz 2017-02-15
Wprowadził/Data wprowadzenia Tomasz Gawlik 2017-02-19
Ilość odsłon artykułu 1178