K8.076/17

REJON WYBORCZY

K8.076/17    Gliwice+powiat gliwicki (oprócz Knurowa i Pilchowic)-DENTYŚCI

Liczba mandatów - 7

 

     lp. nazwisko i imię

  1. Adamska Lidia
  2. Anioł-Stopa Władysława
  3. Babiński Karol
  4. Bacharz Bożena
  5. Balcerowiak Elżbieta
  6. Banasik-Deptuch Monika
  7. Baron Aleksander
  8. Bartecka-Hnatków Małgorzata
  9. Bartosz-Glinka Katarzyna
  10. Batko-Kapustecka Jolanta
  11. Bednarz Magdalena
  12. Berezowska-Katamay Teresa
  13. Betkiewicz Kalina
  14. Biegun-Myśków Maria
  15. Bieniek Michał
  16. Bilewska-Włoch Ewa
  17. Bilińska-Majewska Ewa
  18. Bizoń Zbigniew
  19. Bkhiyan Arayik
  20. Blutko Danuta
  21. Błajszczak Aleksandra
  22. Błaszczyszyn-Kłopotowska Janina
  23. Błonarowicz Małgorzata
  24. Boruch Aleksandra
  25. Bracha Ewa
  26. Breguła Elżbieta
  27. Buczkowska Jadwiga
  28. Budzyn-Majka Joanna
  29. Bułat Monika
  30. Buraczyńska Małgorzata
  31. Burzyńska Aleksandra
  32. Chleboś Elżbieta
  33. Chomicki Eugeniusz
  34. Chromy Marcin
  35. Cichoń Katarzyna
  36. Cichoń Monika
  37. Cieślik-Kucharska Wanda
  38. Cioromska-Cesarz Barbara
  39. Cybulska Janina
  40. Cypcar Bogdan
  41. Czajkowska-Turek Mirella
  42. Czekurłan Sylwia
  43. Czyżowicz Anna
  44. Dach Natalia
  45. Dajczak Mateusz
  46. Danielewska Małgorzata
  47. Delebińska Barbara
  48. Deptuch Tomasz
  49. Deżakowska Aleksandra
  50. Dobkiewicz Maria
  51. Domagała Małgorzata
  52. Drabik Marek
  53. Dziurman Piotr
  54. Elwirska-Osińska Alicja
  55. Elwirska-Popieluch Aldona
  56. Engelking-Adamczyk Ewa
  57. Faltus Krystyna
  58. Ferenc Anna
  59. Fiałkowska-Jeziorska Kamila
  60. Fiebiger Maria
  61. Flach Wilhelmina
  62. Fligier Helena
  63. Gajek Beata
  64. Gaś-Szymanowska Ewa
  65. Gaweł Joanna
  66. Gaweł Katarzyna
  67. Gaweł Maciej
  68. Gąsienica-Roj Aleksandra
  69. Gąsiorek-Barczyk Agnieszka
  70. Gocyła Krystyna
  71. Gorka Patrycja
  72. Góral-Banicka Michalina
  73. Górecka-Józków Iwona
  74. Górska-Pudlik Elżbieta
  75. Graboń Maria
  76. Grela Tomasz
  77. Grodon-Stebel Kornelia
  78. Grymanowski Jacek
  79. Grzegorzak-Nowakowska Małgorzata
  80. Hanus-Butkiewicz Teresa
  81. Harasna Paula
  82. Herczakowski Arkadiusz
  83. Herczakowski Tomasz
  84. Hojda Bartosz
  85. Horostycka-Sikora Hanna
  86. Jabłońska Joanna
  87. Jabłońska-Szewczyk Magdalena
  88. Jamontt Irena
  89. Janicka-Waliczek Sylwia
  90. Jarca Irmina
  91. Jarecki Jerzy
  92. Jarosz Bożena
  93. Jaworska Magdalena
  94. Jemielity Jolanta
  95. Jeske-Kafel Anna
  96. Jezierska Ewa
  97. Jędrzejewski Piotr
  98. Jodłowski Krzysztof
  99. Joński Mikołaj
  100. Kalisz Joanna
  101. Kalkowska Elżbieta
  102. Kałuża Sylwia
  103. Kania-Górka Halina
  104. Kara-Kleszyk Magdalena
  105. Karcz Michał
  106. Karmańska Bożena
  107. Karolak Joanna
  108. Karpacka-Gula Danuta
  109. Kata-Tworzydło Jolanta
  110. Kąpa Barbara
  111. Kempińska Ewa
  112. Kędzierski Krzysztof
  113. Kępa-Baryluk Katarzyna
  114. Kielar Bogumiła
  115. Kielar Małgorzata
  116. Klaczek Szymon
  117. Klajn Halina
  118. Klimas-Pietrasik Teresa
  119. Klimczak Joanna
  120. Kobic Elżbieta
  121. Kochańczyk Katarzyna
  122. Kokorudza Marek
  123. Kokoszka Joanna
  124. Kolondra-Mazgaj Beata
  125. Kołtun Katarzyna
  126. Koncewicz-Rojek Bożena
  127. Kondratowicz-Majka Halina
  128. Kończakowska Renata
  129. Korczak Anna
  130. Korczak-Tajstra Kinga
  131. Korycińska-Orlewska Anna
  132. Kosecka Ewa
  133. Kostrzewska Krystyna
  134. Koterwa Irena
  135. Kowal Helena
  136. Kowalewska-Kucelman Grażyna
  137. Kozłowska Beata
  138. Kraczla-Bizoń Izabela
  139. Krakowian-Mochnacka Beata
  140. Krótki Sławomir
  141. Krzemień Marta
  142. Krzysztofowicz-Olszańska Marta
  143. Książek-Hędrzak Zdzisława
  144. Kuca-Traifi Barbara
  145. Kulczycka Małgorzata
  146. Kulczycki Maciej
  147. Kulisz Joanna
  148. Kuszel Zofia
  149. Kuszkowska-Śliwińska Magdalena
  150. Kwiatkowski Adam
  151. Kwiecińska Anna
  152. Kwieciński Zbigniew
  153. Lasak Radosław
  154. Lasicz-Pijet Ewa
  155. Lasota-Majka Kazimiera
  156. Legaszewska Anna
  157. Leszczyńska Ewa
  158. Leśnikowska-Szakiel Aleksandra
  159. Liguda-Sałuch Joanna
  160. Lipiec Krzysztof
  161. Lis Zofia
  162. Luks Katarzyna
  163. Lupa Marta
  164. Ładniak Marcin
  165. Ładoń Ligia
  166. Łukaszuk Marta
  167. Łydko Renata
  168. Machel Sabina
  169. Machulik Milena
  170. Maciejowska-Chmielowska Anna
  171. Macioł-Tokarz Małgorzata
  172. Maertz-Sikora Joanna
  173. Majka Jarosław
  174. Majka Maciej
  175. Malanowicz-Denisiuk Katarzyna
  176. Malinowski Robert
  177. Mańka Anna
  178. Marcol-Kąpa Maria
  179. Markiewicz Magdalena
  180. Markowicz-Łabuś Filomena
  181. Martini-Dziekan Renata
  182. Masny Maciej
  183. Mastalerz-Kulik Joanna
  184. Matła Tomasz
  185. Matuszewski Łukasz
  186. Matuszewski Marian
  187. Matuszewski Tomasz
  188. Matysik-Kałamarska Lidia
  189. May-Majewska Halina
  190. Mazur Paweł
  191. Mazur Sebastian
  192. Mękwińska Ewa
  193. Mikulec Dorota
  194. Mikulska Ewa
  195. Mokrosz Grażyna
  196. Mróz Magda
  197. Musiał-Szajkowska Elżbieta
  198. Nanowska Emilia
  199. Nowak-Kowalska Maria
  200. Nowakowska Halina
  201. Nowakowska Małgorzata
  202. Nycz Ewelina
  203. Obremska Ewa
  204. Ochman Alicja
  205. Ogarek Justyna
  206. Olszewska-Łabuś Hanna
  207. Omidi Mohammad
  208. Omilian Krystyn
  209. Ordyńska Magdalena
  210. Ostolska-Mikucka Zdzisława
  211. Pachoński Jerzy
  212. Palewicz Wojciech
  213. Pardała-Szymańska Dorota
  214. Pardela Katarzyna
  215. Pawelczyk Danuta
  216. Pawlikowska-Kostowska Anna
  217. Piątek Marta
  218. Pięta Łukasz
  219. Plaskuda-Heller Janina
  220. Potoniec-Dymitruk Weronika
  221. Półtorak-Zdzieszek Renata
  222. Prokop-Teluk Elżbieta
  223. Przybyś-Osoba Ilona
  224. Pysz Roman
  225. Reginek Marcin
  226. Romaszkan Marek
  227. Rospond Mateusz
  228. Rzytki Marcin
  229. Sandelewska Teresa
  230. Sawicka-Gurtaj Bożena
  231. Siomkajło Agnieszka
  232. Skołucka-Mękwińska Anna
  233. Skowrońska-Szewczyk Wioletta
  234. Skrobidurska Danuta
  235. Smolińska Agata
  236. Sobczyk Barbara
  237. Soja Andrzej
  238. Solecka-Zawiślak Barbara
  239. Stachowski Jan
  240. Stadnik Zbigniew
  241. Stapowicz Agnieszka
  242. Stefańczyk Milena
  243. Stefański Piotr
  244. Stradowska-Pietkiewicz Hanna
  245. Strojek Piotr
  246. Stróżyk-Bonk Irena
  247. Strukowski Leszek
  248. Strzelecka Justyna
  249. Styka-Szymczyk Elżbieta
  250. Stysińska Olga
  251. Szadkowska-Breguła Bożena
  252. Szary Mateusz
  253. Szczepanowska-Schneider Danuta
  254. Szewczyk Maciej
  255. Szlachta Petra
  256. Szlachta-Tetera Magdalena
  257. Szudy Janusz
  258. Szumińska Maria
  259. Szwiec Małgorzata
  260. Szymczyk Cezary
  261. Śliwiński Wojciech
  262. Śmieszek Irena
  263. Święcka-Pakuła Ewa
  264. Tartanus-Radzioch Alicja
  265. Tunia-Jaworska Bolesława
  266. Ukrzyska-Gawrońska Beata
  267. Wacławska Barbara
  268. Wagner Małgorzata
  269. Walawender Tomasz
  270. Walczyńska Janina
  271. Walczyńska Joanna
  272. Walter Adam
  273. Warchoł Małgorzata
  274. Wawrzynek-Urban Dorota
  275. Wieczorek-Torońska Anna
  276. Wilczak-Wiśniewska Grażyna
  277. Winiowska-Rój Anna
  278. Winter Barbara
  279. Wiśniewska Joanna
  280. Witeczek Justyna
  281. Witek Grzegorz
  282. Witek Józefa
  283. Wojciechowska Ewa
  284. Wojciechowska-Mróz Małgorzata
  285. Wojewoda Alicja
  286. Wojtasińska-Chebel Patrycja
  287. Wójtowicz-Woźniewska Hanna
  288. Wrona Natalia
  289. Wyciślik Marlena
  290. Wyderka Bartosz
  291. Xani Panajot
  292. Zabolewicz-Rybak Aleksandra
  293. Zakrzewska-Pysz Ewa
  294. Zaremba-Stronczak Dominika
  295. Zawisza-Sroka Małgorzata
  296. Zielińska Aniela
  297. Zielińska Katarzyna
  298. Zielińska Krystyna
  299. Zienkiewicz Krystyna
  300. Zjawiony Ewa
  301. Żbikowska-Mazur Anna
  302. Żurawska-Kapko Urszula
     
Podmiot udostępniający informację Okręgowa Rada Lekarska
Autor/Data powstania Jacek Kozakiewicz 2017-02-15
Wprowadził/Data wprowadzenia Tomasz Gawlik 2017-02-19
Ostatnia zmiana/ data zmiany Tomasz Gawlik 2017-04-13
Ilość odsłon artykułu 1505