K8.079/17

REJON WYBORCZY

K8.079/17     Katowice(SPSK im. A.Mielęckiego+pracownicy ŚUM+Zesp. Woj. Przych. Spec.+ZLA "Moja Przychodnia"+OLK+NZOZ-y)-DENTYŚCI

Liczba mandatów - 4

 

     lp. nazwisko i imię

  1. Albertowicz Ewa
  2. Augustyńska Danuta
  3. Babczyńska-Staszewska Anna
  4. Białożyt Ewa
  5. Bienek Małgorzata
  6. Blacheta Aleksandra
  7. Brzozowska Barbara
  8. Chłądzyńska Henryka
  9. Cholewczuk Elżbieta
  10. Ciapiński Daniel
  11. Cichoń Anna
  12. Cichoń Michał
  13. Cieplak Janina
  14. Cieślik Tadeusz
  15. Cieślik-Bielecka Agata
  16. Cząstkiewicz Tomasz
  17. Dłucik Anna
  18. Dłucik Daniel
  19. Drozd Aleksandra
  20. Duda Mariusz
  21. Duda-Zawisz Marlena
  22. Dziemiańczyk Sylwia
  23. Fajt Ewa
  24. Fila Dorothea
  25. Filipek Mariusz
  26. Fillinger Joanna
  27. Fillinger Mariusz
  28. Fischer Tomasz
  29. Frankowska Barbara
  30. Gawlikowicz-Chmiel Lucyna
  31. Gawrychowska Agata
  32. Gądek Kamila
  33. Gąska-Pachońska Katarzyna
  34. Godzisz Grzegorz
  35. Gołda Marcin
  36. Greupner-Skrzydło Hanna
  37. Gruszka Katarzyna
  38. Gryt Natasza
  39. Gustaw-Babczyńska Katarzyna
  40. Haberka-Nogaj Monika
  41. Hajduk Alicja
  42. Hamdan Emad
  43. Harmata Aleksandra
  44. Ira Paweł
  45. Irzyk Beata
  46. Jachimiak Irena
  47. Janeczek Marek
  48. Jaszcza Grażyna
  49. Jędryka Danuta
  50. Jonko Paula
  51. Kadlewicz Grażyna
  52. Kalamarz Igor
  53. Kanas Katarzyna
  54. Kania Bogdan
  55. Kania-Stolarek Anna
  56. Kapustecki Michał
  57. Kaszuba Michał
  58. Katra Magdalena
  59. Klimek Ewa
  60. Klocek Przemysław
  61. Knast Michał
  62. Koncewicz Joanna
  63. Kops Łukasz
  64. Kosowska Agnieszka
  65. Kowal Grzegorz
  66. Kowalińska-Kania Magdalena
  67. Krzywdzińska-Bolkowska Anna
  68. Kuk-Herian Maria
  69. Lasota-Skoumal Jagoda
  70. Leszczyńska-Suleja Aneta
  71. Lewandowska Ewa
  72. Lewicka Katarzyna
  73. Lichtorowicz Piotr
  74. Loska Eryk
  75. Lubiszewski Łukasz
  76. Łangowska-Adamczyk Helena
  77. Łukasik Tomasz
  78. Łukojć Piotr
  79. Łyko Dorota
  80. Mackiewicz Aleksander
  81. Makosz-Farnik Joanna
  82. Malara Piotr
  83. Marczak-Prośniak Iwona
  84. Markowicz Manuela
  85. Marmol Dariusz
  86. Marniok Bogdan
  87. Maziarz Grażyna
  88. Mazur Anna
  89. Mąka Gabriela
  90. Michalewska Antonina
  91. Mielcarek Anna
  92. Mierniczek Krystyna
  93. Mihailović Bożena
  94. Mordal Martyna
  95. Motyl Dominik
  96. Motyl Marcella
  97. Musiał Stanisław
  98. Myczak-Tyrała Marzenna
  99. Myśliwiec Karolina
  100. Netczuk Lidia
  101. Nędza Remigia
  102. Niedzielska Iwona
  103. Noll-Pluta Ewa
  104. Nowak Mariusz
  105. Obszyńska Aleksandra
  106. Ograbisz Agata
  107. Okrajni Michał
  108. Oleksik Jadwiga
  109. Opiłka Grażyna
  110. Orlicki Mariusz
  111. Orzechowska-Wylęgała Bogusława
  112. Ostoja-Baranowska Hanna
  113. Partyka-Ziętek Anna
  114. Parylak-Jadwiszczok Katarzyna
  115. Pawelec Sebastian
  116. Pawlicka-Mackiewicz Grażyna
  117. Pierzchała Bogna
  118. Pietrowska-Dłubis Maria
  119. Płonka-Wrochna Teresa
  120. Pniak Justyna
  121. Popiołek Dorota
  122. Porwik Anna
  123. Porwolik Bożena
  124. Prajsner Krzysztof
  125. Proskurnicki Jerzy
  126. Puszczewicz Zbigniew
  127. Puszkin Ewa
  128. Raudisz-Kobiela Ilona
  129. Rink Wiktoria
  130. Rozdolska Małgorzata
  131. Rudzik Rafał
  132. Ruszkiewicz Agata
  133. Rybak-Pierzyńska Małgorzata
  134. Rybak-Yahyaoui-Idrissi Joanna
  135. Rygol Krystian
  136. Ryś Karolina
  137. Sawoniewicz Irena
  138. Schaefer Katarzyna
  139. Sikorska Patrycja
  140. Sip Piotr
  141. Skorus Małgorzata
  142. Skowroński Zbigniew
  143. Skórczyńska-Marciniak Izabela
  144. Smaluch Marzena
  145. Sobkowiak Aldona
  146. Srebrzyńska-Witek Agnieszka
  147. Sroka-Nowak Alicja
  148. Stania Dorota
  149. Stefański Kamil
  150. Szczerba Julia
  151. Szkodny Karolina
  152. Szweda Jarosław
  153. Śmigiel Tomasz
  154. Śniatowski Jacek
  155. Świder Andrzej
  156. Świder Marcin
  157. Tarnawski Michał
  158. Trocha-Pączkowska Dagmara
  159. Trzeciak Jadwiga
  160. Uhma Paulina
  161. Urbanowicz-Śmigiel Barbara
  162. Urbańczyk-Elżbieciak Marta
  163. Walencki Bogusław
  164. Wieczorek Katarzyna
  165. Wiesner Magdalena
  166. Więckowicz Michał
  167. Winkler Aleksandra
  168. Wziątek-Kuczmik Daria
  169. Zakowicz Anna
  170. Zalewska Irena
  171. Zmuda Ewa
     
Podmiot udostępniający informację Okręgowa Rada Lekarska
Autor/Data powstania Jacek Kozakiewicz 2017-02-15
Wprowadził/Data wprowadzenia Tomasz Gawlik 2017-02-19
Ostatnia zmiana/ data zmiany Tomasz Gawlik 2017-04-13
Ilość odsłon artykułu 1628