K8.080/17

REJON WYBORCZY

K8.080/17    Katowice(prywatne praktyki+nie wykonujący zawodu+wykonujący zawód poza granicami RP)-DENTYŚCI

Liczba mandatów - 7

 

     lp. nazwisko i imię

  1. Andrzejczyk-Kosarz Anna
  2. Ankiewicz-Krakowska Barbara
  3. Antosz Anna
  4. Antoszewska Halina
  5. Bacia Wojciech
  6. Bajer-Wildner Sonia
  7. Banasik Elżbieta
  8. Baniak Ireneusz
  9. Baranowicz-Kulig Katarzyna
  10. Barczyk Bożena
  11. Bartocha-Bryła Katarzyna
  12. Bednarska Jolanta
  13. Bednarski Jacek
  14. Bednarz Anna
  15. Benisz Bronisława
  16. Biasion Krystyna
  17. Biernat Krystyna
  18. Blaga Krystyna
  19. Błaszczyk Katarzyna
  20. Bohoniuk-Gajówka Krystyna
  21. Bolek Ewa
  22. Borczyk Danuta
  23. Borczyk Janina
  24. Borkowska Agata
  25. Broma Irena
  26. Brudnik-Burchard Maria
  27. Bryła Bartłomiej
  28. Budzyńska Romana
  29. Burdzińska-Kowal Małgorzata
  30. Byrska Alicja
  31. Caputa Marek
  32. Chlebicka Krystyna
  33. Chmaruk Mirosława
  34. Chmielewska Izabela
  35. Chodań Maria
  36. Chrostek Adam
  37. Czapla Dagmara
  38. Czarska Helena
  39. Ćwik Anna
  40. Dembowska-Ziaja Barbara
  41. Derejczyk Tomasz
  42. Dłucik Robert
  43. Dobromilska-Chodorowska Małgorzata
  44. Domanik Elżbieta
  45. Dorda Iwona
  46. Dreszer Henryk
  47. Drewniany Barbara
  48. Drugacz Jan
  49. Durzyńska-Tracz Renata
  50. Dziankowski Bartłomiej
  51. Fąferko Wojciech
  52. Figołuszka Barbara
  53. Foryś Halina
  54. Fudalej Barbara
  55. Gadomska Zofia
  56. Gadomska-Bona Magdalena
  57. Gajos Joanna
  58. Gałuszka-Kulik Blanka
  59. Gardulska-Machnikowska Olga
  60. Gawron Weronika
  61. Gibińska Joanna
  62. Giełzak Joanna
  63. Ginskaj-Wysocka Mirosława
  64. Godziesz-Bednarz Aleksandra
  65. Godzisz Irena
  66. Gola Anna
  67. Górska Ewa
  68. Greń Anna
  69. Grychtol Aleksander
  70. Grzegorczyk Adolfina
  71. Gutry Alina
  72. Gwara Teresa
  73. Habas Ewa
  74. Hatlapa Andreas
  75. Hornik-Pietrzyk Ewa
  76. Hrabia Danuta
  77. Ilczuk Hanna
  78. Ilczuk-Kańczugowska Barbara
  79. Irzyk Magdalena
  80. Irzyk Marcin
  81. Izworska Maria
  82. Jabłońska-Huchro Maria
  83. Jankowska Joanna
  84. Januszczak Zofia
  85. Jarocka-Borecka Anna
  86. Jaromin-Jezierska Joanna
  87. Jaskólska Halina
  88. Jędrusik Irena
  89. Jędrzejczak-Plinta Krystyna
  90. Jędrzejczyk Iwona
  91. Jurczyk-Idzik Gabriela
  92. Juszczyk-Blady Dorota
  93. Kalinowska-Janas Maria
  94. Kamińska Barbara
  95. Karkut Rafał
  96. Kaźmierczak-Rojek Halina
  97. Kądziela-Jakubowska Helena
  98. Klaczkowska Krystyna
  99. Klaudel-Suszyńska Anna
  100. Klowan-Przybylska Elżbieta
  101. Kłosiński Paweł
  102. Kmiecik Grażyna
  103. Kolarczyk Karolina
  104. Kondracka Ewa
  105. Kopczyńska Ewelina
  106. Kopińska Wanda
  107. Kopytyńska-Kasperczyk Anna
  108. Korczyńska Ewa
  109. Korzeniowska-Autin Barbara
  110. Korzuch Damian
  111. Korzuch Edyta
  112. Kosarz Stanisław
  113. Kościelny Artur
  114. Kowal Bartłomiej
  115. Kowalczewski Marek
  116. Krakowska-Strąg Magdalena
  117. Krupa Iwona
  118. Krynicka Iwona
  119. Krywult Marcin
  120. Krzak Łukasz
  121. Krzemień Jakub
  122. Krzykawski Stanisław
  123. Księżycka Ewa
  124. Kubarek Michał
  125. Kubica Małgorzata
  126. Kubica Paweł
  127. Kubin Robert
  128. Kukulska-Koehler Anna
  129. Kuś-Florek Magdalena
  130. Kuś-Kierach Agnieszka
  131. Kwiatek-Stańczyk Magdalena
  132. Laske Maria
  133. Lekstan Jacek
  134. Lipczyk Grzegorz
  135. Lisiewicz-Dyduch Jadwiga
  136. Łapaj Milena
  137. Łysowska Stefania
  138. Machniak Dariusz
  139. Majewska Karolina
  140. Makowska Anna
  141. Malirz-Muszyńska Teresa
  142. Małachowska Teresa
  143. Mańczak Barbara
  144. Marczyńska Agnieszka
  145. Markiewicz Romana
  146. Masalska Joanna
  147. Mastej Marta
  148. Matczak Dagmara
  149. Mazik Mariola
  150. Mazur Magdalena
  151. Mazur Marcin
  152. Mazur-Psonka Lidia
  153. Mekle-Olejnik Agnieszka
  154. Mellem Rafał
  155. Meyer Iwona
  156. Michalik Hanna
  157. Michalik Jan
  158. Michalik-Rąbek Joanna
  159. Milbauer Wojciech
  160. Misiak Marzena
  161. Mol-Dąbrowska Tatiana
  162. Mrówka Marcin
  163. Musiał Antoni
  164. Muś-Hayatullah Bożena
  165. Mysiak Stanisław
  166. Namysłowska Katarzyna
  167. Namysłowska Krystyna
  168. Nendza Beata
  169. Neuman Marek
  170. Niedzielska-Sośnierz Henryka
  171. Niewiadomska Maria
  172. Niewiarowska Anna
  173. Nocoń Jacek
  174. Nocoń Leszek
  175. Nowak Michał
  176. Nowińska Janina
  177. Ochudło Halina
  178. Ociepka Urszula
  179. Olek Tomasz
  180. Oleszek Katarzyna
  181. Oleś Barbara
  182. Opławska Barbara
  183. Ornowska Małgorzata
  184. Pachlewska Irena
  185. Pachoński Maciej
  186. Padło-Wojda Marta
  187. Pawełczyk-Janas Hanna
  188. Paździora Joanna
  189. Piekarz Tomasz
  190. Pisarska-Bródka Halina
  191. Piwowarska-Kontny Renata
  192. Pleszyniak Agata
  193. Pluta Krzysztof
  194. Pniak Maria
  195. Podleska Barbara
  196. Pojda Zofia
  197. Popiołek-Wydra Maria
  198. Porębska-Winiarska Maria
  199. Porusiewicz Janusz
  200. Prosowski Wojciech
  201. Przybyła Anna
  202. Przytuła-Wypych Renata
  203. Puchała Piotr
  204. Puzio Andrzej
  205. Ratoń Anna
  206. Rączkowska-Piątek Maria
  207. Riegel Marcin
  208. Rippel-Rogala Ewa
  209. Rodak Marta
  210. Rojek-Więckowicz Felicja
  211. Rola Jerzy
  212. Rutkowska-Błaszczyk Danuta
  213. Rzepka-Lis Zofia
  214. Rzewicok-Bielak Maria
  215. Sauermann Teresa
  216. Scholl Łucja
  217. Schyrba Joanna
  218. Seget-Bieniasz Anna
  219. Siemek Barbara
  220. Sieroń Mariusz
  221. Sieroń-Kałuża Ewelina
  222. Sikora Anna
  223. Siostrzyńska-Baron Agata
  224. Sitko-Majka Anastazja
  225. Skałbania-Dłucik Anna
  226. Skierska-Goli Ewa
  227. Skorwider-Dybczak Joanna
  228. Słomka-Cofalik Jadwiga
  229. Słomkowska Dorota
  230. Sobiegała Andrzej
  231. Sobota-Trzcionkowska Gabriela
  232. Solarska-Słonicz Ewa
  233. Sosna-Woliwender Alina
  234. Stacherska-Kleszcz Bożena
  235. Stawiarska Maria
  236. Stawowy-Dymacz Justyna
  237. Steif Amna
  238. Steif Hassan
  239. Stępień Beata
  240. Stępień-Szymska Katarzyna
  241. Stuła Norbert
  242. Suchodolski Michał
  243. Sury Magdalena
  244. Sypniewska Lidia
  245. Szczepański Tomasz
  246. Szczukowska Rita
  247. Szeligiewicz Romana
  248. Szewczyk Grażyna
  249. Szkaradek Maria
  250. Szkodny Zofia
  251. Szlufik-Kwapińska Monika
  252. Sznicer Halina
  253. Szymańska Krystyna
  254. Szymkowiak Genowefa
  255. Szywała Leszek
  256. Ściskała Katarzyna
  257. Śliwińska-Koczerba Barbara
  258. Śmigiel Henryk
  259. Tabeńska Laura
  260. Tatar Halina
  261. Trojanowska Maja
  262. Trzeciak Lidia
  263. Twardowska Aleksandra
  264. Wach-Malara Elżbieta
  265. Waja Gedeon
  266. Walencki Mateusz
  267. Waligóra Barbara
  268. Waluś Irena
  269. Waniczek-Zajda Urszula
  270. Warzyszyńska Daria
  271. Wędzka-Kozakiewicz Maria
  272. Wędzka-Polak Kinga
  273. Wętka Cyryla
  274. Wiatrak Karolina
  275. Wieczorek Jan
  276. Wieczorek Ligia
  277. Wieczorek Stefania
  278. Wiktor-Jezienicka Małgorzata
  279. Wild Teresa
  280. Wildner Piotr
  281. Wilk Maciej
  282. Witas Grażyna
  283. Witek Krystyna
  284. Witwicka Mirosława
  285. Wojciechowska Barbara
  286. Wojtacha Antonina
  287. Wołoszyn Bogusław
  288. Wołoszyn-Szimke Grażyna
  289. Woźniak Ewa
  290. Zabielska Janina
  291. Zahaczewska Bożena
  292. Zawadzka-Lazar Ewa
  293. Zekcer Borys
  294. Zemła Paweł
  295. Zgrzebnicka-Przytuła Florentyna
  296. Zielińska Katarzyna
  297. Ziętek-Flisiuk Danuta
  298. Żurek Karolina
  299. Żurek-Szymczyk Marlena
     
Podmiot udostępniający informację Okręgowa Rada Lekarska
Autor/Data powstania Jacek Kozakiewicz 2017-02-15
Wprowadził/Data wprowadzenia Tomasz Gawlik 2017-02-19
Ostatnia zmiana/ data zmiany Tomasz Gawlik 2017-04-13
Ilość odsłon artykułu 1522