K8.086/17

REJON WYBORCZY

K8.086/17    Rybnik+powiat rybnicki+Rydułtowy+Radlin+Pszów+Knurów+Pilchowice-DENTYŚCI

Liczba mandatów - 5

 

     lp. nazwisko i imię

  1. Babczyńska Bibianna
  2. Babczyńska-Kubek Bogumiła
  3. Babińska Agata
  4. Babiński Witold
  5. Babiuch Jarosław
  6. Bajollari Bledar
  7. Banaszkiewicz Agnieszka
  8. Baron Antoni
  9. Bąk Piotr
  10. Berszakiewicz Urszula
  11. Biegesz Daria
  12. Borucka Joanna
  13. Brzezina-Krupa Teresa
  14. Brzeźniak-Szymańska Danuta
  15. Cebula Damian
  16. Cempel Danuta
  17. Chmielewski Dawid
  18. Cygan Zuzanna
  19. Cyran Elżbieta
  20. Czech Aleksandra
  21. Czech Damian
  22. Czech-Sionek Lidia
  23. Dobras Daniel
  24. Dobras Paweł
  25. Dobras Tomasz
  26. Dorobczyńska Lidia
  27. Draga Beata
  28. Drzewiecka-Wrona Jolanta
  29. Dworaczek Jakub
  30. Dworaczek Magdalena
  31. Dzierżęga Andrzej
  32. Dziuba Jacek
  33. Figura Dagmara
  34. Filipowski Sławomir
  35. Fojcik Anna
  36. Forajter Agnieszka
  37. Gajda Eryk
  38. Gilowski Łukasz
  39. Glenc Barbara
  40. Gliwa Katarzyna
  41. Goering-Pierożek Barbara
  42. Golinowska-Porwoł Henryka
  43. Golinowski Piotr
  44. Gołąb Ewa
  45. Goraus Adam
  46. Goraus Dawid
  47. Gorywoda Beata
  48. Gorywoda Leszek
  49. Górska Magdalena
  50. Grabińska Anna
  51. Grodoń Urszula
  52. Grohman Bożena
  53. Gruszczyk-Gatnar Ewa
  54. Halikowski Radosław
  55. Hanak Michał
  56. Haponik Janusz
  57. Heryszek Marzena
  58. Hildebrandt Elżbieta
  59. Janik Bogumiła
  60. Jarzębska Justyna
  61. Jenkner-Michno Renata
  62. Kabiesz Wiesława
  63. Kaczmarczyk-Mazur Benigna
  64. Kalicka-Kluszczyk Joanna
  65. Karczewski Sławomir
  66. Kasza Adam
  67. Kęsek-Grzybek Anna
  68. Kęsek-Pawlikowska Maria
  69. Kiełkowska Ewa
  70. Kiełkowski Rafał
  71. Klon Ilona
  72. Kops Magdalena
  73. Korduła-Pilor Janina
  74. Kowal Ewa
  75. Kowalczuk Marta
  76. Kowalska Patrycja
  77. Krasiński Krzysztof
  78. Krasucki Marcin
  79. Kraus-Kłosowska Anna
  80. Kubek Marcin
  81. Kuchcik Danuta
  82. Kufa-Skorupa Maria
  83. Kufieta Agata
  84. Kurek Jan
  85. Kurowicz-Plaszczyk Małgorzata
  86. Kuźnik-Borowiak Patrycja
  87. Lazar Bolesław
  88. Lazar-Gwizdak Gabriela
  89. Liduk Borys
  90. Luboń Magdalena
  91. Łącka Halina
  92. Łozińska Barbara
  93. Maciążek Piotr
  94. Macionczyk Mateusz
  95. Marcol Marcin
  96. Markiewicz Karolina
  97. Mencel-Rybarz Anna
  98. Metryka Mirosława
  99. Michalczyk Bartłomiej
  100. Michalczyk Szymon
  101. Michalczyk Zuzanna
  102. Michno Marek
  103. Michno Mariusz
  104. Mikołajec Małgorzata
  105. Mikusz-Krawczyk Katarzyna
  106. Mitrenga Dawid
  107. Morawiec Dorota
  108. Moroń Krystyna
  109. Moroń-Zysko Ewa
  110. Moskwa-Prudel Renata
  111. Motyczka Maria
  112. Mucha Krystyna
  113. Mularczyk Izabela
  114. Mura-Ligęza Olga
  115. Mura-Mańka Bożena
  116. Namysłowska Anna
  117. Nowacka Weronika
  118. Nowacka-Woźnikowska Hanna
  119. Nowak-Hawranek Michalina
  120. Nowakowska Barbara
  121. Nowińska Zuzanna
  122. Obłoza-Gucza Władysława
  123. Ogniewska Beata
  124. Ogniewski Piotr
  125. Orfin-Kubek Jolanta
  126. Orzeł Hanna
  127. Pala Izabela
  128. Palka Dorota
  129. Palka Jurand
  130. Pańczyk Beata
  131. Paszek Ewa
  132. Pawlik Aneta
  133. Pelczar Adam
  134. Pelczar-Bujalska Izabela
  135. Perkowska-Wantulok Zofia
  136. Perszewski Adam
  137. Pokrzywnicki Marcin
  138. Polańska-Petryna Bożena
  139. Porwolik Barbara
  140. Pracało Piotr
  141. Prochasek Małgorzata
  142. Prochasek Witold
  143. Prudel Anna
  144. Prudel Beata
  145. Przegendza Grażyna
  146. Przeliorz Hanna
  147. Przeliorz Mirosław
  148. Przybyła-Misztela Celina
  149. Pyrchała-Manderla Agnieszka
  150. Rajpert Ewa
  151. Rojek-Nowakowska Irena
  152. Roman Iwona
  153. Romaniuk-Demonchaux Adam
  154. Rudzka-Ryszka Joanna
  155. Rutkowska Sylwia
  156. Rutkowski Michał
  157. Sanetra-Maciążek Joanna
  158. Serdakowska Teresa
  159. Seredyńska Krystyna
  160. Serzysko-Kołodziej Romana
  161. Skrzypczak Maria
  162. Skrzypiec Iwona
  163. Skulska Jadwiga
  164. Skulski Sławomir
  165. Skupień Krystyna
  166. Smolnik Danuta
  167. Smolnik Mateusz
  168. Smołka Aleksandra
  169. Sobik Izabela
  170. Soczówka Piotr
  171. Sokołowska Katarzyna
  172. Sporysz Katarzyna
  173. Spyrzyńska Dorota
  174. Stachoń Celina
  175. Stępniewska-Pachucy Agata
  176. Stysz Aleksandra
  177. Stysz Wojciech
  178. Szafraniec-Haponik Bożena
  179. Szarek Jarosława
  180. Szczypiorska Danuta
  181. Szczypiorski Marek
  182. Szlązak Iwona
  183. Szpyra Jadwiga
  184. Szymańska Małgorzata
  185. Szymczyk Mateusz
  186. Szynol-Musioł Anna
  187. Świtlik-Klusek Elżbieta
  188. Tarnawska Ilona
  189. Tarnawski Aleksander
  190. Tomiczek Barbara
  191. Truszkowska Magdalena
  192. Trybuś Piotr
  193. Trygalska-Sibon Barbara
  194. Twardoch Łukasz
  195. Twardzik Andrzej
  196. Ucher Małgorzata
  197. Uliarczyk Beata
  198. Utrata Irena
  199. Walkowska Anna
  200. Wengrzyk Katarzyna
  201. Węgiel-Strzała Halina
  202. Widenka Aleksandra
  203. Widziewicz-Michno Irena
  204. Wieczorek Bożena
  205. Wieczorek Olgierd
  206. Więcek Beata
  207. Więcek Tomasz
  208. Wilczyńska Aleksandra
  209. Winkler Elżbieta
  210. Wita-Wójcik Katarzyna
  211. Witkowska Agnieszka
  212. Wojcierowski Marcin
  213. Wojtaszek Franciszka
  214. Wolniaczyk Anna
  215. Wróbel Janina
  216. Wrzuś-Wieliński Marcin
  217. Zaik Łukasz
  218. Zając Paweł
  219. Zwolska Patrycja
  220. Zych-Sarzyńska Władysława
     
Podmiot udostępniający informację Okręgowa Rada Lekarska
Autor/Data powstania Jacek Kozakiewicz 2017-02-15
Wprowadził/Data wprowadzenia Tomasz Gawlik 2017-02-19
Ostatnia zmiana/ data zmiany Tomasz Gawlik 2017-04-13
Ilość odsłon artykułu 1301